Mazowieckie | Klasa B | Radom II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
70
44.87 %
Zwycięstwa gości
67
42.95 %
Remisy
19
12.18 %

Bramki

Gospodarzy
374
średnia: 2.4
Gości
315
średnia: 2.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.64%
1 z 156
0.5
99.36%
155 z 156
6.41%
10 z 156
1.5
93.59%
146 z 156
20.51%
32 z 156
2.5
79.49%
124 z 156
40.38%
63 z 156
3.5
59.62%
93 z 156
61.54%
96 z 156
4.5
38.46%
60 z 156
72.44%
113 z 156
5.5
27.56%
43 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 11 7.05 %
3:1 9 5.77 %
1:1 8 5.13 %
2:2 8 5.13 %
0:2 8 5.13 %
3:0 8 5.13 %
1:3 7 4.49 %
4:1 7 4.49 %
2:1 6 3.85 %
2:0 6 3.85 %
0:3 6 3.85 %
1:0 5 3.21 %
2:3 5 3.21 %
4:0 5 3.21 %
0:1 4 2.56 %
0:4 4 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 3 1.92 %
2:4 3 1.92 %
1:4 3 1.92 %
7:0 3 1.92 %
3:3 2 1.28 %
3:2 2 1.28 %
4:5 2 1.28 %
3:5 2 1.28 %
5:3 2 1.28 %
5:2 2 1.28 %
2:5 2 1.28 %
5:1 2 1.28 %
1:5 2 1.28 %
7:2 2 1.28 %
0:0 1 0.64 %
3:4 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.64 %
5:7 1 0.64 %
6:3 1 0.64 %
4:7 1 0.64 %
6:2 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
6:1 1 0.64 %
0:6 1 0.64 %
6:0 1 0.64 %
1:7 1 0.64 %
2:8 1 0.64 %
0:7 1 0.64 %
9:0 1 0.64 %
11:0 1 0.64 %
12:0 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    20%
  • 18
    17:00
    Jaguar Wolanów
    0
    3
    :
    Blask Odrzywół
    (walkower)
  • 19
    14:00
    KS II Błotnica Stara
    7
    2
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 19
    16:00
    Zorza Klwów
    0
    4
    :
    KS Lesznowola
  • 19
    16:00
    GKS Belsk Duży
    4
    5
    :
    KS Wysokin
  • 19
    17:00
    KS Stromiec
    1
    2
    :
    GKS Chynów
  • 19
    18:00
    Tęcza Augustów
    0
    3
    :
    GPSZ Głuchów
  • 25
    10:00
    Blask Odrzywół
    1
    1
    :
    GKS Belsk Duży
  • 26
    11:00
    GKS Chynów
    2
    0
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 26
    16:00
    GPSZ Głuchów
    0
    3
    :
    Jaguar Wolanów
    (walkower)
  • 26
    16:00
    Iskra Zbrosza Duża
    6
    3
    :
    Tęcza Augustów
  • 26
    17:00
    Sadownik Błędów
    3
    1
    :
    KS Wysokin
  • 26
    17:30
    KS Lesznowola
    2
    5
    :
    KS Stromiec
  • 01
    16:00
    Blask Odrzywół
    7
    0
    :
    KS Wysokin
  • 01
    17:00
    Jaguar Wolanów
    2
    2
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 02
    11:00
    KS II Błotnica Stara
    3
    3
    :
    KS Lesznowola
  • 02
    15:00
    Zorza Klwów
    0
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 02
    15:00
    Tęcza Augustów
    1
    2
    :
    GKS Chynów
  • 02
    16:00
    GKS Belsk Duży
    4
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 08
    10:00
    Iskra Zbrosza Duża
    1
    7
    :
    GKS Belsk Duży
  • 09
    11:00
    GKS Chynów
    2
    1
    :
    Jaguar Wolanów
  • 09
    15:00
    GPSZ Głuchów
    2
    1
    :
    KS Wysokin
  • 09
    15:00
    Zorza Klwów
    4
    2
    :
    KS Stromiec
  • 09
    17:00
    Sadownik Błędów
    0
    1
    :
    Blask Odrzywół
  • 09
    17:00
    KS Lesznowola
    7
    0
    :
    Tęcza Augustów
  • 15
    12:00
    KS Wysokin
    5
    2
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 15
    16:00
    Jaguar Wolanów
    0
