Mazowieckie | Klasa A | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
99
54.4 %
Zwycięstwa gości
53
29.12 %
Remisy
30
16.48 %

Bramki

Gospodarzy
487
średnia: 2.68
Gości
314
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.75%
5 z 182
0.5
97.25%
177 z 182
8.24%
15 z 182
1.5
91.76%
167 z 182
20.88%
38 z 182
2.5
79.12%
144 z 182
37.91%
69 z 182
3.5
62.09%
113 z 182
56.59%
103 z 182
4.5
43.41%
79 z 182
67.58%
123 z 182
5.5
32.42%
59 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 7.14 %
1:2 11 6.04 %
3:1 11 6.04 %
4:2 10 5.49 %
2:1 9 4.95 %
2:0 9 4.95 %
4:1 9 4.95 %
1:3 8 4.4 %
4:0 8 4.4 %
3:0 7 3.85 %
3:3 6 3.3 %
0:1 6 3.3 %
6:1 6 3.3 %
0:0 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 2.75 %
5:0 5 2.75 %
1:0 4 2.2 %
2:3 4 2.2 %
3:4 4 2.2 %
0:3 4 2.2 %
4:3 3 1.65 %
2:4 3 1.65 %
5:2 3 1.65 %
1:6 3 1.65 %
3:2 2 1.1 %
2:5 2 1.1 %
6:3 2 1.1 %
0:4 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.1 %
1:5 2 1.1 %
7:1 2 1.1 %
8:1 2 1.1 %
6:6 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
6:5 1 0.55 %
0:2 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    33
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    22%
  • 01
    13:30
    Wrzos Międzyborów
    4
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 01
    16:00
    Błękitni Korytów
    4
    1
    :
    Partyzant Leszno
  • 01
    17:00
    Zaborowianka Zaborów
    1
    2
    :
    Passovia Pass
  • 01
    17:00
    Ryś Laski
    3
    0
    :
    Piast Feliksów
  • 02
    11:00
    Orzeł Kampinos
    2
    4
    :
    Błonianka II Błonie
  • 02
    11:00
    LKS II Chlebnia
    1
    3
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 27
    10:00
    Zaborowianka Zaborów
    3
    3
    :
    LKS II Chlebnia
  • 27
    11:00
    Passovia Pass
    2
    3
    :
    Józefowianka Józefów
  • 27
    11:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    3
    :
    Błonianka II Błonie
  • 27
    13:30
    Partyzant Leszno
    0
    1
    :
    Tajfun Brochów
  • 28
    11:00
    Ryś Laski
    1
    0
    :
    Orzeł Kampinos
  • 28
    14:00
    Piast Feliksów
    4
    2
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 03
    13:00
    Partyzant Leszno
    1
    3
    :
    Józefowianka Józefów
  • 03
    14:00
    Wrzos Międzyborów
    6
    3
    :
    Passovia Pass
  • 03
    14:00
    LKS II Chlebnia
    0
    4
    :
    Ryś Laski
  • 04
    11:00
    Tajfun Brochów
    2
    1
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 04
    13:45
    Orzeł Kampinos
    1
    2
    :
    Piast Feliksów
  • 04
    14:00
    Błękitni Korytów
    4
    0
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 10
    11:00
    Passovia Pass
    1
    5
    :
    Orzeł Kampinos
  • 10
    12:00
    Piast Feliksów
    5
    0
    :
    LKS II Chlebnia
  • 10
    13:00
    Zaborowianka Zaborów
    0
    1
    :
    UKS Ołtarzew
  • 10
    13:00
    Partyzant Leszno
    2
    3
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 10
    13:00
    Promyk Nowa Sucha
    3
    1
    :
    Józefowianka Józefów
  • 11
    11:00
    Ryś Laski
    3
    3
    :
    Błękitni Korytów
  • 23
    13:00
    UKS Ołtarzew
    1
    2
    :
    Tajfun Brochów
  • 23
    14:30
    Piast Feliksów
    3
    2
    :
    Błękitni Korytów
  • 23
    16:00
    Partyzant Leszno
    1
    2
    :
    Orzeł Kampinos
  • 24
    11:00
    LKS II Chlebnia
    3
    0
    :
    Passovia Pass
  • 24
    15:30
    Ryś Laski
    2
    1
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 24
    16:00
    Promyk Nowa Sucha
    1
    1
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 06
    11:00
    Passovia Pass
    3
    1
    :
    Zaborowianka Zaborów
  • 06
    13:00
    Promyk Nowa Sucha
    3
    1
    :
    LKS II Chlebnia
  • 06
    16:00
    Józefowianka Józefów
    6
    1
    :
    UKS Ołtarzew
  • 07
    11:00
    Tajfun Brochów
    0
    3
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 07
    15:30
    Partyzant Leszno
    1
    2
    :
    Błękitni Korytów
  • 07
    16:00
    Piast Feliksów
    0
    1
    :
    Ryś Laski
  • 13
    14:00
    Wrzos Międzyborów
    2
    3
    :
    Józefowianka Józefów
  • 13
    16:00
    Ryś Laski
    2
    0
    :
    Passovia Pass
  • 13
    16:00
    Błękitni Korytów
    4
    0
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 13
    16:30
    Zaborowianka Zaborów
    1
    0
    :
    Partyzant Leszno
  • 14
    11:00
    Orzeł Kampinos
    4
    3
    :
    Tajfun Brochów
  • 14
    14:00
    Piast Feliksów
    4
    0
    :
    UKS Ołtarzew
  • 27
    11:00
    Passovia Pass
    2
    2
    :
    UKS Ołtarzew
  • 27
    11:00
    Zaborowianka Zaborów
    2
    0
    :
    Błonianka II Błonie
  • 27
    16:00
    Piast Feliksów
    2
    4
    :
    Partyzant Leszno
  • 27
    16:00
    Błękitni Korytów
    4
    0
    :
    Tajfun Brochów
  • 28
    10:00
    LKS II Chlebnia
    3
    1
    :
    Józefowianka Józefów
  • 28
    11:00
    Orzeł Kampinos
    4
    0
    :
    Wrzos Międzyborów
  • 28
    16:00
    Ryś Laski
    6
    1
    :
    Promyk Nowa Sucha