Małopolskie | Klasa C | Podhale
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
57.29 %
Zwycięstwa gości
33
34.38 %
Remisy
8
8.33 %

Bramki

Gospodarzy
301
średnia: 3.14
Gości
208
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 96
0.5
100%
96 z 96
0%
0 z 96
1.5
100%
96 z 96
7.29%
7 z 96
2.5
92.71%
89 z 96
25%
24 z 96
3.5
75%
72 z 96
41.67%
40 z 96
4.5
58.33%
56 z 96
54.17%
52 z 96
5.5
45.83%
44 z 96

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 8.33 %
3:1 7 7.29 %
0:3 7 7.29 %
5:1 7 7.29 %
3:2 4 4.17 %
0:4 4 4.17 %
6:0 4 4.17 %
1:1 3 3.13 %
3:3 3 3.13 %
2:0 3 3.13 %
1:3 3 3.13 %
5:3 3 3.13 %
2:5 3 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 3.13 %
7:0 3 3.13 %
2:2 2 2.08 %
2:1 2 2.08 %
2:3 2 2.08 %
4:2 2 2.08 %
2:4 2 2.08 %
3:5 2 2.08 %
1:4 2 2.08 %
5:0 2 2.08 %
3:4 1 1.04 %
4:3 1 1.04 %
5:4 1 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 1.04 %
6:4 1 1.04 %
4:6 1 1.04 %
4:1 1 1.04 %
5:2 1 1.04 %
7:4 1 1.04 %
7:3 1 1.04 %
0:5 1 1.04 %
0:6 1 1.04 %
9:2 1 1.04 %
9:1 1 1.04 %
14:0 1 1.04 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    24%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    24%
  • 18
    17:30
    KS Chabówka
    3
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 19
    14:00
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    2
    5
    :
    Grom Morawczyna
    (anulowany)
  • 19
    14:00
    Gronik Gronków
    2
    0
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 19
    17:00
    Lepietnica II Klikuszowa
    1
    1
    :
    Huragan II Waksmund
    (anulowany)
  • 19
    17:30
    Husarz Łapsze Wyżne
    1
    1
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 29
    17:00
    ZOR Frydman
    0
    3
    :
    Błyskawica Kacwin
    (anulowany)
  • 26
    11:00
    Błyskawica Kacwin
    0
    3
    :
    Krokus Pyzówka
    (anulowany)
  • 26
    11:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    9
    2
    :
    Grom Morawczyna
  • 26
    14:00
    Korona Piekielnik
    0
    3
    :
    KS Chabówka
    (anulowany)
  • 26
    14:00
    Gronik Gronków
    3
    0
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 26
    17:00
    Huragan II Waksmund
    3
    2
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 26
    17:00
    ZOR Frydman
    1
    3
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 01
    17:00
    KS Chabówka
    6
    0
    :
    Huragan II Waksmund
  • 02
    11:00
    ZOR Frydman
    0
    3
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 02
    14:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    0
    4
    :
    Gronik Gronków
  • 02
    14:00
    Krokus Pyzówka
    9
    1
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 02
    17:00
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    7
    3
    :
    Błyskawica Kacwin
    (anulowany)
  • 02
    17:30
    Lepietnica II Klikuszowa
    2
    4
    :
    Grom Morawczyna
    (anulowany)
  • 09
    11:00
    Huragan II Waksmund
    4
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 09
    11:00
    Grom Morawczyna
    5
    1
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 09
    14:00
    Gronik Gronków
    1
    4
    :
    KS Chabówka
  • 09
    14:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    5
    1
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 09
    17:00
    Błyskawica Kacwin
    2
    3
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 09
    17:00
    ZOR Frydman
    3
    1
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 15
    17:00
    KS Chabówka
    7
    0
    :
    Grom Morawczyna
    (walkower)
  • 16
    11:00
    Lepietnica II Klikuszowa
    14
    0
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 16
    13:30
    Korona Piekielnik
    3
    5
    :
    Huragan II Waksmund
    (anulowany)
  • 16
    14:00
    Krokus Pyzówka
    1
    5
    :
    Gronik Gronków
  • 16
    14:00
    Błyskawica Kacwin
    4
    6
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
    (anulowany)
  • 16
    17:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    1
    4
    :
    ZOR Frydman
  • 23
    11:00
    Gronik Gronków
    5
    3
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 23
    11:00
    Grom Morawczyna
    3
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 23
    13:00
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    2
    1
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
    (anulowany)
  • 23
    13:30
    Błyskawica Kacwin
    3
    2
    :
    Huragan II Waksmund
    (anulowany)
  • 23
    13:30
    Watra II Białka Tatrzańska
    3
    0
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    ZOR Frydman
    3
    2
    :
    KS Chabówka
  • 29
    16:00
    Lepietnica II Klikuszowa
    3
    0
    :
    Błyskawica Kacwin
    (anulowany)
  • 29
    16:00
    KS Chabówka
    3
    0
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 30
    11:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    0
    4
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 30
    11:00
    Huragan II Waksmund
