Mazowieckie | Klasa B | Radom I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
46.15 %
Zwycięstwa gości
64
41.03 %
Remisy
20
12.82 %

Bramki

Gospodarzy
405
średnia: 2.6
Gości
341
średnia: 2.19

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
6.41%
10 z 156
1.5
93.59%
146 z 156
14.74%
23 z 156
2.5
85.26%
133 z 156
32.69%
51 z 156
3.5
67.31%
105 z 156
46.79%
73 z 156
4.5
53.21%
83 z 156
66.67%
104 z 156
5.5
33.33%
52 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 10 6.41 %
1:2 9 5.77 %
1:1 7 4.49 %
2:2 7 4.49 %
2:1 7 4.49 %
2:3 7 4.49 %
3:0 7 4.49 %
3:1 6 3.85 %
4:2 6 3.85 %
1:4 6 3.85 %
0:3 5 3.21 %
0:6 5 3.21 %
0:1 4 2.56 %
0:2 4 2.56 %
1:3 4 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 4 2.56 %
5:1 4 2.56 %
1:6 4 2.56 %
6:0 4 2.56 %
0:0 3 1.92 %
3:3 3 1.92 %
1:0 3 1.92 %
3:2 3 1.92 %
4:0 3 1.92 %
0:5 3 1.92 %
2:0 2 1.28 %
5:3 2 1.28 %
0:4 2 1.28 %
1:5 2 1.28 %
5:0 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 2 1.28 %
7:2 2 1.28 %
8:3 2 1.28 %
3:4 1 0.64 %
4:5 1 0.64 %
5:2 1 0.64 %
2:6 1 0.64 %
3:8 1 0.64 %
7:1 1 0.64 %
9:3 1 0.64 %
7:0 1 0.64 %
9:1 1 0.64 %
9:0 1 0.64 %
0:9 1 0.64 %
19:0 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    42
    30%
  • 18
    17:00
    KP Stanisławice
    4
    1
    :
    Postęp Łaziska
  • 18
    18:00
    Hubal Chlewiska
    4
    2
    :
    KS Maków
  • 19
    16:00
    WKS Zajezierze
    1
    3
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 19
    16:00
    Wisła Solec
    3
    0
    :
    Video Ciepielów
  • 19
    16:00
    Wisła Chotcza
    2
    3
    :
    Legion Suskowola
  • 19
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    4
    2
    :
    LZS Zalesice
  • 26
    11:00
    KS Jastrząb
    1
    3
    :
    Legion Suskowola
  • 26
    11:00
    Postęp Łaziska
    0
    6
    :
    Wisła Chotcza
  • 26
    16:00
    KS Maków
    2
    1
    :
    Wisła Solec
  • 26
    16:00
    LZS Zalesice
    0
    3
    :
    Hubal Chlewiska
  • 26
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    3
    4
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 26
    16:30
    Video Ciepielów
    2
    2
    :
    KP Stanisławice
  • 01
    12:00
    Hubal Chlewiska
    2
    5
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 01
    16:00
    KP Stanisławice
    4
    1
    :
    KS Maków
  • 01
    17:00
    Wisła Chotcza
    4
    2
    :
    Video Ciepielów
  • 02
    12:00
    WKS Zajezierze
    2
    3
    :
    KS Jastrząb
  • 02
    16:00
    Wisła Solec
    9
    0
    :
    LZS Zalesice
  • 02
    16:00
    Legion Suskowola
    7
    0
    :
    Postęp Łaziska
  • 09
    14:00
    LZS Zalesice
    0
    3
    :
    KP Stanisławice
    (walkower)
  • 09
    16:00
    KS Jastrząb
    4
    1
    :
    Postęp Łaziska
  • 09
    16:00
    KS Maków
    0
    6
    :
    Wisła Chotcza
  • 09
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    4
    2
    :
    Wisła Solec
  • 09
    16:00
    WKS Zajezierze
    0
    4
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 09
    16:30
    Video Ciepielów
    0
    1
    :
    Legion Suskowola
  • 15
    14:00
    Legion Suskowola
    4
    2
    :
    KS Maków
  • 15
    15:00
    Hubal Chlewiska
    5
    0
    :
    WKS Zajezierze
  • 15
    15:00
    KP Stanisławice
    4
