Mazowieckie | Klasa B | Warszawa II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
73
55.3 %
73
55.3 %
Zwycięstwa gości
44
33.33 %
44
33.33 %
Remisy
15
11.36 %
15
11.36 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
129 z 132
6.06%
8 z 132
8 z 132
1.5
93.94%
124 z 132
124 z 132
15.15%
20 z 132
20 z 132
2.5
84.85%
112 z 132
112 z 132
32.58%
43 z 132
43 z 132
3.5
67.42%
89 z 132
89 z 132
51.52%
68 z 132
68 z 132
4.5
48.48%
64 z 132
64 z 132
66.67%
88 z 132
88 z 132
5.5
33.33%
44 z 132
44 z 132
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 10 | 7.58 % |
3:2 | 8 | 6.06 % |
1:3 | 8 | 6.06 % |
2:1 | 7 | 5.3 % |
4:2 | 6 | 4.55 % |
1:1 | 5 | 3.79 % |
2:2 | 5 | 3.79 % |
2:3 | 4 | 3.03 % |
2:0 | 4 | 3.03 % |
3:1 | 4 | 3.03 % |
0:3 | 4 | 3.03 % |
5:2 | 4 | 3.03 % |
0:4 | 4 | 3.03 % |
4:0 | 4 | 3.03 % |
5:0 | 4 | 3.03 % |
0:0 | 3 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 3 | 2.27 % |
0:2 | 3 | 2.27 % |
4:1 | 3 | 2.27 % |
7:0 | 3 | 2.27 % |
3:3 | 2 | 1.52 % |
1:0 | 2 | 1.52 % |
1:2 | 2 | 1.52 % |
3:4 | 2 | 1.52 % |
4:3 | 2 | 1.52 % |
2:4 | 2 | 1.52 % |
3:5 | 2 | 1.52 % |
2:5 | 2 | 1.52 % |
6:1 | 2 | 1.52 % |
1:6 | 2 | 1.52 % |
1:4 | 1 | 0.76 % |
3:6 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.76 % |
5:1 | 1 | 0.76 % |
1:5 | 1 | 0.76 % |
6:2 | 1 | 0.76 % |
2:6 | 1 | 0.76 % |
8:3 | 1 | 0.76 % |
6:0 | 1 | 0.76 % |
0:6 | 1 | 0.76 % |
7:1 | 1 | 0.76 % |
9:3 | 1 | 0.76 % |
8:1 | 1 | 0.76 % |
10:3 | 1 | 0.76 % |
1:9 | 1 | 0.76 % |
11:0 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4739%Wygrana przynajmniej 1 bramką2521%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2218%Wygrana 3 bramkami i więcej2622%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
01 wrz11:00Korona Góra Kalwaria33:Snajper Sośninka
-
01 wrz12:00SRS Zamienie83:Orzeł Parysów
-
01 wrz17:00Grom Prace Małe22:City Wilanów
-
01 wrz17:00
-
02 wrz14:00
-
02 wrz17:00SF Warszawa93:Perła II Złotokłos
-
08 wrz11:00Snajper Sośninka11:City Wilanów
-
08 wrz15:00
-
09 wrz10:00Perła II Złotokłos16:Korona Góra Kalwaria
-
09 wrz11:00KS Sobienie Jeziory23:SF Warszawa
-
09 wrz13:00Grom Prace Małe03:UKS Tarczyn
-
09 wrz14:00
-
15 wrz14:00Korona Góra Kalwaria40:KS Sobienie Jeziory
-
15 wrz17:00UKS Tarczyn50:City Wilanów
-
15 wrz17:00
-
16 wrz14:00SRS Zamienie02:Grom Prace Małe
-
16 wrz14:00
-
16 wrz14:00SF Warszawa62:Orzeł Parysów
-
22 wrz16:00
-
22 wrz17:00UKS Tarczyn32:SRS Zamienie
-
23 wrz13:00
-
23 wrz13:00Grom Prace Małe32:Sokół Kołbiel
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00Orzeł Parysów13:Korona Góra Kalwaria
-
29 wrz15:00Snajper Sośninka52:Orzeł Parysów
-
29 wrz17:00SF Warszawa50:Grom Prace Małe
-
30 wrz11:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz16:00
-
06 paź15:30
-
06 paź16:00UKS Tarczyn10:SF Warszawa
-
07 paź10:00City Wilanów31:KS Sobienie Jeziory
-
07 paź13:00Grom Prace Małe16:Korona Góra Kalwaria
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00Orzeł Parysów21:Perła II Złotokłos
-
13 paź15:00SF Warszawa30:SRS Zamienie(walkower)
-
13 paź15:00Snajper Sośninka103:Grom Prace Małe
-
14 paź10:00
-
14 paź12:00KS Sobienie Jeziory00:Orzeł Parysów
-
14 paź14:00Sokół Kołbiel13:City Wilanów
-
14 paź15:00Korona Góra Kalwaria33:UKS Tarczyn
-
20 paź11:00Sokół Kołbiel19:SF Warszawa
-
20 paź13:00City Wilanów61:Orzeł Parysów
