Mazowieckie | Klasa B | Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
61
55.45 %
Zwycięstwa gości
39
35.45 %
Remisy
10
9.09 %

Bramki

Gospodarzy
341
średnia: 3.1
Gości
226
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.73%
3 z 110
0.5
97.27%
107 z 110
8.18%
9 z 110
1.5
91.82%
101 z 110
11.82%
13 z 110
2.5
88.18%
97 z 110
30%
33 z 110
3.5
70%
77 z 110
42.73%
47 z 110
4.5
57.27%
63 z 110
61.82%
68 z 110
5.5
38.18%
42 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 7 6.36 %
4:1 6 5.45 %
2:1 5 4.55 %
0:3 5 4.55 %
1:4 5 4.55 %
2:2 4 3.64 %
0:1 4 3.64 %
3:1 4 3.64 %
4:0 4 3.64 %
5:0 4 3.64 %
0:0 3 2.73 %
1:2 3 2.73 %
3:2 3 2.73 %
2:4 3 2.73 %
4:2 3 2.73 %
3:3 2 1.82 %
1:0 2 1.82 %
2:3 2 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 1.82 %
5:3 2 1.82 %
3:5 2 1.82 %
5:2 2 1.82 %
1:5 2 1.82 %
8:0 2 1.82 %
9:1 2 1.82 %
1:1 1 0.91 %
3:4 1 0.91 %
0:2 1 0.91 %
1:3 1 0.91 %
2:5 1 0.91 %
6:3 1 0.91 %
0:4 1 0.91 %
5:1 1 0.91 %
6:2 1 0.91 %
0:5 1 0.91 %
6:1 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 1 0.91 %
8:3 1 0.91 %
6:0 1 0.91 %
0:6 1 0.91 %
7:1 1 0.91 %
1:7 1 0.91 %
0:7 1 0.91 %
7:0 1 0.91 %
8:1 1 0.91 %
3:10 1 0.91 %
0:8 1 0.91 %
2:10 1 0.91 %
9:0 1 0.91 %
10:0 1 0.91 %
12:0 1 0.91 %
13:0 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    28%
  • 26
    14:00
    GLKS Lelis
    1
    4
    :
    GKS Andrzejewo
  • 26
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    3
    5
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 26
    16:00
    Orz Goworowo
    0
    1
    :
    FC 2013 Różan
  • 26
    17:00
    KS Pniewo
    2
    0
    :
    ULKS Ołdaki
  • 19
    16:30
    Korona II Ostrołęka
    2
    2
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 01
    16:00
    ULKS Ołdaki
    5
    3
    :
    Orz Goworowo
  • 01
    16:00
    Wymakracz Długosiodło
    8
    0
    :
    GLKS Lelis
  • 01
    17:00
    WKS Mystkówiec Stary
    0
    3
    :
    FC 2013 Różan
  • 02
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    4
    1
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 02
    15:00
    GKS Andrzejewo
    5
    2
    :
    KS Pniewo
  • 08
    17:00
    FC 2013 Różan
    1
    2
    :
    ULKS Ołdaki
  • 09
    12:00
    KS Pniewo
    0
    7
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 09
    14:00
    GLKS Lelis
    0
    1
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 09
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    3
    0
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 09
    16:30
    Orz Goworowo
    0
    5
    :
    GKS Andrzejewo
  • 15
    16:00
    Wymakracz Długosiodło
    6
    0
    :
    Orz Goworowo
  • 15
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    2
    2
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 16
    14:00
    WKS Mystkówiec Stary
    0
    3
    :
    ULKS Ołdaki
  • 16
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    0
    :
    KS Pniewo
  • 16
    16:30
    GKS Andrzejewo
    2
    1
    :
    FC 2013 Różan
  • 22
    14:00
    ULKS Ołdaki
    2
    1
    :
    GKS Andrzejewo
  • 23
    14:00
    GLKS Lelis
    2
    0
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 23
    14:00
    FC 2013 Różan
    1
    5
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 23
    15:00
    Orz Goworowo
    3
    10
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 23
    16:00
    Korona II Ostrołęka
    0
    1
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 30
    11:00
    Korona II Ostrołęka
    1
    1
    :
    GLKS Lelis
  • 30
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    4
    0
    :
    FC 2013 Różan
  • 30
    15:00
    Wymakracz Długosiodło
    1
    0
    :
    ULKS Ołdaki
  • 30
    15:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    0
    3
    :
    KS Pniewo
  • 30
    16:00
    WKS Mystkówiec Stary
    7
    0
    :
    GKS Andrzejewo
  • 06
    13:30
    ULKS Ołdaki
    1
    7
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 06
    15:30
    KS Pniewo
    1
    2
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 07
    14:00
    GLKS Lelis
    0
    2
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 07
    15:00
    Orz Goworowo
    4
    2
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 07
    15:00
    GKS Andrzejewo
    4
    0
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 14
    11:00
    Korona II Ostrołęka
    0
    0
    :
    Orz Goworowo
  • 14
    14:00
    WKS Mystkówiec Stary
    1
    4
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 14
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    0
    :
    GKS Andrzejewo
  • 14
    14:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    4
    0
    :
    FC 2013 Różan
  • 14
    14:00
    GLKS Lelis
    4
    1
    :
    KS Pniewo
  • 27
    13:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    1
    4
    :
    GKS Andrzejewo
  • 27
    15:00
    WKS Mystkówiec Stary
    4
    1
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 28
    11:00
    Korona II Ostrołęka
    2
    2
    :
