Mazowieckie | Liga okręgowa | Warszawa I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
119
49.58 %
119
49.58 %
Zwycięstwa gości
81
33.75 %
81
33.75 %
Remisy
40
16.67 %
40
16.67 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.92%
7 z 240
7 z 240
0.5
97.08%
233 z 240
233 z 240
16.67%
40 z 240
40 z 240
1.5
83.33%
200 z 240
200 z 240
37.92%
91 z 240
91 z 240
2.5
62.08%
149 z 240
149 z 240
59.17%
142 z 240
142 z 240
3.5
40.83%
98 z 240
98 z 240
72.92%
175 z 240
175 z 240
4.5
27.08%
65 z 240
65 z 240
85.42%
205 z 240
205 z 240
5.5
14.58%
35 z 240
35 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 26 | 10.83 % |
1:0 | 21 | 8.75 % |
2:1 | 18 | 7.5 % |
0:2 | 14 | 5.83 % |
1:2 | 13 | 5.42 % |
3:1 | 13 | 5.42 % |
0:1 | 12 | 5 % |
4:1 | 12 | 5 % |
2:0 | 11 | 4.58 % |
0:3 | 11 | 4.58 % |
3:0 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 8 | 3.33 % |
0:0 | 7 | 2.92 % |
2:2 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 5 | 2.08 % |
3:2 | 4 | 1.67 % |
1:4 | 4 | 1.67 % |
5:0 | 4 | 1.67 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
6:1 | 3 | 1.25 % |
6:0 | 3 | 1.25 % |
3:3 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
4:2 | 2 | 0.83 % |
0:4 | 2 | 0.83 % |
1:5 | 2 | 0.83 % |
0:6 | 2 | 0.83 % |
0:7 | 2 | 0.83 % |
9:0 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:4 | 1 | 0.42 % |
5:3 | 1 | 0.42 % |
5:2 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
5:1 | 1 | 0.42 % |
0:5 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
1:7 | 1 | 0.42 % |
8:2 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
1:9 | 1 | 0.42 % |
13:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10953%Wygrana przynajmniej 1 bramką4321%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2713%Wygrana 3 bramkami i więcej2814%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie14:00
-
11 sie17:00Mazur Radzymin11:Escola Varsovia
-
11 sie18:00
-
12 sie11:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki12:Dąb Wieliszew
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
29 sie17:30
-
29 sie20:00Legionovia II Legionowo01:Unia Warszawa
-
15 sie10:00Sokół Serock13:Bug Wyszków
-
15 sie11:00
-
15 sie13:00Dąb Wieliszew40:Legionovia II Legionowo
-
15 sie14:00
-
15 sie15:00Escola Varsovia02:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
15 sie17:00Agape Białołęka11:Mazur II Karczew
-
15 sie18:00
-
19 wrz20:00
-
18 sie11:00Mazur Radzymin21:Olimpia Warszawa
-
18 sie17:00
-
18 sie17:00
-
19 sie11:00Legionovia II Legionowo11:Escola Varsovia
-
19 sie12:00Amur Wilga12:Agape Białołęka
-
19 sie13:30Świt II Nowy Dwór Mazowiecki50:Marcovia Marki
-
19 sie17:00
-
19 sie18:00Bug Wyszków13:Unia Warszawa
-
24 sie18:00Marcovia Marki61:Legionovia II Legionowo
-
25 sie11:00Sokół Serock10:Mazur II Karczew
-
25 sie11:00Escola Varsovia30:Burza Pilawa
-
25 sie11:00Olimpia Warszawa11:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
25 sie16:00Unia Warszawa31:Promnik Łaskarzew
-
25 sie16:00Dąb Wieliszew11:Bug Wyszków
-
26 sie12:30
-
26 sie17:00Agape Białołęka54:Victoria II Sulejówek
-
01 wrz11:00
-
01 wrz12:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki90:Amur Wilga
-
01 wrz17:00Mazur Radzymin21:Agape Białołęka
-
01 wrz18:00
-
02 wrz10:00
-
02 wrz11:00Legionovia II Legionowo15:Olimpia Warszawa
-
02 wrz15:00Mazur II Karczew00:Unia Warszawa
-
02 wrz17:00
-
08 wrz10:00Agape Białołęka11:Sokół Serock
-
08 wrz11:00
-
08 wrz16:00Dąb Wieliszew41:Mazur II Karczew
-
08 wrz16:30Mazur Radzymin01:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
09 wrz10:00Victoria II Sulejówek14:Unia Warszawa
-
09 wrz11:00Escola Varsovia50:Promnik Łaskarzew
-
09 wrz16:00
-
09 wrz17:00Bug Wyszków41:Marcovia Marki
-
15 wrz11:00
-
15 wrz12:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki10:Agape Białołęka
-
15 wrz13:00Sokół Serock02:Unia Warszawa
-
15 wrz16:00Bug Wyszków24:Olimpia Warszawa
-
15 wrz20:00Legionovia II Legionowo05:Mazur Radzymin
-
16 wrz13:30Victoria II Sulejówek72:Dąb Wieliszew
-
16 wrz15:30
-
16 wrz16:30Mazur II Karczew02:Escola Varsovia
-
22 wrz10:00
-
22 wrz11:00Marcovia Marki10:Mazur II Karczew
