Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWRWWWWPWWWWPWWWW
-
-
WPRWWRWWRWWPRWPWWWRW
-
PWPWPPRPWWWPWPWWRPWW
-
WWPRRWRWPWWWPWPPWRPP
-
WPPWRWRPPPPPWWWWRPPW
-
PPWPWWPPWPPWPPWWPPWW
-
WWPRWPPPWPWPWRPPPWPP
-
-
PWPPWPWPWPPPPPPPPPPP
-
PPPPPPPPPPWWWPPPPRWP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
59
53.64 %
59
53.64 %
Zwycięstwa gości
40
36.36 %
40
36.36 %
Remisy
11
10 %
11
10 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 110
0 z 110
0.5
100%
110 z 110
110 z 110
1.82%
2 z 110
2 z 110
1.5
98.18%
108 z 110
108 z 110
8.18%
9 z 110
9 z 110
2.5
91.82%
101 z 110
101 z 110
30%
33 z 110
33 z 110
3.5
70%
77 z 110
77 z 110
47.27%
52 z 110
52 z 110
4.5
52.73%
58 z 110
58 z 110
66.36%
73 z 110
73 z 110
5.5
33.64%
37 z 110
37 z 110
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 9 | 8.18 % |
0:3 | 9 | 8.18 % |
1:3 | 7 | 6.36 % |
3:2 | 6 | 5.45 % |
2:3 | 6 | 5.45 % |
2:1 | 5 | 4.55 % |
4:1 | 5 | 4.55 % |
4:0 | 4 | 3.64 % |
5:1 | 4 | 3.64 % |
6:0 | 4 | 3.64 % |
1:1 | 3 | 2.73 % |
2:2 | 3 | 2.73 % |
3:3 | 3 | 2.73 % |
3:1 | 3 | 2.73 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 3 | 2.73 % |
6:1 | 3 | 2.73 % |
4:4 | 2 | 1.82 % |
1:0 | 2 | 1.82 % |
0:2 | 2 | 1.82 % |
2:0 | 2 | 1.82 % |
4:2 | 2 | 1.82 % |
5:2 | 2 | 1.82 % |
6:3 | 2 | 1.82 % |
0:4 | 2 | 1.82 % |
0:6 | 2 | 1.82 % |
1:2 | 1 | 0.91 % |
4:3 | 1 | 0.91 % |
5:4 | 1 | 0.91 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 1 | 0.91 % |
2:5 | 1 | 0.91 % |
1:5 | 1 | 0.91 % |
5:0 | 1 | 0.91 % |
1:6 | 1 | 0.91 % |
7:2 | 1 | 0.91 % |
1:7 | 1 | 0.91 % |
2:8 | 1 | 0.91 % |
8:2 | 1 | 0.91 % |
3:9 | 1 | 0.91 % |
1:8 | 1 | 0.91 % |
9:2 | 1 | 0.91 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3737%Wygrana przynajmniej 1 bramką2020%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1313%Wygrana 3 bramkami i więcej2929%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie15:00Wkra Radzanów10:Gladiator Słoszewo
-
26 sie10:00Olimp Ciechanów03:GKS Gumino
-
26 sie11:00Wkra II Żuromin14:Gryf Kownaty Żędowe
-
26 sie16:00Orzyc II Chorzele41:Tamka Dzierzgowo
-
26 sie16:00Żak Szreńsk16:Orlęta Baboszewo
-
31 sie18:30Opia Opinogóra60:Żak Szreńsk
-
01 wrz13:00Tamka Dzierzgowo25:Wkra Radzanów
-
01 wrz16:00Olimp Ciechanów18:Orzyc II Chorzele
-
02 wrz16:00Gladiator Słoszewo13:Wkra II Żuromin
-
02 wrz17:00GKS Gumino33:Orlęta Baboszewo
-