    0
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 16
    15:00
    Wisła Chotcza
    5
    1
    :
    LZS Zalesice
  • 16
    16:30
    Ruszcovia Borkowice
    5
    2
    :
    KS Jastrząb
  • 16
    16:30
    Postęp Łaziska
    1
    2
    :
    Video Ciepielów
  • 22
    16:00
    KS Maków
    1
    2
    :
    Postęp Łaziska
  • 23
    14:00
    LZS Zalesice
    0
    9
    :
    Legion Suskowola
  • 23
    14:00
    WKS Zajezierze
    1
    6
    :
    Wisła Solec
  • 23
    15:00
    KS Jastrząb
    3
    1
    :
    Video Ciepielów
  • 23
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    1
    1
    :
    Wisła Chotcza
  • 23
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    5
    3
    :
    Hubal Chlewiska
  • 29
    12:00
    Hubal Chlewiska
    0
    6
    :
    KS Jastrząb
  • 29
    16:00
    KP Stanisławice
    4
    1
    :
    WKS Zajezierze
  • 30
    14:00
    Wisła Solec
    1
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 30
    14:00
    Legion Suskowola
    4
    1
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 30
    15:00
    Video Ciepielów
    0
    1
    :
    KS Maków
  • 30
    16:30
    Postęp Łaziska
    0
    2
    :
    LZS Zalesice
  • 06
    14:00
    Hubal Chlewiska
    1
    5
    :
    Wisła Solec
  • 07
    14:00
    KS Jastrząb
    1
    1
    :
    KS Maków
  • 07
    15:00
    LZS Zalesice
    2
    2
    :
    Video Ciepielów
  • 07
    15:00
    WKS Zajezierze
    0
    6
    :
    Wisła Chotcza
  • 07
    15:30
    Ruszcovia Borkowice
    3
    0
    :
    KP Stanisławice
  • 07
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    8
    3
    :
    Postęp Łaziska
  • 13
    11:00
    Wisła Chotcza
    1
    6
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 13
    15:00
    KP Stanisławice
    5
    1
    :
    Hubal Chlewiska
  • 14
    11:00
    Wisła Solec
    0
    0
    :
    KS Jastrząb
  • 14
    13:00
    Video Ciepielów
    2
    2
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 14
    14:00
    Legion Suskowola
    5
    1
    :
    WKS Zajezierze
  • 14
    15:00
    KS Maków
    2
    1
    :
    LZS Zalesice
  • 20
    11:00
    Hubal Chlewiska
    1
    4
    :
    Wisła Chotcza
  • 20
    14:00
    Krępianka Rzeczniów
    2
    3
    :
    KS Maków
  • 21
    11:00
    KS Jastrząb
    3
    1
    :
    LZS Zalesice
  • 21
    13:00
    WKS Zajezierze
    4
    1
    :
    Postęp Łaziska
  • 21
    14:00
    Wisła Solec
    1
    2
    :
    KP Stanisławice
  • 27
    15:00
    KP Stanisławice
    0
    0
    :
    KS Jastrząb
  • 28
    14:00
    Wisła Chotcza
    1
    0
    :
    Wisła Solec
  • 28
    14:00
    Legion Suskowola
    4
    1
    :
    Hubal Chlewiska
  • 28
    14:00
    Postęp Łaziska
    2
    5
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 28
    14:00
    Video Ciepielów
    3
    1
    :
    WKS Zajezierze
  • 28
    14:00
    LZS Zalesice
    0
    5
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 03
    14:00
    Hubal Chlewiska
    2
    1
    :
    Postęp Łaziska
  • 03
    14:00
    KP Stanisławice
    3
    2
    :
    Wisła Chotcza
  • 04
    13:00
    WKS Zajezierze
    2
    1
    :
    KS Maków
  • 04
    13:00
    Ruszcovia Borkowice
    4
    1
    :
    Video Ciepielów
  • 04
