Małopolskie | Klasa B | Oświęcim
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
36
40 %
Zwycięstwa gości
34
37.78 %
Remisy
20
22.22 %

Bramki

Gospodarzy
200
średnia: 2.22
Gości
186
średnia: 2.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
6.67%
6 z 90
1.5
93.33%
84 z 90
28.89%
26 z 90
2.5
71.11%
64 z 90
47.78%
43 z 90
3.5
52.22%
47 z 90
62.22%
56 z 90
4.5
37.78%
34 z 90
74.44%
67 z 90
5.5
25.56%
23 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 11.11 %
2:2 6 6.67 %
0:2 6 6.67 %
3:0 6 6.67 %
2:3 5 5.56 %
1:2 4 4.44 %
2:0 4 4.44 %
0:3 4 4.44 %
2:1 3 3.33 %
4:3 3 3.33 %
3:1 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
0:0 2 2.22 %
1:0 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 2.22 %
2:4 2 2.22 %
4:0 2 2.22 %
3:3 1 1.11 %
4:4 1 1.11 %
3:2 1 1.11 %
1:3 1 1.11 %
3:5 1 1.11 %
1:4 1 1.11 %
5:2 1 1.11 %
2:5 1 1.11 %
3:6 1 1.11 %
6:3 1 1.11 %
0:4 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 1.11 %
5:1 1 1.11 %
6:2 1 1.11 %
5:0 1 1.11 %
1:6 1 1.11 %
6:0 1 1.11 %
1:7 1 1.11 %
9:3 1 1.11 %
8:1 1 1.11 %
0:9 1 1.11 %
12:0 1 1.11 %
0:14 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    21%
  • 25
    17:00
    Zaborzanka Zaborze
    2
    0
    :
    LKS Głębowice
  • 25
    17:00
    Skawa Podolsze
    3
    1
    :
    Korona Harmęże
  • 25
    17:00
    Puls Broszkowice
    2
    3
    :
    LKS Palczowice
  • 25
    17:00
    LKS Poręba Wielka
    2
    2
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 26
    17:00
    Sygnał Włosienica
    4
    0
    :
    Iskra Brzezinka
  • 01
    17:00
    LKS Głębowice
    2
    3
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 01
    17:00
    LKS Palczowice
    1
    3
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 01
    17:00
    Korona Harmęże
    4
    0
    :
    Puls Broszkowice
  • 02
    17:00
    Iskra Brzezinka
    2
    2
    :
    Skawa Podolsze
  • 02
    17:00
    Zaborzanka Zaborze
    1
    1
    :
    Sygnał Włosienica
  • 08
    12:00
    Skawa Podolsze
    0
    0
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 08
    17:00
    Puls Broszkowice
    2
    0
    :
    Iskra Brzezinka
  • 08
    17:00
    Pogórze Gierałtowice
    3
    1
    :
    LKS Palczowice
  • 09
    17:00
    Sygnał Włosienica
    4
    1
    :
    LKS Głębowice
  • 27
    15:00
    LKS Poręba Wielka
    0
    2
    :
    Korona Harmęże
  • 15
    17:00
    Korona Harmęże
    3
    3
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 15
    17:00
    Iskra Brzezinka
    1
    1
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 15
    17:00
    Zaborzanka Zaborze
    1
    1
    :
    Puls Broszkowice
  • 16
    17:00
    LKS Głębowice
    4
    1
    :
    LKS Palczowice
  • 16
    17:00
    Sygnał Włosienica
    2
    0
    :
    Skawa Podolsze
  • 22
    16:30
    Skawa Podolsze
    3
    2
    :
    LKS Głębowice
  • 22
    16:30
    Puls Broszkowice
    0
    2
    :
    Sygnał Włosienica
  • 22
    16:30
    LKS Poręba Wielka
    0
    1
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 23
    15:00
    LKS Palczowice
    2
    2
    :
    Korona Harmęże
  • 23
    16:00
    Pogórze Gierałtowice
    1
    1
    :
    Iskra Brzezinka
  • 29
    16:00
    Iskra Brzezinka
    3
    0
    :
    LKS Palczowice
  • 29
    16:00
    Zaborzanka Zaborze
    1
    1
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 29
    16:00
    Skawa Podolsze
    2
    1
    :
    Puls Broszkowice
  • 30
    16:00
    LKS Głębowice
    6
    3
    :
    Korona Harmęże
  • 30
    16:00
    Sygnał Włosienica
    2
    2
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 06
    11:00
    Pogórze Gierałtowice
    0
    1
    :
    Sygnał Włosienica
  • 06
    16:00
    Puls Broszkowice
    2
    3
    :
    LKS Głębowice
  • 06
    16:00
    LKS Poręba Wielka
    0
    2
    :
    Skawa Podolsze
  • 06
    16:00
    LKS Palczowice
    0
    3
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 06
    16:00
    Korona Harmęże
    5
    2
    :
    Iskra Brzezinka
  • 13
    11:00
    LKS Głębowice
    1
    1
    :
    Iskra Brzezinka
  • 13
    12:00
    Zaborzanka Zaborze
    1
    1
    :
    Korona Harmęże
  • 13
    15:30
    Skawa Podolsze
    3
    1
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 13