08 wrz11:00Wkra II Żuromin44:Tamka Dzierzgowo
-
08 wrz11:30Wkra Radzanów41:Olimp Ciechanów
-
08 wrz16:00Orzyc II Chorzele13:GKS Gumino
-
09 wrz15:00Orlęta Baboszewo72:Opia Opinogóra
-
09 wrz16:00Żak Szreńsk28:Gryf Kownaty Żędowe
-
15 wrz14:00Gryf Kownaty Żędowe06:Orlęta Baboszewo
-
15 wrz16:30Olimp Ciechanów32:Wkra II Żuromin
-
16 wrz15:00Gladiator Słoszewo31:Żak Szreńsk
-
16 wrz15:00Orzyc II Chorzele13:Wkra Radzanów
-
16 wrz16:00GKS Gumino51:Opia Opinogóra
-
22 wrz11:00Wkra II Żuromin35:Orzyc II Chorzele
-
22 wrz11:30Wkra Radzanów13:GKS Gumino
-
22 wrz16:30Opia Opinogóra44:Gryf Kownaty Żędowe
-
23 wrz14:00Żak Szreńsk39:Tamka Dzierzgowo
-
23 wrz14:00Orlęta Baboszewo31:Gladiator Słoszewo
-
29 wrz11:00Olimp Ciechanów63:Żak Szreńsk
-
29 wrz14:00Tamka Dzierzgowo13:Orlęta Baboszewo
-
29 wrz14:30Wkra Radzanów41:Wkra II Żuromin
-
29 wrz16:00GKS Gumino23:Gryf Kownaty Żędowe
-
30 wrz15:00Gladiator Słoszewo23:Opia Opinogóra
-
06 paź14:00Gryf Kownaty Żędowe40:Gladiator Słoszewo
-
07 paź11:00Wkra II Żuromin12:GKS Gumino
-
07 paź14:00Orlęta Baboszewo41:Olimp Ciechanów
-
07 paź15:00Żak Szreńsk17:Orzyc II Chorzele
-
07 paź15:30Opia Opinogóra40:Tamka Dzierzgowo
-
13 paź11:00Orzyc II Chorzele02:Orlęta Baboszewo
-
13 paź13:00Tamka Dzierzgowo51:Gryf Kownaty Żędowe
-
13 paź14:00Wkra Radzanów50:Żak Szreńsk
-
14 paź14:00GKS Gumino22:Gladiator Słoszewo
-
14 paź14:00Olimp Ciechanów03:Opia Opinogóra
-
20 paź15:00Żak Szreńsk15:Wkra II Żuromin
-
20 paź15:00Gryf Kownaty Żędowe51:Olimp Ciechanów
-
21 paź14:00Orlęta Baboszewo14:Wkra Radzanów
-
21 paź14:00Gladiator Słoszewo30:Tamka Dzierzgowo
-
21 paź15:00Opia Opinogóra51:Orzyc II Chorzele
-
27 paź13:30Wkra Radzanów61:Opia Opinogóra
-
27 paź15:00GKS Gumino13:Tamka Dzierzgowo
-
28 paź11:00Olimp Ciechanów32:Gladiator Słoszewo
-
28 paź11:00Wkra II Żuromin21:Orlęta Baboszewo
-
28 paź14:00Orzyc II Chorzele43:Gryf Kownaty Żędowe
-
03 lis14:00Opia Opinogóra23:Wkra II Żuromin
-
03 lis14:00Gryf Kownaty Żędowe41:Wkra Radzanów
-
03 lis14:00Tamka Dzierzgowo32:Olimp Ciechanów
-
04 lis13:00Żak Szreńsk04:GKS Gumino
-
04 lis14:00Gladiator Słoszewo54:Orzyc II Chorzele
-
30 mar?:?Gryf Kownaty Żędowe30:Wkra II Żuromin(walkower)
-
30 mar13:00Tamka Dzierzgowo32:Orzyc II Chorzele
-
31 mar14:00GKS Gumino20:Olimp Ciechanów
-
31 mar14:00Gladiator Słoszewo06:Wkra Radzanów
-
31 mar14:00Orlęta Baboszewo60:Żak Szreńsk
-
