Małopolskie | Klasa B | Tarnów I (Bochnia)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
54.17 %
Zwycięstwa gości
22
30.56 %
Remisy
11
15.28 %

Bramki

Gospodarzy
226
średnia: 3.14
Gości
153
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
4.17%
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
9.72%
7 z 72
2.5
90.28%
65 z 72
22.22%
16 z 72
3.5
77.78%
56 z 72
40.28%
29 z 72
4.5
59.72%
43 z 72
59.72%
43 z 72
5.5
40.28%
29 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 6.94 %
5:0 4 5.56 %
3:2 3 4.17 %
3:1 3 4.17 %
0:3 3 4.17 %
4:1 3 4.17 %
5:2 3 4.17 %
5:1 3 4.17 %
7:2 3 4.17 %
3:3 2 2.78 %
5:5 2 2.78 %
0:1 2 2.78 %
1:2 2 2.78 %
2:1 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 2.78 %
1:3 2 2.78 %
3:0 2 2.78 %
1:4 2 2.78 %
4:0 2 2.78 %
1:1 1 1.39 %
4:4 1 1.39 %
1:0 1 1.39 %
2:3 1 1.39 %
4:3 1 1.39 %
5:4 1 1.39 %
0:2 1 1.39 %
2:4 1 1.39 %
4:2 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 1.39 %
2:5 1 1.39 %
0:4 1 1.39 %
1:5 1 1.39 %
2:6 1 1.39 %
0:5 1 1.39 %
6:1 1 1.39 %
6:0 1 1.39 %
1:7 1 1.39 %
7:0 1 1.39 %
0:7 1 1.39 %
9:1 1 1.39 %
11:0 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    10
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    33%
  • 25
    16:00
    Gryf Chronów
    3
    1
    :
    Husaria Łapczyca
  • 26
    12:00
    Raba II Książnice
    5
    5
    :
    Korona Brzeźnica
  • 26
    15:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    1
    4
    :
    Czarni Kobyle
  • 27
    15:30
    Zryw Królówka
    7
    2
    :
    Wisła Grobla
  • 01
    17:00
    Husaria Łapczyca
    4
    1
    :
    Raba II Książnice
  • 02
    13:00
    Czarni Kobyle
    3
    2
    :
    Korona Brzeźnica
  • 02
    13:00
    Wisła Grobla
    0
    5
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 02
    14:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    0
    3
    :
    Zryw Królówka
  • 08
    17:00
    Gryf Chronów
    4
    0
    :
    Wisła Grobla
  • 09
    13:00
    Zryw Królówka
    5
    0
    :
    Czarni Kobyle
  • 09
    14:00
    Macierz Lipnica Murowana
    5
    0
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 09
    17:00
    Korona Brzeźnica
    5
    2
    :
    Husaria Łapczyca
  • 16
    11:00
    Wisła Grobla
    4
    4
    :
    Raba II Książnice
  • 16
    13:00
    Zryw Królówka
    0
    1
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 16
    14:00
    Czarni Kobyle
    3
    1
    :
    Husaria Łapczyca
  • 16
    14:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    2
    6
    :
    Gryf Chronów
  • 22
    16:00
    Raba II Książnice
    2
    1
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 23
    11:00
    Gryf Chronów
    5
    4
    :
    Zryw Królówka
  • 23
    14:00
    Macierz Lipnica Murowana
    0
    2
    :
    Czarni Kobyle
  • 23
    17:00
    Korona Brzeźnica
    2
    2
    :
    Wisła Grobla
  • 30
    11:00
    Wisła Grobla
    5
    1
    :
    Husaria Łapczyca
  • 30
    13:00
    Zryw Królówka
    1
    1
    :
    Raba II Książnice
  • 30
    14:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    5
    0
    :
    Korona Brzeźnica
  • 30
    14:00
    Macierz Lipnica Murowana
    4
    3
    :
    Gryf Chronów
  • 06
    16:00
    Husaria Łapczyca
    3
    0
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 07
    11:00
    Gryf Chronów
    1
    3
    :
    Czarni Kobyle
  • 07
    16:00
    Raba II Książnice
    1
    2
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 07
    16:00
    Korona Brzeźnica
    2
    2
    :
    Zryw Królówka
  • 14
    11:00
    Zryw Królówka
