Mazowieckie | Klasa A | Radom I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
87
47.8 %
Zwycięstwa gości
75
41.21 %
Remisy
20
10.99 %

Bramki

Gospodarzy
465
średnia: 2.55
Gości
402
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.55%
1 z 182
0.5
99.45%
181 z 182
7.14%
13 z 182
1.5
92.86%
169 z 182
19.78%
36 z 182
2.5
80.22%
146 z 182
35.16%
64 z 182
3.5
64.84%
118 z 182
52.2%
95 z 182
4.5
47.8%
87 z 182
63.74%
116 z 182
5.5
36.26%
66 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 7.14 %
1:3 13 7.14 %
2:1 10 5.49 %
3:1 10 5.49 %
1:2 8 4.4 %
1:0 6 3.3 %
0:1 6 3.3 %
3:2 6 3.3 %
2:0 6 3.3 %
0:3 6 3.3 %
4:1 6 3.3 %
3:4 5 2.75 %
4:2 5 2.75 %
2:2 4 2.2 %
4:3 4 2.2 %
0:2 4 2.2 %
2:4 4 2.2 %
3:0 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
1:5 4 2.2 %
1:7 4 2.2 %
0:4 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
6:1 3 1.65 %
7:0 3 1.65 %
3:3 2 1.1 %
5:3 2 1.1 %
2:5 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
7:2 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
10:0 2 1.1 %
0:0 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
4:6 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.55 %
4:0 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
4:8 1 0.55 %
1:6 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
8:3 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
1:9 1 0.55 %
12:0 1 0.55 %
13:1 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    53
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    35
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    25%
  • 18
    18:00
    Akcja Jastrzębia
    5
    2
    :
    KS Chomentów
  • 19
    16:00
    WUKS Ruda Wielka
    3
    4
    :
    Iskra Gózd
  • 19
    17:00
    Energia II Kozienice
    4
    2
    :
    Polonia Iłża
  • 19
    17:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    2
    4
    :
    Gracja Tczów
  • 19
    17:00
    Gryfia Mirów
    3
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 19
    18:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    1
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 25
    11:00
    Polonia Iłża
    2
    0
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 25
    15:00
    KS Chomentów
    1
    1
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 25
    16:00
    Iskra Gózd
    4
    1
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 25
    17:00
    LZS Magnuszew
    0
    1
    :
    Energia II Kozienice
  • 26
    16:00
    Gracja Tczów
    1
    5
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 26
    17:00
    Królewscy Jedlnia
    6
    0
    :
    Gryfia Mirów
  • 01
    17:00
    Akcja Jastrzębia
    3
    4
    :
    Polonia Iłża
  • 02
    11:00
    WUKS Ruda Wielka
    1
    1
    :
    Gracja Tczów
  • 02
    16:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    5
    0
    :
    LZS Magnuszew
  • 02
    16:00
    Megawat Świerże Górne
    0
    2
    :
    KS Chomentów
  • 02
    17:00
    Gryfia Mirów
    3
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 02
    17:00
    Zorza Kowala
    1
    5
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 08
    10:30
    Iskra Gózd
    0
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 08
    11:00
    KS Chomentów
    5
    3
    :
    Gryfia Mirów
  • 08
    11:00
    Gracja Tczów
    7
    1
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 08
    13:30
    Polonia Iłża
    1
    1
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 08
    16:00
    Energia II Kozienice
    2
    0
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 09
    16:00
    LZS Magnuszew
    1
    3
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 15
    17:00
    Zorza Kowala
    4
    3
    :
    KS Chomentów
  • 16
    11:00
    WUKS Ruda Wielka
    1
    0
    :
    LZS Magnuszew
  • 16
    14:00
    Akcja Jastrzębia
    4
    5
    :
    Energia II Kozienice
  • 16
    16:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    4
    1
    :
    Zwolenianka Zwoleń
  • 16
    16:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    3
    :
    Polonia Iłża
  • 16
    16:00
    Gryfia Mirów
    1
    3
    :
    Gracja Tczów
  • 16
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    1
    0
    :
    Iskra Gózd
  • 22
    11:00
    Polonia Iłża
    3
    1
    :
    Gryfia Mirów
  • 22
    16:00
    LZS Magnuszew
    3
    2
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 23
    14:00
    KS Chomentów
    2
    4
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 23
    14:00
    Gracja Tczów
    2
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 23
    16:00
    Energia II Kozienice
    2
    1