    5
    1
    :
    Gronik Gronków
  • 30
    13:00
    Korona Piekielnik
    1
    5
    :
    Grom Morawczyna
    (anulowany)
  • 30
    16:00
    Krokus Pyzówka
    2
    3
    :
    ZOR Frydman
  • 07
    11:00
    Grom Morawczyna
    5
    4
    :
    Huragan II Waksmund
  • 07
    11:00
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    1
    3
    :
    Krokus Pyzówka
    (anulowany)
  • 07
    13:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    3
    1
    :
    KS Chabówka
  • 07
    13:30
    Błyskawica Kacwin
    0
    4
    :
    Gronik Gronków
    (anulowany)
  • 07
    16:00
    ZOR Frydman
    7
    0
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 07
    16:00
    Lepietnica II Klikuszowa
    3
    2
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
    (anulowany)
  • 14
    11:00
    Huragan II Waksmund
    3
    3
    :
    ZOR Frydman
  • 14
    11:00
    Gronik Gronków
    6
    0
    :
    Grom Morawczyna
  • 14
    12:00
    KS Chabówka
    5
    1
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 14
    14:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    3
    1
    :
    Błyskawica Kacwin
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Krokus Pyzówka
    5
    1
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 14
    16:00
    Korona Piekielnik
    3
    3
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Błyskawica Kacwin
    6
    4
    :
    Grom Morawczyna
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    3
    5
    :
    Huragan II Waksmund
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Lepietnica II Klikuszowa
    4
    3
    :
    Krokus Pyzówka
    (anulowany)
  • 21
    13:30
    Husarz Łapsze Wyżne
    2
    5
    :
    KS Chabówka
  • 21
    14:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    5
    1
    :
    Korona Piekielnik
    (anulowany)
  • 21
    16:00
    ZOR Frydman
    0
    2
    :
    Gronik Gronków
  • 27
    15:30
    KS Chabówka
    0
    3
    :
    Błyskawica Kacwin
    (anulowany)
  • 28
    11:00
    Korona Piekielnik
    5
    2
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 28
    11:00
    Huragan II Waksmund
    2
    5
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 28
    11:00
    Grom Morawczyna
    5
    3
    :
    ZOR Frydman
  • 28
    14:00
    Krokus Pyzówka
    2
    2
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 28
    14:00
    Gronik Gronków
    3
    0
    :
    Zawrat II Bukowina Tatrzańska
    (anulowany)
  • 04
    11:00
    Huragan II Waksmund
    5
    3
    :
    Lepietnica II Klikuszowa
    (anulowany)
  • 04
    14:00
    Korona Piekielnik
    3
    1
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    2
    2
    :
    Gronik Gronków
  • 14
    17:00
    Krokus Pyzówka
    0
    5
    :
    KS Chabówka
  • 28
    11:00
    Grom Morawczyna
    3
    4
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 28
    14:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    3
    1
    :
    Huragan II Waksmund
  • 01
    17:00
    Gronik Gronków
    4
    2
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 01
    17:00
    Huragan II Waksmund
    0
    3
    :
    KS Chabówka
  • 05
    11:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    1
    3
    :
    ZOR Frydman
  • 04
    17:00
    KS Chabówka
    2
    0
    :
    Gronik Gronków
  • 05
    11:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    0
    4
    :
    Grom Morawczyna
  • 05
    14:00
    Krokus Pyzówka
    5
    0
    :
    Huragan II Waksmund
  • 12
    14:00
    Gronik Gronków
    3
    0
    :
    Krokus Pyzówka
  • 12
    17:00
    ZOR Frydman
    0
    3
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 12
    17:00
    Grom Morawczyna
    2
    4
    :
    KS Chabówka
  • 18
    17:00
    KS Chabówka
    3
    0
    :
    ZOR Frydman
    (walkower)
  • 19
    17:00
    Krokus Pyzówka
    5
    1
    :
    Grom Morawczyna
  • 19
    14:00
    Gronik Gronków
    2
    0
    :
    Huragan II Waksmund
  • 26
    14:00
    ZOR Frydman
    1
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 26
    17:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    7
    4
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 02
    16:00
    Huragan II Waksmund
    7
    0
    :
    Grom Morawczyna
  • 02
    17:00
    KS Chabówka
    6
    0
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 09
    11:00
    ZOR Frydman
    3
    0
    :
    Huragan II Waksmund
  • 09
    11:00
    Grom Morawczyna
    0
    6
    :
    Gronik Gronków
  • 09
    17:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    4
    2
    :
    Krokus Pyzówka
  • 15
    17:00
    KS Chabówka
    6
    0
    :
    Husarz Łapsze Wyżne
  • 15
    18:00
    Gronik Gronków
    5
    0
    :
    ZOR Frydman
  • 23
    15:00
    Husarz Łapsze Wyżne
    2
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 23
    15:00
    Watra II Białka Tatrzańska
    3
    3
    :
    Huragan II Waksmund
  • 23
    15:00
    ZOR Frydman
    1
    5
    :
    Grom Morawczyna