Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
86
47.25 %
Zwycięstwa gości
60
32.97 %
Remisy
36
19.78 %

Bramki

Gospodarzy
333
średnia: 1.83
Gości
251
średnia: 1.38

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.95%
9 z 182
0.5
95.05%
173 z 182
17.03%
31 z 182
1.5
82.97%
151 z 182
38.46%
70 z 182
2.5
61.54%
112 z 182
62.09%
113 z 182
3.5
37.91%
69 z 182
74.73%
136 z 182
4.5
25.27%
46 z 182
89.56%
163 z 182
5.5
10.44%
19 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 19 10.44 %
2:1 17 9.34 %
0:1 12 6.59 %
2:0 12 6.59 %
1:0 10 5.49 %
3:0 10 5.49 %
0:0 9 4.95 %
1:2 8 4.4 %
0:2 8 4.4 %
0:3 8 4.4 %
2:2 7 3.85 %
4:1 7 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 5 2.75 %
1:3 5 2.75 %
3:1 5 2.75 %
1:4 5 2.75 %
3:2 4 2.2 %
5:2 4 2.2 %
4:0 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
5:1 3 1.65 %
0:4 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
4:2 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
1:6 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    85
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    15%
  • 15
    11:00
    Zieleńczanka Zielonki
    3
    2
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 15
    13:00
    Orzeł Iwanowice
    1
    3
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 15
    16:00
    Prądnik Sułoszowa
    2
    5
    :
    Przebój Wolbrom
  • 15
    16:00
    Lot Balice
    2
    3
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 15
    17:00
    Piliczanka Pilica
    3
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 15
    17:30
    Przemsza Klucze
    1
    0
    :
    Pogoń Miechów
  • 10
    13:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    0
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 18
    17:00
    Przebój Wolbrom
    1
    2
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 18
    17:00
    Grębałowianka Kraków
    1
    2
    :
    Lot Balice
  • 18
    17:30
    Przemsza Klucze
    3
    1
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 19
    16:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    2
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 19
    17:00
    Bibiczanka Bibice
    1
    4
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 19
    17:00
    Pogoń Miechów
    1
    0
    :
    Piliczanka Pilica
  • 19
    17:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    1
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 25
    16:00
    Lot Balice
    1
    2
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 25
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    4
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 25
    17:00
    Przemsza Klucze
    1
    3
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 25
    17:00
    Orzeł Iwanowice
    1
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 26
    12:00
    Piliczanka Pilica
    1
    1
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 26
    17:00
    Proszowianka Proszowice
    3
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 01
    17:00
    Przebój Wolbrom
    1
    2
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 01
    17:00
    Pogoń Miechów
    2
    1
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 01
    17:00
    Grębałowianka Kraków
    2
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 01
    17:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    1
    0
    :
    Przemsza Klucze
  • 01
    17:00
    Zieleńczanka Zielonki
    1
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 02
    16:00
    Prądnik Sułoszowa
    2
    0
    :
    Lot Balice
  • 02
    17:00
    Orzeł Iwanowice
    1
    3
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 08
    16:00
    Lot Balice
    2
    2
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 08
    16:30
    Przebój Wolbrom
    1
    2
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 08
    16:30
    Przemsza Klucze
    3
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 09
    11:00
    Piliczanka Pilica
    2
    3
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 09
    16:00
    Proszowianka Proszowice
    2
    0
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 09
    16:00
    Bibiczanka Bibice
    1
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 09
    17:00
    Orzeł Iwanowice
    0
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 15
    13:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    0
    :
    Lot Balice
  • 15
    16:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    1
    3
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 15
    16:30
    Przebój Wolbrom
    4
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 15
    16:30
    Zieleńczanka Zielonki
    1
    1
    :
    Przemsza Klucze
  • 16
    16:00
    Bibiczanka Bibice
    1
    0
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 16
    16:00
    Grębałowianka Kraków
    2
    0
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 16
    16:00
    Prądnik Sułoszowa
    1
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 22
    15:00
    Piliczanka Pilica
    3
    1
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 22
    16:00
    Lot Balice
    1
    4
    :
    Przebój Wolbrom
  • 22
    16:00
    Przemsza Klucze
    1
    4
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 22
    16:00
    Pogoń Miechów
    0
    2
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 23
    16:00
    Orzeł Iwanowice
    3
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 23
    16:00
    Proszowianka Proszowice
    1
    1
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 23
    16:00
    Bibiczanka Bibice
    0
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 29
    16:00
    Przebój Wolbrom
    0
    0
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 29
    16:00
    Grębałowianka Kraków
    2
    0
    :
    Pogoń Miechów
  • 29
    16:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    4
    1
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 29
    16:00
    Zieleńczanka Zielonki
