Małopolskie | Klasa B | Olkusz II (Miechów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
44.62 %
Zwycięstwa gości
55
42.31 %
Remisy
17
13.08 %

Bramki

Gospodarzy
379
średnia: 2.92
Gości
354
średnia: 2.72

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 130
0.5
100%
130 z 130
5.38%
7 z 130
1.5
94.62%
123 z 130
10%
13 z 130
2.5
90%
117 z 130
25.38%
33 z 130
3.5
74.62%
97 z 130
43.08%
56 z 130
4.5
56.92%
74 z 130
54.62%
71 z 130
5.5
45.38%
59 z 130

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 9 6.92 %
1:2 8 6.15 %
3:1 8 6.15 %
3:3 7 5.38 %
4:1 7 5.38 %
2:2 6 4.62 %
1:3 6 4.62 %
0:1 4 3.08 %
6:1 4 3.08 %
1:1 3 2.31 %
1:0 3 2.31 %
3:4 3 2.31 %
4:2 3 2.31 %
1:4 3 2.31 %
2:5 3 2.31 %
1:7 3 2.31 %
2:1 2 1.54 %
2:3 2 1.54 %
3:2 2 1.54 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 2 1.54 %
0:2 2 1.54 %
2:4 2 1.54 %
3:5 2 1.54 %
4:7 2 1.54 %
4:0 2 1.54 %
1:5 2 1.54 %
7:3 2 1.54 %
4:4 1 0.77 %
2:0 1 0.77 %
5:3 1 0.77 %
0:3 1 0.77 %
5:2 1 0.77 %
0:4 1 0.77 %
5:1 1 0.77 %
3:7 1 0.77 %
0:5 1 0.77 %
8:3 1 0.77 %
6:0 1 0.77 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 1 0.77 %
8:2 1 0.77 %
2:8 1 0.77 %
7:0 1 0.77 %
8:1 1 0.77 %
2:9 1 0.77 %
8:0 1 0.77 %
9:1 1 0.77 %
1:9 1 0.77 %
2:10 1 0.77 %
3:11 1 0.77 %
0:9 1 0.77 %
10:0 1 0.77 %
1:12 1 0.77 %
12:1 1 0.77 %
0:12 1 0.77 %
13:0 1 0.77 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    40
    35%
  • 18
    17:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    9
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 19
    11:00
    Victoria Smroków
    1
    7
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 19
    16:00
    Northstar Miechów
    8
    1
    :
    Błękitni Falniów
  • 19
    17:00
    Sokół Gołaczewy
    4
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 19
    17:00
    Strumyk Zarzecze
    13
    0
    :
    Zryw Przesławice
  • 04
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    8
    2
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 26
    17:00
    Nidzica Słaboszów
    1
    0
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 26
    17:00
    Błyskawica Kolbark
    4
    1
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 26
    17:00
    Błękitni Falniów
    3
    11
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 26
    17:00
    Zryw Przesławice
    2
    3
    :
    Northstar Miechów
  • 26
    17:00
    Sokół Gołaczewy
    2
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 11
    13:00
    Cobra Wężerów
    2
    8
    :
    Victoria Smroków
  • 01
    17:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    3
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 02
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    3
    5
    :
    Cobra Wężerów
  • 02
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    0
    4
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 02
    16:00
    Northstar Miechów
    2
    0
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 02
    17:00
    Strumyk Zarzecze
    3
    2
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 02
    17:00
    Victoria Smroków
    10
    0
    :
    Błękitni Falniów
  • 09
    15:00
    Błękitni Falniów
    1
    12
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 09
    16:00
    Cobra Wężerów
    4
    2
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 09
    16:00
    Zryw Przesławice
    0
    1
    :
    Victoria Smroków
  • 09
    16:00
    Sokół Gołaczewy
    6
    1
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 09
    16:00
    Strumyk Zarzecze
    3
    0
    :
    Northstar Miechów
  • 09
    16:30
    Nidzica Słaboszów
    1
    1
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 15
    16:30
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    1
    0
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 16
    11:00
    Victoria Smroków
    3
    3
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 16
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    3
    0
    :
    Zryw Przesławice
  • 16
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    8
    3
    :
    Błękitni Falniów
  • 16
    16:00
    Northstar Miechów
    0
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 16
    16:30
    Błyskawica Kolbark
    4
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 22
    16:00
    Northstar Miechów
    0
    1
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 23
    15:00
    Błękitni Falniów
    2
    10
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 23
    15:00
    Zryw Przesławice
    4
    7
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 23
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    3
    :
    Cobra Wężerów
  • 23
    16:00
    Sokół Gołaczewy
    4
    0
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 23
    16:00
    Strumyk Zarzecze
    3
    1
    :
    Victoria Smroków
  • 30
    11:00
    Victoria Smroków
    3
    1
    :
    Northstar Miechów
  • 30
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    4
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 30
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    3
    3
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 30
    15:00
    Cobra Wężerów
    7
    3
    :
    Błękitni Falniów
  • 30
    16:00
    Błyskawica Kolbark
    5
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 04
    13:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    3
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 06
    15:30
    Northstar Miechów
    1
    3
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 06
    15:30
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    3
    5
    :
    Victoria Smroków
  • 07
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    5
    2
    :
    Błękitni Falniów
  • 07
    15:00
    Zryw Przesławice
    3
    0
    :
    Cobra Wężerów
  • 07
    15:00
    Sokół Gołaczewy
    3
    1
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 07
    15:30
    Strumyk Zarzecze
    3
    3
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 14
    11:00
    Victoria Smroków
    1
    2
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 14
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    3
    0
    :
    Northstar Miechów
  • 14
    11:00
    Błękitni Falniów
    1
    7
    :
    Zryw Przesławice
  • 14
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    1
    0
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 14
    15:00
    Cobra Wężerów
    1
    2
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 11
    13:00
    Czapla Czaple Małe
    0
    5
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 20
    15:00
    Northstar Miechów
    0
    1
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 20
    15:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    4
    2
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 21
    11:00
    Victoria Smroków
    2
    1
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 21
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    1
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 21
    15:00
    Sokół Gołaczewy
    8
