Małopolskie | Klasa B | Tarnów II (Brzesko)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWPWWWWRWWRWRRWWWWP
-
WWWWRPWWWWPWWRPWWPWR
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
56
50.91 %
56
50.91 %
Zwycięstwa gości
39
35.45 %
39
35.45 %
Remisy
15
13.64 %
15
13.64 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.82%
2 z 110
2 z 110
0.5
98.18%
108 z 110
108 z 110
5.45%
6 z 110
6 z 110
1.5
94.55%
104 z 110
104 z 110
20.91%
23 z 110
23 z 110
2.5
79.09%
87 z 110
87 z 110
47.27%
52 z 110
52 z 110
3.5
52.73%
58 z 110
58 z 110
58.18%
64 z 110
64 z 110
4.5
41.82%
46 z 110
46 z 110
71.82%
79 z 110
79 z 110
5.5
28.18%
31 z 110
31 z 110
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 13 | 11.82 % |
1:1 | 8 | 7.27 % |
2:1 | 7 | 6.36 % |
3:1 | 6 | 5.45 % |
0:3 | 6 | 5.45 % |
2:0 | 5 | 4.55 % |
0:2 | 4 | 3.64 % |
1:4 | 4 | 3.64 % |
2:2 | 3 | 2.73 % |
1:2 | 3 | 2.73 % |
2:3 | 3 | 2.73 % |
0:5 | 3 | 2.73 % |
0:0 | 2 | 1.82 % |
1:0 | 2 | 1.82 % |
0:1 | 2 | 1.82 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:2 | 2 | 1.82 % |
4:1 | 2 | 1.82 % |
5:2 | 2 | 1.82 % |
5:1 | 2 | 1.82 % |
1:5 | 2 | 1.82 % |
6:1 | 2 | 1.82 % |
6:0 | 2 | 1.82 % |
0:6 | 2 | 1.82 % |
8:1 | 2 | 1.82 % |
11:0 | 2 | 1.82 % |
3:3 | 1 | 0.91 % |
4:4 | 1 | 0.91 % |
3:4 | 1 | 0.91 % |
4:3 | 1 | 0.91 % |
1:3 | 1 | 0.91 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 1 | 0.91 % |
3:5 | 1 | 0.91 % |
6:4 | 1 | 0.91 % |
0:4 | 1 | 0.91 % |
4:0 | 1 | 0.91 % |
6:2 | 1 | 0.91 % |
5:0 | 1 | 0.91 % |
1:6 | 1 | 0.91 % |
8:0 | 1 | 0.91 % |
0:8 | 1 | 0.91 % |
9:1 | 1 | 0.91 % |
1:9 | 1 | 0.91 % |
0:9 | 1 | 0.91 % |
0:10 | 1 | 0.91 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5052%Wygrana przynajmniej 1 bramką1718%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1010%Wygrana 3 bramkami i więcej2021%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie17:00Temida Złota81:Błękitni Przyborów
-
19 sie11:30Orzeł Lewniowa41:Jastrząb Łoniowa
-
19 sie14:00Pagen II Gnojnik03:Iskra Łęki
-
19 sie14:00Orzeł Stróże10:Jadowniczanka II Jadowniki
-
20 sie15:00Pogoń Biadoliny Radłowskie33:Grom Sufczyn
-
25 sie17:00Iskra Łęki110:Orzeł Stróże
-
26 sie14:00Pagen II Gnojnik12:Grom Sufczyn
-
26 sie14:00
-
26 sie16:00Orzeł Lewniowa02:Jadowniczanka II Jadowniki
-
26 sie17:00Błękitni Przyborów09:Orlik Szczurowa
-
01 wrz16:00Orzeł Stróże40:Grom Sufczyn
-
02 wrz12:00Pagen II Gnojnik50:Temida Złota
-
02 wrz16:00Orlik Szczurowa00:Jastrząb Łoniowa
-
02 wrz16:30Orzeł Lewniowa23:Iskra Łęki
-
02 wrz17:00
-
09 wrz14:00Temida Złota52:Orzeł Stróże
-
09 wrz14:00
-
09 wrz15:00Jadowniczanka II Jadowniki41:Orlik Szczurowa
-
09 wrz17:00Błękitni Przyborów05:Jastrząb Łoniowa
-
09 wrz17:00Grom Sufczyn21:Orzeł Lewniowa
-
15 wrz16:00Jastrząb Łoniowa34:Jadowniczanka II Jadowniki
-
16 wrz14:00Pagen II Gnojnik30:Błękitni Przyborów
-
16 wrz14:00
-
16 wrz16:00Orlik Szczurowa14:Iskra Łęki
-
18 wrz11:30Orzeł Lewniowa62:Temida Złota
-
22 wrz14:00Pagen II Gnojnik30:Orzeł Stróże
-
22 wrz16:00Iskra Łęki01:Jastrząb Łoniowa
-
23 wrz16:00Grom Sufczyn31:Orlik Szczurowa
-
23 wrz16:00
-
23 wrz17:00Błękitni Przyborów05:Jadowniczanka II Jadowniki
-
29 wrz15:00Jastrząb Łoniowa10:Grom Sufczyn
-
30 wrz11:30Orzeł Lewniowa11:Pagen II Gnojnik
-
30 wrz13:30Iskra Łęki11:Jadowniczanka II Jadowniki
-
30 wrz14:00Orzeł Stróże30:Błękitni Przyborów
-
30 wrz16:00Orlik Szczurowa12:Temida Złota
-
06 paź15:00Błękitni Przyborów06:Iskra Łęki
-
06 paź16:00Grom Sufczyn11:Jadowniczanka II Jadowniki
-
07 paź14:00Temida Złota43:Jastrząb Łoniowa
-
07 paź14:00Orzeł Stróże11:Orzeł Lewniowa
-
07 paź16:00
-
13 paź15:30
-
14 paź14:00Orzeł Lewniowa30:Błękitni Przyborów
