Małopolskie | Klasa B | Tarnów III (Żabno)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
100
54.95 %
Zwycięstwa gości
63
34.62 %
Remisy
19
10.44 %

Bramki

Gospodarzy
539
średnia: 2.96
Gości
396
średnia: 2.18

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.55%
1 z 182
0.5
99.45%
181 z 182
6.59%
12 z 182
1.5
93.41%
170 z 182
15.93%
29 z 182
2.5
84.07%
153 z 182
35.71%
65 z 182
3.5
64.29%
117 z 182
48.35%
88 z 182
4.5
51.65%
94 z 182
60.99%
111 z 182
5.5
39.01%
71 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 10 5.49 %
3:0 10 5.49 %
3:1 9 4.95 %
0:3 9 4.95 %
1:1 7 3.85 %
2:2 7 3.85 %
1:0 7 3.85 %
2:1 7 3.85 %
4:1 7 3.85 %
2:3 6 3.3 %
0:2 6 3.3 %
4:2 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
6:1 5 2.75 %
0:1 4 2.2 %
2:0 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
3:3 3 1.65 %
3:2 3 1.65 %
4:3 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 3 1.65 %
1:5 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
1:6 3 1.65 %
9:0 3 1.65 %
4:5 2 1.1 %
5:4 2 1.1 %
6:5 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
5:3 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
2:6 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
7:0 2 1.1 %
9:1 2 1.1 %
0:0 1 0.55 %
4:4 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
1:3 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.55 %
7:5 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
7:4 1 0.55 %
4:7 1 0.55 %
0:4 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
8:3 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
2:8 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %
10:1 1 0.55 %
2:11 1 0.55 %
2:13 1 0.55 %
13:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    61
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    46
    28%
  • 12
    11:00
    LZS Wójcina
    5
    2
    :
    FC Pawęzów
  • 12
    11:00
    Wolania Wola Żelichowska
    3
    2
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 12
    11:00
    Wisła Borusowa
    3
    3
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 12
    11:00
    Polonia Kłyż
    2
    6
    :
    LKS Ilkowice
  • 12
    14:00
    Powiśle Bolesław
    4
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 12
    14:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    1
    0
    :
    Victoria Szarwark
  • 12
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    3
    0
    :
    Kłos Słupiec
  • 18
    18:00
    LKS Ilkowice
    1
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 19
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    3
    1
    :
    Polonia Kłyż
  • 19
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    3
    3
    :
    Powiśle Bolesław
  • 19
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    0
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 19
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    2
    13
    :
    Wisła Borusowa
  • 19
    11:00
    LZS Wójcina
    3
    1
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 19
    17:00
    FC Pawęzów
    2
    1
    :
    Kłos Słupiec
  • 15
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    7
    0
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 26
    11:00
    Wolania Wola Żelichowska
    0
    0
    :
    FC Pawęzów
  • 26
    11:00
    Polonia Kłyż
    1
    2
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 26
    14:00
    Wisła Borusowa
    4
    5
    :
    LZS Wójcina
  • 26
    14:00
    Victoria Szarwark
    9
    0
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 26
    14:00
    Powiśle Bolesław
    1
    2
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 26
    14:00
    Kłos Słupiec
    1
    0
    :
    LKS Ilkowice
  • 02
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    2
    1
    :
    Kłos Słupiec
  • 02
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    1
    6
    :
    Powiśle Bolesław
  • 02
    11:00
    LZS Wójcina
    0
    1
    :
    Victoria Szarwark
  • 02
    11:00
    Polonia Kłyż
    2
    0
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 02
    17:00
    FC Pawęzów
    2
    1
    :
    LKS Ilkowice
  • 02
    17:00
    Wolania Wola Żelichowska
    2
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 02
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    3
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 09
    11:00
    Wisła Borusowa
    4
    1
    :
    FC Pawęzów
  • 09
    11:00
    Polonia Kłyż
    1
    4
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 09
    11:00
    LKS Ilkowice
    2
