Mazowieckie | Klasa A | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
95
52.2 %
Zwycięstwa gości
43
23.63 %
Remisy
44
24.18 %

Bramki

Gospodarzy
423
średnia: 2.32
Gości
283
średnia: 1.55

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.49%
10 z 182
0.5
94.51%
172 z 182
12.09%
22 z 182
1.5
87.91%
160 z 182
31.32%
57 z 182
2.5
68.68%
125 z 182
48.9%
89 z 182
3.5
51.1%
93 z 182
68.13%
124 z 182
4.5
31.87%
58 z 182
77.47%
141 z 182
5.5
22.53%
41 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 9.89 %
2:1 14 7.69 %
2:0 14 7.69 %
3:1 13 7.14 %
0:0 10 5.49 %
2:2 10 5.49 %
3:0 8 4.4 %
1:0 7 3.85 %
1:2 6 3.3 %
1:3 6 3.3 %
4:1 6 3.3 %
0:1 5 2.75 %
5:1 5 2.75 %
3:3 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 2.2 %
3:4 4 2.2 %
4:2 4 2.2 %
0:3 4 2.2 %
4:0 4 2.2 %
0:2 3 1.65 %
1:5 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
0:4 2 1.1 %
3:7 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:3 2 1.1 %
2:3 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
12:3 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    62
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    18%
  • 18
    10:00
    Narew Ostrołęka
    1
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 18
    11:00
    KS Wąsewo
    1
    2
    :
    Konopianka Konopki
  • 18
    17:00
    Błękitni Raciąż
    3
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 18
    17:00
    Jutrzenka Unieck
    3
    3
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 19
    16:00
    Świt Baranowo
    2
    1
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 19
    16:00
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 19
    17:00
    Pełta Karniewo
    3
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 25
    13:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    3
    7
    :
    Konopianka Konopki
  • 25
    17:00
    Kurpik Kadzidło
    2
    2
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 25
    17:00
    Boruta Kuczbork
    3
    3
    :
    Pełta Karniewo
  • 25
    17:00
    Orzeł Sypniewo
    3
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 26
    16:00
    GKS Pokrzywnica
    3
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 26
    16:00
    Świt Baranowo
    0
    5
    :
    Narew Ostrołęka
  • 29
    17:00
    Korona Karolinowo
    2
    1
    :
    KS Wąsewo
  • 01
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    3
    :
    Boruta Kuczbork
  • 01
    11:00
    KS Wąsewo
    1
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 01
    15:00
    Narew Ostrołęka
    3
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 01
    16:00
    Pełta Karniewo
    1
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 01
    16:00
    Konopianka Konopki
    4
    3
    :
    Korona Karolinowo
  • 02
    16:00
    Rzekunianka Rzekuń
    0
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 02
    17:00
    Błękitni Raciąż
    2
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 08
    11:00
    Orzeł Sypniewo
    4
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 08
    12:00
    Konopianka Konopki
    1
    4
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 08
    16:00
    Świt Baranowo
    2
    2
    :
    Pełta Karniewo
  • 08
    17:00
    Kurpik Kadzidło
    0
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 08
    17:00
    Boruta Kuczbork
    1
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 09
    13:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    3
    0
    :
    Korona Karolinowo
  • 09
    15:00
    Narew Ostrołęka
    3
    2
    :
    Błękitni Raciąż
  • 15
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    1
    3
    :
    Świt Baranowo
  • 15
    11:00
    KS Wąsewo
    8
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 15
    16:00
    Pełta Karniewo
    2
    1
    :
    Narew Ostrołęka
  • 15
    16:00
    Konopianka Konopki
    3
    4
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 15
    16:30
    Błękitni Raciąż
    2
    4
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 16
    16:00
    Rzekunianka Rzekuń
    1
    0
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 16
    16:00
    Korona Karolinowo
    2
    2
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 22
    16:00
    Kurpik Kadzidło
    0
    3
    :
    Korona Karolinowo
  • 22
    16:00
    Świt Baranowo
    0
    4
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 22
    16:00
    Błękitni Raciąż
    2
    2
    :
    Pełta Karniewo
  • 23
    12:00
    Boruta Kuczbork
    1
    2
    :
    Konopianka Konopki
  • 23
    13:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    1
    5
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 23
    13:00
    Narew Ostrołęka
    3
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 23
    14:00
    Orzeł Sypniewo
    4
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 29
    14:30
    KS Wąsewo
    4
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 29
    15:00
    Jutrzenka Unieck
    0
    2
    :
    Błękitni Raciąż
  • 29
    15:00
    Korona Karolinowo
    1
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 29
    16:00
    Pełta Karniewo
    1
    5
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 29
    16:00
    Konopianka Konopki
    2
    0
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 30
    15:00
    GKS Pokrzywnica
    5
    0
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 30
    16:30
    Rzekunianka Rzekuń
    0
    0
    :
    Narew Ostrołęka
  • 06
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    5
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 06
    15:00
    Narew Ostrołęka
    2
    1
    :
    KS Wąsewo
  • 06
    15:30