06 kwi?:?Wkra II Żuromin03:Gladiator Słoszewo(walkower)
-
06 kwi14:00Wkra Radzanów52:Tamka Dzierzgowo
-
07 kwi11:00Orzyc II Chorzele21:Olimp Ciechanów
-
07 kwi13:30Żak Szreńsk40:Opia Opinogóra
-
07 kwi14:00Orlęta Baboszewo11:GKS Gumino
-
13 kwi14:00Tamka Dzierzgowo30:Wkra II Żuromin(walkower)
-
13 kwi14:00Gryf Kownaty Żędowe21:Żak Szreńsk
-
14 kwi10:00Olimp Ciechanów04:Wkra Radzanów
-
14 kwi14:00GKS Gumino21:Orzyc II Chorzele
-
14 kwi15:00Opia Opinogóra23:Orlęta Baboszewo
-
19 kwi?:?Wkra II Żuromin03:Olimp Ciechanów(walkower)
-
19 kwi17:00Opia Opinogóra13:GKS Gumino
-
20 kwi13:00Wkra Radzanów63:Orzyc II Chorzele
-
20 kwi14:00Żak Szreńsk32:Gladiator Słoszewo
-
20 kwi15:00Orlęta Baboszewo60:Gryf Kownaty Żędowe
-
27 kwi?:?Orzyc II Chorzele30:Wkra II Żuromin(walkower)
-
27 kwi14:00Tamka Dzierzgowo40:Żak Szreńsk
-
27 kwi14:00Gryf Kownaty Żędowe22:Opia Opinogóra
-
28 kwi14:00GKS Gumino33:Wkra Radzanów
-
28 kwi16:00Gladiator Słoszewo23:Orlęta Baboszewo
-
04 maj?:?Wkra II Żuromin03:Wkra Radzanów(walkower)
-
04 maj14:30Gryf Kownaty Żędowe14:GKS Gumino
-
04 maj15:00Orlęta Baboszewo11:Tamka Dzierzgowo
-
05 maj13:00Żak Szreńsk21:Olimp Ciechanów
-
05 maj15:30Opia Opinogóra92:Gladiator Słoszewo
-
10 maj19:00
-
11 maj14:00Tamka Dzierzgowo22:Opia Opinogóra
-
12 maj14:00GKS Gumino30:Wkra II Żuromin(walkower)
-
12 maj15:00Orzyc II Chorzele30:Żak Szreńsk
-
12 maj16:00Gladiator Słoszewo42:Gryf Kownaty Żędowe
-
18 maj13:00Żak Szreńsk03:Wkra Radzanów
-
18 maj14:00Gryf Kownaty Żędowe52:Tamka Dzierzgowo
-
18 maj15:00Orlęta Baboszewo60:Orzyc II Chorzele
-
18 maj18:00Opia Opinogóra20:Olimp Ciechanów
-
19 maj16:00Gladiator Słoszewo33:GKS Gumino
-
25 maj?:?Wkra II Żuromin03:Żak Szreńsk(walkower)
-
25 maj14:00Tamka Dzierzgowo30:Gladiator Słoszewo
-
25 maj14:30Wkra Radzanów31:Orlęta Baboszewo
-
26 maj10:00Olimp Ciechanów61:Gryf Kownaty Żędowe
-
26 maj16:00Orzyc II Chorzele32:Opia Opinogóra
-
01 cze17:00Opia Opinogóra02:Wkra Radzanów
-
02 cze11:00Orlęta Baboszewo30:Wkra II Żuromin(walkower)
-
02 cze13:00Tamka Dzierzgowo10:GKS Gumino
-
02 cze13:00Gladiator Słoszewo82:Olimp Ciechanów
-
02 cze13:00Gryf Kownaty Żędowe30:Orzyc II Chorzele
-
20 kwi11:00Olimp Ciechanów11:Tamka Dzierzgowo
-
08 cze14:30Wkra Radzanów61:Gryf Kownaty Żędowe
-
09 cze13:00Wkra II Żuromin03:Opia Opinogóra(walkower)
-
09 cze13:00Orzyc II Chorzele03:Gladiator Słoszewo
-
09 cze14:00GKS Gumino42:Żak Szreńsk