    ULKS Ołdaki
  • 28
    14:00
    GLKS Lelis
    4
    2
    :
    FC 2013 Różan
  • 28
    14:00
    KS Pniewo
    3
    3
    :
    Orz Goworowo
  • 03
    13:30
    ULKS Ołdaki
    9
    1
    :
    GLKS Lelis
  • 03
    14:00
    FC 2013 Różan
    3
    1
    :
    KS Pniewo
  • 03
    14:00
    GKS Andrzejewo
    6
    3
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 04
    14:00
    Orz Goworowo
    3
    1
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 04
    14:00
    Wymakracz Długosiodło
    5
    0
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 30
    14:00
    ULKS Ołdaki
    4
    1
    :
    KS Pniewo
  • 30
    15:30
    Wymakracz Długosiodło
    3
    2
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 31
    11:00
    FC 2013 Różan
    5
    0
    :
    Orz Goworowo
  • 31
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    10
    0
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 31
    14:00
    GKS Andrzejewo
    2
    2
    :
    GLKS Lelis
  • 06
    16:00
    GLKS Lelis
    0
    8
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 07
    15:00
    Orz Goworowo
    2
    1
    :
    ULKS Ołdaki
  • 07
    15:00
    KS Pniewo
    1
    4
    :
    GKS Andrzejewo
  • 07
    15:30
    FC 2013 Różan
    1
    2
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 07
    17:00
    Korona II Ostrołęka
    0
    0
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 13
    14:00
    ULKS Ołdaki
    6
    2
    :
    FC 2013 Różan
  • 14
    14:00
    WKS Mystkówiec Stary
    3
    0
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 14
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    0
    :
    GLKS Lelis
    (walkower)
  • 14
    14:00
    GKS Andrzejewo
    3
    2
    :
    Orz Goworowo
  • 19
    16:00
    Orz Goworowo
    0
    3
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 20
    11:00
    FC 2013 Różan
    1
    6
    :
    GKS Andrzejewo
  • 20
    11:00
    KS Pniewo
    2
    3
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 20
    11:30
    ULKS Ołdaki
    0
    0
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 20
    15:00
    Korona II Ostrołęka
    4
    0
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 27
    12:00
    WKS Mystkówiec Stary
    5
    0
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 27
    15:00
    Wymakracz Długosiodło
    12
    0
    :
    FC 2013 Różan
  • 27
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    2
    4
    :
    GLKS Lelis
  • 28
    14:00
    GUKS Krasnosielc
    1
    0
    :
    Orz Goworowo
  • 28
    14:00
    GKS Andrzejewo
    3
    1
    :
    ULKS Ołdaki
  • 04
    14:00
    ULKS Ołdaki
    0
    6
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 05
    14:00
    KS Pniewo
    6
    1
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 05
    14:00
    GLKS Lelis
    1
    3
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 05
    16:00
    GKS Andrzejewo
    5
    3
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 11
    12:00
    Wymakracz Długosiodło
    2
    1
    :
    GKS Andrzejewo
  • 12
    14:00
    WKS Mystkówiec Stary
    13
    0
    :
    GLKS Lelis
  • 12
    16:00
    Korona II Ostrołęka
    4
    1
    :
    KS Pniewo
  • 12
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    2
    3
    :
    Orz Goworowo
  • 12
    18:00
    GUKS Krasnosielc
    8
    0
    :
    ULKS Ołdaki
  • 18
    11:00
    KS Pniewo
    9
    1
    :
    GLKS Lelis
  • 18
    15:00
    Wymakracz Długosiodło
    8
    3
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 18
    16:00
    FC 2013 Różan
    5
    2
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 19
    15:00
    Orz Goworowo
    5
    0
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 19
    16:00
    GKS Andrzejewo
    0
    3
    :
    GUKS Krasnosielc
  • 25
    11:00
    GUKS Krasnosielc
    1
    4
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 25
    16:00
    GLKS Lelis
    2
    4
    :
    Orz Goworowo
  • 26
    14:00
    WKS Mystkówiec Stary
    4
    2
    :
    KS Pniewo
  • 26
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    3
    5
    :
    ULKS Ołdaki
  • 26
    17:00
    Korona II Ostrołęka
    3
    2
    :
    FC 2013 Różan
  • 02
    13:00
    Orz Goworowo
    2
    4
    :
    KS Pniewo
  • 02
    15:00
    GUKS Krasnosielc
    3
    0
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 02
    17:00
    GKS Andrzejewo
    8
    1
    :
    Iskra Zaręby Kościelne
  • 02
    17:00
    ULKS Ołdaki
    3
    1
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 02
    17:00
    FC 2013 Różan
    3
    0
    :
    GLKS Lelis
  • 08
    16:00
    GLKS Lelis
    2
    5
    :
    ULKS Ołdaki
  • 09
    13:00
    WKS Mystkówiec Stary
    3
    4
    :
    Orz Goworowo
  • 09
    13:00
    KS Pniewo
    7
    1
    :
    FC 2013 Różan
  • 09
    16:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    3
    3
    :
    Wymakracz Długosiodło
  • 09
    17:30
    Korona II Ostrołęka
    0
    4
    :
    GKS Andrzejewo