    Błękitni Raciąż
    2
    2
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 06
    16:00
    Świt Baranowo
    0
    3
    :
    Konopianka Konopki
  • 06
    16:00
    Pełta Karniewo
    3
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 07
    14:00
    Boruta Kuczbork
    2
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 07
    15:00
    Orzeł Sypniewo
    6
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 13
    11:00
    KS Wąsewo
    0
    0
    :
    Błękitni Raciąż
  • 13
    13:00
    Konopianka Konopki
    3
    0
    :
    Narew Ostrołęka
  • 13
    15:00
    Korona Karolinowo
    3
    0
    :
    Świt Baranowo
  • 13
    15:00
    GKS Pokrzywnica
    3
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 14
    12:00
    Kurpik Kadzidło
    2
    2
    :
    Boruta Kuczbork
  • 14
    15:00
    Jutrzenka Unieck
    3
    7
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 14
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    8
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 20
    12:00
    Jutrzenka Unieck
    3
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 20
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    4
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 20
    15:00
    Błękitni Raciąż
    0
    0
    :
    Konopianka Konopki
  • 20
    16:00
    Świt Baranowo
    2
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 21
    14:00
    Orzeł Sypniewo
    3
    2
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 21
    14:30
    Pełta Karniewo
    2
    2
    :
    KS Wąsewo
  • 21
    15:00
    Narew Ostrołęka
    5
    0
    :
    Korona Karolinowo
  • 27
    11:30
    Konopianka Konopki
    5
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 28
    11:00
    Boruta Kuczbork
    1
    1
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 28
    14:00
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    4
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 28
    14:00
    KS Wąsewo
    2
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 28
    14:00
    Korona Karolinowo
    1
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 28
    14:00
    GKS Pokrzywnica
    2
    0
    :
    Narew Ostrołęka
  • 28
    14:00
    Kurpik Kadzidło
    3
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 03
    11:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    12
    3
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 03
    13:30
    Błękitni Raciąż
    1
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 03
    14:00
    Świt Baranowo
    0
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 03
    14:00
    Narew Ostrołęka
    1
    2
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 04
    12:30
    Pełta Karniewo
    1
    0
    :
    Korona Karolinowo
  • 04
    14:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    4
    :
    Konopianka Konopki
  • 04
    14:00
    Rzekunianka Rzekuń
    0
    1
    :
    KS Wąsewo
  • 10
    11:00
    Boruta Kuczbork
    4
    2
    :
    Narew Ostrołęka
  • 10
    13:00
    Konopianka Konopki
    2
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 10
    13:00
    Korona Karolinowo
    2
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 10
    13:00
    Orzeł Sypniewo
    0
    0
    :
    Świt Baranowo
  • 10
    13:30
    GKS Pokrzywnica
    2
    0
    :
    Pełta Karniewo
  • 10
    14:00
    Kurpik Kadzidło
    1
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 11
    13:00
    KS Wąsewo
    4
    2
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 23
    15:00
    Boruta Kuczbork
    2
    0
    :
    Błękitni Raciąż
  • 23
    15:00
    Korona Karolinowo
    2
    2
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 23
    15:00
    Konopianka Konopki
    0
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 23
    15:30
    Kurpik Kadzidło
    1
    3
    :
    Pełta Karniewo
  • 24
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    4
    0
    :
    Świt Baranowo
  • 24
    15:00
    GKS Pokrzywnica
    7
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 24
    15:30
    Orzeł Sypniewo
    1
    3
    :
    Narew Ostrołęka
  • 30
    14:00
    Jutrzenka Unieck
    1
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 30
    14:00
    Narew Ostrołęka
    4
    0
    :
    Świt Baranowo
  • 30
    14:30
    Błękitni Raciąż
    2
    0
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 30
    16:00
    Konopianka Konopki
    3
    1
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 30
    16:00
    Pełta Karniewo
    1
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 30
    16:30
    KS Wąsewo
    2
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 31
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    2
    0
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 06
    13:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 06
    15:30
    GKS Pokrzywnica
    3
    2
    :
    KS Wąsewo
  • 06
    16:00
    Boruta Kuczbork
    2
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 06
    16:00
    Korona Karolinowo
    1
    3
    :
    Konopianka Konopki
  • 06
    17:15
    Kurpik Kadzidło
    1
    0
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 07
    14:30
    Świt Baranowo
    2
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 07
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    1
    2
    :
    Narew Ostrołęka
  • 13
    15:00
    Konopianka Konopki
    3
    3
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 13
    15:00
    Błękitni Raciąż
    0
    2
    :
    Narew Ostrołęka
  • 13
    16:00
    Korona Karolinowo
    1
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 13
    16:00
