Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
53.64 %
Zwycięstwa gości
40
36.36 %
Remisy
11
10 %

Bramki

Gospodarzy
299
średnia: 2.72
Gości
242
średnia: 2.2

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 110
0.5
100%
110 z 110
1.82%
2 z 110
1.5
98.18%
108 z 110
8.18%
9 z 110
2.5
91.82%
101 z 110
30%
33 z 110
3.5
70%
77 z 110
47.27%
52 z 110
4.5
52.73%
58 z 110
66.36%
73 z 110
5.5
33.64%
37 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 9 8.18 %
0:3 9 8.18 %
1:3 7 6.36 %
3:2 6 5.45 %
2:3 6 5.45 %
2:1 5 4.55 %
4:1 5 4.55 %
4:0 4 3.64 %
5:1 4 3.64 %
6:0 4 3.64 %
1:1 3 2.73 %
2:2 3 2.73 %
3:3 3 2.73 %
3:1 3 2.73 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 2.73 %
6:1 3 2.73 %
4:4 2 1.82 %
1:0 2 1.82 %
0:2 2 1.82 %
2:0 2 1.82 %
4:2 2 1.82 %
5:2 2 1.82 %
6:3 2 1.82 %
0:4 2 1.82 %
0:6 2 1.82 %
1:2 1 0.91 %
4:3 1 0.91 %
5:4 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.91 %
2:5 1 0.91 %
1:5 1 0.91 %
5:0 1 0.91 %
1:6 1 0.91 %
7:2 1 0.91 %
1:7 1 0.91 %
2:8 1 0.91 %
8:2 1 0.91 %
3:9 1 0.91 %
1:8 1 0.91 %
9:2 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    29%
  • 25
    15:00
    Wkra Radzanów
    1
    0
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 26
    10:00
    Olimp Ciechanów
    0
    3
    :
    GKS Gumino
  • 26
    11:00
    Wkra II Żuromin
    1
    4
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 26
    16:00
    Orzyc II Chorzele
    4
    1
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 26
    16:00
    Żak Szreńsk
    1
    6
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 31
    18:30
    Opia Opinogóra
    6
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 01
    13:00
    Tamka Dzierzgowo
    2
    5
    :
    Wkra Radzanów
  • 01
    16:00
    Olimp Ciechanów
    1
    8
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 02
    16:00
    Gladiator Słoszewo
    1
    3
    :
    Wkra II Żuromin
  • 02
    17:00
    GKS Gumino
    3
    3
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 08
    11:00
    Wkra II Żuromin
    4
    4
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 08
    11:30
    Wkra Radzanów
    4
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 08
    16:00
    Orzyc II Chorzele
    1
    3
    :
    GKS Gumino
  • 09
    15:00
    Orlęta Baboszewo
    7
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 09
    16:00
    Żak Szreńsk
    2
    8
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 15
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    0
    6
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 15
    16:30
    Olimp Ciechanów
    3
    2
    :
    Wkra II Żuromin
  • 16
    15:00
    Gladiator Słoszewo
    3
    1
    :
    Żak Szreńsk
  • 16
    15:00
    Orzyc II Chorzele
    1
    3
    :
    Wkra Radzanów
  • 16
    16:00
    GKS Gumino
    5
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 22
    11:00
    Wkra II Żuromin
    3
    5
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 22
    11:30
    Wkra Radzanów
    1
    3
    :
    GKS Gumino
  • 22
    16:30
    Opia Opinogóra
    4
    4
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 23
    14:00
    Żak Szreńsk
    3
    9
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 23
    14:00
    Orlęta Baboszewo
    3
    1
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 29
    11:00
    Olimp Ciechanów
    6
    3
    :
    Żak Szreńsk
  • 29
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    1
    3
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 29
    14:30
    Wkra Radzanów
    4
    1
    :
    Wkra II Żuromin
  • 29
    16:00
    GKS Gumino
    2
    3
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 30
    15:00
    Gladiator Słoszewo
    2
    3
    :
    Opia Opinogóra
  • 06
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    4
    0
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 07
    11:00
    Wkra II Żuromin
    1
    2
    :
    GKS Gumino
  • 07
    14:00
    Orlęta Baboszewo
    4
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 07
    15:00
    Żak Szreńsk
    1
    7
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 07
    15:30
    Opia Opinogóra
    4
    0
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 13
    11:00
    Orzyc II Chorzele
    0
    2
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 13
    13:00
    Tamka Dzierzgowo
    5
    1
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 13
    14:00
    Wkra Radzanów
    5
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 14
    14:00
    GKS Gumino
    2
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 14
    14:00
    Olimp Ciechanów
    0
    3
    :
    Opia Opinogóra
  • 20
    15:00
    Żak Szreńsk
    1
    5
    :
    Wkra II Żuromin
  • 20
    15:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    5
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 21
    14:00
    Orlęta Baboszewo
    1
    4
    :
    Wkra Radzanów
  • 21
    14:00
    Gladiator Słoszewo
    3
    0
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 21
    15:00
    Opia Opinogóra
    5
    1
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 27
    13:30
    Wkra Radzanów
    6
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 27
    15:00
    GKS Gumino
    1
    3
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 28
    11:00
    Olimp Ciechanów
    3
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 28
