Małopolskie | Liga okręgowa | Tarnów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
116
48.33 %
Zwycięstwa gości
92
38.33 %
Remisy
32
13.33 %

Bramki

Gospodarzy
530
średnia: 2.21
Gości
463
średnia: 1.93

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.92%
7 z 240
0.5
97.08%
233 z 240
11.67%
28 z 240
1.5
88.33%
212 z 240
25.83%
62 z 240
2.5
74.17%
178 z 240
46.67%
112 z 240
3.5
53.33%
128 z 240
60.42%
145 z 240
4.5
39.58%
95 z 240
72.92%
175 z 240
5.5
27.08%
65 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 16 6.67 %
1:1 15 6.25 %
1:0 14 5.83 %
1:2 14 5.83 %
2:0 12 5 %
0:3 11 4.58 %
3:1 10 4.17 %
1:3 9 3.75 %
3:0 9 3.75 %
2:3 8 3.33 %
0:0 7 2.92 %
2:2 7 2.92 %
0:1 7 2.92 %
0:2 7 2.92 %
1:4 6 2.5 %
3:2 5 2.08 %
2:4 5 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 2.08 %
4:3 4 1.67 %
4:2 4 1.67 %
5:2 4 1.67 %
4:0 4 1.67 %
5:1 4 1.67 %
5:0 4 1.67 %
1:6 4 1.67 %
6:0 4 1.67 %
0:4 3 1.25 %
6:1 3 1.25 %
0:6 3 1.25 %
0:7 3 1.25 %
3:3 2 0.83 %
5:4 2 0.83 %
5:3 2 0.83 %
3:6 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 0.83 %
2:6 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
8:3 2 0.83 %
7:0 2 0.83 %
8:0 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
4:5 1 0.42 %
2:5 1 0.42 %
7:2 1 0.42 %
8:1 1 0.42 %
1:9 1 0.42 %
9:1 1 0.42 %
0:9 1 0.42 %
11:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    96
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    50
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    18%
  • 11
    14:30
    Pogórze Pleśna
    0
    3
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 11
    18:00
    LKS Ładna
    6
    1
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 11
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    3
    2
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 12
    11:30
    KS US Śmigno
    2
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 12
    16:00
    Tuchovia Tuchów
    0
    2
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 12
    17:00
    Wisła Szczucin
    1
    6
    :
    GLKS Gromnik
  • 12
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    5
    0
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 12
    17:30
    Polan Żabno
    1
    1
    :
    Metal Tarnów
  • 18
    17:00
    Metal Tarnów
    2
    0
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 18
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    1
    3
    :
    Polan Żabno
  • 18
    17:00
    Zorza Zaczarnie
    1
    0
    :
    KS US Śmigno
  • 18
    17:00
    LKS Ładna
    3
    0
    :
    Pogórze Pleśna
  • 19
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    2
    1
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 19
    17:00
    GLKS Gromnik
    2
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 19
    17:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    2
    :
    Wisła Szczucin
  • 19
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    7
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 15
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    4
    :
    LKS Ładna
  • 22
    17:00
    Pogórze Pleśna
    0
    3
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 22
    17:00
    KS US Śmigno
    1
    4
    :
    GLKS Gromnik
  • 22
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    8
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 22
    17:30
    Polan Żabno
    0
    3
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 22
    18:00
    Wisła Szczucin
    4
    3
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 22
    18:00
    Tuchovia Tuchów
    6
    0
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 22
    18:00
    Olimpia Wojnicz
    1
    2
    :
    Metal Tarnów
  • 25
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    1
    0
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 25
    17:00
    Zorza Zaczarnie
    0
    1
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 26
    14:00
    Pogórze Pleśna
    3
    3
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 26
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    6
    :
    Metal Tarnów
  • 26
    17:00
    GLKS Gromnik
    2
    2
    :
    Polan Żabno
  • 26
    17:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    0
    :
    KS US Śmigno
  • 26
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    2
    0
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 26
    17:00
    LKS Ładna
    2
    6
    :
    Wisła Szczucin
  • 01
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    3
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 01
    17:00
    Tuchovia Tuchów
    4
    3
    :
    LKS Ładna
  • 01
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    6
    1
    :
    GLKS Gromnik
  • 01
    17:00
    Metal Tarnów
    1
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 02
    11:30
    KS US Śmigno
    1
    2
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 02
    15:00
    Wisła Szczucin
    1
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 02
    17:00
    Polan Żabno
    2
    0
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 02
    17:00
    Olimpia Wojnicz
    0
    6
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 08
    15:30
    LKS Ładna
    4
    3
    :
    KS US Śmigno
  • 08
    17:00
    Zorza Zaczarnie
    1
    6
    :
    Metal Tarnów
  • 08
    17:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    0
    5
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 08
    17:00
    Pogórze Pleśna
    2
    0
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 08
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    0
    3
    :
    Wisła Szczucin
  • 09
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 09
    17:00
    GLKS Gromnik
    3
    1
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 09
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    3
    0
    :
    Polan Żabno