    2
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 09
    14:00
    Victoria Szarwark
    4
    1
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 09
    14:00
    Powiśle Bolesław
    3
    1
    :
    LZS Wójcina
  • 09
    14:00
    Kłos Słupiec
    4
    3
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 09
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    0
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 16
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    4
    4
    :
    LKS Ilkowice
  • 16
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    6
    2
    :
    Kłos Słupiec
  • 16
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    2
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 16
    11:00
    LZS Wójcina
    3
    0
    :
    Polonia Kłyż
  • 16
    14:00
    Wisła Borusowa
    0
    4
    :
    Victoria Szarwark
  • 16
    17:00
    FC Pawęzów
    1
    0
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 16
    17:00
    Wolania Wola Żelichowska
    1
    0
    :
    Powiśle Bolesław
  • 23
    11:00
    Polonia Kłyż
    0
    3
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 23
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    2
    7
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 23
    14:00
    Victoria Szarwark
    0
    1
    :
    FC Pawęzów
  • 23
    14:00
    Powiśle Bolesław
    1
    2
    :
    Wisła Borusowa
  • 23
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    1
    0
    :
    LZS Wójcina
  • 23
    14:00
    Kłos Słupiec
    13
    0
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 23
    17:00
    LKS Ilkowice
    3
    0
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 29
    16:30
    Wisła Borusowa
    2
    3
    :
    Polonia Kłyż
  • 30
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    1
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 30
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    0
    3
    :
    LKS Ilkowice
  • 30
    11:00
    LZS Wójcina
    3
    0
    :
    Kłos Słupiec
  • 30
    14:00
    Victoria Szarwark
    5
    0
    :
    Powiśle Bolesław
  • 30
    16:30
    Wolania Wola Żelichowska
    3
    0
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 30
    16:45
    FC Pawęzów
    5
    4
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 07
    10:30
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    5
    3
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 07
    11:00
    Polonia Kłyż
    2
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 07
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    3
    1
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 07
    14:00
    Powiśle Bolesław
    2
    2
    :
    FC Pawęzów
  • 07
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    9
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 07
    14:00
    Kłos Słupiec
    2
    3
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 07
    16:00
    LKS Ilkowice
    1
    1
    :
    LZS Wójcina
  • 14
    11:00
    FC Pawęzów
    3
    1
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 14
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    6
    5
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 14
    11:00
    LZS Wójcina
    4
    0
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 14
    11:00
    Wisła Borusowa
    2
    2
    :
    Kłos Słupiec
  • 14
    14:00
    Wolania Wola Żelichowska
    0
    5
    :
    LKS Ilkowice
  • 14
    14:00
    Victoria Szarwark
    6
    1
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 14
    14:00
    Powiśle Bolesław
    5
    2
    :
    Polonia Kłyż
  • 21
    11:00
    Polonia Kłyż
    2
    4
    :
    FC Pawęzów
  • 21
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    1
    1
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 21
    11:00
    LZS Wójcina
    1
    1
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 21
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    5
    1
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 21
    12:30
    LKS Ilkowice
    6
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 21
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    4
    0
    :
    Powiśle Bolesław
  • 21
    14:00
    Kłos Słupiec
    0
    3
    :
    Victoria Szarwark
  • 27
    15:00
    Powiśle Bolesław
    4
    2
    :
    Kłos Słupiec
  • 28
    11:00
    LZS Wójcina
    3
    0
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 28
    11:00
    Wisła Borusowa
    5