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 23
    16:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    1
    7
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 29
    12:00
    WUKS Ruda Wielka
    1
    8
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 30
    11:00
    Zorza Kowala
    1
    2
    :
    Polonia Iłża
  • 30
    14:00
    Królewscy Jedlnia
    0
    1
    :
    Gracja Tczów
  • 30
    15:00
    Gryfia Mirów
    1
    0
    :
    LZS Magnuszew
  • 30
    15:00
    Iskra Gózd
    2
    0
    :
    KS Chomentów
  • 30
    16:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    3
    :
    Energia II Kozienice
  • 06
    13:00
    Akcja Jastrzębia
    4
    2
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 06
    15:00
    Gracja Tczów
    3
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 07
    14:30
    Plon Garbatka-Letnisko
    2
    1
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 07
    15:00
    Polonia Iłża
    0
    2
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 07
    15:00
    Energia II Kozienice
    4
    3
    :
    Gryfia Mirów
  • 07
    16:00
    LZS Magnuszew
    8
    2
    :
    Zorza Kowala
  • 13
    13:00
    Zorza Kowala
    1
    2
    :
    Energia II Kozienice
  • 13
    13:00
    KS Chomentów
    4
    2
    :
    Gracja Tczów
  • 14
    14:00
    Gryfia Mirów
    1
    3
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 14
    14:00
    Królewscy Jedlnia
    10
    0
    :
    LZS Magnuszew
  • 14
    15:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    7
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 14
    15:00
    Iskra Gózd
    0
    4
    :
    Polonia Iłża
  • 27
    13:00
    KS Chomentów
    1
    1
    :
    LZS Magnuszew
  • 27
    14:00
    Iskra Gózd
    4
    1
    :
    Energia II Kozienice
  • 28
    11:00
    Zorza Kowala
    0
    4
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 28
    13:00
    Gryfia Mirów
    5
    1
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 28
    13:00
    Gracja Tczów
    3
    1
    :
    Polonia Iłża
  • 28
    14:00
    Królewscy Jedlnia
    2
    1
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 03
    13:00
    Energia II Kozienice
    6
    1
    :
    KS Chomentów
  • 03
    13:00
    Akcja Jastrzębia
    0
    3
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 04
    13:00
    LZS Magnuszew
    2
    4
    :
    Gracja Tczów
  • 04
    13:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    1
    2
    :
    Iskra Gózd
  • 04
    14:00
    WUKS Ruda Wielka
    1
    3
    :
    Zorza Kowala
  • 04
    14:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    3
    :
    Gryfia Mirów
  • 10
    13:00
    Zorza Kowala
    4
    1
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 10
    13:00
    KS Chomentów
    2
    7
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 10
    13:00
    Gracja Tczów
    4
    2
    :
    Energia II Kozienice
  • 10
    13:30
    Polonia Iłża
    5
    1
    :
    LZS Magnuszew
  • 10
    14:00
    Iskra Gózd
    2
    0
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 11
    13:30
    Królewscy Jedlnia
    6
    0
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 16
    14:00
    Gracja Tczów
    1
    2
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 17
    11:00
    Zorza Kowala
    1
    3
    :
    Gryfia Mirów
  • 17
    14:00
    Polonia Iłża
    8
    0
    :
    Energia II Kozienice
  • 17
    14:00
    KS Chomentów
    3
    1
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 17
    14:00
    Iskra Gózd
    2
    1
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 17
    15:00
    Królewscy Jedlnia
    12
    0
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 23
    15:00
    Akcja Jastrzębia
    3
    1
    :
    Gracja Tczów
  • 24
    13:00
    Gryfia Mirów
    0
    1
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 24
    14:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    3
    :
    Iskra Gózd
  • 24
    14:00
    WUKS Ruda Wielka
    4
    2
    :
    KS Chomentów
  • 24
    15:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    2
    2
    :
    Polonia Iłża
  • 24
    15:00
    Energia II Kozienice
    3
    4
    :
    LZS Magnuszew
  • 06
    11:30
    Plon Garbatka-Letnisko
    0
    3
    :
    Energia II Kozienice
  • 06
    15:00
    Akcja Jastrzębia
    3
    0
    :
    LZS Magnuszew
  • 06
    16:00
    WUKS Ruda Wielka
    1
    4
    :
    Polonia Iłża
  • 07
    10:00
    Zorza Kowala
    1
    2
    :
    Iskra Gózd
  • 07
    15:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    1
    :
    Gracja Tczów