    0
    0
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 29
    16:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    5
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 30
    15:30
    Prądnik Sułoszowa
    0
    5
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 30
    16:00
    Lot Balice
    0
    1
    :
    Przemsza Klucze
  • 06
    15:00
    Piliczanka Pilica
    3
    1
    :
    Lot Balice
  • 06
    15:30
    Przemsza Klucze
    0
    0
    :
    Przebój Wolbrom
  • 06
    15:30
    Pogoń Miechów
    3
    3
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 06
    15:30
    Grębałowianka Kraków
    2
    1
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 07
    15:00
    Orzeł Iwanowice
    2
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 07
    15:00
    Proszowianka Proszowice
    2
    1
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 07
    15:30
    Bibiczanka Bibice
    0
    2
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 13
    11:00
    Przemsza Klucze
    4
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 13
    13:00
    Lot Balice
    1
    1
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 13
    15:00
    Przebój Wolbrom
    1
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 13
    15:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    2
    2
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 13
    15:00
    Zieleńczanka Zielonki
    2
    2
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 13
    15:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    0
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 14
    15:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 20
    15:00
    Piliczanka Pilica
    2
    3
    :
    Przebój Wolbrom
  • 20
    15:00
    Pogoń Miechów
    1
    4
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 20
    15:00
    Grębałowianka Kraków
    0
    0
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 21
    15:00
    Orzeł Iwanowice
    2
    2
    :
    Przemsza Klucze
  • 21
    15:00
    Proszowianka Proszowice
    0
    0
    :
    Lot Balice
  • 21
    15:00
    Bibiczanka Bibice
    0
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 21
    15:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    1
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 27
    15:00
    Przebój Wolbrom
    1
    0
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 27
    15:00
    Zieleńczanka Zielonki
    1
    0
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 27
    15:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    0
    :
    Pogoń Miechów
  • 27
    15:00
    Piliczanka Pilica
    1
    4
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 28
    11:00
    Przemsza Klucze
    1
    2
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 28
    14:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    6
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 28
    14:00
    Lot Balice
    1
    1
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 03
    13:00
    Grębałowianka Kraków
    1
    0
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 03
    14:00
    Proszowianka Proszowice
    2
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 03
    14:00
    Bibiczanka Bibice
    3
    4
    :
    Przemsza Klucze
  • 03
    14:00
    Pogoń Miechów
    0
    2
    :
    Lot Balice
  • 03
    14:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    6
    0
    :
    Prądniczanka Kraków
  • 03
    14:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    4
    1
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 04
    14:00
    Orzeł Iwanowice
    2
    2
    :
    Przebój Wolbrom
  • 23
    15:00
    Przebój Wolbrom
    1
    1
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 23
    15:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    4
    1
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 23
    15:00
    Grębałowianka Kraków
    2
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 23
    15:00
    Prądniczanka Kraków
    3
    0
    :
    Lot Balice
  • 23
    15:00
    Pogoń Miechów
    2
    1
    :
    Przemsza Klucze
  • 24
    15:00
    Bibiczanka Bibice
    0
    2
    :
    Piliczanka Pilica
  • 24
    15:30
    Proszowianka Proszowice
    1
    2
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 30
    13:00
    Orzeł Iwanowice
    2
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 30
    15:00
    Prądniczanka Kraków
    2
    0
    :
    Przemsza Klucze
  • 30
    15:30
    Zieleńczanka Zielonki
    7
    1
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 30
    16:00
    Lot Balice
    2
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 30
    16:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    1
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 31
    11:00
    Piliczanka Pilica
    2
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 31
    15:30
    Proszowianka Proszowice
    0
    1
    :
    Przebój Wolbrom
  • 06
    15:00
    Prądniczanka Kraków
    1
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 06
    16:00
    Przebój Wolbrom
    4
    0
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 06
    16:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    7
    2
    :
    Lot Balice
  • 06
    16:00
    Grębałowianka Kraków
    2
    2
    :
    Przemsza Klucze
  • 06
    16:00
    Pogoń Miechów
    3
    2
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 07
    16:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 07
    16:00
    Bibiczanka Bibice
    0
    1
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 13
    15:00
    Prądniczanka Kraków
    2
    1
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 13
    16:00
    Przemsza Klucze
    0
    3
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 13
    17:00
    Lot Balice
    5
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 14
    11:00
    Bibiczanka Bibice
    0
    5
    :
    Przebój Wolbrom
  • 14
    11:00