    11:00
    Wkra II Żuromin
    2
    1
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 28
    14:00
    Orzyc II Chorzele
    4
    3
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 03
    14:00
    Opia Opinogóra
    2
    3
    :
    Wkra II Żuromin
  • 03
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    4
    1
    :
    Wkra Radzanów
  • 03
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    2
    :
    Olimp Ciechanów
  • 04
    13:00
    Żak Szreńsk
    0
    4
    :
    GKS Gumino
  • 04
    14:00
    Gladiator Słoszewo
    5
    4
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 30
    ?:?
    Gryf Kownaty Żędowe
    3
    0
    :
    Wkra II Żuromin
    (walkower)
  • 30
    13:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    2
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 31
    14:00
    GKS Gumino
    2
    0
    :
    Olimp Ciechanów
  • 31
    14:00
    Gladiator Słoszewo
    0
    6
    :
    Wkra Radzanów
  • 31
    14:00
    Orlęta Baboszewo
    6
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 06
    ?:?
    Wkra II Żuromin
    0
    3
    :
    Gladiator Słoszewo
    (walkower)
  • 06
    14:00
    Wkra Radzanów
    5
    2
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 07
    11:00
    Orzyc II Chorzele
    2
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 07
    13:30
    Żak Szreńsk
    4
    0
    :
    Opia Opinogóra
  • 07
    14:00
    Orlęta Baboszewo
    1
    1
    :
    GKS Gumino
  • 13
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    0
    :
    Wkra II Żuromin
    (walkower)
  • 13
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    2
    1
    :
    Żak Szreńsk
  • 14
    10:00
    Olimp Ciechanów
    0
    4
    :
    Wkra Radzanów
  • 14
    14:00
    GKS Gumino
    2
    1
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 14
    15:00
    Opia Opinogóra
    2
    3
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 19
    ?:?
    Wkra II Żuromin
    0
    3
    :
    Olimp Ciechanów
    (walkower)
  • 19
    17:00
    Opia Opinogóra
    1
    3
    :
    GKS Gumino
  • 20
    13:00
    Wkra Radzanów
    6
    3
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 20
    14:00
    Żak Szreńsk
    3
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 20
    15:00
    Orlęta Baboszewo
    6
    0
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 27
    ?:?
    Orzyc II Chorzele
    3
    0
    :
    Wkra II Żuromin
    (walkower)
  • 27
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    4
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 27
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    2
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 28
    14:00
    GKS Gumino
    3
    3
    :
    Wkra Radzanów
  • 28
    16:00
    Gladiator Słoszewo
    2
    3
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 04
    ?:?
    Wkra II Żuromin
    0
    3
    :
    Wkra Radzanów
    (walkower)
  • 04
    14:30
    Gryf Kownaty Żędowe
    1
    4
    :
    GKS Gumino
  • 04
    15:00
    Orlęta Baboszewo
    1
    1
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 05
    13:00
    Żak Szreńsk
    2
    1
    :
    Olimp Ciechanów
  • 05
    15:30
    Opia Opinogóra
    9
    2
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 11
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    2
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 12
    14:00
    GKS Gumino
    3
    0
    :
    Wkra II Żuromin
    (walkower)
  • 12
    15:00
    Orzyc II Chorzele
    3
    0
    :
    Żak Szreńsk
  • 12
    16:00
    Gladiator Słoszewo
    4
    2
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 18
    13:00
    Żak Szreńsk
    0
    3
    :
    Wkra Radzanów
  • 18
    14:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    5
    2
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 18
    15:00
    Orlęta Baboszewo
    6
    0
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 18
    18:00
    Opia Opinogóra
    2
    0
    :
    Olimp Ciechanów
  • 19
    16:00
    Gladiator Słoszewo
    3
    3
    :
    GKS Gumino
  • 25
    ?:?
    Wkra II Żuromin
    0
    3
    :
    Żak Szreńsk
    (walkower)
  • 25
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    3
    0
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 25
    14:30
    Wkra Radzanów
    3
    1
    :
    Orlęta Baboszewo
  • 26
    10:00
    Olimp Ciechanów
    6
    1
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 26
    16:00
    Orzyc II Chorzele
    3
    2
    :
    Opia Opinogóra
  • 01
    17:00
    Opia Opinogóra
    0
    2
    :
    Wkra Radzanów
  • 02
    11:00
    Orlęta Baboszewo
    3
    0
    :
    Wkra II Żuromin
    (walkower)
  • 02
    13:00
    Tamka Dzierzgowo
    1
    0
    :
    GKS Gumino
  • 02
    13:00
    Gladiator Słoszewo
    8
    2
    :
    Olimp Ciechanów
  • 02
    13:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    3
    0
    :
    Orzyc II Chorzele
  • 20
    11:00
    Olimp Ciechanów
    1
    1
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 08
    14:30
    Wkra Radzanów
    6
    1
    :
    Gryf Kownaty Żędowe
  • 09
    13:00
    Wkra II Żuromin
    0
    3
    :
    Opia Opinogóra
    (walkower)
  • 09
    13:00
    Orzyc II Chorzele
    0
    3
    :
    Gladiator Słoszewo
  • 09
    14:00
    GKS Gumino
    4
    2
    :
    Żak Szreńsk