  • 15
    16:30
    Polan Żabno
    4
    2
    :
    LKS Ładna
  • 15
    17:00
    Tuchovia Tuchów
    11
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 15
    17:00
    Metal Tarnów
    4
    1
    :
    GLKS Gromnik
  • 15
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    2
    3
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 16
    11:30
    KS US Śmigno
    5
    2
    :
    Pogórze Pleśna
  • 16
    16:00
    Wisła Szczucin
    1
    0
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 16
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    3
    0
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 16
    17:00
    Olimpia Wojnicz
    2
    1
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 22
    14:00
    Pogórze Pleśna
    1
    4
    :
    Polan Żabno
  • 22
    16:00
    LKS Ładna
    2
    5
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 22
    16:30
    LUKS Wola Radłowska
    4
    0
    :
    KS US Śmigno
  • 23
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    3
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 23
    16:00
    GLKS Gromnik
    5
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 23
    16:00
    Wisła Szczucin
    1
    3
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 23
    16:30
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    0
    :
    Metal Tarnów
  • 23
    16:30
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    2
    1
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 29
    16:00
    Tuchovia Tuchów
    2
    0
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 29
    16:00
    Polan Żabno
    6
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 29
    16:00
    Zorza Zaczarnie
    3
    1
    :
    GLKS Gromnik
  • 29
    16:30
    Metal Tarnów
    2
    3
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 30
    11:30
    KS US Śmigno
    0
    2
    :
    Wisła Szczucin
  • 30
    16:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    3
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 30
    16:00
    Olimpia Wojnicz
    0
    3
    :
    LKS Ładna
  • 30
    16:00
    LUKS Skrzyszów
    4
    3
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 06
    16:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    0
    1
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 06
    16:00
    Tuchovia Tuchów
    7
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 07
    11:00
    LKS Ładna
    2
    4
    :
    Metal Tarnów
  • 07
    14:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    1
    3
    :
    GLKS Gromnik
  • 07
    14:00
    Pogórze Pleśna
    1
    3
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 07
    15:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    3
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 07
    16:00
    LUKS Wola Radłowska
    0
    4
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 07
    16:00
    Wisła Szczucin
    2
    0
    :
    Polan Żabno
  • 13
    15:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    3
    0
    :
    Wisła Szczucin
  • 13
    15:00
    Zorza Zaczarnie
    0
    2
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 13
    15:30
    Metal Tarnów
    1
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 14
    11:30
    KS US Śmigno
    1
    4
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 14
    14:00
    Polan Żabno
    0
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 14
    15:00
    LUKS Skrzyszów
    1
    2
    :
    LKS Ładna
  • 14
    15:00
    GLKS Gromnik
    2
    1
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 14
    15:30
    Olimpia Wojnicz
    3
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 20
    15:00
    LKS Ładna
    1
    6
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 20
    15:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    1
    :
    Metal Tarnów
  • 20
    15:00
    Tuchovia Tuchów
    1
    0
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 21
    11:30
    KS US Śmigno
    0
    7
    :
    Polan Żabno
  • 21
    14:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    1
    1
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 21
    14:00
    Pogórze Pleśna
    1
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 21
    15:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    1
    2
    :
    GLKS Gromnik
  • 21
    15:00
    Wisła Szczucin
    1
    2
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 27
    14:00
    Zorza Zaczarnie
    2
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 28
    13:00
    Polan Żabno
    7
    0
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 28
    13:00
    Olimpia Wojnicz
    3
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 28
    13:00
    LUKS Skrzyszów
    2
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 28
    13:00
    GLKS Gromnik
    5
    3
    :
    LKS Ładna
  • 28
    13:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    2
    1
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 28
    14:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    8
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 28
    14:00
    Metal Tarnów
    6
    0
    :
    Wisła Szczucin
  • 03
    13:00
    LKS Ładna
    1
    2
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 03
    13:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    5
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 03
    13:00
    Tuchovia Tuchów
    2
    4
    :
    Metal Tarnów
  • 03
    13:00
    Polan Żabno
    1
    1
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 04
    11:30
    KS US Śmigno
    2
    4
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 04
    13:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    4
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 04
    13:00
    Pogórze Pleśna
    1
    2
    :