    14:00
    KS Jastrząb
    1
    4
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 04
    14:00
    Wisła Solec
    1
    5
    :
    Legion Suskowola
  • 10
    11:00
    Wisła Chotcza
    3
    8
    :
    KS Jastrząb
  • 10
    13:00
    LZS Zalesice
    1
    4
    :
    WKS Zajezierze
  • 11
    13:00
    Video Ciepielów
    5
    1
    :
    Hubal Chlewiska
  • 11
    13:00
    KS Maków
    2
    5
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 11
    14:00
    Legion Suskowola
    5
    3
    :
    KP Stanisławice
  • 11
    14:00
    Postęp Łaziska
    2
    5
    :
    Wisła Solec
  • 16
    13:00
    Krępianka Rzeczniów
    2
    2
    :
    WKS Zajezierze
  • 16
    15:00
    Legion Suskowola
    3
    2
    :
    Wisła Chotcza
  • 17
    13:00
    LZS Zalesice
    0
    5
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 17
    14:00
    KS Maków
    1
    6
    :
    Hubal Chlewiska
  • 17
    14:00
    Video Ciepielów
    1
    4
    :
    Wisła Solec
  • 17
    15:00
    Postęp Łaziska
    1
    2
    :
    KP Stanisławice
  • 23
    16:00
    KP Stanisławice
    5
    0
    :
    Video Ciepielów
  • 24
    11:00
    Wisła Chotcza
    1
    1
    :
    Postęp Łaziska
  • 24
    11:00
    Wisła Solec
    4
    1
    :
    KS Maków
  • 24
    12:00
    Legion Suskowola
    1
    2
    :
    KS Jastrząb
  • 24
    14:00
    Hubal Chlewiska
    2
    1
    :
    LZS Zalesice
  • 24
    15:00
    Ruszcovia Borkowice
    4
    0
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 31
    13:00
    LZS Zalesice
    1
    4
    :
    Wisła Solec
  • 31
    14:00
    KS Jastrząb
    1
    0
    :
    WKS Zajezierze
  • 31
    14:00
    KS Maków
    0
    0
    :
    KP Stanisławice
  • 31
    15:00
    Krępianka Rzeczniów
    6
    0
    :
    Hubal Chlewiska
  • 31
    15:00
    Video Ciepielów
    3
    1
    :
    Wisła Chotcza
  • 31
    15:00
    Postęp Łaziska
    1
    2
    :
    Legion Suskowola
  • 06
    16:00
    Legion Suskowola
    3
    0
    :
    Video Ciepielów
  • 06
    16:00
    KP Stanisławice
    7
    1
    :
    LZS Zalesice
  • 07
    14:00
    Wisła Chotcza
    4
    1
    :
    KS Maków
  • 07
    15:00
    Wisła Solec
    2
    3
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 07
    16:00
    Postęp Łaziska
    0
    2
    :
    KS Jastrząb
  • 07
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    6
    0
    :
    WKS Zajezierze
  • 14
    13:00
    KS Jastrząb
    0
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 14
    13:00
    WKS Zajezierze
    1
    2
    :
    Hubal Chlewiska
  • 14
    14:00
    LZS Zalesice
    0
    6
    :
    Wisła Chotcza
  • 14
    15:00
    Krępianka Rzeczniów
    1
    1
    :
    KP Stanisławice
  • 14
    15:00
    KS Maków
    3
    0
    :
    Legion Suskowola
  • 14
    16:00
    Video Ciepielów
    2
    0
    :
    Postęp Łaziska
  • 27
    16:00
    Legion Suskowola
    6
    0
    :
    LZS Zalesice
  • 28
    14:00
    Wisła Chotcza
    3
    3
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 28
    14:00
    Wisła Solec
    2
    2
    :
    WKS Zajezierze
  • 28
    16:00
    Video Ciepielów
    0
    5
    :
    KS Jastrząb
  • 28
    16:00
    Postęp Łaziska
    7
    2
    :
    KS Maków
  • 28
    16:00
    Hubal Chlewiska
