-
05 sie13:30Grom Kraków010:Kaszowianka Kaszów (oldboye)
-
05 sie17:00Novi Narama40:Janusze Futbolu Kraków
-
05 sie17:00Albertus Kraków22:KS Tyniec (Kraków)
-
05 sie17:00Płomień Kościelec51:Potok Więckowice
-
05 sie17:00Olimpia Czaple Wielkie51:Orzeł II Bębło
-
05 sie17:00Fairant Kraków02:Universum Kraków
-
05 sie17:00Płomień Jerzmanowice52:Orlęta Rudawa
-
05 sie17:00Błękitni II Modlnica01:Płomień Kostrze
-
05 sie17:00Trzebol Wielkie Drogi11:Błękitni Czułówek
-
05 sie17:00Iskra Czułów30:Borkowianka Borek Szlachecki(walkower)
-
05 sie17:00Niegoszowianka Niegoszowice12:Pozowianka Pozowice
-
05 sie17:00LKS Polanowice23:Prądniczanka II Kraków
-
07 sie18:00Radziszowianka II Radziszów22:Rzozovia Rzozów
-
08 sie18:00
-
- -?:?JKS Zelków03:Lotnik Kryspinów(walkower)
-
11 sie11:00Tramwaj Kraków30:Sokół Rybna(walkower)
-
11 sie17:00Strażak Rączna24:Gajowianka Gaj
-
12 sie11:00Trzebol Wielkie Drogi16:Tęcza Piekary
-
12 sie17:00Wierzbowianka Wierzbno54:Podgórze Kraków
-
12 sie17:00Ekler Baranówka23:Zwierzyniecki KS Kraków
-
12 sie17:00Juvenia Prandocin03:LKS Niedźwiedź
-
12 sie17:00MKS Skała 200431:Jastrzębiec Książ Wielki
-
12 sie17:00Sportowiec Modlniczka11:Cedronka Wola Radziszowska
-
12 sie17:00Wisła Czernichów11:Nadwiślan Rusocice
-
12 sie17:00Novi Narama03:Wanda Kraków
-
12 sie17:00Płomień Jerzmanowice02:Galicja Raciborowice
-
12 sie17:00Olimpia Czaple Wielkie14:Prądniczanka II Kraków
-
12 sie17:00Płomień Kościelec30:Wawel Kraków(walkower)
-
12 sie17:00Albertus Kraków08:Orzeł Bębło
-
12 sie17:00Universum Kraków22:Czarni Grzegorzowice
-
12 sie17:00Płomień Kostrze22:Krakus Swoszowice
-
12 sie17:00Pozowianka Pozowice43:Dragon Szczyglice
-
12 sie17:00Iskra Czułów29:Bieżanowianka Kraków
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00Strzelcy Kraków34:Strażak Goszcza
-
12 sie17:00Radziszowianka II Radziszów13:Liszczanka Liszki
-
22 sie17:30Orzeł Bębło53:Nadwiślan Kraków
-
28 sie17:00Hutnik II Kraków12:Sokół Kocmyrzów Baranówka
-
29 sie17:00Wierzbowianka Wierzbno25:Grębałowianka Kraków
-
29 sie17:00Wanda Kraków03:Wieczysta Kraków(walkower)
-
29 sie17:00Zwierzyniecki KS Kraków12:Proszowianka Proszowice
-
29 sie17:00Czarni Grzegorzowice32:Prądniczanka Kraków
-
29 sie17:00Prądniczanka II Kraków18:Zieleńczanka Zielonki
-
29 sie17:00LKS Niedźwiedź21:Bronowianka Kraków
-
29 sie17:00Galicja Raciborowice11:Orzeł Iwanowice
-
29 sie17:00MKS Skała 200402:Słomniczanka Słomniki
-
29 sie17:00Cedronka Wola Radziszowska13:Wisła Jeziorzany
-
29 sie17:00Lotnik Kryspinów06:Kaszowianka Kaszów
-
29 sie17:00Tramwaj Kraków03:Garbarnia II Kraków
-
29 sie17:00Wiślanie II Jaśkowice01:Skawinka Skawina
-
29 sie17:00Tęcza Piekary04:Radziszowianka Radziszów
-
29 sie17:00Pozowianka Pozowice07:Prokocim Kraków
-
29 sie17:00Nadwiślan Rusocice03:Iskra Radwanowice(walkower)
-
29 sie17:00Lot Balice23:Świt Krzeszowice
-
29 sie17:00Płomień Kostrze25:Piast Wołowice
-
29 sie17:00Gajowianka Gaj13:Borek Kraków
-
29 sie17:00Kaszowianka Kaszów (oldboye)37:Kmita Zabierzów
-
29 sie17:00Liszczanka Liszki02:Bieżanowianka Kraków
-
29 sie17:30Strzelcy Kraków18:Błękitni Modlnica
-
29 sie17:30Płomień Kościelec30:Bibiczanka Bibice(walkower)
-
11 wrz17:00Orzeł Bębło02:TS Węgrzce
-
11 wrz17:00Zieleńczanka Zielonki24:Jutrzenka Giebułtów
-
12 wrz17:00Orzeł Iwanowice30:Michałowianka Michałowice(walkower)
-
12 wrz17:00Wieczysta Kraków24:Grębałowianka Kraków
-
12 wrz17:00LKS Niedźwiedź24:Sokół Kocmyrzów Baranówka
-
12 wrz17:00Płomień Kościelec12:Proszowianka Proszowice
-
12 wrz17:00Czarni Grzegorzowice03:Słomniczanka Słomniki
-
12 wrz17:00Wisła Jeziorzany05:Hutnik Kraków
-
12 wrz17:00Skawinka Skawina22:Clepardia Kraków
-
12 wrz17:00Radziszowianka Radziszów11:Borek Kraków
-
12 wrz17:00Świt Krzeszowice50:Piast Wołowice
-
12 wrz17:00Garbarnia II Kraków10:Kaszowianka Kaszów
-
12 wrz17:00Kmita Zabierzów12:Prokocim Kraków
-
12 wrz17:00Iskra Radwanowice25:Błękitni Modlnica
-
19 wrz16:30Bieżanowianka Kraków17:Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
-
26 wrz16:15Garbarnia II Kraków30:Prokocim Kraków
-
26 wrz16:15Błękitni Modlnica32:Clepardia Kraków
-
26 wrz16:15Świt Krzeszowice63:Sokół Kocmyrzów Baranówka
-
26 wrz16:15Grębałowianka Kraków14:Jutrzenka Giebułtów
-
26 wrz16:15Proszowianka Proszowice01:Wiślanie Jaśkowice
-
26 wrz16:15Radziszowianka Radziszów02:Orzeł Iwanowice
-
26 wrz16:15Słomniczanka Słomniki02:Hutnik Kraków
-
02 paź16:15TS Węgrzce30:Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)(walkower)
-
10 paź15:45Garbarnia II Kraków42:Błękitni Modlnica
-
10 paź15:45Jutrzenka Giebułtów23:Hutnik Kraków
-
10 paź15:45
-
10 paź15:45Świt Krzeszowice11:TS Węgrzce
-
27 lut16:00Garbarnia II Kraków25:Wiślanie Jaśkowice
-
20 mar15:45TS Węgrzce03:Hutnik Kraków(walkower)
-
02 kwi17:00Hutnik Kraków31:Wiślanie Jaśkowice