    Pełta Karniewo
    4
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 14
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    2
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 14
    15:30
    KS Wąsewo
    1
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 14
    16:00
    Jutrzenka Unieck
    3
    4
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 19
    16:00
    Świt Baranowo
    2
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 19
    16:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    3
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 19
    16:00
    Boruta Kuczbork
    0
    1
    :
    KS Wąsewo
  • 19
    16:00
    GKS Pokrzywnica
    5
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 20
    14:30
    ALDO Bartnik Myszyniec
    3
    3
    :
    Błękitni Raciąż
  • 20
    15:00
    Kurpik Kadzidło
    1
    1
    :
    Konopianka Konopki
  • 20
    17:00
    Narew Ostrołęka
    5
    0
    :
    Pełta Karniewo
  • 27
    12:00
    Konopianka Konopki
    1
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 27
    14:00
    Jutrzenka Unieck
    2
    3
    :
    Narew Ostrołęka
  • 27
    16:00
    Pełta Karniewo
    2
    4
    :
    Błękitni Raciąż
  • 27
    17:00
    GKS Pokrzywnica
    3
    1
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 28
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    1
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 28
    16:00
    KS Wąsewo
    2
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 28
    17:00
    Korona Karolinowo
    1
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 02
    17:30
    Kurpik Kadzidło
    1
    4
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 04
    16:00
    Błękitni Raciąż
    3
    1
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 04
    16:00
    Boruta Kuczbork
    2
    1
    :
    Korona Karolinowo
  • 05
    12:00
    Świt Baranowo
    3
    4
    :
    KS Wąsewo
  • 05
    13:00
    Orzeł Sypniewo
    0
    0
    :
    Konopianka Konopki
  • 05
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    5
    1
    :
    Pełta Karniewo
  • 05
    16:00
    Narew Ostrołęka
    2
    1
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 11
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    5
    :
    Pełta Karniewo
  • 11
    16:00
    GKS Pokrzywnica
    1
    0
    :
    Boruta Kuczbork
  • 11
    16:00
    Konopianka Konopki
    5
    2
    :
    Świt Baranowo
  • 11
    17:00
    Kurpik Kadzidło
    0
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 11
    17:00
    Korona Karolinowo
    2
    2
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 12
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    4
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 12
    17:00
    KS Wąsewo
    0
    3
    :
    Narew Ostrołęka
  • 18
    12:00
    Orzeł Sypniewo
    0
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 18
    15:00
    Błękitni Raciąż
    2
    0
    :
    KS Wąsewo
  • 18
    16:00
    Pełta Karniewo
    5
    3
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 18
    16:00
    Boruta Kuczbork
    3
    0
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 19
    12:00
    Świt Baranowo
    0
    4
    :
    Korona Karolinowo
  • 19
    13:00
    Narew Ostrołęka
    4
    4
    :
    Konopianka Konopki
  • 19
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    4
    2
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 25
    11:00
    Boruta Kuczbork
    1
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 25
    16:00
    Korona Karolinowo
    2
    1
    :
    Narew Ostrołęka
  • 25
    17:00
    Kurpik Kadzidło
    1
    3
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 26
    15:00
    KS Wąsewo
    0
    3
    :
    Pełta Karniewo
  • 26
    15:00
    Rzekunianka Rzekuń
    3
    0
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 26
    17:00
    GKS Pokrzywnica
    1
    1
    :
    Świt Baranowo
  • 26
    17:30
    Konopianka Konopki
    3
    0
    :
    Błękitni Raciąż
  • 01
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    2
    7
    :
    KS Wąsewo
  • 01
    16:00
    Pełta Karniewo
    3
    1
    :
    Konopianka Konopki
  • 01
    16:00
    Narew Ostrołęka
    3
    2
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 02
    15:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    4
    2
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 02
    17:00
    Błękitni Raciąż
    2
    0
    :
    Korona Karolinowo
  • 02
    17:00
    Świt Baranowo
    4
    1
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 02
    17:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 08
    11:30
    Kurpik Kadzidło
    1
    5
    :
    Narew Ostrołęka
  • 08
    13:00
    Orzeł Sypniewo
    0
    0
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 09
    16:00
    Boruta Kuczbork
    2
    0
    :
    Świt Baranowo
  • 09
    16:00
    GKS Pokrzywnica
    5
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • 09
    16:00
    KS Wąsewo
    7
    3
    :
    Rzekunianka Rzekuń
  • 09
    17:30
    Konopianka Konopki
    7
    3
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 15
    15:00
    Jutrzenka Unieck
    0
    2
    :
    Korona Karolinowo
  • 15
    16:00
    Błękitni Raciąż
    2
    0
    :
    Kurpik Kadzidło
  • 15
    16:00
    Narew Ostrołęka
    4
    1
    :
    Boruta Kuczbork
  • 16
    16:00
    ALDO Bartnik Myszyniec
    1
    2
    :
    KS Wąsewo
  • 16
    16:00
    Rzekunianka Rzekuń
    6
    2
    :
    Konopianka Konopki
  • 16
    16:00
    Pełta Karniewo
    0
    1
    :
    GKS Pokrzywnica
  • 16
    16:00
    Świt Baranowo
    1
    2
    :
    Orzeł Sypniewo