Mazowieckie | Klasa A | Warszawa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
85
46.7 %
Zwycięstwa gości
65
35.71 %
Remisy
32
17.58 %

Bramki

Gospodarzy
399
średnia: 2.19
Gości
375
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.85%
7 z 182
0.5
96.15%
175 z 182
10.44%
19 z 182
1.5
89.56%
163 z 182
28.02%
51 z 182
2.5
71.98%
131 z 182
45.6%
83 z 182
3.5
54.4%
99 z 182
59.89%
109 z 182
4.5
40.11%
73 z 182
69.23%
126 z 182
5.5
30.77%
56 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 14 7.69 %
1:1 13 7.14 %
0:2 13 7.14 %
2:1 10 5.49 %
0:0 7 3.85 %
1:0 7 3.85 %
3:1 7 3.85 %
0:3 7 3.85 %
2:2 6 3.3 %
2:0 6 3.3 %
0:1 5 2.75 %
3:2 5 2.75 %
4:1 5 2.75 %
0:4 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
6:0 5 2.75 %
3:3 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
0:6 4 2.2 %
1:3 3 1.65 %
1:5 3 1.65 %
0:5 3 1.65 %
1:6 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
2:5 2 1.1 %
5:0 2 1.1 %
0:7 2 1.1 %
8:1 2 1.1 %
11:1 2 1.1 %
1:2 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
3:9 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
1:9 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
10:1 1 0.55 %
1:11 1 0.55 %
0:11 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    88
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    20%
  • 18
    11:00
    UKS Siekierki
    2
    0
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 18
    11:00
    Okęcie Warszawa
    3
    0
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 18
    11:00
    Tur Jaktorów
    0
    2
    :
    Grom II Warszawa
  • 18
    11:00
    Jedność Żabieniec
    3
    0
    :
    Świt Warszawa
  • 18
    16:00
    Walka Kosów
    1
    3
    :
    FC Lesznowola
  • 18
    18:00
    Orzeł Baniocha
    0
    3
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 25
    11:00
    Naprzód Brwinów
    2
    0
    :
    Świt Warszawa
  • 25
    11:30
    GLKS Nadarzyn
    0
    2
    :
    Okęcie Warszawa
  • 25
    13:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    2
    4
    :
    Orzeł Baniocha
  • 25
    16:00
    Anprel Nowa Wieś
    4
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 26
    11:00
    FC Lesznowola
    1
    1
    :
    UKS Siekierki
  • 26
    16:00
    FC Płochocin
    1
    6
    :
    Walka Kosów
  • 01
    10:00
    Tur Jaktorów
    3
    9
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 01
    11:00
    Świt Warszawa
    0
    1
    :
    Grom II Warszawa
  • 01
    13:30
    UKS Siekierki
    7
    0
    :
    FC Płochocin
  • 01
    14:00
    Jedność Żabieniec
    0
    2
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 01
    17:00
    Walka Kosów
    1
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 01
    17:00
    Orzeł Baniocha
    2
    1
    :
    FC Lesznowola
  • 08
    15:00
    Anprel Nowa Wieś
    0
    3
    :
    Świt Warszawa
  • 08
    16:00
    Walka Kosów
    2
    2
    :
    UKS Siekierki
  • 08
    16:30
    Naprzód Brwinów
    0
    2
    :
    Grom II Warszawa
  • 08
    16:30
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    0
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 08
    16:30
    FC Lesznowola
    0
    5
    :
    Okęcie Warszawa
  • 09
    12:30
    GLKS Nadarzyn
    8
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 09
    15:00
    FC Płochocin
    1
    3
    :
    Orzeł Baniocha
  • 22
    11:00
    GLKS Nadarzyn
    9
    1
    :
    Grom II Warszawa
  • 22
    13:30
    UKS Siekierki
    0
    3
    :
    Orzeł Baniocha
  • 22
    14:00
    Naprzód Brwinów
    3
    0
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 22
    14:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    3
    0
    :
    Świt Warszawa
  • 22
    16:00
    Walka Kosów
    0
    1
    :
    Okęcie Warszawa
  • 22
    16:30
    FC Lesznowola
    1
