Mazowieckie | Liga okręgowa | Płock
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
85
46.7 %
Zwycięstwa gości
71
39.01 %
Remisy
26
14.29 %

Bramki

Gospodarzy
439
średnia: 2.41
Gości
382
średnia: 2.1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.2%
4 z 182
0.5
97.8%
178 z 182
7.14%
13 z 182
1.5
92.86%
169 z 182
15.38%
28 z 182
2.5
84.62%
154 z 182
32.42%
59 z 182
3.5
67.58%
123 z 182
55.49%
101 z 182
4.5
44.51%
81 z 182
70.33%
128 z 182
5.5
29.67%
54 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 7.69 %
3:1 13 7.14 %
2:2 10 5.49 %
1:3 10 5.49 %
2:3 9 4.95 %
0:2 8 4.4 %
4:2 7 3.85 %
3:3 6 3.3 %
1:2 6 3.3 %
3:2 6 3.3 %
3:5 6 3.3 %
0:3 6 3.3 %
1:1 5 2.75 %
1:0 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 5 2.75 %
1:4 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
1:5 5 2.75 %
0:0 4 2.2 %
0:1 4 2.2 %
4:3 4 2.2 %
4:1 4 2.2 %
5:2 4 2.2 %
0:4 4 2.2 %
2:4 3 1.65 %
6:1 3 1.65 %
3:4 2 1.1 %
2:0 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
7:1 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
5:0 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
9:0 1 0.55 %
10:1 1 0.55 %
12:2 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    42
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    41
    26%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    18%
  • 18
    11:00
    Unia Iłów
    9
    0
    :
    Start Proboszczewice
  • 18
    16:00
    Pogoń Słupia
    0
    4
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 18
    16:00
    Stegny Wyszogród
    1
    1
    :
    Skra Drobin
  • 18
    17:00
    Zryw Bielsk
    1
    0
    :
    Unia Czermno
  • 19
    17:30
    Amator Maszewo
    4
    1
    :
    Delta Słupno
  • 19
    17:30
    Stoczniowiec Płock
    2
    3
    :
    Świt Staroźreby
  • 19
    17:30
    Błyskawica Lucień
    2
    2
    :
    Skrwa Łukomie
  • 25
    11:00
    Świt Staroźreby
    4
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 25
    11:00
    Delta Słupno
    0
    0
    :
    Zryw Bielsk
  • 25
    16:30
    Orzeł Goleszyn
    1
    5
    :
    Skrwa Łukomie
  • 26
    11:00
    Skra Drobin
    4
    0
    :
    Błyskawica Lucień
  • 26
    15:00
    Unia Czermno
    2
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 26
    15:00
    Pogoń Słupia
    3
    4
    :
    Unia Iłów
  • 26
    16:00
    Start Proboszczewice
    2
    3
    :
    Amator Maszewo
  • 01
    11:00
    Amator Maszewo
    1
    3
    :
    Pogoń Słupia
  • 01
    11:00
    Stegny Wyszogród
    0
    3
    :
    Unia Czermno
  • 01
    14:00
    Orzeł Goleszyn
    3
    1
    :
    Unia Iłów
  • 01
    15:00
    Błyskawica Lucień
    1
    4
    :
    Świt Staroźreby
  • 01
    17:00
    Zryw Bielsk
    1
    2
    :
    Start Proboszczewice
  • 02
    11:00
    Skrwa Łukomie
    0
    3
    :
    Skra Drobin
  • 02
    18:30
    Stoczniowiec Płock
    3
    1
    :
    Delta Słupno
  • 08
    11:00
    Świt Staroźreby
    2
    2
    :
    Skrwa Łukomie
  • 08
    11:00
    Delta Słupno
    2
    1
    :
    Stegny Wyszogród
  • 08
    16:00
    Orzeł Goleszyn
    1
    1
    :
    Skra Drobin
  • 08
    16:00
    Start Proboszczewice
    0
    4
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 08
    16:30
    Unia Iłów
    2
    2
    :
    Amator Maszewo
  • 09
    11:00
    Pogoń Słupia
    2
    4
    :
    Zryw Bielsk
  • 09
    14:30
    Unia Czermno
    4
    4
    :
    Błyskawica Lucień
  • 15
    11:00
    Amator Maszewo
    1
    4
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 15
    11:00
    Stoczniowiec Płock
    2
    1
    :
    Pogoń Słupia
  • 15
    11:00
    Stegny Wyszogród
    1
    0
    :
    Start Proboszczewice
  • 15
    11:00
    Skra Drobin
    1
    1
    :
    Świt Staroźreby
  • 15
    16:30
