• 01
    18:00
    Grom Morawczyna
    5
    9
    :
    KS Łapsze Niżne
  • 02
    17:00
    Murań Jurgów
    0
    3
    :
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie
  • 05
    14:00
    Korona Piekielnik
    0
    8
    :
    Janosik Sieniawa
  • 05
    14:00
    Grel Trute
    3
    0
    :
    Orawa Jabłonka
    (walkower)
  • 05
    14:00
    LKS II Szaflary
    1
    0
    :
    Gorc Ochotnica
  • 05
    17:00
    Luboń Skomielna Biała
    0
    4
    :
    Biali Biały Dunajec
  • 05
    17:00
    KS Chabówka
    9
    0
    :
    Watra II Białka Tatrzańska
  • 05
    17:00
    Skałka Rogoźnik-Stare Bystre
    5
    2
    :
    Delta Pieniążkowice
  • 08
    18:00
    ZOR Frydman
    4
    1
    :
    Krokus Pyzówka
  • 08
    18:00
    Skawianin Skawa
    0
    3
    :
    Podgórki Krauszów
  • 08
    18:00
    Spływ Sromowce Wyżne
    1
    2
    :
    Dunajec Ostrowsko
  • 11
    17:00
    Huragan II Waksmund
    1
    1
    :
    Unia Naprawa
  • 12
    11:00
    KS Chabówka
    2
    1
    :
    Skałka Rogoźnik-Stare Bystre
  • 12
    13:00
    Bór Dębno
    1
    3
    :
    Spisz Krempachy
  • 12
    14:00
    Wierchy Lasek
    1
    5
    :
    Podgórki Krauszów
  • 12
    14:00
    Gronik Gronków
    1
    2
    :
    Grel Trute
  • 12
    17:00
    ZOR Frydman
    1
    4
    :
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie
  • 12
    17:00
    Szarotka Chochołów
    1
    0
    :
    LKS II Szaflary
  • 14
    17:30
    Janosik Sieniawa
    4
    3
    :
    Dunajec Zakliczyn
  • 05
    17:00
    Wierchy Rabka-Zdrój
    2
    2
    :
    Lubań Maniowy
  • 05
    17:00
    Jordan Jordanów
    3
    0
    :
    Jarmuta Szczawnica
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Zapora Kluszkowce
    6
    5
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 05
    17:00
    Przełęcz Łopuszna
    0
    14
    :
    Podhale Nowy Targ
  • 05
    17:00
    Grel Trute
    0
    3
    :
    LKS Szaflary
  • 06
    17:00
    Wiatr Ludźmierz
    3
    3
    :
    Lubań Tylmanowa
  • 12
    17:00
    Wierchy Lasek
    1
    7
    :
    Watra Białka Tatrzańska
  • 12
    17:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie
    6
    3
    :
    Lepietnica Klikuszowa
  • 12
    17:00
    KS Chabówka
    4
    3
    :
    Skalni Zaskale
  • 12
    17:00
    Biali Biały Dunajec
    1
    5
    :
    Orkan Raba Wyżna
  • 12
    17:00
    Unia Naprawa
    3
    2
    :
    Janosik Sieniawa
  • 12
    17:00
    Granit Czarna Góra
    0
    1
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 12
    17:00
    KS Łapsze Niżne
    1
    3
    :
    KS Zakopane
  • 13
    17:00
    Szarotka Chochołów
    1
    4
    :
    Zawrat Bukowina Tatrzańska
  • 26
    16:00
    KS Chabówka
    10
    2
    :
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie
  • 26
    16:00
    Spisz Krempachy
    3
    3
    :
    Zapora Kluszkowce
  • 26
    16:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    2
    2
    :
    Podhale Nowy Targ
  • 02
    16:00
    KS Zakopane
    1
    3
    :
    LKS Szaflary
  • 03
    16:00
    Jordan Jordanów
    0
    2
    :
    Lubań Maniowy
  • 03
    16:00
    Unia Naprawa
    0
    3
    :
    Orkan Raba Wyżna
  • 03
    16:00
    Wiatr Ludźmierz
    1
    5
    :
    Watra Białka Tatrzańska
  • 10
    16:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska
    1
    1
    :
    Huragan Waksmund
  • 03
    17:00
    Orkan Raba Wyżna
    0
    3
    :
    Podhale Nowy Targ
  • 07
    14:00
    KS Chabówka
    2
    2
    :
    Zapora Kluszkowce
  • 10
    17:00
    Watra Białka Tatrzańska
    0
    3
    :
    Lubań Maniowy
  • 17
    17:30
    Huragan Waksmund
    0
    3
    :
    LKS Szaflary
  • 15
    17:30
    Zapora Kluszkowce
    0
    3
    :
    Lubań Maniowy
  • 29
    17:30
    LKS Szaflary
    2
    4
    :
    Podhale Nowy Targ