Małopolskie | Klasa B | Wadowice I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
WWPWWWWWWPWWWWPPWRWWWPWPRW
-
WWPWPWWWRRRRWWWWPPPPWWWWRW
-
PRWWWWPPWRWRWWWWWWWRPRPPRW
-
RWWPPWPPRWWRRPWWWRPWWRPWRW
-
WPWPWPPWWWPWWWWRPPWPPWWWPP
-
PRRRWWWWRPWWWPPPRWPWWRWWPP
-
WPPWWWWWRWWPPPPRPWRRPPWWWP
-
WRPPWWRPPPRPRWWPRRWWWWWPWP
-
-
WWRWRPPPRPPWPPPPWWRPPPPPWW
-
PWPWRPRPWWPPPPPPWPPPPWPPRP
-
PPWPPPPPPPPPPPWWPPPPPPWPPP
-
PPRPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPWPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
88
48.35 %
88
48.35 %
Zwycięstwa gości
68
37.36 %
68
37.36 %
Remisy
26
14.29 %
26
14.29 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.2%
4 z 182
4 z 182
0.5
97.8%
178 z 182
178 z 182
8.24%
15 z 182
15 z 182
1.5
91.76%
167 z 182
167 z 182
23.08%
42 z 182
42 z 182
2.5
76.92%
140 z 182
140 z 182
46.7%
85 z 182
85 z 182
3.5
53.3%
97 z 182
97 z 182
63.74%
116 z 182
116 z 182
4.5
36.26%
66 z 182
66 z 182
80.22%
146 z 182
146 z 182
5.5
19.78%
36 z 182
36 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 18 | 9.89 % |
2:0 | 12 | 6.59 % |
2:2 | 11 | 6.04 % |
2:1 | 11 | 6.04 % |
1:1 | 10 | 5.49 % |
3:0 | 10 | 5.49 % |
3:1 | 9 | 4.95 % |
0:1 | 8 | 4.4 % |
2:3 | 7 | 3.85 % |
4:1 | 7 | 3.85 % |
3:2 | 6 | 3.3 % |
0:2 | 5 | 2.75 % |
1:3 | 5 | 2.75 % |
4:0 | 5 | 2.75 % |
5:0 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 4 | 2.2 % |
0:3 | 4 | 2.2 % |
1:0 | 3 | 1.65 % |
3:4 | 3 | 1.65 % |
2:4 | 3 | 1.65 % |
1:5 | 3 | 1.65 % |
0:5 | 3 | 1.65 % |
6:0 | 3 | 1.65 % |
8:0 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
1:4 | 2 | 1.1 % |
1:6 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
4:3 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 1 | 0.55 % |
6:4 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
3:6 | 1 | 0.55 % |
0:4 | 1 | 0.55 % |
5:1 | 1 | 0.55 % |
2:6 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
9:5 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
8:2 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
12:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6943%Wygrana przynajmniej 1 bramką4629%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2214%Wygrana 3 bramkami i więcej2314%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie17:00Jubilat Izdebnik41:Żarek Stronie
-
18 sie17:00Czarni Koziniec05:Skawa Jaroszowice
-
18 sie17:00KS Bystra (k. Wadowic)50:Chełm Stryszów
-
18 sie17:00Błyskawica Marcówka30:Grom Grzechynia
-
18 sie17:00Korona Skawinki20:Lachy Lachowice
-
19 sie17:00Dąb Sidzina13:Strzelec Budzów
-
19 sie17:00Leńczanka Leńcze60:Olimpia Zebrzydowice
-
25 sie17:00Żarek Stronie12:Lachy Lachowice
-
25 sie17:00Grom Grzechynia33:Korona Skawinki
-
25 sie17:00Olimpia Zebrzydowice12:Błyskawica Marcówka
-
25 sie17:00Chełm Stryszów32:Dąb Sidzina
-