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 16
    11:00
    KS II Błotnica Stara
    2
    0
    :
    Zorza Klwów
  • 16
    15:00
    Blask Odrzywół
    2
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 16
    16:00
    KS Stromiec
    4
    0
    :
    Sadownik Błędów
  • 16
    16:00
    GKS Belsk Duży
    3
    2
    :
    GKS Chynów
  • 23
    11:00
    GKS Chynów
    3
    1
    :
    KS Wysokin
  • 23
    15:00
    Zorza Klwów
    4
    1
    :
    Tęcza Augustów
  • 23
    16:00
    Iskra Zbrosza Duża
    0
    6
    :
    Blask Odrzywół
  • 23
    16:30
    KS Lesznowola
    0
    4
    :
    GKS Belsk Duży
  • 23
    17:00
    Sadownik Błędów
    1
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 23
    17:00
    KS Stromiec
    4
    0
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 29
    10:00
    Blask Odrzywół
    3
    0
    :
    GKS Chynów
  • 29
    15:00
    KS Wysokin
    0
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 29
    16:00
    Jaguar Wolanów
    0
    0
    :
    Zorza Klwów
  • 30
    14:00
    GPSZ Głuchów
    2
    0
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 30
    15:00
    Tęcza Augustów
    2
    4
    :
    KS Stromiec
  • 30
    16:00
    KS II Błotnica Stara
    1
    6
    :
    Sadownik Błędów
  • 06
    11:00
    GKS Chynów
    1
    3
    :
    GPSZ Głuchów
  • 06
    16:00
    KS II Błotnica Stara
    1
    2
    :
    Tęcza Augustów
  • 07
    15:00
    Zorza Klwów
    2
    3
    :
    GKS Belsk Duży
  • 07
    16:00
    Sadownik Błędów
    2
    2
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 07
    16:00
    KS Lesznowola
    1
    1
    :
    Blask Odrzywół
  • 07
    16:00
    KS Stromiec
    3
    0
    :
    Jaguar Wolanów
  • 13
    15:30
    Jaguar Wolanów
    0
    2
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 14
    14:00
    GKS Belsk Duży
    1
    2
    :
    KS Stromiec
  • 14
    14:00
    KS Wysokin
    1
    1
    :
    Zorza Klwów
  • 14
    14:00
    GPSZ Głuchów
    2
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 14
    14:00
    Iskra Zbrosza Duża
    3
    5
    :
    GKS Chynów
  • 14
    15:00
    Tęcza Augustów
    1
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 21
    12:00
    KS II Błotnica Stara
    1
    4
    :
    GKS Belsk Duży
  • 21
    13:30
    KS Lesznowola
    2
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 21
    15:00
    Sadownik Błędów
    1
    0
    :
    GKS Chynów
  • 21
    15:00
    Zorza Klwów
    1
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 21
    15:00
    KS Stromiec
    1
    0
    :
    KS Wysokin
  • 21
    15:00
    Tęcza Augustów
    1
    3
    :
    Jaguar Wolanów
  • 27
    14:00
    KS Wysokin
    3
    0
    :
    KS II Błotnica Stara
    (walkower)
  • 27
    15:00
    Jaguar Wolanów
    1
    4
    :
    Sadownik Błędów
  • 28
    11:00
    GKS Chynów
    2
    3
    :
    KS Lesznowola
  • 28
    13:30
    GPSZ Głuchów
    6
    2
    :
    Zorza Klwów
  • 28
    14:00
    GKS Belsk Duży
    11
    0
    :
    Tęcza Augustów
  • 28
    14:00
    Blask Odrzywół
    2
    2
    :
    KS Stromiec
  • 03
    14:00
    Jaguar Wolanów
    0
    3
    :
    GKS Belsk Duży
  • 04
    12:00
    KS II Błotnica Stara
    0
    1
    :
    Blask Odrzywół