    GLKS Gromnik
  • 04
    13:00
    Wisła Szczucin
    2
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 10
    13:00
    Metal Tarnów
    1
    0
    :
    KS US Śmigno
  • 10
    13:00
    LUKS Skrzyszów
    2
    0
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 10
    13:00
    Zorza Zaczarnie
    0
    0
    :
    Wisła Szczucin
  • 11
    13:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    4
    1
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 11
    13:00
    Olimpia Wojnicz
    2
    4
    :
    Polan Żabno
  • 11
    13:00
    GLKS Gromnik
    2
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 11
    13:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    2
    3
    :
    Pogórze Pleśna
  • 11
    13:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    4
    0
    :
    LKS Ładna
  • 16
    15:30
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 16
    15:30
    Zorza Zaczarnie
    3
    2
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 16
    15:30
    Metal Tarnów
    1
    0
    :
    Polan Żabno
  • 17
    13:30
    LUKS Skrzyszów
    1
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 17
    14:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    3
    1
    :
    LKS Ładna
  • 17
    15:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    3
    0
    :
    Pogórze Pleśna
  • 17
    15:00
    GLKS Gromnik
    0
    1
    :
    Wisła Szczucin
  • 17
    15:30
    Olimpia Wojnicz
    0
    3
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 23
    15:30
    Polan Żabno
    5
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 23
    15:30
    LUKS Wola Radłowska
    3
    6
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 24
    11:30
    KS US Śmigno
    0
    1
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 24
    13:30
    Pogórze Pleśna
    2
    1
    :
    LKS Ładna
  • 24
    15:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    5
    2
    :
    Metal Tarnów
  • 24
    15:00
    Tuchovia Tuchów
    1
    0
    :
    GLKS Gromnik
  • 24
    15:00
    Wisła Szczucin
    1
    0
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 24
    16:00
    Olimpia Wojnicz
    1
    3
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 30
    12:30
    Metal Tarnów
    1
    3
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 30
    16:00
    LKS Ładna
    1
    6
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 30
    16:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    2
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 30
    16:00
    Zorza Zaczarnie
    5
    2
    :
    Polan Żabno
  • 30
    16:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    6
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 31
    13:00
    GLKS Gromnik
    9
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 31
    14:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    3
    :
    Pogórze Pleśna
  • 31
    15:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    4
    0
    :
    Wisła Szczucin
  • 06
    16:00
    Polan Żabno
    1
    4
    :
    GLKS Gromnik
  • 06
    16:00
    KS US Śmigno
    0
    7
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 06
    16:00
    Wisła Szczucin
    8
    3
    :
    LKS Ładna
  • 06
    17:00
    Metal Tarnów
    6
    0
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 06
    17:00
    Tuchovia Tuchów
    1
    1
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 06
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    2
    :
    Pogórze Pleśna
  • 07
    16:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    5
    1
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 07
    17:00
    Olimpia Wojnicz
    1
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 13
    14:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    2
    3
    :
    Polan Żabno
  • 13
    17:00
    LKS Ładna
    2
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 13
    17:00
    Zorza Zaczarnie
    0
    0
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 14
    13:30
    Pogórze Pleśna
    2
    2
    :
    Wisła Szczucin
  • 14
    15:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 14
    16:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    0
    0
    :
    KS US Śmigno
  • 14
    17:00
    GLKS Gromnik
    0
    2
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 14
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    3
    :
    Metal Tarnów
  • 20
    12:00
    Tuchovia Tuchów
    2
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 20
    13:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    3
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 20
    13:00
    KS US Śmigno
    4
    5
    :
    LKS Ładna
  • 20
    13:30
    Metal Tarnów
    3
    0
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 20
    14:00
    Wisła Szczucin
    3
    0
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 20
    15:00
    Olimpia Wojnicz
    1
    2
    :
    GLKS Gromnik
  • 20
    15:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    2
    0
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 20
    15:00
    Polan Żabno
    0
    2
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 27
    11:00
    Pogórze Pleśna
    4
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 27
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    3
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 27
    17:30
    Zorza Zaczarnie
    1
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 28
    17:00
    LKS Ładna
    4
    2
    :
    Polan Żabno
  • 28
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    3
    6
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 28
    17:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    4
    1
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 28
    17:00
    GLKS Gromnik
    3
    3
    :
