Mazowieckie | Liga okręgowa | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
115
47.92 %
Zwycięstwa gości
97
40.42 %
Remisy
28
11.67 %

Bramki

Gospodarzy
532
średnia: 2.22
Gości
456
średnia: 1.9

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
7.5%
18 z 240
1.5
92.5%
222 z 240
21.25%
51 z 240
2.5
78.75%
189 z 240
42.5%
102 z 240
3.5
57.5%
138 z 240
64.17%
154 z 240
4.5
35.83%
86 z 240
79.17%
190 z 240
5.5
20.83%
50 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 21 8.75 %
1:2 17 7.08 %
2:1 14 5.83 %
2:0 14 5.83 %
3:0 14 5.83 %
1:1 12 5 %
3:2 11 4.58 %
3:1 11 4.58 %
1:0 8 3.33 %
2:2 7 2.92 %
0:2 7 2.92 %
4:0 7 2.92 %
0:3 6 2.5 %
4:1 6 2.5 %
2:5 6 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 6 2.5 %
5:0 6 2.5 %
0:0 5 2.08 %
0:1 5 2.08 %
2:3 5 2.08 %
3:4 5 2.08 %
0:5 5 2.08 %
3:3 4 1.67 %
4:2 4 1.67 %
6:0 4 1.67 %
1:4 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
5:1 3 1.25 %
1:5 2 0.83 %
7:0 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:1 2 0.83 %
1:9 2 0.83 %
4:5 1 0.42 %
5:4 1 0.42 %
6:5 1 0.42 %
2:4 1 0.42 %
4:7 1 0.42 %
3:7 1 0.42 %
6:1 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
9:2 1 0.42 %
8:0 1 0.42 %
10:0 1 0.42 %
0:11 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    93
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    55
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    37
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    15%
  • 06
    11:00
    GKS Strzegowo
    0
    5
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 06
    15:00
    KS CK Troszyn
    6
    5
    :
    Wkra Bieżuń
  • 06
    15:00
    Korona Szydłowo
    4
    1
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 06
    15:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 06
    15:00
    Tęcza Ojrzeń
    3
    4
    :
    Iskra Krasne
  • 06
    15:30
    PAF Płońsk
    3
    1
    :
    Orzyc Chorzele
  • 06
    16:00
    Wkra Sochocin
    0
    4
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 13
    11:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    4
    0
    :
    PAF Płońsk
  • 13
    14:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    3
    0
    :
    Żbik Nasielsk
  • 13
    14:30
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    3
    1
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 13
    14:30
    Orzyc Chorzele
    1
    3
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 13
    15:00
    Iskra Krasne
    4
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 13
    15:30
    Sona Nowe Miasto
    0
    5
    :
    KS CK Troszyn
  • 14
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    3
    :
    Korona Szydłowo
  • 14
    15:00
    Wkra Bieżuń
    5
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 20
    14:00
    Żbik Nasielsk
    4
    5
    :
    Wkra Bieżuń
  • 20
    15:00
    KS CK Troszyn
    2
    2
    :
    GKS Strzegowo
  • 20
    15:00
    Korona Szydłowo
    1
    2
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 20
    15:00
    PAF Płońsk
    7
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 20
    15:00
    Tęcza Ojrzeń
    2
    1
    :
    Orzyc Chorzele
  • 20
    15:00
    Wkra Sochocin
    0
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 21
    15:00
    Sona Nowe Miasto
    1
    2
    :
    Iskra Krasne
  • 27
    11:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    5
    0
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 27
    14:00
    Iskra Krasne
    2
    5
    :
    KS CK Troszyn
  • 27
    14:00
    Orzyc Chorzele
    3
    2
    :
    Wkra Sochocin
  • 27
    14:30
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    3
    0
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 27
    14:30
    Makowianka Maków Mazowiecki
    5
    2
    :
    PAF Płońsk
  • 27
    15:00
    Wkra Bieżuń
    4
    1
    :
    Korona Szydłowo
  • 28
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    0
    2
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 03
    11:00
    Sona Nowe Miasto
    3
    1
    :
    Orzyc Chorzele
  • 03
    13:00
    KS CK Troszyn
    0
    4
    :
    Żbik Nasielsk
  • 03
    13:00
    Korona Szydłowo
    4
    1
    :
    GKS Strzegowo
  • 03
    13:00
    Tęcza Ojrzeń
    3
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 03
    13:00
    Iskra Krasne
    2
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 03
    13:30
    PAF Płońsk
    2
    3
    :
    Wkra Bieżuń
  • 03
    14:00
    Wkra Sochocin
    2
    5
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 16
    13:00
    KS CK Troszyn
    0
    1
    :
    Korona Szydłowo
  • 16
    13:00
    Orzyc Chorzele
    1
    5
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 16