    15:30
    Puls Broszkowice
    4
    1
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 14
    15:30
    Sygnał Włosienica
    5
    0
    :
    LKS Palczowice
  • 20
    15:00
    LKS Poręba Wielka
    3
    6
    :
    LKS Głębowice
  • 20
    15:00
    Pogórze Gierałtowice
    1
    2
    :
    Puls Broszkowice
  • 20
    15:00
    LKS Palczowice
    1
    1
    :
    Skawa Podolsze
  • 20
    15:00
    Korona Harmęże
    1
    1
    :
    Sygnał Włosienica
  • 20
    15:00
    Iskra Brzezinka
    2
    1
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 13
    16:00
    Iskra Brzezinka
    0
    0
    :
    Sygnał Włosienica
  • 13
    16:00
    Korona Harmęże
    3
    5
    :
    Skawa Podolsze
  • 13
    16:00
    LKS Palczowice
    2
    5
    :
    Puls Broszkowice
  • 14
    16:00
    LKS Głębowice
    2
    3
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 14
    16:00
    Pogórze Gierałtowice
    2
    1
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 20
    15:00
    Skawa Podolsze
    1
    0
    :
    Iskra Brzezinka
  • 27
    13:00
    Pogórze Gierałtowice
    1
    0
    :
    LKS Głębowice
  • 27
    16:00
    LKS Poręba Wielka
    3
    0
    :
    LKS Palczowice
  • 27
    16:00
    Puls Broszkowice
    9
    3
    :
    Korona Harmęże
  • 28
    16:00
    Sygnał Włosienica
    2
    3
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 20
    13:00
    Korona Harmęże
    1
    6
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 01
    16:00
    Iskra Brzezinka
    2
    4
    :
    Puls Broszkowice
  • 04
    16:00
    LKS Palczowice
    1
    5
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 05
    13:00
    Zaborzanka Zaborze
    2
    0
    :
    Skawa Podolsze
  • 05
    16:00
    LKS Głębowice
    0
    9
    :
    Sygnał Włosienica
  • 11
    16:00
    LKS Palczowice
    1
    7
    :
    LKS Głębowice
  • 11
    16:00
    LKS Poręba Wielka
    2
    2
    :
    Iskra Brzezinka
  • 11
    16:00
    Puls Broszkowice
    0
    4
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 11
    16:00
    Skawa Podolsze
    0
    2
    :
    Sygnał Włosienica
  • 12
    16:00
    Pogórze Gierałtowice
    12
    0
    :
    Korona Harmęże
  • 18
    17:00
    Zaborzanka Zaborze
    4
    3
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 18
    17:00
    Iskra Brzezinka
    1
    1
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 18
    17:00
    Korona Harmęże
    1
    4
    :
    LKS Palczowice
  • 19
    17:00
    Sygnał Włosienica
    4
    4
    :
    Puls Broszkowice
  • 12
    18:00
    LKS Głębowice
    0
    3
    :
    Skawa Podolsze
  • 25
    17:00
    LKS Palczowice
    0
    2
    :
    Iskra Brzezinka
  • 25
    17:00
    Puls Broszkowice
    2
    4
    :
    Skawa Podolsze
  • 26
    17:00
    Pogórze Gierałtowice
    5
    1
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 26
    17:00
    LKS Poręba Wielka
    1
    2
    :
    Sygnał Włosienica
  • 05
    18:00
    Korona Harmęże
    0
    3
    :
    LKS Głębowice
  • 01
    11:00
    Zaborzanka Zaborze
    8
    1
    :
    LKS Palczowice
  • 01
    16:00
    LKS Głębowice
    4
    3
    :
    Puls Broszkowice
  • 01
    17:00
    Skawa Podolsze
    6
    2
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 02
    17:00
    Sygnał Włosienica
    3
    0
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 05
    17:00
    Iskra Brzezinka
    3
    0
    :
    Korona Harmęże
  • 08
    17:00
    Iskra Brzezinka
    3
    0
    :
    LKS Głębowice
  • 08
    17:00
    Korona Harmęże
    0
    3
    :
    Zaborzanka Zaborze
  • 08
    17:00
    LKS Palczowice
    0
    14
    :
    Sygnał Włosienica
  • 08
    17:00
    LKS Poręba Wielka
    0
    2
    :
    Puls Broszkowice
  • 09
    17:00
    Pogórze Gierałtowice
    1
    2
    :
    Skawa Podolsze
  • 15
    16:00
    LKS Głębowice
    4
    3
    :
    LKS Poręba Wielka
  • 16
    17:00
    Puls Broszkowice
    2
    2
    :
    Pogórze Gierałtowice
  • 16
    17:00
    Skawa Podolsze
    6
    0
    :
    LKS Palczowice
  • 16
    17:00
    Sygnał Włosienica
    3
    0
    :
    Korona Harmęże
  • 16
    17:00
    Zaborzanka Zaborze
    1
    2
    :
    Iskra Brzezinka