Mazowieckie | Klasa B | Warszawa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
53.33 %
Zwycięstwa gości
43
35.83 %
Remisy
13
10.83 %

Bramki

Gospodarzy
418
średnia: 3.48
Gości
301
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.83%
1 z 120
0.5
99.17%
119 z 120
4.17%
5 z 120
1.5
95.83%
115 z 120
10%
12 z 120
2.5
90%
108 z 120
23.33%
28 z 120
3.5
76.67%
92 z 120
33.33%
40 z 120
4.5
66.67%
80 z 120
48.33%
58 z 120
5.5
51.67%
62 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 7 5.83 %
3:2 6 5 %
4:1 5 4.17 %
1:1 4 3.33 %
2:1 4 3.33 %
1:2 4 3.33 %
2:3 4 3.33 %
1:3 4 3.33 %
8:1 4 3.33 %
3:3 3 2.5 %
4:4 3 2.5 %
3:1 3 2.5 %
2:4 3 2.5 %
4:2 3 2.5 %
1:4 3 2.5 %
5:1 3 2.5 %
6:2 3 2.5 %
7:1 3 2.5 %
2:2 2 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 1.67 %
0:1 2 1.67 %
3:4 2 1.67 %
0:2 2 1.67 %
5:3 2 1.67 %
2:5 2 1.67 %
5:2 2 1.67 %
0:4 2 1.67 %
6:1 2 1.67 %
7:2 2 1.67 %
9:0 2 1.67 %
0:10 2 1.67 %
0:0 1 0.83 %
4:5 1 0.83 %
5:4 1 0.83 %
2:0 1 0.83 %
3:5 1 0.83 %
0:3 1 0.83 %
3:6 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 0.83 %
1:5 1 0.83 %
7:3 1 0.83 %
1:6 1 0.83 %
6:0 1 0.83 %
0:6 1 0.83 %
1:7 1 0.83 %
2:8 1 0.83 %
7:0 1 0.83 %
0:7 1 0.83 %
10:3 1 0.83 %
0:8 1 0.83 %
8:0 1 0.83 %
1:10 1 0.83 %
11:0 1 0.83 %
13:0 1 0.83 %
0:16 1 0.83 %
25:0 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    34%
  • 01
    16:00
    Wisła Zakroczym
    3
    1
    :
    Sokół II Serock
  • 01
    17:00
    Orły Zielonka
    11
    0
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 01
    18:30
    Pogoń Józefów
    0
    16
    :
    AKS Zły
    (anulowany)
  • 02
    16:00
    Kamionek Warszawa
    2
    2
    :
    GKS Dąbrówka
  • 02
    17:00
    Mazur II Radzymin
    1
    2
    :
    Korona Jadów
  • 07
    20:30
    Orły Zielonka
    8
    1
    :
    Pogoń Józefów
    (anulowany)
  • 08
    12:00
    GKS Dąbrówka
    3
    2
    :
    Mazur II Radzymin
  • 09
    15:00
    Dąb II Wieliszew
    6
    1
    :
    Wisła Zakroczym
  • 09
    19:30
    AKS Zły
    6
    0
    :
    Sokół II Serock
  • 09
    20:00
    Farmacja Tarchomin
    0
    10
    :
    Kamionek Warszawa
  • 27
    14:00
    Wisła Zakroczym
    2
    3
    :
    GKS Dąbrówka
  • 27
    16:30
    Sokół II Serock
    1
    3
    :
    Korona Jadów
  • 28
    15:30
    Dąb II Wieliszew
    0
    0
    :
    AKS Zły
  • 28
    18:00
    Kamionek Warszawa
    3
    2
    :
    Orły Zielonka
  • 11
    13:00
    Wicher II Kobyłka
    1
    0
    :
    Orły Zielonka
  • 11
    17:00
    Korona Jadów
    3
    5
    :
    AKS Zły
  • 12
    11:00
    Mazur II Radzymin
    1
    1
    :
    Kamionek Warszawa
  • 12
    15:30
    Dąb II Wieliszew
    0
    2
    :
    GKS Dąbrówka
  • 15
    18:30
    Sokół II Serock
    8
    1
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 25
    10:00
    Sokół II Serock
    1
    1
    :
    Orły Zielonka
  • 25
    12:00
    GKS Dąbrówka
    1
    3
    :
    AKS Zły
  • 25
    13:00
    Korona Jadów
    7
    2
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 25
    14:00
    Wisła Zakroczym
    0
    2
    :
    Kamionek Warszawa
  • 08
    14:00
    Wisła Zakroczym
    8
    1
    :
    Wicher II Kobyłka
  • 08
    14:30
    Sokół II Serock
    3
    6
    :
    Mazur II Radzymin
  • 09
    15:00
    Dąb II Wieliszew
    1
    4
    :
    Kamionek Warszawa
  • 09
    18:30
    Korona Jadów
    2
    5
    :
    Orły Zielonka