Małopolskie | Liga okręgowa | Bochnia
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWPPPPWWWWWWPWWWRWWWWPPRW
-
WRWWWPRWWWRWPPWWWWRRRWRWPR
-
WWWPPPPWPWWWWWRWWPWPWPWRWR
-
PWPWWWWPWPRPWWRPWPWPWPWWWW
-
-
WPWWWRRPRWRPWWWRPWPWRWPWPP
-
PPPRWWRWWPPWPPPWPWWPRRWWWW
-
-
WWWRPRRPPWRPWWPPRPWWWWPPPR
-
PPPRWWRWRWPWPRPPPPPPWWPWWP
-
PPWRWWWPRPWWPPWWRPPPPPRPPR
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
91
50 %
91
50 %
Zwycięstwa gości
60
32.97 %
60
32.97 %
Remisy
31
17.03 %
31
17.03 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.3%
6 z 182
6 z 182
0.5
96.7%
176 z 182
176 z 182
8.79%
16 z 182
16 z 182
1.5
91.21%
166 z 182
166 z 182
19.78%
36 z 182
36 z 182
2.5
80.22%
146 z 182
146 z 182
39.56%
72 z 182
72 z 182
3.5
60.44%
110 z 182
110 z 182
57.69%
105 z 182
105 z 182
4.5
42.31%
77 z 182
77 z 182
72.53%
132 z 182
132 z 182
5.5
27.47%
50 z 182
50 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 14 | 7.69 % |
3:1 | 13 | 7.14 % |
1:1 | 12 | 6.59 % |
2:1 | 10 | 5.49 % |
3:0 | 9 | 4.95 % |
4:1 | 9 | 4.95 % |
5:1 | 8 | 4.4 % |
2:2 | 7 | 3.85 % |
2:3 | 7 | 3.85 % |
1:3 | 7 | 3.85 % |
0:0 | 6 | 3.3 % |
1:0 | 6 | 3.3 % |
3:3 | 5 | 2.75 % |
0:2 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 5 | 2.75 % |
0:1 | 4 | 2.2 % |
4:2 | 4 | 2.2 % |
1:4 | 4 | 2.2 % |
5:2 | 4 | 2.2 % |
4:0 | 4 | 2.2 % |
5:0 | 4 | 2.2 % |
3:2 | 3 | 1.65 % |
3:4 | 3 | 1.65 % |
2:0 | 3 | 1.65 % |
0:3 | 3 | 1.65 % |
1:5 | 3 | 1.65 % |
0:4 | 2 | 1.1 % |
6:2 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 1.1 % |
8:2 | 2 | 1.1 % |
7:0 | 2 | 1.1 % |
4:4 | 1 | 0.55 % |
4:3 | 1 | 0.55 % |
5:4 | 1 | 0.55 % |
2:6 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
8:0 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
2:11 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5334%Wygrana przynajmniej 1 bramką3925%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2918%Wygrana 3 bramkami i więcej3623%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie15:00Olimpia Kąty42:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
11 sie17:30Rylovia Rylowa11:Naprzód Sobolów
-
11 sie17:30Pagen Gnojnik12:Orzeł Dębno
-
11 sie18:00Strażak Mokrzyska51:Jadowniczanka Jadowniki
-
12 sie15:00Raba Książnice00:Radłovia Radłów
-
12 sie17:00Arkadia Olszyny71:Tarnavia Tarnawa
-
12 sie18:00Sokół Maszkienice02:Olimpia Bucze
-
18 sie17:00Tarnavia Tarnawa24:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
18 sie17:00Olimpia Bucze11:Olimpia Kąty
-
18 sie17:30Pagen Gnojnik51:Sokół Maszkienice
-
18 sie18:00Strażak Mokrzyska10:Orzeł Dębno
-
18 sie18:00Radłovia Radłów13:Rylovia Rylowa
-
19 sie17:00Naprzód Sobolów52:Jadowniczanka Jadowniki
-
19 sie17:00Arkadia Olszyny52:Raba Książnice
-
01 sie?:?Novi/Rzezawianka Rzezawa30:Olimpia Bucze
-
15 sie18:00Rylovia Rylowa03:Arkadia Olszyny
-
25 sie15:00Pagen Gnojnik82:Olimpia Kąty
-
25 sie17:00Orzeł Dębno11:Naprzód Sobolów
-
25 sie18:00Radłovia Radłów02:Jadowniczanka Jadowniki
-
26 sie16:00Raba Książnice13:Tarnavia Tarnawa
-
26 sie17:00Sokół Maszkienice23:Strażak Mokrzyska
-
01 wrz17:00Pagen Gnojnik12:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
01 wrz17:00Radłovia Radłów14:Orzeł Dębno
-
01 wrz17:30Tarnavia Tarnawa00:Olimpia Bucze
-
02 wrz13:00Naprzód Sobolów20:Sokół Maszkienice
-
02 wrz16:00Arkadia Olszyny21:Jadowniczanka Jadowniki
-
02 wrz17:00Strażak Mokrzyska41:Olimpia Kąty
-
02 wrz17:30Raba Książnice22:Rylovia Rylowa
-
08 wrz11:00Orzeł Dębno31:Arkadia Olszyny
-
08 wrz16:00Olimpia Kąty40:Naprzód Sobolów
-
08 wrz17:00Rylovia Rylowa60:Tarnavia Tarnawa
-
08 wrz17:00Jadowniczanka Jadowniki51:Raba Książnice
-
08 wrz17:00Strażak Mokrzyska00:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
10 lis14:00Olimpia Bucze22:Pagen Gnojnik
-
11 lis14:00Sokół Maszkienice62:Radłovia Radłów
-
15 wrz16:30Pagen Gnojnik62:Tarnavia Tarnawa
-
15 wrz17:00Strażak Mokrzyska00:Olimpia Bucze
-
15 wrz17:00Rylovia Rylowa11:Jadowniczanka Jadowniki
-
16 wrz13:00Arkadia Olszyny60:Sokół Maszkienice
-
16 wrz16:00Naprzód Sobolów43:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
16 wrz16:00Raba Książnice15:Orzeł Dębno
-
17 lis13:00Radłovia Radłów32:Olimpia Kąty
-
22 wrz11:00Olimpia Kąty52:Arkadia Olszyny
-
22 wrz16:00Pagen Gnojnik21:Strażak Mokrzyska
-
22 wrz16:30Orzeł Dębno11:Rylovia Rylowa
-
22 wrz16:30Novi/Rzezawianka Rzezawa26:Radłovia Radłów
-
23 wrz11:45Sokół Maszkienice51:Raba Książnice
-
23 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki30:Tarnavia Tarnawa
-
23 wrz16:00Olimpia Bucze30:Naprzód Sobolów
-
29 wrz14:00Rylovia Rylowa22:Sokół Maszkienice
-
29 wrz15:00Radłovia Radłów10:Olimpia Bucze
-
29 wrz16:00Tarnavia Tarnawa24:Strażak Mokrzyska
-
29 wrz16:00Raba Książnice24:Olimpia Kąty
-
30 wrz13:00Arkadia Olszyny70:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
30 wrz16:00Naprzód Sobolów54:Pagen Gnojnik
-
30 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki12:Orzeł Dębno
-
06 paź16:00Orzeł Dębno31:Tarnavia Tarnawa
-
06 paź16:00Novi/Rzezawianka Rzezawa41:Raba Książnice
-
06 paź16:00Olimpia Bucze31:Arkadia Olszyny
-
06 paź16:00Radłovia Radłów31:Pagen Gnojnik
-
07 paź15:00Sokół Maszkienice23:Jadowniczanka Jadowniki
-
07 paź16:00Strażak Mokrzyska10:Naprzód Sobolów
-
10 lis14:00Olimpia Kąty21:Rylovia Rylowa
-
13 paź13:00Rylovia Rylowa50:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
13 paź15:00Tarnavia Tarnawa23:Naprzód Sobolów
-
13 paź15:00Radłovia Radłów31:Strażak Mokrzyska
-
13 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki02:Olimpia Kąty
-
13 paź15:00Orzeł Dębno11:Sokół Maszkienice
-
14 paź12:00Arkadia Olszyny80:Pagen Gnojnik
-
14 paź15:00Raba Książnice22:Olimpia Bucze
-
20 paź15:00Olimpia Kąty11:Orzeł Dębno
-
20 paź15:00Novi/Rzezawianka Rzezawa11:Jadowniczanka Jadowniki
-
20 paź15:00Olimpia Bucze01:Rylovia Rylowa
-
20 paź15:00Strażak Mokrzyska31:Arkadia Olszyny
-
21 paź15:00Sokół Maszkienice82:Tarnavia Tarnawa
-
21 paź15:00Raba Książnice40:Pagen Gnojnik
-
21 paź15:30Naprzód Sobolów31:Radłovia Radłów
-
27 paź15:00Tarnavia Tarnawa44:Radłovia Radłów
-
27 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki51:Olimpia Bucze
-
27 paź15:00Orzeł Dębno50:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
28 paź14:00Arkadia Olszyny22:Naprzód Sobolów
-
28 paź14:00Rylovia Rylowa51:Pagen Gnojnik
-
28 paź14:00Sokół Maszkienice34:Olimpia Kąty
-
28 paź14:30Raba Książnice70:Strażak Mokrzyska
-
03 lis14:00Olimpia Kąty61:Tarnavia Tarnawa
-
03 lis14:00Novi/Rzezawianka Rzezawa23:Sokół Maszkienice
-
03 lis14:00Olimpia Bucze03:Orzeł Dębno
-
03 lis14:00Jadowniczanka Jadowniki10:Pagen Gnojnik
-
03 lis14:00Radłovia Radłów12:Arkadia Olszyny
-
04 lis12:00Strażak Mokrzyska01:Rylovia Rylowa
-
04 lis14:00Naprzód Sobolów21:Raba Książnice
-
23 mar15:00Tarnavia Tarnawa15:Arkadia Olszyny
-
23 mar15:30Jadowniczanka Jadowniki20:Strażak Mokrzyska
-
23 mar15:30Orzeł Dębno30:Pagen Gnojnik
-
23 mar15:30Novi/Rzezawianka Rzezawa13:Olimpia Kąty
-
24 mar13:00Naprzód Sobolów32:Rylovia Rylowa
-
24 mar14:00Olimpia Bucze24:Sokół Maszkienice
-
24 mar15:00Radłovia Radłów10:Raba Książnice
-
30 mar15:30Novi/Rzezawianka Rzezawa52:Tarnavia Tarnawa
-
30 mar15:30Olimpia Kąty21:Olimpia Bucze
-
30 mar15:30Orzeł Dębno12:Strażak Mokrzyska
-
30 mar15:30Jadowniczanka Jadowniki13:Naprzód Sobolów
-
30 mar15:30Rylovia Rylowa41:Radłovia Radłów
-
31 mar13:00Raba Książnice21:Arkadia Olszyny
-
31 mar16:00Sokół Maszkienice23:Pagen Gnojnik
-
06 kwi15:00Olimpia Kąty41:Pagen Gnojnik
-
06 kwi16:00Tarnavia Tarnawa23:Raba Książnice
-
06 kwi16:30Jadowniczanka Jadowniki22:Radłovia Radłów
-
06 kwi16:30Strażak Mokrzyska02:Sokół Maszkienice
-
07 kwi14:00Naprzód Sobolów31:Orzeł Dębno
-
07 kwi16:00Arkadia Olszyny33:Rylovia Rylowa
-
07 kwi16:00Olimpia Bucze12:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
13 kwi16:00Olimpia Kąty31:Strażak Mokrzyska
-
13 kwi17:00Novi/Rzezawianka Rzezawa04:Pagen Gnojnik
-
13 kwi17:00Orzeł Dębno01:Radłovia Radłów
-
13 kwi17:00Jadowniczanka Jadowniki31:Arkadia Olszyny
-
13 kwi17:00Rylovia Rylowa30:Raba Książnice
-
14 kwi16:30Olimpia Bucze40:Tarnavia Tarnawa
-
14 kwi17:00Sokół Maszkienice34:Naprzód Sobolów
-
20 kwi11:00Raba Książnice33:Jadowniczanka Jadowniki
-
20 kwi11:30Radłovia Radłów04:Sokół Maszkienice
-
20 kwi13:00Arkadia Olszyny21:Orzeł Dębno
-
20 kwi14:00Tarnavia Tarnawa14:Rylovia Rylowa
-
20 kwi15:00Naprzód Sobolów12:Olimpia Kąty
-
20 kwi15:00Pagen Gnojnik00:Olimpia Bucze
-
20 kwi17:00Novi/Rzezawianka Rzezawa13:Strażak Mokrzyska
-
27 kwi16:00Olimpia Kąty42:Radłovia Radłów
-
27 kwi17:00Jadowniczanka Jadowniki14:Rylovia Rylowa
-
27 kwi17:30Tarnavia Tarnawa15:Pagen Gnojnik
-
27 kwi17:30Olimpia Bucze12:Strażak Mokrzyska
-
27 kwi17:30Novi/Rzezawianka Rzezawa23:Naprzód Sobolów
-
27 kwi17:30Orzeł Dębno41:Raba Książnice
-
28 kwi17:00Sokół Maszkienice30:Arkadia Olszyny
-
03 maj17:00Strażak Mokrzyska00:Pagen Gnojnik
-
04 maj17:30Tarnavia Tarnawa33:Jadowniczanka Jadowniki
-
04 maj17:30Radłovia Radłów33:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
05 maj15:00Raba Książnice21:Sokół Maszkienice
-
05 maj15:00Naprzód Sobolów12:Olimpia Bucze
-
05 maj16:00Arkadia Olszyny30:Olimpia Kąty
-
05 maj17:00Rylovia Rylowa11:Orzeł Dębno
-
11 maj16:00Olimpia Kąty12:Raba Książnice
-
11 maj17:30Pagen Gnojnik40:Naprzód Sobolów
-
11 maj17:30Novi/Rzezawianka Rzezawa03:Arkadia Olszyny
-
11 maj17:30Orzeł Dębno22:Jadowniczanka Jadowniki
-
12 maj17:00Strażak Mokrzyska41:Tarnavia Tarnawa
-
12 maj17:00Sokół Maszkienice21:Rylovia Rylowa
-
12 maj18:00Olimpia Bucze11:Radłovia Radłów
-
18 maj17:30Tarnavia Tarnawa24:Orzeł Dębno
-
18 maj17:30Pagen Gnojnik41:Radłovia Radłów
-
19 maj15:00Jadowniczanka Jadowniki42:Sokół Maszkienice
-
19 maj15:00Naprzód Sobolów12:Strażak Mokrzyska
-
19 maj16:00Raba Książnice20:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
19 maj16:30Arkadia Olszyny21:Olimpia Bucze
-
19 maj17:00Rylovia Rylowa31:Olimpia Kąty
-
26 maj17:00Strażak Mokrzyska11:Radłovia Radłów
-
15 cze16:00Olimpia Kąty41:Jadowniczanka Jadowniki
-
15 cze17:00Novi/Rzezawianka Rzezawa11:Rylovia Rylowa
-
15 cze18:00Pagen Gnojnik34:Arkadia Olszyny
-
15 cze18:00Olimpia Bucze42:Raba Książnice
-
16 cze15:00Naprzód Sobolów51:Tarnavia Tarnawa
-
16 cze16:00
-
01 cze16:00Pagen Gnojnik33:Raba Książnice
-
01 cze17:00
-
01 cze18:00Orzeł Dębno31:Olimpia Kąty
-
01 cze18:00Jadowniczanka Jadowniki90:Novi/Rzezawianka Rzezawa
-
01 cze18:00Radłovia Radłów10:Naprzód Sobolów
-
02 cze17:00Rylovia Rylowa50:Olimpia Bucze
-
02 cze17:00Arkadia Olszyny31:Strażak Mokrzyska
-
08 cze15:30Olimpia Kąty32:Sokół Maszkienice
-
08 cze17:00Novi/Rzezawianka Rzezawa02:Orzeł Dębno
-
08 cze18:00Radłovia Radłów30:Tarnavia Tarnawa
-
08 cze18:00Olimpia Bucze13:Jadowniczanka Jadowniki
-
09 cze16:00Naprzód Sobolów30:Arkadia Olszyny
-
09 cze17:00Strażak Mokrzyska14:Raba Książnice
-
09 cze18:00Pagen Gnojnik12:Rylovia Rylowa
-
20 cze18:00Pagen Gnojnik12:Jadowniczanka Jadowniki
-
22 cze17:00Tarnavia Tarnawa07:Olimpia Kąty
-
22 cze17:00
-
22 cze17:00
-
22 cze17:00Rylovia Rylowa50:Strażak Mokrzyska
-
22 cze17:00Raba Książnice12:Naprzód Sobolów
-
22 cze17:00Arkadia Olszyny13:Radłovia Radłów