    Piliczanka Pilica
    1
    0
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 14
    16:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    5
    2
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 14
    17:00
    Proszowianka Proszowice
    3
    1
    :
    Pogoń Miechów
  • 20
    11:00
    Zieleńczanka Zielonki
    0
    1
    :
    Lot Balice
  • 20
    14:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    0
    2
    :
    Przebój Wolbrom
  • 20
    14:30
    Prądniczanka Kraków
    1
    1
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 20
    15:00
    Prądnik Sułoszowa
    1
    0
    :
    Przemsza Klucze
  • 20
    15:00
    Pogoń Miechów
    5
    2
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 20
    16:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    2
    2
    :
    Piliczanka Pilica
  • 20
    17:00
    Grębałowianka Kraków
    5
    1
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 27
    14:45
    Prądniczanka Kraków
    1
    1
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 27
    17:00
    Pogoń Miechów
    0
    2
    :
    Przebój Wolbrom
  • 27
    17:00
    Lot Balice
    0
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 28
    11:00
    Piliczanka Pilica
    3
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 28
    14:00
    Orzeł Iwanowice
    2
    0
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 28
    16:00
    Przemsza Klucze
    0
    4
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 28
    17:00
    Proszowianka Proszowice
    5
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 04
    14:45
    Prądniczanka Kraków
    5
    2
    :
    Pogoń Miechów
  • 04
    17:00
    Przebój Wolbrom
    4
    2
    :
    Lot Balice
  • 04
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    5
    0
    :
    Przemsza Klucze
  • 04
    17:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    2
    3
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 04
    17:30
    Grębałowianka Kraków
    4
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 05
    17:00
    Prądnik Sułoszowa
    2
    1
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 05
    17:30
    Zieleńczanka Zielonki
    5
    0
    :
    Piliczanka Pilica
  • 11
    14:45
    Prądniczanka Kraków
    0
    4
    :
    Przebój Wolbrom
  • 11
    17:00
    Pogoń Miechów
    2
    0
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 12
    11:00
    Piliczanka Pilica
    1
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 12
    16:30
    Przemsza Klucze
    0
    0
    :
    Lot Balice
  • 12
    17:00
    Bibiczanka Bibice
    1
    5
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 12
    17:00
    Proszowianka Proszowice
    5
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 12
    17:00
    Orzeł Iwanowice
    0
    3
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 18
    16:00
    Prądniczanka Kraków
    1
    1
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 18
    17:00
    Przebój Wolbrom
    2
    1
    :
    Przemsza Klucze
  • 18
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    3
    0
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 18
    17:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    0
    0
    :
    Pogoń Miechów
  • 18
    18:00
    Zieleńczanka Zielonki
    0
    1
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 19
    17:00
    Lot Balice
    2
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 19
    17:00
    Prądnik Sułoszowa
    3
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 25
    17:00
    Prądniczanka Kraków
    3
    2
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół
  • 25
    17:00
    Pogoń Miechów
    4
    1
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 25
    18:00
    Piliczanka Pilica
    2
    1
    :
    Przemsza Klucze
  • 26
    11:00
    Orzeł Iwanowice
    0
    3
    :
    Lot Balice
  • 05
    18:00
    Grębałowianka Kraków
    0
    1
    :
    Przebój Wolbrom
  • 12
    18:00
    Bibiczanka Bibice
    2
    1
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 12
    18:00
    Proszowianka Proszowice
    1
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 01
    11:00
    Przemsza Klucze
    1
    0
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 01
    16:00
    Prądniczanka Kraków
    4
    1
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 01
    17:00
    Przebój Wolbrom
    1
    1
    :
    Piliczanka Pilica
  • 01
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    8
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 01
    18:00
    Zieleńczanka Zielonki
    0
    2
    :
    Pogoń Miechów
  • 02
    12:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    5
    2
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 02
    17:00
    Lot Balice
    0
    3
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 08
    17:00
    Spójnia Osiek-Zimnodół
    1
    1
    :
    Przebój Wolbrom
  • 08
    18:00
    Grębałowianka Kraków
    4
    0
    :
    Prądnik Sułoszowa
  • 08
    18:00
    Pogoń Miechów
    0
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 09
    17:00
    Bibiczanka Bibice
    1
    2
    :
    Lot Balice
  • 09
    17:00
    Proszowianka Proszowice
    3
    0
    :
    Przemsza Klucze
  • 09
    17:00
    Orzeł Iwanowice
    1
    6
    :
    Piliczanka Pilica
  • 09
    18:00
    Prądniczanka Kraków
    3
    0
    :
    Zieleńczanka Zielonki
  • 15
    14:30
    Lot Balice
    0
    0
    :
    Pogoń Miechów
  • 15
    16:00
    Przemsza Klucze
    0
    0
    :
    Bibiczanka Bibice
  • 15
    17:00
    Przebój Wolbrom
    6
    0
    :
    Orzeł Iwanowice
  • 15
    17:00
    Piliczanka Pilica
    0
    1
    :
    Proszowianka Proszowice
  • 15
    17:00
    Prądniczanka Kraków
    2
    1
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 15
    17:00
    Zieleńczanka Zielonki
    3
    2
    :
    Grębałowianka Kraków
  • 15
    17:00
    Prądnik Sułoszowa
    0
    3
    :
    Spójnia Osiek-Zimnodół