  • 07
    16:00
    Gryfia Mirów
    7
    0
    :
    KS Chomentów
  • 13
    15:00
    LZS Magnuszew
    2
    2
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 13
    15:30
    KS Chomentów
    1
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 13
    16:00
    Polonia Iłża
    13
    1
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 14
    14:00
    Gracja Tczów
    5
    0
    :
    Gryfia Mirów
  • 14
    15:00
    Iskra Gózd
    1
    1
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 14
    17:00
    Energia II Kozienice
    2
    5
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 20
    15:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    7
    :
    LZS Magnuszew
  • 27
    13:00
    Akcja Jastrzębia
    1
    1
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 27
    17:00
    Gryfia Mirów
    1
    6
    :
    Polonia Iłża
  • 28
    11:00
    Zorza Kowala
    1
    9
    :
    Gracja Tczów
  • 28
    15:00
    WUKS Ruda Wielka
    0
    7
    :
    Energia II Kozienice
  • 28
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    4
    0
    :
    KS Chomentów
  • 30
    17:30
    KS Chomentów
    0
    3
    :
    Iskra Gózd
  • 01
    16:00
    Energia II Kozienice
    1
    3
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 03
    17:00
    Polonia Iłża
    3
    2
    :
    Zorza Kowala
  • 04
    14:00
    Gracja Tczów
    0
    3
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 05
    17:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    1
    3
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 05
    17:00
    LZS Magnuszew
    3
    3
    :
    Gryfia Mirów
  • 11
    11:00
    Iskra Gózd
    2
    1
    :
    Gracja Tczów
  • 12
    15:00
    WUKS Ruda Wielka
    0
    4
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 12
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    1
    0
    :
    Polonia Iłża
  • 12
    17:00
    Gryfia Mirów
    4
    3
    :
    Energia II Kozienice
  • 12
    17:00
    Megawat Świerże Górne
    1
    2
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 12
    17:30
    Zorza Kowala
    1
    4
    :
    LZS Magnuszew
  • 18
    11:00
    Polonia Iłża
    3
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 18
    15:00
    Akcja Jastrzębia
    7
    0
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 18
    16:00
    Gracja Tczów
    3
    1
    :
    KS Chomentów
  • 19
    15:00
    LZS Magnuszew
    2
    4
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 19
    17:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    2
    1
    :
    Gryfia Mirów
  • 19
    17:00
    Energia II Kozienice
    3
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 25
    17:00
    KS Chomentów
    0
    6
    :
    Polonia Iłża
  • 26
    11:00
    Zorza Kowala
    1
    2
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 26
    16:00
    Królewscy Jedlnia
    3
    2
    :
    Energia II Kozienice
  • 26
    16:00
    Gryfia Mirów
    6
    1
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 26
    17:00
    Megawat Świerże Górne
    0
    2
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 26
    18:00
    Iskra Gózd
    5
    3
    :
    LZS Magnuszew
  • 01
    11:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    0
    2
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 01
    12:00
    Akcja Jastrzębia
    3
    1
    :
    Zorza Kowala
  • 01
    15:30
    Polonia Iłża
    3
    2
    :
    Gracja Tczów
  • 02
    15:00
    WUKS Ruda Wielka
    3
    2
    :
    Gryfia Mirów
  • 02
    17:00
    Energia II Kozienice
    0
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 02
    17:00
    LZS Magnuszew
    4
    3
    :
    KS Chomentów
  • 08
    15:00
    Królewscy Jedlnia
    6
    2
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 08
    17:00
    Gracja Tczów
    1
    1
    :
    LZS Magnuszew
  • 08
    17:00
    KS Chomentów
    2
    0
    :
    Energia II Kozienice
  • 09
    11:00
    Iskra Gózd
    2
    5
    :
    Plon Garbatka-Letnisko
  • 09
    11:00
    Zorza Kowala
    4
    6
    :
    WUKS Ruda Wielka
  • 09
    15:00
    Gryfia Mirów
    10
    0
    :
    Megawat Świerże Górne
  • 15
    15:00
    WUKS Ruda Wielka
    4
    8
    :
    Królewscy Jedlnia
  • 15
    15:00
    Akcja Jastrzębia
    4
    1
    :
    Iskra Gózd
  • 15
    15:00
    Plon Garbatka-Letnisko
    1
    1
    :
    KS Chomentów
  • 16
    17:00
    Megawat Świerże Górne
    2
    6
    :
    Zorza Kowala
  • 16
    17:00
    Energia II Kozienice
    2
    2
    :
    Gracja Tczów
  • 16
    17:00
    LZS Magnuszew
    1
    7
    :
    Polonia Iłża