    3
    2
    :
    Husaria Łapczyca
  • 14
    11:00
    Gryf Chronów
    4
    2
    :
    Raba II Książnice
  • 14
    12:00
    Czarni Kobyle
    2
    0
    :
    Wisła Grobla
  • 14
    14:00
    Macierz Lipnica Murowana
    2
    0
    :
    Korona Brzeźnica
  • 20
    15:30
    Husaria Łapczyca
    1
    4
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 21
    11:00
    Raba II Książnice
    0
    1
    :
    Czarni Kobyle
  • 21
    11:00
    Wisła Grobla
    7
    2
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 21
    14:00
    Korona Brzeźnica
    2
    3
    :
    Gryf Chronów
  • 14
    11:00
    Gryf Chronów
    11
    0
    :
    Husaria Łapczyca
  • 14
    12:00
    Czarni Kobyle
    2
    2
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 14
    14:00
    Wisła Grobla
    4
    1
    :
    Zryw Królówka
  • 14
    17:00
    Korona Brzeźnica
    5
    5
    :
    Raba II Książnice
  • 28
    13:30
    Raba II Książnice
    3
    2
    :
    Husaria Łapczyca
  • 28
    14:00
    Macierz Lipnica Murowana
    7
    0
    :
    Wisła Grobla
  • 28
    14:00
    Zryw Królówka
    5
    1
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 28
    16:00
    Korona Brzeźnica
    0
    7
    :
    Czarni Kobyle
  • 04
    17:00
    Czarni Kobyle
    5
    2
    :
    Zryw Królówka
  • 04
    17:00
    Husaria Łapczyca
    2
    1
    :
    Korona Brzeźnica
  • 05
    14:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    1
    7
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 05
    14:00
    Wisła Grobla
    3
    3
    :
    Gryf Chronów
  • 12
    11:00
    Gryf Chronów
    3
    1
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 12
    15:00
    Macierz Lipnica Murowana
    4
    0
    :
    Zryw Królówka
  • 27
    ?:?
    Husaria Łapczyca
    0
    3
    :
    Czarni Kobyle
    (walkower)
  • 20
    17:30
    Raba II Książnice
    6
    1
    :
    Wisła Grobla
  • 19
    11:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    2
    5
    :
    Raba II Książnice
  • 19
    13:00
    Zryw Królówka
    1
    5
    :
    Gryf Chronów
  • 19
    14:00
    Wisła Grobla
    6
    0
    :
    Korona Brzeźnica
  • 19
    15:00
    Czarni Kobyle
    4
    1
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 16
    11:00
    Gryf Chronów
    0
    4
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 26
    16:00
    Raba II Książnice
    1
    0
    :
    Zryw Królówka
  • 15
    18:00
    Husaria Łapczyca
    0
    3
    :
    Wisła Grobla
  • 16
    17:00
    Korona Brzeźnica
    3
    5
    :
    Ostrowianka Ostrów Królewski
  • 01
    18:00
    Czarni Kobyle
    2
    2
    :
    Gryf Chronów
  • 02
    14:00
    Zryw Królówka
    7
    2
    :
    Korona Brzeźnica
  • 02
    14:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    5
    2
    :
    Husaria Łapczyca
  • 02
    15:00
    Macierz Lipnica Murowana
    5
    0
    :
    Raba II Książnice
  • 08
    17:00
    Husaria Łapczyca
    2
    4
    :
    Zryw Królówka
  • 08
    18:30
    Raba II Książnice
    2
    2
    :
    Gryf Chronów
  • 09
    14:00
    Wisła Grobla
    1
    3
    :
    Czarni Kobyle
  • 09
    17:00
    Korona Brzeźnica
    1
    2
    :
    Macierz Lipnica Murowana
  • 20
    17:00
    Macierz Lipnica Murowana
    9
    1
    :
    Husaria Łapczyca
  • 23
    15:00
    Czarni Kobyle
    3
    0
    :
    Raba II Książnice
    (walkower)
  • 23
    15:00
    Gryf Chronów
    3
    3
    :
    Korona Brzeźnica
  • 23
    15:00
    Ostrowianka Ostrów Królewski
    5
    1
    :
    Wisła Grobla