    Metal Tarnów
  • 05
    18:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    0
    4
    :
    Wisła Szczucin
  • 01
    11:00
    Metal Tarnów
    2
    0
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 01
    15:00
    LUKS Skrzyszów
    1
    2
    :
    GLKS Gromnik
  • 01
    15:00
    KS US Śmigno
    2
    2
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 01
    16:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    6
    0
    :
    LKS Ładna
  • 01
    17:00
    Olimpia Wojnicz
    5
    4
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 01
    17:00
    Tuchovia Tuchów
    3
    2
    :
    Wisła Szczucin
  • 01
    17:30
    Polan Żabno
    1
    1
    :
    Pogórze Pleśna
  • 03
    13:00
    Zorza Zaczarnie
    0
    1
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 03
    17:30
    Dunajec Zbylitowska Góra
    2
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 04
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    0
    1
    :
    Polan Żabno
  • 04
    17:00
    Pogórze Pleśna
    1
    4
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 04
    17:00
    LKS Ładna
    0
    0
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 05
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    1
    2
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 05
    17:00
    Wisła Szczucin
    3
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 05
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    1
    2
    :
    Metal Tarnów
  • 05
    17:00
    GLKS Gromnik
    3
    1
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 11
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    3
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 11
    17:30
    Polan Żabno
    5
    0
    :
    Wisła Szczucin
  • 11
    18:00
    Zorza Zaczarnie
    2
    1
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 12
    12:00
    KS US Śmigno
    2
    4
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 12
    15:30
    Olimpia Wojnicz
    4
    4
    :
    Pogórze Pleśna
  • 12
    17:00
    GLKS Gromnik
    1
    1
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 12
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    0
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 12
    17:00
    Metal Tarnów
    5
    0
    :
    LKS Ładna
  • 18
    17:00
    Wisła Szczucin
    0
    7
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 18
    17:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    5
    1
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 18
    17:30
    LUKS Wola Radłowska
    2
    3
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 18
    18:00
    Tuchovia Tuchów
    0
    2
    :
    Polan Żabno
  • 19
    13:30
    Pogórze Pleśna
    2
    0
    :
    Metal Tarnów
  • 19
    16:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    5
    3
    :
    KS US Śmigno
  • 19
    16:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    3
    :
    GLKS Gromnik
  • 19
    18:00
    LKS Ładna
    2
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 25
    17:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    1
    1
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 25
    18:00
    Polan Żabno
    4
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 26
    17:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    5
    4
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 26
    17:30
    Olimpia Wojnicz
    1
    1
    :
    Wisła Szczucin
  • 05
    18:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    0
    :
    Pogórze Pleśna
  • 05
    18:30
    Zorza Zaczarnie
    4
    2
    :
    LKS Ładna
  • 12
    18:00
    GLKS Gromnik
    5
    1
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
  • 12
    18:00
    Metal Tarnów
    2
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 01
    18:00
    Tuchovia Tuchów
    8
    3
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 01
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 02
    11:30
    KS US Śmigno
    1
    9
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 02
    13:30
    Pogórze Pleśna
    1
    0
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 02
    16:30
    Ciężkowianka Ciężkowice
    3
    2
    :
    Polan Żabno
  • 02
    18:00
    Wisła Szczucin
    1
    1
    :
    Metal Tarnów
  • 02
    18:00
    LKS Ładna
    2
    3
    :
    GLKS Gromnik
  • 02
    18:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    2
    2
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 08
    16:00
    Wolania Wola Rzędzińska
    8
    0
    :
    Polan Żabno
  • 08
    18:00
    Zorza Zaczarnie
    3
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 08
    18:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    5
    :
    Wisła Szczucin
  • 08
    18:00
    Metal Tarnów
    5
    1
    :
    Tuchovia Tuchów
  • 09
    17:00
    GLKS Gromnik
    2
    2
    :
    Pogórze Pleśna
  • 09
    18:00
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    2
    0
    :
    Ciężkowianka Ciężkowice
  • 09
    18:00
    Dunajec Zbylitowska Góra
    4
    0
    :
    LKS Ładna
  • 09
    18:00
    Olimpia Wojnicz
    4
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 15
    18:00
    Ciężkowianka Ciężkowice
    2
    3
    :
    Wolania Wola Rzędzińska
  • 15
    18:00
    Polan Żabno
    3
    0
    :
    Olimpia Wojnicz
  • 15
    18:00
    KS US Śmigno
    0
    9
    :
    Metal Tarnów
  • 15
    18:00
    Tuchovia Tuchów
    3
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 15
    18:00
    Wisła Szczucin
    2
    3
    :
    Zorza Zaczarnie
  • 15
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    5
    :
    GLKS Gromnik
  • 15
    18:00
    Pogórze Pleśna
    0
    3
    :
    Dunajec Zbylitowska Góra
  • 15
    18:00
    LKS Ładna
    2
    6
    :
    Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska