Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
79
43.41 %
Zwycięstwa gości
65
35.71 %
Remisy
38
20.88 %

Bramki

Gospodarzy
388
średnia: 2.13
Gości
311
średnia: 1.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.4%
8 z 182
0.5
95.6%
174 z 182
15.93%
29 z 182
1.5
84.07%
153 z 182
33.52%
61 z 182
2.5
66.48%
121 z 182
47.8%
87 z 182
3.5
52.2%
95 z 182
65.38%
119 z 182
4.5
34.62%
63 z 182
76.37%
139 z 182
5.5
23.63%
43 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 13 7.14 %
0:1 13 7.14 %
2:0 13 7.14 %
1:1 10 5.49 %
2:1 9 4.95 %
0:2 9 4.95 %
1:3 9 4.95 %
0:0 8 4.4 %
1:0 8 4.4 %
1:2 7 3.85 %
5:0 7 3.85 %
3:3 6 3.3 %
3:1 6 3.3 %
3:0 6 3.3 %
4:1 6 3.3 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 2.2 %
0:3 4 2.2 %
6:1 4 2.2 %
2:4 3 1.65 %
4:2 3 1.65 %
0:4 3 1.65 %
6:0 3 1.65 %
3:2 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
5:1 2 1.1 %
1:5 2 1.1 %
1:6 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
1:4 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
7:4 1 0.55 %
4:0 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
8:3 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %
13:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    78
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    16%
  • 15
    11:00
    Radziszowianka Radziszów
    2
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 15
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    3
    5
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 15
    17:00
    Raba Dobczyce
    2
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 15
    17:00
    Orzeł Myślenice
    1
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 15
    17:30
    Czarni Staniątki
    4
    1
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 15
    18:00
    Targowianka Targowisko
    0
    1
    :
    Gdovia Gdów
  • 18
    13:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    0
    4
    :
    Targowianka Targowisko
  • 18
    17:00
    Czarni Staniątki
    3
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 18
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    2
    :
    Raba Dobczyce
  • 18
    17:00
    Gdovia Gdów
    2
    2
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 18
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    4
    2
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 19
    17:30
    Karpaty Siepraw
    2
    0
    :
    Pasternik Ochojno
  • 25
    16:00
    Radziszowianka Radziszów
    1
    2
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 25
    17:00
    Raba Dobczyce
    0
    1
    :
    Gdovia Gdów
  • 25
    17:00
    Orzeł Myślenice
    4
    1
    :
    Karpaty Siepraw
  • 26
    11:00
    Czarni Staniątki
    5
    0
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 26
    16:00
    Pasternik Ochojno
    4
    2
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 26
    17:00
    Targowianka Targowisko
    2
    0
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 01
    11:00
    Czarni Staniątki
    5
    0
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 01
    15:00
    Gdovia Gdów
    2
    1
    :
    Pasternik Ochojno
  • 01
    16:00
    Radziszowianka Radziszów
    4
    1
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 01
    17:00
    Karpaty Siepraw
    1
    0
    :
    LKS Śledziejowice
  • 01
    17:00
    Orzeł Myślenice
    6
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 01
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    2
    4
    :
    Targowianka Targowisko
  • 02
    17:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    7
    4
    :
    Raba Dobczyce
  • 08
    15:00
    Gdovia Gdów
    3
    1
    :
    Orzeł Myślenice
  • 08
    17:00
    Targowianka Targowisko
    1
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 08
    17:00
    Radziszowianka Radziszów
    2
    2
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 08
    17:00
    Raba Dobczyce
    2
    1
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 09
    16:00
    Pasternik Ochojno
    4
    3
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 19
    17:00
    LKS Śledziejowice
    1
    3
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 15
    16:00
    Czarni Staniątki
    6
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 15
    16:00
    Gdovia Gdów
    0
    0
    :
    LKS Śledziejowice
  • 15
    16:00
    Targowianka Targowisko
    0
    0
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 15
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    2
    2
    :
    Raba Dobczyce
  • 16
    16:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    1
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 16
    16:00
    Pasternik Ochojno
    1
    3
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 22
    16:00
    Radziszowianka Radziszów
    0
    0
    :
    Czarni Staniątki
  • 22
    16:00
    Raba Dobczyce
    0
    3
    :
    Targowianka Targowisko
  • 22
    16:00
    Pasternik Ochojno
    0
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 22
    16:00
    LKS Śledziejowice
    2
    2
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 22
    16:00
    Karpaty Siepraw
    4
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 22
    17:00
    Orzeł Myślenice
    1
    2
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 29
    11:00
    Czarni Staniątki
    3
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 29
    15:00
    Gdovia Gdów
    3
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 29
    16:00
    LKS Śledziejowice
    3
    1
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 29
    16:00
    Tempo Rzeszotary
    2
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 29
    16:00
    Radziszowianka Radziszów
    1
    0
    :
    Raba Dobczyce
  • 30
    16:00
    Targowianka Targowisko
    3
    3
    :
    Pasternik Ochojno
  • 06
    15:30
    Raba Dobczyce
    0
    6
    :
    Czarni Staniątki
  • 06
    15:30
    LKS Śledziejowice
    1
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 06
    16:00
    Orzeł Myślenice
    3
    0
    :
    Targowianka Targowisko
  • 06
    16:00
    Wróblowianka Kraków
    3
    3
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 06
    16:00
    Gościbia Sułkowice
    1
    1
    :
    Gdovia Gdów
  • 07
    15:30
    Pasternik Ochojno
    2
    1
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 07
    16:00
    Karpaty Siepraw
    1
    1
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 13
    11:00
    Czarni Staniątki
    3
    0
    :
    Gdovia Gdów
  • 13
    15:00
    Radziszowianka Radziszów
    3
    4
    :
    Orzeł Myślenice
  • 13
    15:30
    Karpaty Siepraw
    2
    1
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 13
    15:30
    Raba Dobczyce
    6
    1
    :
    Pasternik Ochojno
  • 13
    16:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    2
    3
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 13
    16:00
    Tempo Rzeszotary
    0
    0
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 14
    11:00
    Targowianka Targowisko
    2
    0
    :
    LKS Śledziejowice
  • 20
    11:00
    Gościbia Sułkowice
    1
    3
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 20
    15:00
    Orzeł Myślenice
    1
    2
    :
    Raba Dobczyce
  • 20
    15:00
    LKS Śledziejowice
    2
    0
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 20
    15:00
    Karpaty Siepraw
    1
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 20
    15:00
    Gdovia Gdów
    1
    3
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 21
    11:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    3
    :
    Targowianka Targowisko
  • 21
    15:30
    Pasternik Ochojno
    2
    7
    :
    Czarni Staniątki
  • 27
    15:00
    Czarni Staniątki
    5
    0
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 27
    15:00
    Gdovia Gdów
    5
    2
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 27
    15:00
    Targowianka Targowisko
    5
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 28
    14:00
    Tempo Rzeszotary
    3
    3
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 28
    15:00
    Raba Dobczyce
    1
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 28
    15:00
    Pasternik Ochojno
    8
    3
    :
    Orzeł Myślenice
  • 03
    13:00
    Orzeł Myślenice
    2
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 03
    13:30
    LKS Śledziejowice
    3
    3
    :
    Pasternik Ochojno
  • 03
    14:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    3
    :
    Raba Dobczyce
  • 03
    14:00
    Karpaty Siepraw
    2
    2
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 03
    14:00
    Gościbia Sułkowice
    2
    2
    :
    Targowianka Targowisko
  • 03
    14:00
    Gdovia Gdów
    6
    2
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 03
    14:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    6
    3
    :
    Wiarusy Igołomia
  • 30
    14:00
    Gdovia Gdów
    1
    2
    :
    Targowianka Targowisko
  • 30
    15:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 30
    15:00
    Gościbia Sułkowice
    2
    2
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 30
    15:00
    LKS Śledziejowice
    4
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 31
    17:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    2
    0
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 31
    17:00
    Karpaty Siepraw
    0
    1
    :
    Raba Dobczyce
  • 06
    15:00
    LKS Śledziejowice
    2
    0
    :
    Czarni Staniątki
  • 06
    15:00
    Raba Dobczyce
    2
    4
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 06
    16:00
    Orzeł Myślenice
    0
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 07
    14:30
    Pasternik Ochojno
    1
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 07
    15:30
    Targowianka Targowisko
    1
    0
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 07
    16:00
    Radziszowianka Radziszów
    2
    3
    :
    Gdovia Gdów
  • 07
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 13
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    1
    5
    :
    Czarni Staniątki
  • 13
    17:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    1
    3
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 13
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    1
    :
    Pasternik Ochojno
  • 13
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    0
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 14
    16:00
    Gdovia Gdów
    1
    6
    :
    Raba Dobczyce
  • 14
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    1
    3
    :
    Targowianka Targowisko
  • 14
    17:00
    Karpaty Siepraw
    0
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 20
    12:00
    Wiarusy Igołomia
    4
    2
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 20
    14:30
    Gościbia Sułkowice
    0
    1
    :
    Orzeł Myślenice
  • 20
    15:00
    Pasternik Ochojno
    1
    4
    :
    Gdovia Gdów
  • 20
    15:00
    Targowianka Targowisko
    2
    0
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 20
    16:00
    LKS Śledziejowice
    13
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 20
    16:00
    Raba Dobczyce
    5
    0
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 20
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    0
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 27