    0
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 04
    16:00
    KS Jastrząb
    3
    0
    :
    Hubal Chlewiska
  • 04
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    6
    0
    :
    Wisła Solec
  • 04
    17:00
    KS Maków
    3
    2
    :
    Video Ciepielów
  • 05
    15:00
    WKS Zajezierze
    1
    1
    :
    KP Stanisławice
  • 05
    15:00
    LZS Zalesice
    2
    3
    :
    Postęp Łaziska
  • 05
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    3
    3
    :
    Legion Suskowola
  • 11
    12:00
    Wisła Solec
    3
    0
    :
    Hubal Chlewiska
  • 11
    16:00
    KP Stanisławice
    1
    1
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 12
    14:00
    Wisła Chotcza
    0
    2
    :
    WKS Zajezierze
  • 12
    15:00
    KS Maków
    1
    2
    :
    KS Jastrząb
  • 12
    16:00
    Video Ciepielów
    1
    4
    :
    LZS Zalesice
  • 12
    16:00
    Postęp Łaziska
    4
    5
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 18
    17:00
    Hubal Chlewiska
    2
    6
    :
    KP Stanisławice
  • 19
    14:00
    KS Jastrząb
    3
    1
    :
    Wisła Solec
  • 19
    16:00
    Ruszcovia Borkowice
    3
    0
    :
    Wisła Chotcza
    (walkower)
  • 19
    16:00
    WKS Zajezierze
    0
    2
    :
    Legion Suskowola
  • 19
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    9
    3
    :
    Video Ciepielów
  • 19
    16:00
    LZS Zalesice
    1
    2
    :
    KS Maków
  • 25
    11:00
    KP Stanisławice
    4
    2
    :
    Wisła Solec
  • 25
    14:00
    LZS Zalesice
    0
    4
    :
    KS Jastrząb
  • 25
    16:00
    Legion Suskowola
    2
    3
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 26
    14:00
    Wisła Chotcza
    1
    3
    :
    Hubal Chlewiska
  • 26
    16:00
    KS Maków
    3
    3
    :
    Krępianka Rzeczniów
  • 26
    17:00
    Postęp Łaziska
    1
    1
    :
    WKS Zajezierze
  • 01
    13:00
    KS Jastrząb
    6
    1
    :
    KP Stanisławice
  • 02
    14:00
    WKS Zajezierze
    6
    1
    :
    Video Ciepielów
  • 02
    15:00
    Wisła Solec
    0
    3
    :
    Wisła Chotcza
  • 02
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    19
    0
    :
    LZS Zalesice
  • 02
    17:00
    Hubal Chlewiska
    0
    1
    :
    Legion Suskowola
  • 02
    17:30
    Ruszcovia Borkowice
    2
    0
    :
    Postęp Łaziska
  • 08
    16:00
    Krępianka Rzeczniów
    2
    2
    :
    KS Jastrząb
  • 08
    16:00
    Legion Suskowola
    2
    1
    :
    Wisła Solec
  • 09
    14:00
    Wisła Chotcza
    9
    1
    :
    KP Stanisławice
  • 09
    16:00
    KS Maków
    0
    1
    :
    WKS Zajezierze
  • 09
    16:00
    Video Ciepielów
    1
    6
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 09
    17:00
    Postęp Łaziska
    4
    0
    :
    Hubal Chlewiska
  • 15
    17:00
    KS Jastrząb
    2
    2
    :
    Wisła Chotcza
  • 16
    17:00
    KP Stanisławice
    8
    3
    :
    Legion Suskowola
  • 16
    17:00
    Wisła Solec
    1
    0
    :
    Postęp Łaziska
  • 16
    17:00
    Hubal Chlewiska
    7
    2
    :
    Video Ciepielów
  • 16
    17:00
    Ruszcovia Borkowice
    2
    1
    :
    KS Maków
  • 16
    17:00
    WKS Zajezierze
    3
    1
    :
    LZS Zalesice