    14:00
    Żbik Nasielsk
    1
    0
    :
    PAF Płońsk
  • 16
    14:00
    Wkra Bieżuń
    1
    3
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 16
    14:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    8
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 16
    14:30
    Nadnarwianka Pułtusk
    5
    1
    :
    Iskra Krasne
  • 17
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    2
    1
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 23
    11:00
    Kryształ Glinojeck
    1
    2
    :
    Żbik Nasielsk
  • 23
    13:00
    Orzyc Chorzele
    1
    3
    :
    KS CK Troszyn
  • 23
    14:00
    PAF Płońsk
    1
    0
    :
    Korona Szydłowo
  • 23
    15:00
    Iskra Krasne
    1
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 23
    15:00
    Wkra Sochocin
    6
    0
    :
    Wkra Bieżuń
  • 23
    15:00
    Tęcza Ojrzeń
    5
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 24
    11:00
    Sona Nowe Miasto
    0
    5
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 24
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    1
    3
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 30
    13:00
    Żbik Nasielsk
    3
    3
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 30
    14:30
    Makowianka Maków Mazowiecki
    2
    0
    :
    Iskra Krasne
  • 30
    15:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    4
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 30
    16:00
    KS CK Troszyn
    3
    2
    :
    PAF Płońsk
  • 30
    16:00
    Korona Szydłowo
    2
    4
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 31
    13:00
    Wkra Bieżuń
    3
    4
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 31
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 06
    11:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    5
    0
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 06
    14:00
    Tęcza Ojrzeń
    3
    2
    :
    Korona Szydłowo
  • 06
    14:30
    Orzyc Chorzele
    1
    1
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 06
    15:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    2
    1
    :
    KS CK Troszyn
  • 06
    15:00
    Wkra Sochocin
    3
    1
    :
    Żbik Nasielsk
  • 06
    15:30
    Sona Nowe Miasto
    3
    1
    :
    GKS Strzegowo
  • 06
    16:30
    Iskra Krasne
    0
    2
    :
    Wkra Bieżuń
  • 13
    14:30
    Makowianka Maków Mazowiecki
    4
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 13
    16:00
    KS CK Troszyn
    0
    1
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 13
    16:00
    Korona Szydłowo
    1
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 13
    16:00
    Żbik Nasielsk
    4
    0
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 13
    16:30
    PAF Płońsk
    3
    2
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 14
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    6
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 14
    17:00
    Wkra Bieżuń
    3
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 19
    15:30
    Tęcza Ojrzeń
    2
    2
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 19
    16:00
    Mazowsze Jednorożec
    2
    5
    :
    KS CK Troszyn
  • 19
    16:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    0
    3
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 19
    16:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    5
    1
    :
    GKS Strzegowo
  • 19
    17:00
    Wkra Sochocin
    0
    2
    :
    PAF Płońsk
  • 20
    11:00
    Orzyc Chorzele
    0
    5
    :
    Wkra Bieżuń
  • 20
    13:30
    Sona Nowe Miasto
    2
    2
    :
    Korona Szydłowo
  • 20
    16:00
    Iskra Krasne
    1
    2
    :
    Żbik Nasielsk
  • 27
    11:00
    Korona Szydłowo
    1
    2
    :
    Iskra Krasne
  • 27
    11:00
    Wkra Bieżuń
    1
    3
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 27
    13:00
    Żbik Nasielsk
    3
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 27
    15:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    6
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 27
    16:00
    KS CK Troszyn
    4
    1
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 27
    16:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 28
    17:00
    PAF Płońsk
    2
    1
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 01
    12:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    4
    1
    :
    KS CK Troszyn
  • 03
    16:00
    Orzyc Chorzele
    2
    3
    :
    Żbik Nasielsk
  • 04
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    3
    :
    Wkra Bieżuń
  • 04
    15:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    6