    Zryw Bielsk
    5
    2
    :
    Unia Iłów
  • 16
    11:00
    Skrwa Łukomie
    1
    1
    :
    Unia Czermno
  • 16
    16:00
    Błyskawica Lucień
    1
    2
    :
    Delta Słupno
  • 20
    19:30
    Unia Iłów
    1
    5
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 22
    11:00
    Delta Słupno
    6
    0
    :
    Skrwa Łukomie
  • 22
    15:30
    Orzeł Goleszyn
    0
    0
    :
    Świt Staroźreby
  • 22
    16:00
    Start Proboszczewice
    1
    4
    :
    Błyskawica Lucień
  • 23
    13:30
    Unia Czermno
    2
    3
    :
    Skra Drobin
  • 23
    15:00
    Pogoń Słupia
    4
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 26
    16:30
    Amator Maszewo
    4
    1
    :
    Zryw Bielsk
  • 29
    11:00
    Skra Drobin
    6
    2
    :
    Delta Słupno
  • 29
    11:00
    Świt Staroźreby
    4
    2
    :
    Unia Czermno
  • 29
    13:00
    Stoczniowiec Płock
    3
    5
    :
    Amator Maszewo
  • 29
    14:00
    Stegny Wyszogród
    0
    0
    :
    Unia Iłów
  • 29
    15:00
    Zryw Bielsk
    2
    1
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 30
    16:00
    Błyskawica Lucień
    3
    1
    :
    Pogoń Słupia
  • 30
    16:00
    Skrwa Łukomie
    3
    5
    :
    Start Proboszczewice
  • 06
    11:00
    Delta Słupno
    4
    3
    :
    Świt Staroźreby
  • 06
    12:00
    Start Proboszczewice
    3
    5
    :
    Skra Drobin
  • 06
    14:30
    Unia Iłów
    6
    1
    :
    Błyskawica Lucień
  • 06
    15:00
    Orzeł Goleszyn
    3
    5
    :
    Unia Czermno
  • 06
    15:00
    Amator Maszewo
    3
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 06
    15:30
    Zryw Bielsk
    4
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 07
    13:00
    Pogoń Słupia
    1
    0
    :
    Skrwa Łukomie
  • 13
    11:00
    Stegny Wyszogród
    2
    1
    :
    Zryw Bielsk
  • 13
    11:00
    Skra Drobin
    3
    1
    :
    Pogoń Słupia
  • 13
    11:00
    Świt Staroźreby
    3
    2
    :
    Start Proboszczewice
  • 13
    15:00
    Błyskawica Lucień
    1
    3
    :
    Amator Maszewo
  • 13
    15:00
    Skrwa Łukomie
    3
    0
    :
    Unia Iłów
  • 13
    15:30
    Stoczniowiec Płock
    0
    3
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 14
    14:00
    Unia Czermno
    3
    3
    :
    Delta Słupno
  • 19
    16:30
    Amator Maszewo
    4
    1
    :
    Skrwa Łukomie
  • 20
    11:00
    Stoczniowiec Płock
    7
    1
    :
    Stegny Wyszogród
  • 20
    14:01
    Orzeł Goleszyn
    0
    2
    :
    Delta Słupno
  • 20
    15:00
    Start Proboszczewice
    2
    1
    :
    Unia Czermno
  • 20
    15:00
    Pogoń Słupia
    1
    3
    :
    Świt Staroźreby
  • 20
    15:00
    Unia Iłów
    1
    4
    :
    Skra Drobin
  • 20
    15:00
    Zryw Bielsk
    2
    3
    :
    Błyskawica Lucień
  • 27
    11:00
    Stegny Wyszogród
    3
    5
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 27
    11:00
    Skrwa Łukomie
    2
    4
    :
    Zryw Bielsk
  • 27
    11:00
    Skra Drobin
    3
    3
    :
    Amator Maszewo
  • 27
    11:00
    Świt Staroźreby
    4
    2
    :
    Unia Iłów
  • 28
    12:00
    Delta Słupno
    1
    0
    :
    Start Proboszczewice
  • 28
    13:00
    Błyskawica Lucień
    1
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 28
    14:00
    Unia Czermno
    4
    0
    :
    Pogoń Słupia
  • 03
    11:00
    Amator Maszewo
    0
    2
    :
    Świt Staroźreby
  • 03
    11:00
    Stegny Wyszogród
    2
    2
    :
    Błyskawica Lucień
  • 03
    12:30
    Orzeł Goleszyn
    2
    3
    :
    Start Proboszczewice
  • 03
    13:30
    Unia Iłów
    0
    4
    :
    Unia Czermno
  • 03
    13:30
    Zryw Bielsk
    5
    2
    :
    Skra Drobin
  • 03