25 sie17:00Jubilat Izdebnik90:Czarni Koziniec
-
26 sie15:00Skawa Jaroszowice11:KS Bystra (k. Wadowic)
-
26 sie17:00Strzelec Budzów22:Leńczanka Leńcze
-
01 wrz17:00Błyskawica Marcówka10:Strzelec Budzów
-
01 wrz17:00Lachy Lachowice41:Grom Grzechynia
-
01 wrz17:30Dąb Sidzina42:Skawa Jaroszowice
-
02 wrz11:00Czarni Koziniec05:Żarek Stronie
-
02 wrz15:00KS Bystra (k. Wadowic)20:Jubilat Izdebnik
-
02 wrz17:00Leńczanka Leńcze31:Chełm Stryszów
-
02 wrz17:00Korona Skawinki13:Olimpia Zebrzydowice
-
08 wrz16:30Żarek Stronie41:Grom Grzechynia
-
08 wrz16:30Olimpia Zebrzydowice34:Lachy Lachowice
-
08 wrz16:30Skawa Jaroszowice13:Leńczanka Leńcze
-
08 wrz16:30Jubilat Izdebnik25:Dąb Sidzina
-
09 wrz11:00Czarni Koziniec21:KS Bystra (k. Wadowic)
-
09 wrz16:30Chełm Stryszów20:Błyskawica Marcówka
-
09 wrz16:30Korona Skawinki32:Strzelec Budzów
-
15 wrz15:00Błyskawica Marcówka11:Skawa Jaroszowice
-
15 wrz16:00KS Bystra (k. Wadowic)00:Żarek Stronie
-
15 wrz16:00Grom Grzechynia41:Olimpia Zebrzydowice
-
15 wrz16:30Korona Skawinki12:Chełm Stryszów
-
16 wrz16:00Dąb Sidzina50:Czarni Koziniec
-
16 wrz16:00Leńczanka Leńcze20:Jubilat Izdebnik
-
16 wrz16:00Lachy Lachowice12:Strzelec Budzów
-
22 wrz16:00Żarek Stronie40:Olimpia Zebrzydowice
-
22 wrz16:00Skawa Jaroszowice12:Korona Skawinki
-
22 wrz16:00Jubilat Izdebnik12:Błyskawica Marcówka
-
22 wrz16:00KS Bystra (k. Wadowic)20:Dąb Sidzina
-
23 wrz11:00Czarni Koziniec23:Leńczanka Leńcze
-
23 wrz16:00Strzelec Budzów21:Grom Grzechynia
-
23 wrz16:00Chełm Stryszów41:Lachy Lachowice
-
29 wrz16:00Błyskawica Marcówka71:Czarni Koziniec
-
29 wrz16:00Grom Grzechynia12:Chełm Stryszów
-
29 wrz16:00Olimpia Zebrzydowice34:Strzelec Budzów
-
30 wrz16:00Dąb Sidzina03:Żarek Stronie
-
30 wrz16:00Leńczanka Leńcze23:KS Bystra (k. Wadowic)
-
30 wrz16:00Korona Skawinki31:Jubilat Izdebnik
-
30 wrz16:00Lachy Lachowice22:Skawa Jaroszowice
-
06 paź15:00Żarek Stronie24:Strzelec Budzów
-
06 paź15:00Skawa Jaroszowice30:Grom Grzechynia
-
06 paź15:00Jubilat Izdebnik22:Lachy Lachowice
-
07 paź11:00Czarni Koziniec02:Korona Skawinki
-
07 paź15:00Chełm Stryszów62:Olimpia Zebrzydowice
-
07 paź15:00KS Bystra (k. Wadowic)12:Błyskawica Marcówka
-
07 paź15:00Dąb Sidzina51:Leńczanka Leńcze
-
13 paź15:00Błyskawica Marcówka32:Dąb Sidzina
-
13 paź15:00Grom Grzechynia23:Jubilat Izdebnik
-
13 paź15:00Olimpia Zebrzydowice02:Skawa Jaroszowice
-
14 paź15:00Leńczanka Leńcze24:Żarek Stronie
-
14 paź15:00Korona Skawinki11:KS Bystra (k. Wadowic)
-
14 paź15:00Lachy Lachowice82:Czarni Koziniec
-
14 paź15:00Strzelec Budzów11:Chełm Stryszów
-
20 paź15:00Żarek Stronie11:Chełm Stryszów
-
20 paź15:00Skawa Jaroszowice10:Strzelec Budzów
-
20 paź15:00Jubilat Izdebnik20:Olimpia Zebrzydowice
-
20 paź15:30Czarni Koziniec01:Grom Grzechynia
-
21 paź15:00KS Bystra (k. Wadowic)30:Lachy Lachowice