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 23
    15:00
    FC Płochocin
    3
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 29
    11:00
    Jedność Żabieniec
    3
    1
    :
    FC Płochocin
  • 29
    11:00
    Świt Warszawa
    0
    0
    :
    FC Lesznowola
  • 29
    15:00
    Orzeł Baniocha
    3
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 29
    16:00
    Tur Jaktorów
    0
    4
    :
    Walka Kosów
  • 29
    16:00
    Grom II Warszawa
    1
    1
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 29
    16:30
    Anprel Nowa Wieś
    4
    4
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 06
    12:00
    Orzeł Baniocha
    1
    0
    :
    Okęcie Warszawa
  • 06
    15:00
    Naprzód Brwinów
    2
    7
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 06
    15:30
    FC Lesznowola
    1
    1
    :
    Grom II Warszawa
  • 06
    15:30
    Walka Kosów
    2
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 06
    15:30
    UKS Siekierki
    5
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 06
    15:45
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    1
    0
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 07
    15:00
    FC Płochocin
    0
    2
    :
    Świt Warszawa
  • 13
    11:00
    Okęcie Warszawa
    5
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 13
    11:00
    Świt Warszawa
    0
    0
    :
    Walka Kosów
  • 13
    11:00
    GLKS Nadarzyn
    5
    2
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 13
    14:00
    Grom II Warszawa
    4
    0
    :
    FC Płochocin
  • 13
    15:00
    Tur Jaktorów
    0
    6
    :
    Orzeł Baniocha
  • 13
    15:00
    Anprel Nowa Wieś
    1
    1
    :
    FC Lesznowola
  • 14
    13:00
    Jedność Żabieniec
    3
    2
    :
    UKS Siekierki
  • 20
    11:00
    Okęcie Warszawa
    1
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 20
    14:00
    Orzeł Baniocha
    3
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 20
    15:00
    FC Lesznowola
    2
    2
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 20
    15:00
    Walka Kosów
    6
    0
    :
    Grom II Warszawa
  • 20
    15:00
    UKS Siekierki
    0
    1
    :
    Świt Warszawa
  • 21
    11:00
    FC Płochocin
    2
    6
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 21
    15:00
    Naprzód Brwinów
    6
    0
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 03
    11:00
    Okęcie Warszawa
    0
    0
    :
    Świt Warszawa
  • 03
    13:00
    UKS Siekierki
    1
    0
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 03
    13:00
    Orzeł Baniocha
    3
    0
    :
    Grom II Warszawa
    (walkower)
  • 03
    13:30
    Naprzód Brwinów
    2
    2
    :
    FC Lesznowola
  • 03
    14:30
    Tur Jaktorów
    1
    9
    :
    Jedność Żabieniec
  • 04
    10:00
    FC Płochocin
    1
    4
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 04
    13:00
    Walka Kosów
    1
    6
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 10
    10:00
    GLKS Nadarzyn
    2
    2
    :
    UKS Siekierki
  • 10
    11:00
    Świt Warszawa
    3
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 10
    13:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    1
    1
    :
    Walka Kosów
  • 10
    13:00
    FC Lesznowola
    6
    0
    :
    FC Płochocin
  • 10
    18:00
    Anprel Nowa Wieś
    3
    2
    :
    Orzeł Baniocha
  • 11
    11:00
    Jedność Żabieniec
    0
    2
    :
    Naprzód Brwinów
  • 23
    11:00
    Świt Warszawa
    0
    3
    :
    Jedność Żabieniec
  • 23
    12:00
    GLKS Nadarzyn
    2
    1
    :
    Orzeł Baniocha
  • 23
    14:30
    Naprzód Brwinów
    2
    0
    :
    FC Płochocin
  • 23
    15:30
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    1
    4
    :
    UKS Siekierki