  • 04
    13:00
    Sadownik Błędów
    2
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 04
    13:30
    KS Stromiec
    1
    0
    :
    GPSZ Głuchów
  • 04
    14:00
    Zorza Klwów
    3
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 04
    14:00
    Tęcza Augustów
    3
    5
    :
    KS Wysokin
  • 10
    13:00
    Blask Odrzywół
    3
    0
    :
    Tęcza Augustów
    (walkower)
  • 10
    13:30
    GPSZ Głuchów
    3
    0
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 10
    14:00
    GKS Belsk Duży
    2
    3
    :
    Sadownik Błędów
  • 11
    13:00
    Iskra Zbrosza Duża
    4
    2
    :
    KS Stromiec
  • 11
    14:00
    KS Wysokin
    1
    2
    :
    Jaguar Wolanów
  • 16
    14:00
    KS Wysokin
    4
    7
    :
    GKS Belsk Duży
  • 17
    11:00
    GKS Chynów
    1
    2
    :
    KS Stromiec
  • 17
    14:00
    Iskra Zbrosza Duża
    0
    3
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 17
    14:00
    Blask Odrzywół
    3
    1
    :
    Jaguar Wolanów
  • 17
    15:00
    KS Lesznowola
    6
    1
    :
    Zorza Klwów
  • 23
    10:00
    GKS Belsk Duży
    1
    2
    :
    Blask Odrzywół
  • 24
    12:00
    KS II Błotnica Stara
    0
    4
    :
    GKS Chynów
  • 24
    13:00
    Jaguar Wolanów
    2
    2
    :
    GPSZ Głuchów
  • 24
    13:30
    KS Stromiec
    3
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 24
    14:00
    KS Wysokin
    0
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 24
    14:00
    Tęcza Augustów
    0
    2
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 31
    11:00
    GKS Chynów
    1
    0
    :
    Tęcza Augustów
  • 31
    13:00
    KS Wysokin
    2
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 31
    13:30
    GPSZ Głuchów
    1
    1
    :
    GKS Belsk Duży
  • 31
    14:00
    Sadownik Błędów
    2
    0
    :
    Zorza Klwów
  • 31
    15:00
    Iskra Zbrosza Duża
    2
    2
    :
    Jaguar Wolanów
  • 31
    16:00
    KS Lesznowola
    3
    4
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 06
    14:00
    KS Wysokin
    1
    3
    :
    GPSZ Głuchów
  • 06
    15:00
    Jaguar Wolanów
    1
    5
    :
    GKS Chynów
  • 06
    15:00
    Tęcza Augustów
    1
    4
    :
    KS Lesznowola
  • 06
    17:00
    GKS Belsk Duży
    2
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 07
    14:00
    Blask Odrzywół
    1
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 07
    15:00
    KS Stromiec
    12
    0
    :
    Zorza Klwów
  • 13
    14:00
    Iskra Zbrosza Duża
    4
    0
    :
    KS Wysokin
  • 14
    11:00
    Sadownik Błędów
    3
    1
    :
    KS Stromiec
  • 14
    11:00
    GKS Chynów
    2
    3
    :
    GKS Belsk Duży
  • 14
    14:30
    GPSZ Głuchów
    1
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 14
    15:00
    Zorza Klwów
    9
    0
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 14
    17:30
    KS Lesznowola
    3
    1
    :
    Jaguar Wolanów
  • 27
    10:30
    Blask Odrzywół
    3
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 27
    16:00
    GPSZ Głuchów
    1
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 27
    16:00
    Tęcza Augustów
    2
    2
    :
    Zorza Klwów
  • 27
    16:30
    KS II Błotnica Stara