    13:30
    Stoczniowiec Płock
    2
    1
    :
    Skrwa Łukomie
  • 04
    11:00
    Pogoń Słupia
    5
    2
    :
    Delta Słupno
  • 10
    11:00
    Świt Staroźreby
    1
    2
    :
    Zryw Bielsk
  • 10
    13:00
    Skra Drobin
    1
    3
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 10
    13:00
    Unia Czermno
    3
    1
    :
    Amator Maszewo
  • 10
    14:00
    Start Proboszczewice
    4
    2
    :
    Pogoń Słupia
  • 11
    11:00
    Skrwa Łukomie
    3
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 11
    13:00
    Błyskawica Lucień
    1
    5
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 11
    13:00
    Delta Słupno
    2
    1
    :
    Unia Iłów
  • 23
    11:00
    Orzeł Goleszyn
    3
    3
    :
    Pogoń Słupia
  • 23
    15:00
    Start Proboszczewice
    2
    4
    :
    Unia Iłów
  • 23
    16:00
    Świt Staroźreby
    2
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 24
    11:00
    Unia Czermno
    3
    3
    :
    Zryw Bielsk
  • 24
    12:00
    Skrwa Łukomie
    5
    0
    :
    Błyskawica Lucień
  • 24
    14:00
    Skra Drobin
    6
    2
    :
    Stegny Wyszogród
  • 24
    14:30
    Delta Słupno
    2
    1
    :
    Amator Maszewo
  • 30
    11:00
    Amator Maszewo
    4
    3
    :
    Start Proboszczewice
  • 30
    14:00
    Błyskawica Lucień
    0
    2
    :
    Skra Drobin
  • 30
    14:30
    Unia Iłów
    1
    3
    :
    Pogoń Słupia
  • 30
    16:00
    Stoczniowiec Płock
    2
    2
    :
    Unia Czermno
  • 30
    16:00
    Zryw Bielsk
    3
    2
    :
    Delta Słupno
  • 31
    11:00
    Stegny Wyszogród
    0
    7
    :
    Świt Staroźreby
  • 31
    12:00
    Skrwa Łukomie
    0
    1
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 03
    17:30
    Start Proboszczewice
    4
    2
    :
    Zryw Bielsk
  • 06
    11:00
    Skra Drobin
    3
    1
    :
    Skrwa Łukomie
  • 06
    15:00
    Świt Staroźreby
    3
    1
    :
    Błyskawica Lucień
  • 06
    16:30
    Unia Iłów
    4
    1
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 07
    13:00
    Pogoń Słupia
    0
    0
    :
    Amator Maszewo
  • 07
    16:30
    Delta Słupno
    2
    1
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 07
    16:30
    Unia Czermno
    4
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 13
    11:00
    Amator Maszewo
    3
    1
    :
    Unia Iłów
  • 13
    13:00
    Stegny Wyszogród
    0
    2
    :
    Delta Słupno
  • 13
    16:30
    Zryw Bielsk
    1
    3
    :
    Pogoń Słupia
  • 13
    17:00
    Skra Drobin
    1
    5
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 14
    12:00
    Skrwa Łukomie
    0
    2
    :
    Świt Staroźreby
  • 14
    16:00
    Stoczniowiec Płock
    4
    3
    :
    Start Proboszczewice
  • 14
    16:30
    Błyskawica Lucień
    0
    1
    :
    Unia Czermno
  • 19
    17:00
    Start Proboszczewice
    7
    1
    :
    Stegny Wyszogród
  • 19
    17:00
    Świt Staroźreby
    2
    1
    :
    Skra Drobin
  • 19
    17:30
    Unia Iłów
    2
    1
    :
    Zryw Bielsk
  • 19
    17:30
    Pogoń Słupia
    0
    1
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 20
    11:00
    Orzeł Goleszyn
    3
    3
    :
    Amator Maszewo
  • 20
    11:00
    Unia Czermno
    6
    1
    :
    Skrwa Łukomie
  • 20
    12:00
    Delta Słupno
    1
    1
    :
    Błyskawica Lucień
  • 27
    11:00
    Skra Drobin
    3
    1
    :
    Unia Czermno
  • 27
    15:00
    Świt Staroźreby
    6
    1
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 27
    17:00
    Skrwa Łukomie
    2
    2
    :
    Delta Słupno
  • 27
    17:00
    Stegny Wyszogród
    0
    5
    :
    Pogoń Słupia
  • 27
    17:00
    Stoczniowiec Płock
    2
    1
    :
    Unia Iłów