    0
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 28
    11:00
    Polonia Kłyż
    0
    3
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 28
    14:00
    FC Pawęzów
    3
    0
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 28
    14:00
    Wolania Wola Żelichowska
    2
    1
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 28
    14:00
    Victoria Szarwark
    4
    0
    :
    LKS Ilkowice
  • 04
    10:30
    Czarni Smęgorzów
    0
    2
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 04
    11:00
    Orzeł Miechowice Małe
    0
    1
    :
    FC Pawęzów
  • 04
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    2
    11
    :
    Victoria Szarwark
  • 04
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    4
    3
    :
    Wisła Borusowa
  • 04
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    1
    2
    :
    LZS Wójcina
  • 04
    14:00
    Kłos Słupiec
    1
    3
    :
    Polonia Kłyż
  • 04
    14:00
    LKS Ilkowice
    2
    2
    :
    Powiśle Bolesław
  • 24
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    4
    1
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 24
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    4
    3
    :
    Wisła Borusowa
  • 24
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    1
    4
    :
    Powiśle Bolesław
  • 24
    14:00
    FC Pawęzów
    9
    0
    :
    LZS Wójcina
  • 24
    14:00
    LKS Ilkowice
    6
    0
    :
    Polonia Kłyż
  • 24
    14:00
    Kłos Słupiec
    0
    3
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 24
    14:30
    Victoria Szarwark
    3
    0
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 30
    16:00
    Powiśle Bolesław
    6
    2
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 31
    11:00
    Victoria Szarwark
    9
    1
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 31
    11:00
    Wisła Borusowa
    2
    1
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 31
    14:00
    Kłos Słupiec
    0
    3
    :
    FC Pawęzów
  • 31
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    4
    0
    :
    LKS Ilkowice
  • 31
    14:00
    Polonia Kłyż
    3
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 31
    14:00
    Wolania Wola Żelichowska
    3
    1
    :
    LZS Wójcina
  • 06
    17:00
    FC Pawęzów
    1
    0
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 07
    11:00
    LZS Wójcina
    3
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 07
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    2
    1
    :
    Victoria Szarwark
  • 07
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    0
    2
    :
    Powiśle Bolesław
  • 07
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    3
    0
    :
    Polonia Kłyż
  • 07
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    1
    5
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 07
    14:00
    LKS Ilkowice
    8
    0
    :
    Kłos Słupiec
  • 14
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    1
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 14
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    1
    1
    :
    Polonia Kłyż
  • 14
    11:00
    LKS Ilkowice
    0
    1
    :
    FC Pawęzów
  • 14
    11:00
    Victoria Szarwark
    8
    3
    :
    LZS Wójcina
  • 14
    11:00
    Wisła Borusowa
    1
    2
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 14
    14:00
    Kłos Słupiec
    1
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 14
    14:00
    Powiśle Bolesław
    2
    6
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 28
    11:00
    LZS Wójcina
    5
    1
    :
    Powiśle Bolesław
  • 28
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    0
    5
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 28
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    5
    0
    :
    Kłos Słupiec
  • 28
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    3
    4
    :
    LKS Ilkowice
  • 28
    14:00
    Błękitni Siedliszowice
    3
    3
    :
    Polonia Kłyż
  • 28
    17:00
    FC Pawęzów
    5
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 28
    17:00
    Wolania Wola Żelichowska
    3
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 04
    17:00
    Powiśle Bolesław
    7
    2
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 05
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    1
    6
    :
    FC Pawęzów
  • 05
    11:00
    Polonia Kłyż
    0
    2
    :
    LZS Wójcina
  • 05
    14:00