    0
    :
    Błękitni Falniów
  • 04
    14:00
    Strumyk Zarzecze
    6
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 28
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    5
    :
    Victoria Smroków
  • 28
    11:00
    Błękitni Falniów
    2
    3
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 28
    14:00
    Czapla Czaple Małe
    3
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 28
    14:00
    Błyskawica Kolbark
    0
    3
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 28
    14:00
    Cobra Wężerów
    0
    6
    :
    Northstar Miechów
  • 28
    14:00
    Zryw Przesławice
    1
    5
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 31
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    3
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 31
    12:00
    Cobra Wężerów
    3
    4
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 31
    15:00
    Zryw Przesławice
    1
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 31
    15:00
    Błękitni Falniów
    0
    12
    :
    Northstar Miechów
  • 31
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    2
    1
    :
    Victoria Smroków
  • 31
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    4
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 07
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    2
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 07
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    2
    4
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 07
    11:00
    Victoria Smroków
    2
    2
    :
    Cobra Wężerów
  • 07
    14:00
    Strumyk Zarzecze
    2
    5
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 07
    16:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    3
    0
    :
    Błękitni Falniów
  • 20
    15:00
    Northstar Miechów
    3
    0
    :
    Zryw Przesławice
  • 14
    12:00
    Cobra Wężerów
    2
    5
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 14
    15:00
    Zryw Przesławice
    0
    9
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 14
    15:00
    Błękitni Falniów
    2
    9
    :
    Victoria Smroków
  • 14
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    4
    0
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 14
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    1
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 14
    16:00
    Sokół Gołaczewy
    1
    1
    :
    Northstar Miechów
  • 27
    16:00
    Victoria Smroków
    4
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 27
    17:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    2
    2
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 28
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    3
    :
    Cobra Wężerów
  • 28
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    12
    1
    :
    Błękitni Falniów
  • 28
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    6
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 28
    15:00
    Northstar Miechów
    7
    0
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 05
    12:00
    Cobra Wężerów
    1
    7
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 05
    15:00
    Zryw Przesławice
    4
    7
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 05
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    1
    4
    :
    Northstar Miechów
  • 05
    16:00
    Błękitni Falniów
    3
    7
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 05
    16:30
    Strumyk Zarzecze
    1
    4
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 05
    17:00
    Sokół Gołaczewy
    6
    0
    :
    Victoria Smroków
  • 11
    17:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    0
    2
    :
    Northstar Miechów
  • 12
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    2
    :
    Zryw Przesławice
  • 12
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    5
    4
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 12
    11:00
    Victoria Smroków
    4
    4
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 12
    12:00
    Cobra Wężerów
    3
    4
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 12
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    3
    0
    :
    Błękitni Falniów
  • 18
    17:00
    Northstar Miechów
    1
    3
    :
    Victoria Smroków
  • 19
    15:00
    Sokół Gołaczewy
    4
    1
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 19
    16:00
    Błękitni Falniów
    2
    2
    :
    Cobra Wężerów
  • 19
    16:30
    Nidzica Słaboszów
    1
    2
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 19
    17:00
    Strumyk Zarzecze
    5
    3
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 12
    18:00
    Zryw Przesławice
    3
    3
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 26
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    3
    3
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 26
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    5
    4
    :
    Northstar Miechów
  • 26
    11:00
    Victoria Smroków
    1
    3
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 26
    12:00
    Cobra Wężerów
    0
    2
    :
    Zryw Przesławice
  • 26
    15:00
    Błyskawica Kolbark
    1
    3
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 26
    16:00
    Błękitni Falniów
    3
    2
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 01
    16:00
    Sokół Gołaczewy
    3
    0
    :
    Cobra Wężerów
  • 01
    17:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    1
    2
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 01
    17:00
    Northstar Miechów
    3
    0
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 02
    10:00
    Nidzica Słaboszów
    2
    5
    :
    Victoria Smroków
  • 02
    16:00
    Zryw Przesławice
    2
    2
    :
    Błękitni Falniów
  • 02
    17:00
    Strumyk Zarzecze
    3
    1
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 09
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    4
    :
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
  • 09
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    2
    4
    :
    Victoria Smroków
  • 09
    12:00
    Cobra Wężerów
    2
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 09
    16:00
    Zryw Przesławice
    3
    3
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 09
    16:00
    Błękitni Falniów
    1
    9
    :
    Sokół Gołaczewy
  • 09
    16:00
    Błyskawica Kolbark
    4
    1
    :
    Northstar Miechów
  • 16
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    -
    -
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 16
    16:00
    Victoria Smroków
    7
    3
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 16
    16:00
    Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
    1
    2
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 16
    16:00
    Northstar Miechów
    6
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 16
    16:00
    Strumyk Zarzecze
    -
    -
    :
    Błękitni Falniów
  • 16
    16:00
    Sokół Gołaczewy
    4
    1
    :
    Zryw Przesławice