-
21 paź15:00Dąb Sidzina35:Korona Skawinki
-
21 paź15:00Leńczanka Leńcze12:Błyskawica Marcówka
-
27 paź14:00Błyskawica Marcówka40:Żarek Stronie
-
27 paź14:00Olimpia Zebrzydowice16:Czarni Koziniec
-
28 paź14:00Korona Skawinki23:Leńczanka Leńcze
-
28 paź14:00Lachy Lachowice22:Dąb Sidzina
-
28 paź14:00Grom Grzechynia23:KS Bystra (k. Wadowic)
-
28 paź14:00Strzelec Budzów20:Jubilat Izdebnik
-
28 paź14:00Chełm Stryszów23:Skawa Jaroszowice
-
03 lis13:00Żarek Stronie02:Skawa Jaroszowice
-
03 lis13:00Jubilat Izdebnik12:Chełm Stryszów
-
03 lis13:00Dąb Sidzina20:Grom Grzechynia
-
03 lis13:00Błyskawica Marcówka30:Korona Skawinki
-
04 lis11:00Czarni Koziniec20:Strzelec Budzów
-
04 lis13:00KS Bystra (k. Wadowic)80:Olimpia Zebrzydowice
-
04 lis13:00Leńczanka Leńcze30:Lachy Lachowice
-
10 lis13:00Korona Skawinki30:Żarek Stronie
-
10 lis13:00Olimpia Zebrzydowice15:Dąb Sidzina
-
10 lis13:00Chełm Stryszów61:Czarni Koziniec
-
10 lis13:00Skawa Jaroszowice31:Jubilat Izdebnik
-
11 lis13:00Lachy Lachowice34:Błyskawica Marcówka
-
11 lis13:00Grom Grzechynia13:Leńczanka Leńcze
-
11 lis13:00Strzelec Budzów21:KS Bystra (k. Wadowic)
-
23 mar15:00Żarek Stronie31:Jubilat Izdebnik
-
23 mar15:00Skawa Jaroszowice32:Czarni Koziniec
-
23 mar15:00Chełm Stryszów11:KS Bystra (k. Wadowic)
-
23 mar15:00Olimpia Zebrzydowice03:Leńczanka Leńcze
-
24 mar15:00Strzelec Budzów12:Dąb Sidzina
-
24 mar15:00Grom Grzechynia26:Błyskawica Marcówka
-
24 mar15:00Lachy Lachowice24:Korona Skawinki
-
30 mar15:00Błyskawica Marcówka20:Olimpia Zebrzydowice
-
30 mar15:00Dąb Sidzina50:Chełm Stryszów
-
31 mar11:00Korona Skawinki20:Grom Grzechynia
-
31 mar11:00Czarni Koziniec01:Jubilat Izdebnik
-
31 mar15:00Lachy Lachowice02:Żarek Stronie
-
31 mar15:00Leńczanka Leńcze00:Strzelec Budzów
-
31 mar15:00KS Bystra (k. Wadowic)11:Skawa Jaroszowice
-
06 kwi16:00Żarek Stronie30:Czarni Koziniec
-
06 kwi16:00Jubilat Izdebnik14:KS Bystra (k. Wadowic)
-
06 kwi16:00Skawa Jaroszowice41:Dąb Sidzina
-
06 kwi16:00Chełm Stryszów11:Leńczanka Leńcze
-
06 kwi16:00Olimpia Zebrzydowice15:Korona Skawinki
-
07 kwi16:00
-
07 kwi16:00Grom Grzechynia36:Lachy Lachowice
-
14 kwi16:00Strzelec Budzów21:Korona Skawinki
-
14 kwi16:00Grom Grzechynia31:Żarek Stronie
-
14 kwi16:00Lachy Lachowice40:Olimpia Zebrzydowice
-
14 kwi16:00Błyskawica Marcówka31:Chełm Stryszów
-
14 kwi16:00Leńczanka Leńcze22:Skawa Jaroszowice
-
14 kwi16:00Dąb Sidzina31:Jubilat Izdebnik
-
14 kwi16:00KS Bystra (k. Wadowic)20:Czarni Koziniec
-
20 kwi11:00Czarni Koziniec13:Dąb Sidzina
-
20 kwi14:00Żarek Stronie11:KS Bystra (k. Wadowic)
-
20 kwi14:00Jubilat Izdebnik00:Leńczanka Leńcze
-
20 kwi14:00Skawa Jaroszowice21:Błyskawica Marcówka
-
20 kwi14:00Chełm Stryszów01:Korona Skawinki
-
20 kwi14:00Strzelec Budzów11:Lachy Lachowice
-