-
20 paź14:30Grom Prace Małe34:Perła II Złotokłos
-
20 paź15:00
-
20 paź15:30UKS Tarczyn30:Snajper Sośninka
-
21 paź14:00SRS Zamienie03:Korona Góra Kalwaria
-
27 paź14:00Snajper Sośninka42:SRS Zamienie
-
27 paź18:45
-
28 paź10:00Perła II Złotokłos42:UKS Tarczyn
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:30KS Sobienie Jeziory60:Grom Prace Małe
-
03 lis11:00SF Warszawa04:Korona Góra Kalwaria
-
03 lis15:00UKS Tarczyn20:KS Sobienie Jeziory
-
04 lis10:00
-
04 lis13:00Grom Prace Małe13:Orzeł Parysów
-
04 lis14:00SRS Zamienie22:Perła II Złotokłos
-
04 lis14:00
-
10 lis13:00(walkower)
-
10 lis13:30Korona Góra Kalwaria20:City Wilanów
-
11 lis10:00Perła II Złotokłos41:Sokół Kołbiel
-
11 lis11:00Snajper Sośninka23:SF Warszawa
-
11 lis12:00Orzeł Parysów25:UKS Tarczyn
-
11 lis13:00
-
30 mar11:00
-
30 mar15:00Snajper Sośninka06:Korona Góra Kalwaria
-
31 mar11:00Perła II Złotokłos13:SF Warszawa
-
31 mar13:00Orzeł Parysów12:SRS Zamienie
-
31 mar15:00
-
31 mar15:00KS Sobienie Jeziory10:Sokół Kołbiel
-
06 kwi10:00
-
06 kwi16:00Sokół Kołbiel21:Orzeł Parysów
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00UKS Tarczyn40:Grom Prace Małe
-
07 kwi10:00SF Warszawa30:KS Sobienie Jeziory(walkower)
-
07 kwi15:00Korona Góra Kalwaria12:Perła II Złotokłos
-
13 kwi10:00
-
13 kwi16:00
-
14 kwi11:00Perła II Złotokłos21:Snajper Sośninka
-
14 kwi13:00Grom Prace Małe21:SRS Zamienie
-
14 kwi13:00Orzeł Parysów02:SF Warszawa
-
14 kwi14:00KS Sobienie Jeziory04:Korona Góra Kalwaria
-
27 kwi15:00Sokół Kołbiel31:Grom Prace Małe
-
27 kwi17:00Snajper Sośninka50:KS Sobienie Jeziory
-
27 kwi17:00SRS Zamienie04:UKS Tarczyn
-
28 kwi10:00
-
28 kwi11:00Perła II Złotokłos32:City Wilanów
-
28 kwi15:00Korona Góra Kalwaria30:Orzeł Parysów(walkower)
-
04 maj16:00UKS Tarczyn21:Sokół Kołbiel
-
04 maj16:00
-
05 maj13:00Grom Prace Małe35:SF Warszawa
-
05 maj13:00Orzeł Parysów34:Snajper Sośninka
-
05 maj17:30KS Sobienie Jeziory04:Perła II Złotokłos
-
13 cze18:00City Wilanów81:SRS Zamienie
-
11 maj14:00Sokół Kołbiel50:SRS Zamienie
-
11 maj16:00
-
12 maj10:00Perła II Złotokłos70:Orzeł Parysów
-
12 maj15:00KS Sobienie Jeziory00:City Wilanów
-
12 maj15:00SF Warszawa31:UKS Tarczyn
-
12 maj16:00Korona Góra Kalwaria30:Grom Prace Małe
-
18 maj10:00
-
18 maj16:00UKS Tarczyn15:Korona Góra Kalwaria
-
18 maj16:00
-
18 maj17:30Orzeł Parysów22:KS Sobienie Jeziory
-
19 maj13:00Grom Prace Małe32:Snajper Sośninka
-
05 cze18:30SRS Zamienie40:SF Warszawa
-
25 maj17:00Snajper Sośninka35:UKS Tarczyn
-
25 maj17:30
-
25 maj17:30SF Warszawa41:Sokół Kołbiel
-
26 maj11:00Perła II Złotokłos30:Grom Prace Małe
-
26 maj13:00Orzeł Parysów32:City Wilanów
-
26 maj16:00
-
01 cze10:00
-
01 cze16:00
-
01 cze17:00SRS Zamienie11:Snajper Sośninka
-
01 cze17:00UKS Tarczyn21:Perła II Złotokłos
-
02 cze13:00Grom Prace Małe42:KS Sobienie Jeziory
-
02 cze16:30
-
08 cze13:00
-
09 cze11:00
-
09 cze11:00Snajper Sośninka24:Sokół Kołbiel
-
09 cze13:00Orzeł Parysów20:Grom Prace Małe
-
09 cze16:00Korona Góra Kalwaria41:SF Warszawa
-
09 cze17:30KS Sobienie Jeziory13:UKS Tarczyn
-
15 cze15:00
-
15 cze16:00City Wilanów36:Korona Góra Kalwaria
-
15 cze16:00Sokół Kołbiel32:Perła II Złotokłos
-
16 cze15:00SF Warszawa110:Snajper Sośninka
-
16 cze15:00SRS Zamienie70:KS Sobienie Jeziory
-
16 cze15:00UKS Tarczyn30:Orzeł Parysów(walkower)