-
14 paź15:00Jadowniczanka II Jadowniki20:Temida Złota
-
14 paź15:00Iskra Łęki16:Grom Sufczyn
-
14 paź16:00Orlik Szczurowa31:Pagen II Gnojnik
-
20 paź11:00Temida Złota20:Iskra Łęki
-
20 paź14:00Błękitni Przyborów06:Grom Sufczyn
-
20 paź14:00Orzeł Stróże35:Orlik Szczurowa
-
20 paź15:00Pogoń Biadoliny Radłowskie11:Jadowniczanka II Jadowniki
-
21 paź11:00Jastrząb Łoniowa21:Pagen II Gnojnik
-
27 paź14:00
-
27 paź14:30Grom Sufczyn02:Temida Złota
-
28 paź11:00Orlik Szczurowa11:Orzeł Lewniowa
-
28 paź12:00Jastrząb Łoniowa31:Orzeł Stróże
-
28 paź14:00Jadowniczanka II Jadowniki30:Pagen II Gnojnik
-
06 kwi?:?Iskra Łęki30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
06 kwi16:30Jastrząb Łoniowa01:Orzeł Lewniowa
-
07 kwi13:00Jadowniczanka II Jadowniki91:Orzeł Stróże
-
07 kwi14:00Grom Sufczyn80:Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
01 maj17:00Błękitni Przyborów24:Temida Złota
-
13 kwi?:?Grom Sufczyn30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
13 kwi16:00Orzeł Stróże010:Iskra Łęki
-
13 kwi16:00Pogoń Biadoliny Radłowskie23:Temida Złota
-
14 kwi13:00Jadowniczanka II Jadowniki22:Orzeł Lewniowa
-
14 kwi16:00Orlik Szczurowa60:Błękitni Przyborów
-
20 kwi?:?Temida Złota30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
20 kwi11:00Jastrząb Łoniowa31:Orlik Szczurowa
-
20 kwi12:00Błękitni Przyborów19:Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
20 kwi15:00Grom Sufczyn110:Orzeł Stróże
-
01 maj14:00Iskra Łęki22:Orzeł Lewniowa
-
27 kwi?:?Pogoń Biadoliny Radłowskie30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
27 kwi16:00Orzeł Stróże02:Temida Złota
-
28 kwi11:00Jastrząb Łoniowa30:Błękitni Przyborów
-
28 kwi11:30Orzeł Lewniowa08:Grom Sufczyn
-
28 kwi16:00Orlik Szczurowa12:Jadowniczanka II Jadowniki
-
04 maj?:?Błękitni Przyborów30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
04 maj16:00Pogoń Biadoliny Radłowskie81:Orzeł Stróże
-
04 maj17:00Iskra Łęki44:Orlik Szczurowa
-
05 maj13:00Jadowniczanka II Jadowniki30:Jastrząb Łoniowa
-
05 maj14:00Temida Złota32:Orzeł Lewniowa
-
11 maj?:?Orzeł Stróże30:Pagen II Gnojnik(walkower)
-
11 maj13:00Jadowniczanka II Jadowniki21:Błękitni Przyborów
-
11 maj18:00Jastrząb Łoniowa52:Iskra Łęki
-
12 maj11:30Orzeł Lewniowa02:Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
12 maj16:00Orlik Szczurowa31:Grom Sufczyn
-
18 maj?:?Pagen II Gnojnik03:Orzeł Lewniowa(walkower)
-
18 maj17:00Temida Złota20:Orlik Szczurowa
-
18 maj17:00Jadowniczanka II Jadowniki61:Iskra Łęki
-
19 maj17:00Błękitni Przyborów13:Orzeł Stróże
-
19 maj18:00Grom Sufczyn00:Jastrząb Łoniowa
-
26 maj11:30Orzeł Lewniowa32:Orzeł Stróże
-
26 maj13:00Jadowniczanka II Jadowniki14:Grom Sufczyn
-
26 maj16:00Orlik Szczurowa21:Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
05 cze18:00Iskra Łęki61:Błękitni Przyborów
-
05 cze18:00Jastrząb Łoniowa22:Temida Złota
-
01 cze?:?Pagen II Gnojnik03:Orlik Szczurowa(walkower)
-
01 cze16:00Pogoń Biadoliny Radłowskie05:Jastrząb Łoniowa
-
02 cze14:00Temida Złota14:Jadowniczanka II Jadowniki
-
02 cze17:00Błękitni Przyborów23:Orzeł Lewniowa
-
02 cze17:00Grom Sufczyn21:Iskra Łęki
-
08 cze?:?Pagen II Gnojnik03:Jastrząb Łoniowa(walkower)
-
08 cze16:00Jadowniczanka II Jadowniki21:Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
09 cze16:00Iskra Łęki15:Temida Złota
-
09 cze16:00Orlik Szczurowa64:Orzeł Stróże
-
09 cze17:00Grom Sufczyn60:Błękitni Przyborów
-
15 cze?:?Pagen II Gnojnik03:Jadowniczanka II Jadowniki(walkower)
-
15 cze14:00Orzeł Lewniowa31:Orlik Szczurowa
-
15 cze14:00Orzeł Stróże14:Jastrząb Łoniowa
-
15 cze14:00Pogoń Biadoliny Radłowskie51:Iskra Łęki
-
15 cze14:00Temida Złota15:Grom Sufczyn