Mazowieckie | Klasa B | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
55.3 %
Zwycięstwa gości
44
33.33 %
Remisy
15
11.36 %

Bramki

Gospodarzy
368
średnia: 2.79
Gości
257
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
6.06%
8 z 132
1.5
93.94%
124 z 132
15.15%
20 z 132
2.5
84.85%
112 z 132
32.58%
43 z 132
3.5
67.42%
89 z 132
51.52%
68 z 132
4.5
48.48%
64 z 132
66.67%
88 z 132
5.5
33.33%
44 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 7.58 %
3:2 8 6.06 %
1:3 8 6.06 %
2:1 7 5.3 %
4:2 6 4.55 %
1:1 5 3.79 %
2:2 5 3.79 %
2:3 4 3.03 %
2:0 4 3.03 %
3:1 4 3.03 %
0:3 4 3.03 %
5:2 4 3.03 %
0:4 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
5:0 4 3.03 %
0:0 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.27 %
0:2 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
1:0 2 1.52 %
1:2 2 1.52 %
3:4 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
3:5 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
6:1 2 1.52 %
1:6 2 1.52 %
1:4 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
8:3 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
9:3 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
10:3 1 0.76 %
1:9 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    22%
  • 13
    15:00
    SF Warszawa
    3
    0
    :
    SRS Zamienie
    (walkower)
  • 13
    15:00
    Snajper Sośninka
    10
    3
    :
    Grom Prace Małe
  • 14
    12:00
    KS Sobienie Jeziory
    0
    0
    :
    Orzeł Parysów
  • 14
    14:00
    Sokół Kołbiel
    1
    3
    :
    City Wilanów
  • 14
    15:00
    Korona Góra Kalwaria
    3
    3
    :
    UKS Tarczyn
  • 20
    11:00
    Sokół Kołbiel
    1
    9
    :
    SF Warszawa
  • 20
    13:00
    City Wilanów
    6
    1
    :
    Orzeł Parysów
  • 20
    14:30
    Grom Prace Małe
    3
    4
    :
    Perła II Złotokłos
  • 20
    15:30
    UKS Tarczyn
    3
    0
    :
    Snajper Sośninka
  • 21
    14:00
    SRS Zamienie
    0
    3
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 27
    15:00
    Sokół Kołbiel
    3
    1
    :
    Grom Prace Małe
  • 27
    17:00
    Snajper Sośninka
    5
    0
    :
    KS Sobienie Jeziory
  • 27
    17:00
    SRS Zamienie
    0
    4
    :
    UKS Tarczyn
  • 28
    11:00
    Perła II Złotokłos
    3
    2
    :
    City Wilanów
  • 28
    15:00
    Korona Góra Kalwaria
    3
    0
    :
    Orzeł Parysów
    (walkower)
  • 04
    16:00
    UKS Tarczyn
    2
    1
    :
    Sokół Kołbiel
  • 05
    13:00
    Grom Prace Małe
    3
    5
    :
    SF Warszawa
  • 05
    13:00
    Orzeł Parysów
    3
    4
    :
    Snajper Sośninka
  • 05
    17:30
    KS Sobienie Jeziory
    0
    4
    :
    Perła II Złotokłos
  • 13
    18:00
    City Wilanów
    8
    1
    :
    SRS Zamienie
  • 11
    14:00
    Sokół Kołbiel
    5
    0
    :
    SRS Zamienie
  • 12
    10:00
    Perła II Złotokłos
    7
    0
    :
    Orzeł Parysów
  • 12
    15:00
    KS Sobienie Jeziory
    0
    0
    :
    City Wilanów
  • 12
    15:00
    SF Warszawa
    3
    1
    :
    UKS Tarczyn
  • 12
    16:00
    Korona Góra Kalwaria
    3
    0
    :
    Grom Prace Małe
  • 15
    16:00
    City Wilanów
    3
    6
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 15
    16:00
    Sokół Kołbiel
    3
    2
    :
    Perła II Złotokłos
  • 16
    15:00
    SF Warszawa
    11
    0
    :
    Snajper Sośninka
  • 16
    15:00
    SRS Zamienie
    7
    0
    :
    KS Sobienie Jeziory
  • 16
    15:00
    UKS Tarczyn
    3
    0
    :
    Orzeł Parysów
    (walkower)