    1
    :
    GKS Strzegowo
  • 04
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    1
    2
    :
    Korona Szydłowo
  • 04
    17:00
    Iskra Krasne
    0
    3
    :
    PAF Płońsk
  • 04
    17:00
    Wkra Sochocin
    0
    3
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 11
    11:00
    Kryształ Glinojeck
    10
    0
    :
    Iskra Krasne
  • 11
    12:00
    KS CK Troszyn
    3
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 11
    13:00
    Żbik Nasielsk
    1
    1
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 11
    16:00
    Tęcza Ojrzeń
    1
    1
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 11
    16:00
    Wkra Bieżuń
    1
    2
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 11
    17:00
    PAF Płońsk
    4
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 11
    17:00
    Korona Szydłowo
    2
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 18
    11:00
    Orzyc Chorzele
    1
    3
    :
    PAF Płońsk
  • 18
    13:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    0
    4
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 18
    14:00
    Wkra Bieżuń
    0
    1
    :
    KS CK Troszyn
  • 18
    14:00
    Sona Nowe Miasto
    4
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 18
    15:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    5
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 18
    16:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    2
    1
    :
    Korona Szydłowo
  • 18
    17:00
    Iskra Krasne
    0
    2
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 19
    13:00
    Mazowsze Jednorożec
    2
    1
    :
    Żbik Nasielsk
  • 01
    11:00
    Korona Szydłowo
    3
    2
    :
    Mazowsze Jednorożec
  • 22
    17:00
    KS CK Troszyn
    9
    2
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 22
    17:00
    Wkra Sochocin
    1
    3
    :
    Iskra Krasne
  • 22
    17:00
    Tęcza Ojrzeń
    0
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 22
    17:00
    Kryształ Glinojeck
    6
    0
    :
    Orzyc Chorzele
  • 22
    17:00
    PAF Płońsk
    1
    2
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 22
    17:00
    Żbik Nasielsk
    2
    2
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 25
    11:00
    Mazowsze Jednorożec
    3
    3
    :
    PAF Płońsk
  • 25
    15:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    0
    2
    :
    Kryształ Glinojeck
  • 25
    15:00
    Orzyc Chorzele
    2
    5
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 25
    16:00
    Makowianka Maków Mazowiecki
    3
    1
    :
    Korona Szydłowo
  • 25
    17:00
    Iskra Krasne
    4
    2
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 26
    11:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    8
    1
    :
    Wkra Sochocin
  • 26
    17:00
    Wkra Bieżuń
    1
    4
    :
    Żbik Nasielsk
  • 01
    11:00
    Sona Nowe Miasto
    1
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 01
    12:00
    KS CK Troszyn
    3
    4
    :
    Iskra Krasne
  • 01
    15:00
    Żbik Nasielsk
    1
    0
    :
    GKS Strzegowo
  • 01
    16:00
    Tęcza Ojrzeń
    1
    2
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 01
    16:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Wkra Sochocin
    3
    2
    :
    Orzyc Chorzele
  • 01
    17:00
    PAF Płońsk
    1
    3
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 01
    17:00
    Korona Szydłowo
    2
    0
    :
    Wkra Bieżuń
  • 07
    19:00
    Mazowsze Jednorożec
    1
    3
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 08
    11:00
    Orzyc Chorzele
    3
    7
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 08
    12:30
    Żbik Nasielsk
    2
    1
    :
    KS CK Troszyn
  • 08
    17:00
    GKS Strzegowo
    1
    0
    :
    Korona Szydłowo
  • 08
    17:00
    Wkra Bieżuń
    2
    3
    :
    PAF Płońsk
  • 08
    17:00
    Nadnarwianka Pułtusk
    3
    0
    :
    Wkra Sochocin
  • 08
    18:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    2
    0
    :
    Iskra Krasne
  • 15
    11:00
    Kryształ Glinojeck
    3
    0
    :
    Wkra Bieżuń
    (walkower)
  • 15
    14:00
    KS CK Troszyn
    1
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 15
    15:00
    Tęcza Ojrzeń
    0
    5
    :
    Makowianka Maków Mazowiecki
  • 15
    15:00
    Korona Szydłowo
    2
    5
    :
    Żbik Nasielsk
  • 15
    17:00
    Iskra Krasne
    3
    0
    :
    Orzyc Chorzele
    (walkower)
  • 15
    17:00
    Sona Nowe Miasto
    1
    1
    :
    Nadnarwianka Pułtusk
  • 15
    17:00
    Wkra Sochocin
    3
    3
    :
    Mazowsze Jednorożec