  • 23
    16:00
    FC Lesznowola
    1
    1
    :
    Walka Kosów
  • 23
    18:15
    Anprel Nowa Wieś
    0
    8
    :
    Okęcie Warszawa
  • 30
    11:00
    Świt Warszawa
    1
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 30
    11:00
    Jedność Żabieniec
    2
    1
    :
    Grom II Warszawa
  • 30
    11:00
    Okęcie Warszawa
    4
    2
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 30
    14:30
    UKS Siekierki
    5
    1
    :
    FC Lesznowola
  • 30
    15:30
    Tur Jaktorów
    0
    4
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 30
    16:00
    Orzeł Baniocha
    3
    3
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 30
    16:00
    Walka Kosów
    4
    0
    :
    FC Płochocin
  • 06
    12:00
    GLKS Nadarzyn
    5
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 06
    15:45
    Naprzód Brwinów
    1
    0
    :
    Walka Kosów
  • 06
    16:30
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    0
    2
    :
    Okęcie Warszawa
  • 06
    16:30
    Anprel Nowa Wieś
    4
    0
    :
    Jedność Żabieniec
  • 07
    11:00
    FC Płochocin
    0
    2
    :
    UKS Siekierki
  • 07
    13:00
    Grom II Warszawa
    3
    2
    :
    Świt Warszawa
  • 07
    16:30
    FC Lesznowola
    0
    2
    :
    Orzeł Baniocha
  • 13
    11:00
    Okęcie Warszawa
    3
    2
    :
    FC Lesznowola
  • 13
    15:00
    Tur Jaktorów
    1
    5
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 13
    15:30
    GLKS Nadarzyn
    4
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 13
    16:30
    Orzeł Baniocha
    6
    0
    :
    FC Płochocin
  • 13
    16:30
    UKS Siekierki
    0
    0
    :
    Walka Kosów
  • 14
    13:00
    Grom II Warszawa
    2
    0
    :
    Naprzód Brwinów
  • 17
    17:00
    GLKS Nadarzyn
    2
    1
    :
    Świt Warszawa
  • 19
    17:00
    Walka Kosów
    0
    4
    :
    Orzeł Baniocha
  • 19
    17:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    2
    1
    :
    Jedność Żabieniec
  • 19
    17:30
    Naprzód Brwinów
    2
    5
    :
    UKS Siekierki
  • 20
    11:00
    FC Płochocin
    0
    11
    :
    Okęcie Warszawa
  • 20
    11:00
    Anprel Nowa Wieś
    3
    1
    :
    Grom II Warszawa
  • 20
    13:00
    FC Lesznowola
    0
    4
    :
    Tur Jaktorów
  • 18
    15:45
    Naprzód Brwinów
    0
    6
    :
    Okęcie Warszawa
  • 18
    16:00
    UKS Siekierki
    2
    4
    :
    Jedność Żabieniec
  • 18
    16:00
    Walka Kosów
    3
    0
    :
    Świt Warszawa
  • 18
    17:00
    Orzeł Baniocha
    6
    1
    :
    Tur Jaktorów
  • 19
    13:00
    FC Płochocin
    0
    5
    :
    Grom II Warszawa
  • 19
    14:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    3
    4
    :
    GLKS Nadarzyn
  • 23
    20:00
    FC Lesznowola
    2
    0
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 25
    11:00
    Świt Warszawa
    1
    1
    :
    UKS Siekierki
  • 25
    14:00
    Anprel Nowa Wieś
    11
    1
    :
    FC Płochocin
  • 25
    15:30
    Tur Jaktorów
    3
    3
    :
    Okęcie Warszawa
  • 25
    18:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    4
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 26
    17:30
    GLKS Nadarzyn
    3
    0
    :
    FC Lesznowola
  • 26
    18:00
    Jedność Żabieniec
    0
    3
    :
    Orzeł Baniocha
  • 08
    12:00
    GLKS Nadarzyn
    2
    1
    :
    Walka Kosów
  • 08
    16:30
    Jedność Żabieniec
    1
    2
    :
    Tur Jaktorów
  • 08
    17:00
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
    3
    0
    :
    FC Płochocin
  • 09
    16:15
    Anprel Nowa Wieś
    2
    4
    :
    UKS Siekierki
  • 09
    17:00
    FC Lesznowola
    2
    1
    :
    Naprzód Brwinów
  • 09
    18:30
    Grom II Warszawa
    0
    6
    :
    Orzeł Baniocha