    17:00
    Czarni Staniątki
    0
    0
    :
    Targowianka Targowisko
  • 27
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    3
    2
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 27
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    2
    :
    LKS Śledziejowice
  • 27
    17:30
    Orzeł Myślenice
    2
    5
    :
    Gdovia Gdów
  • 27
    18:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    2
    4
    :
    Pasternik Ochojno
  • 28
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    6
    :
    Raba Dobczyce
  • 28
    17:00
    Karpaty Siepraw
    0
    2
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 01
    11:00
    LKS Śledziejowice
    0
    3
    :
    Gdovia Gdów
  • 04
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    2
    2
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 04
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    2
    :
    Pasternik Ochojno
  • 04
    17:00
    Raba Dobczyce
    3
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 05
    17:00
    Karpaty Siepraw
    0
    1
    :
    Czarni Staniątki
  • 05
    17:00
    Radziszowianka Radziszów
    0
    4
    :
    Targowianka Targowisko
  • 08
    18:00
    Orzeł Myślenice
    0
    2
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 11
    17:00
    Czarni Staniątki
    5
    3
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 11
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    4
    3
    :
    Pasternik Ochojno
  • 11
    17:00
    Gdovia Gdów
    1
    0
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 11
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    6
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 11
    18:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    4
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 12
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    3
    3
    :
    Orzeł Myślenice
  • 05
    18:30
    Targowianka Targowisko
    2
    0
    :
    Raba Dobczyce
  • 18
    11:00
    Gościbia Sułkowice
    3
    3
    :
    Czarni Staniątki
  • 18
    17:00
    Karpaty Siepraw
    0
    3
    :
    Gdovia Gdów
  • 18
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    1
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 18
    17:00
    Pasternik Ochojno
    0
    1
    :
    Targowianka Targowisko
  • 18
    17:30
    Raba Dobczyce
    1
    1
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 18
    18:00
    Orzeł Myślenice
    3
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 19
    17:30
    Wiarusy Igołomia
    2
    3
    :
    LKS Śledziejowice
  • 26
    17:00
    Targowianka Targowisko
    0
    2
    :
    Orzeł Myślenice
  • 12
    18:00
    Czarni Staniątki
    0
    1
    :
    Raba Dobczyce
  • 12
    18:00
    Radziszowianka Radziszów
    2
    3
    :
    Pasternik Ochojno
  • 12
    18:00
    Tempo Rzeszotary
    1
    6
    :
    LKS Śledziejowice
  • 12
    18:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    2
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 12
    18:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    2
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 12
    18:00
    Gdovia Gdów
    4
    5
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 01
    17:00
    Gdovia Gdów
    0
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 01
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    4
    :
    Dziecanovia Dziekanowice
  • 01
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 01
    17:00
    LKS Śledziejowice
    0
    0
    :
    Targowianka Targowisko
  • 01
    18:00
    Orzeł Myślenice
    0
    1
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 02
    16:00
    Pasternik Ochojno
    0
    3
    :
    Raba Dobczyce
  • 02
    17:30
    Wiarusy Igołomia
    2
    1
    :
    Karpaty Siepraw
  • 08
    11:00
    Czarni Staniątki
    3
    0
    :
    Pasternik Ochojno
  • 08
    16:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    1
    2
    :
    Gdovia Gdów
  • 08
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    5
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 08
    17:30
    Raba Dobczyce
    5
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 08
    18:00
    Targowianka Targowisko
    2
    0
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 08
    18:00
    Wiarusy Igołomia
    2
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 09
    17:00
    Radziszowianka Radziszów
    2
    1
    :
    LKS Śledziejowice
  • 15
    17:00
    Dziecanovia Dziekanowice
    2
    0
    :
    Czarni Staniątki
  • 15
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    0
    2
    :
    Gdovia Gdów
  • 15
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    1
    :
    Tempo Rzeszotary
  • 15
    17:00
    Karpaty Siepraw
    1
    3
    :
    Targowianka Targowisko
  • 15
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    0
    :
    Radziszowianka Radziszów
  • 15
    17:00
    LKS Śledziejowice
    1
    1
    :
    Raba Dobczyce
  • 15
    17:00
    Orzeł Myślenice
    4
    4
    :
    Pasternik Ochojno
  • 22
    17:00
    Czarni Staniątki
    3
    0
    :
    Orzeł Myślenice
  • 22
    17:00
    Pasternik Ochojno
    0
    9
    :
    LKS Śledziejowice
  • 22
    17:00
    Raba Dobczyce
    6
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 22
    17:00
    Radziszowianka Radziszów
    6
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 22
    17:00
    Targowianka Targowisko
    4
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 22
    17:00
    Tempo Rzeszotary
    0
    2
    :
    Gdovia Gdów
  • 22
    17:00
    Wiarusy Igołomia
    1
    5
    :
    Dziecanovia Dziekanowice