20 kwi14:00Olimpia Zebrzydowice23:Grom Grzechynia
-
27 kwi16:30Olimpia Zebrzydowice12:Żarek Stronie
-
27 kwi16:30Błyskawica Marcówka80:Jubilat Izdebnik
-
28 kwi11:30Korona Skawinki10:Skawa Jaroszowice
-
28 kwi16:30Grom Grzechynia01:Strzelec Budzów
-
28 kwi16:30Lachy Lachowice60:Chełm Stryszów
-
28 kwi16:30Leńczanka Leńcze95:Czarni Koziniec
-
28 kwi16:30Dąb Sidzina21:KS Bystra (k. Wadowic)
-
04 maj17:00Żarek Stronie21:Dąb Sidzina
-
04 maj17:00Jubilat Izdebnik03:Korona Skawinki
-
04 maj17:00Skawa Jaroszowice12:Lachy Lachowice
-
04 maj17:00Chełm Stryszów22:Grom Grzechynia
-
05 maj11:00Czarni Koziniec15:Błyskawica Marcówka
-
05 maj17:00KS Bystra (k. Wadowic)04:Leńczanka Leńcze
-
05 maj17:00Strzelec Budzów31:Olimpia Zebrzydowice
-
11 maj17:00Olimpia Zebrzydowice12:Chełm Stryszów
-
11 maj17:00Błyskawica Marcówka01:KS Bystra (k. Wadowic)
-
12 maj11:00Korona Skawinki50:Czarni Koziniec
-
12 maj17:00Strzelec Budzów12:Żarek Stronie
-
12 maj17:00Grom Grzechynia14:Skawa Jaroszowice
-
12 maj17:00Lachy Lachowice53:Jubilat Izdebnik
-
12 maj17:00Leńczanka Leńcze60:Dąb Sidzina
-
18 maj17:00Żarek Stronie31:Leńczanka Leńcze
-
18 maj17:00Jubilat Izdebnik22:Grom Grzechynia
-
18 maj17:00Skawa Jaroszowice120:Olimpia Zebrzydowice
-
18 maj17:00Chełm Stryszów21:Strzelec Budzów
-
18 maj18:00KS Bystra (k. Wadowic)02:Korona Skawinki
-
19 maj17:00Dąb Sidzina21:Błyskawica Marcówka
-
30 maj17:30Czarni Koziniec12:Lachy Lachowice
-
25 maj18:00Lachy Lachowice50:KS Bystra (k. Wadowic)
-
26 maj11:00Korona Skawinki41:Dąb Sidzina
-
26 maj17:00Strzelec Budzów01:Skawa Jaroszowice
-
26 maj17:00Grom Grzechynia42:Czarni Koziniec
-
05 cze18:00Olimpia Zebrzydowice22:Jubilat Izdebnik
-
05 cze18:00Błyskawica Marcówka30:Leńczanka Leńcze
-
12 cze18:00Chełm Stryszów22:Żarek Stronie
-
01 cze11:00Żarek Stronie22:Błyskawica Marcówka
-
01 cze12:00Jubilat Izdebnik21:Strzelec Budzów
-
01 cze15:00KS Bystra (k. Wadowic)30:Grom Grzechynia
-
02 cze11:00Czarni Koziniec40:Olimpia Zebrzydowice
-
02 cze11:00Skawa Jaroszowice30:Chełm Stryszów
-
02 cze17:00Leńczanka Leńcze21:Korona Skawinki
-
02 cze17:00Dąb Sidzina40:Lachy Lachowice
-
08 cze17:00Chełm Stryszów12:Jubilat Izdebnik
-
08 cze17:00Olimpia Zebrzydowice05:KS Bystra (k. Wadowic)
-
09 cze11:00Grom Grzechynia64:Dąb Sidzina
-
09 cze11:00Korona Skawinki43:Błyskawica Marcówka
-
09 cze15:00Skawa Jaroszowice22:Żarek Stronie
-
09 cze17:00Strzelec Budzów80:Czarni Koziniec
-
09 cze17:00Lachy Lachowice03:Leńczanka Leńcze
-
15 cze17:00Błyskawica Marcówka12:Lachy Lachowice
-
16 cze17:00Żarek Stronie01:Korona Skawinki
-
16 cze17:00Leńczanka Leńcze32:Grom Grzechynia
-
16 cze17:00Dąb Sidzina70:Olimpia Zebrzydowice
-
16 cze17:00KS Bystra (k. Wadowic)00:Strzelec Budzów
-
16 cze17:00Czarni Koziniec16:Chełm Stryszów
-
16 cze17:00Jubilat Izdebnik32:Skawa Jaroszowice