  • 27
    17:00
    Zryw Bielsk
    5
    4
    :
    Amator Maszewo
  • 28
    17:00
    Błyskawica Lucień
    2
    3
    :
    Start Proboszczewice
  • 04
    11:00
    Amator Maszewo
    2
    1
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 04
    11:00
    Unia Iłów
    2
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 04
    15:00
    Start Proboszczewice
    1
    3
    :
    Skrwa Łukomie
  • 05
    13:00
    Pogoń Słupia
    2
    0
    :
    Błyskawica Lucień
  • 05
    17:00
    Delta Słupno
    0
    3
    :
    Skra Drobin
  • 05
    17:30
    Unia Czermno
    3
    2
    :
    Świt Staroźreby
  • 05
    18:00
    Orzeł Goleszyn
    2
    3
    :
    Zryw Bielsk
  • 11
    11:00
    Skra Drobin
    5
    3
    :
    Start Proboszczewice
  • 11
    11:00
    Skrwa Łukomie
    3
    1
    :
    Pogoń Słupia
  • 11
    11:00
    Błyskawica Lucień
    1
    3
    :
    Unia Iłów
  • 11
    14:00
    Stegny Wyszogród
    0
    2
    :
    Amator Maszewo
  • 11
    16:00
    Świt Staroźreby
    4
    2
    :
    Delta Słupno
  • 11
    17:00
    Stoczniowiec Płock
    8
    1
    :
    Zryw Bielsk
  • 12
    17:30
    Unia Czermno
    1
    2
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 17
    18:30
    Delta Słupno
    0
    1
    :
    Unia Czermno
  • 18
    11:00
    Orzeł Goleszyn
    4
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 18
    11:00
    Start Proboszczewice
    0
    5
    :
    Świt Staroźreby
  • 18
    15:00
    Amator Maszewo
    3
    4
    :
    Błyskawica Lucień
  • 18
    15:30
    Unia Iłów
    5
    3
    :
    Skrwa Łukomie
  • 18
    17:00
    Zryw Bielsk
    3
    1
    :
    Stegny Wyszogród
  • 19
    17:00
    Pogoń Słupia
    1
    4
    :
    Skra Drobin
  • 25
    12:00
    Delta Słupno
    0
    3
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 25
    12:00
    Świt Staroźreby
    2
    1
    :
    Pogoń Słupia
  • 25
    18:00
    Unia Czermno
    3
    1
    :
    Start Proboszczewice
  • 25
    18:00
    Stegny Wyszogród
    0
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 25
    18:30
    Błyskawica Lucień
    1
    3
    :
    Zryw Bielsk
  • 26
    12:00
    Skrwa Łukomie
    3
    5
    :
    Amator Maszewo
  • 26
    17:00
    Skra Drobin
    3
    1
    :
    Unia Iłów
  • 31
    19:00
    Unia Iłów
    2
    2
    :
    Świt Staroźreby
  • 01
    11:00
    Orzeł Goleszyn
    1
    0
    :
    Stegny Wyszogród
  • 01
    11:00
    Amator Maszewo
    1
    2
    :
    Skra Drobin
  • 01
    15:00
    Start Proboszczewice
    1
    5
    :
    Delta Słupno
  • 01
    16:00
    Pogoń Słupia
    3
    2
    :
    Unia Czermno
  • 01
    17:00
    Stoczniowiec Płock
    10
    1
    :
    Błyskawica Lucień
  • 02
    13:00
    Zryw Bielsk
    4
    3
    :
    Skrwa Łukomie
  • 07
    18:30
    Świt Staroźreby
    2
    2
    :
    Amator Maszewo
  • 08
    12:00
    Delta Słupno
    3
    0
    :
    Pogoń Słupia
  • 08
    14:00
    Skrwa Łukomie
    5
    2
    :
    Stoczniowiec Płock
  • 08
    15:00
    Start Proboszczewice
    2
    3
    :
    Orzeł Goleszyn
  • 09
    18:00
    Unia Czermno
    3
    3
    :
    Unia Iłów
  • 09
    18:30
    Błyskawica Lucień
    0
    3
    :
    Stegny Wyszogród
  • 12
    18:30
    Pogoń Słupia
    3
    0
    :
    Start Proboszczewice
    (walkower)
  • 14
    18:00
    Unia Iłów
    1
    3
    :
    Delta Słupno
  • 14
    18:30
    Stegny Wyszogród
    0
    2
    :
    Skrwa Łukomie
  • 14
    19:00
    Stoczniowiec Płock
    2
    3
    :
    Skra Drobin
  • 15
    11:00
    Zryw Bielsk
    0
    4
    :
    Świt Staroźreby
  • 15
    15:00
    Orzeł Goleszyn
    3
    2
    :
    Błyskawica Lucień
  • 15
    17:00
    Amator Maszewo
    3
    2
    :
    Unia Czermno