    LKS Ilkowice
    1
    1
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 05
    14:00
    Kłos Słupiec
    1
    6
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 05
    14:00
    Victoria Szarwark
    6
    1
    :
    Wisła Borusowa
  • 05
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    6
    1
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 12
    11:00
    Wisła Borusowa
    5
    3
    :
    Powiśle Bolesław
  • 12
    11:00
    LZS Wójcina
    0
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 12
    14:00
    Błękitni Siedliszowice
    4
    1
    :
    Kłos Słupiec
  • 12
    14:00
    Czarni Smęgorzów
    4
    2
    :
    LKS Ilkowice
  • 12
    17:00
    FC Pawęzów
    1
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 12
    17:00
    Wolania Wola Żelichowska
    0
    3
    :
    Polonia Kłyż
  • 12
    17:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    3
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 18
    18:00
    Powiśle Bolesław
    1
    5
    :
    Victoria Szarwark
  • 19
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    0
    3
    :
    FC Pawęzów
  • 19
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    7
    4
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 19
    11:00
    Kłos Słupiec
    6
    5
    :
    LZS Wójcina
  • 19
    11:00
    Polonia Kłyż
    5
    4
    :
    Wisła Borusowa
  • 19
    17:00
    LKS Ilkowice
    1
    0
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 19
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    0
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 26
    11:00
    Victoria Szarwark
    6
    1
    :
    Polonia Kłyż
  • 26
    17:00
    Wisła Borusowa
    1
    8
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 12
    18:00
    FC Pawęzów
    4
    0
    :
    Powiśle Bolesław
  • 12
    18:00
    Wolania Wola Żelichowska
    9
    0
    :
    Kłos Słupiec
  • 12
    18:00
    Błękitni Siedliszowice
    4
    5
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 13
    18:00
    Czarni Smęgorzów
    7
    5
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 19
    18:00
    LZS Wójcina
    4
    2
    :
    LKS Ilkowice
  • 01
    17:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    5
    2
    :
    Błękitni Siedliszowice
  • 02
    11:00
    Czarni Smęgorzów
    0
    2
    :
    FC Pawęzów
  • 02
    11:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    2
    0
    :
    LZS Wójcina
  • 02
    11:00
    Polonia Kłyż
    4
    1
    :
    Powiśle Bolesław
  • 02
    14:00
    Kłos Słupiec
    1
    7
    :
    Wisła Borusowa
  • 02
    17:00
    LKS Ilkowice
    2
    3
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 02
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 08
    18:00
    Powiśle Bolesław
    0
    3
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 09
    11:00
    Wisła Borusowa
    7
    0
    :
    LKS Ilkowice
  • 09
    11:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    3
    0
    :
    LZS Wójcina
  • 09
    11:00
    Błękitni Siedliszowice
    2
    3
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 09
    14:00
    Victoria Szarwark
    10
    1
    :
    Kłos Słupiec
  • 09
    17:00
    FC Pawęzów
    2
    3
    :
    Polonia Kłyż
  • 09
    17:00
    Wolania Wola Żelichowska
    5
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 16
    14:00
    Błękitni Siedliszowice
    0
    9
    :
    FC Pawęzów
  • 16
    14:00
    Czarni Smęgorzów
    1
    2
    :
    LZS Wójcina
  • 16
    14:00
    DTS Dąbrowa Tarnowska
    1
    5
    :
    Wolania Wola Żelichowska
  • 16
    14:00
    Dunajec Ujście Jezuickie
    2
    8
    :
    Wisła Borusowa
  • 16
    14:00
    LKS Ilkowice
    1
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 16
    14:00
    Kłos Słupiec
    4
    7
    :
    Powiśle Bolesław
  • 16
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    4
    1
    :
    Polonia Kłyż
  • 23
    11:00
    FC Pawęzów
    3
    6
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 23
    11:00
    Polonia Kłyż
    6
    4
    :
    Kłos Słupiec
  • 23
    11:00
    Powiśle Bolesław
    2
    4
    :
    LKS Ilkowice
  • 23
    11:00
    Victoria Szarwark
    8
    1
    :
    Dunajec Ujście Jezuickie
  • 23
    11:00
    Wisła Borusowa
    3
    2
    :
    DTS Dąbrowa Tarnowska
  • 23
    11:00
    Wolania Wola Żelichowska
    4
    2
    :
    Czarni Smęgorzów
  • 23
    11:00
    LZS Wójcina
    4
    2
    :
    Błękitni Siedliszowice