    0
    2
    :
    KS Stromiec
  • 28
    14:00
    KS Wysokin
    4
    5
    :
    GKS Chynów
  • 28
    16:00
    GKS Belsk Duży
    2
    2
    :
    KS Lesznowola
  • 04
    11:00
    GKS Chynów
    0
    1
    :
    Blask Odrzywół
  • 04
    17:00
    Iskra Zbrosza Duża
    1
    3
    :
    GPSZ Głuchów
  • 05
    16:00
    KS Stromiec
    7
    0
    :
    Tęcza Augustów
  • 05
    16:00
    Zorza Klwów
    3
    0
    :
    Jaguar Wolanów
  • 05
    16:30
    KS Lesznowola
    4
    1
    :
    KS Wysokin
  • 05
    17:00
    Sadownik Błędów
    4
    1
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 11
    11:00
    Iskra Zbrosza Duża
    1
    1
    :
    Sadownik Błędów
  • 11
    11:00
    GKS Belsk Duży
    5
    1
    :
    Zorza Klwów
  • 11
    16:00
    Tęcza Augustów
    5
    3
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 11
    16:30
    Jaguar Wolanów
    5
    7
    :
    KS Stromiec
  • 11
    17:00
    GPSZ Głuchów
    4
    0
    :
    GKS Chynów
  • 12
    14:00
    Blask Odrzywół
    3
    0
    :
    KS Lesznowola
  • 18
    11:00
    GKS Chynów
    1
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 18
    17:00
    KS Stromiec
    5
    2
    :
    GKS Belsk Duży
  • 19
    12:00
    Sadownik Błędów
    6
    0
    :
    Tęcza Augustów
  • 19
    12:00
    KS II Błotnica Stara
    2
    8
    :
    Jaguar Wolanów
  • 19
    16:00
    Zorza Klwów
    4
    1
    :
    KS Wysokin
  • 19
    18:00
    KS Lesznowola
    0
    2
    :
    GPSZ Głuchów
  • 25
    16:00
    Jaguar Wolanów
    5
    1
    :
    Tęcza Augustów
  • 26
    11:00
    GKS Chynów
    0
    2
    :
    Sadownik Błędów
  • 26
    15:00
    Iskra Zbrosza Duża
    3
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 26
    15:00
    Blask Odrzywół
    4
    0
    :
    Zorza Klwów
  • 26
    16:00
    GKS Belsk Duży
    5
    3
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 26
    18:00
    KS Wysokin
    2
    4
    :
    KS Stromiec
  • 01
    17:00
    Tęcza Augustów
    0
    7
    :
    GKS Belsk Duży
  • 02
    12:00
    KS II Błotnica Stara
    2
    4
    :
    KS Wysokin
  • 02
    16:00
    Zorza Klwów
    3
    1
    :
    GPSZ Głuchów
  • 02
    17:30
    KS Stromiec
    1
    5
    :
    Blask Odrzywół
  • 02
    18:00
    Sadownik Błędów
    3
    2
    :
    Jaguar Wolanów
  • 02
    18:00
    KS Lesznowola
    1
    3
    :
    GKS Chynów
  • 08
    11:00
    Blask Odrzywół
    4
    1
    :
    KS II Błotnica Stara
  • 08
    17:30
    GPSZ Głuchów
    2
    5
    :
    KS Stromiec
  • 09
    14:00
    KS Wysokin
    7
    2
    :
    Tęcza Augustów
  • 09
    15:00
    Iskra Zbrosza Duża
    1
    2
    :
    Zorza Klwów
  • 09
    16:00
    GKS Belsk Duży
    2
    2
    :
    Jaguar Wolanów
  • 09
    18:00
    KS Lesznowola
    3
    3
    :
    Sadownik Błędów
  • 16
    17:00
    Sadownik Błędów
    1
    1
    :
    GKS Belsk Duży
  • 16
    17:00
    Jaguar Wolanów
    4
    3
    :
    KS Wysokin
  • 16
    17:00
    Tęcza Augustów
    0
    3
    :
    Blask Odrzywół
  • 16
    17:00
    KS II Błotnica Stara
    1
    2
    :
    GPSZ Głuchów
  • 16
    17:00
    KS Stromiec
    2
    1
    :
    Iskra Zbrosza Duża
  • 16
    17:00
    Zorza Klwów
    0
    4
    :
    GKS Chynów