-
22 wrz11:00
-
22 wrz13:00Agape Białołęka22:Unia Warszawa
-
22 wrz16:00Escola Varsovia41:Victoria II Sulejówek
-
22 wrz16:00
-
23 wrz13:30Świt II Nowy Dwór Mazowiecki80:Legionovia II Legionowo
-
23 wrz15:00Amur Wilga13:Bug Wyszków
-
29 wrz12:30Burza Pilawa32:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
29 wrz13:00
-
29 wrz15:30Victoria II Sulejówek10:Marcovia Marki
-
29 wrz16:00
-
29 wrz19:00Legionovia II Legionowo24:Agape Białołęka
-
30 wrz15:00Mazur II Karczew11:Olimpia Warszawa
-
30 wrz16:00
-
30 wrz19:00Bug Wyszków11:Mazur Radzymin
-
06 paź10:00Agape Białołęka12:Dąb Wieliszew
-
06 paź11:00Olimpia Warszawa21:Victoria II Sulejówek
-
06 paź13:00
-
06 paź14:30Świt II Nowy Dwór Mazowiecki31:Bug Wyszków
-
06 paź15:30
-
07 paź11:00
-
07 paź13:00
-
07 paź17:00Legionovia II Legionowo61:Burza Pilawa
-
13 paź11:00
-
13 paź15:30
-
13 paź15:30Dąb Wieliszew43:Escola Varsovia
-
13 paź16:00Unia Warszawa02:Marcovia Marki
-
13 paź17:00Bug Wyszków19:Legionovia II Legionowo
-
14 paź10:00Victoria II Sulejówek40:Amur Wilga
-
14 paź13:00Sokół Serock02:Olimpia Warszawa
-
14 paź15:00Mazur II Karczew02:Mazur Radzymin
-
20 paź11:00Agape Białołęka01:Escola Varsovia
-
20 paź11:00Olimpia Warszawa31:Unia Warszawa
-
20 paź12:00Marcovia Marki11:Dąb Wieliszew
-
20 paź15:00Mazur Radzymin40:Victoria II Sulejówek
-
20 paź15:00
-
21 paź11:00
-
21 paź13:30Świt II Nowy Dwór Mazowiecki20:Mazur II Karczew
-
21 paź15:00
-
26 paź19:00Sokół Serock12:Mazur Radzymin
-
27 paź13:30Dąb Wieliszew21:Olimpia Warszawa
-
27 paź15:30Unia Warszawa52:Amur Wilga
-
27 paź16:00Victoria II Sulejówek22:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
27 paź18:00Bug Wyszków10:Agape Białołęka
-
28 paź11:00Escola Varsovia30:Marcovia Marki
-
28 paź13:30
-
28 paź18:00Mazur II Karczew02:Legionovia II Legionowo
-
03 lis11:00Olimpia Warszawa15:Escola Varsovia
-
03 lis13:30Mazur Radzymin21:Unia Warszawa
-
03 lis14:00Legionovia II Legionowo20:Victoria II Sulejówek
-
03 lis18:00
-
04 lis13:00Agape Białołęka11:Marcovia Marki
-
04 lis13:00
-
04 lis13:30(walkower)
-
04 lis13:30
-
07 lis20:00
-
10 lis13:00Mazur II Karczew03:Bug Wyszków
-
10 lis13:00Sokół Serock53:Legionovia II Legionowo
-
11 lis11:00
-
11 lis11:00Escola Varsovia130:Amur Wilga
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00Victoria II Sulejówek70:Burza Pilawa
-
11 lis13:00
-
17 lis10:00Sokół Serock31:Burza Pilawa
-
17 lis11:00
-
17 lis11:00
-
17 lis11:00Unia Warszawa20:Legionovia II Legionowo
-
18 lis12:00Mazur II Karczew01:Promnik Łaskarzew
-
18 lis13:00Marcovia Marki30:Amur Wilga(walkower)
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00Victoria II Sulejówek03:Bug Wyszków
-
23 mar15:00Mazur Radzymin41:Marcovia Marki
-
24 mar11:00
-
24 mar12:30Świt II Nowy Dwór Mazowiecki41:Escola Varsovia
-
24 mar14:00
-
24 mar15:00
-
24 mar15:00Amur Wilga04:Olimpia Warszawa
-
24 mar16:00
-
24 mar16:00Bug Wyszków31:Sokół Serock
-
30 mar11:00Agape Białołęka10:Amur Wilga
-
30 mar11:00Olimpia Warszawa20:Mazur Radzymin
-
30 mar11:00
-
30 mar14:30Marcovia Marki00:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
30 mar15:00
-
30 mar16:00
-
31 mar14:00Escola Varsovia00:Legionovia II Legionowo
-
03 kwi20:00Victoria II Sulejówek23:Mazur II Karczew
-
06 kwi14:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki01:Olimpia Warszawa
-
07 kwi11:00Legionovia II Legionowo02:Marcovia Marki
-
07 kwi12:00Victoria II Sulejówek21:Agape Białołęka
-
07 kwi15:00
-
07 kwi15:00
-
07 kwi16:00
-
07 kwi16:30
-
07 kwi19:00Bug Wyszków10:Dąb Wieliszew
-
10 kwi17:30
-
12 kwi20:00Unia Warszawa32:Mazur II Karczew
-
13 kwi11:00
-
13 kwi11:00
-
13 kwi11:00Sokół Serock30:Victoria II Sulejówek
-
13 kwi14:30Marcovia Marki10:Burza Pilawa
-
13 kwi16:00Amur Wilga02:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
14 kwi14:00
-
19 kwi15:00Mazur II Karczew11:Dąb Wieliszew
-
19 kwi17:00Marcovia Marki14:Bug Wyszków
-
19 kwi18:30
-
19 kwi19:00Unia Warszawa10:Victoria II Sulejówek
-
20 kwi13:30Sokół Serock11:Agape Białołęka
-
20 kwi14:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki33:Mazur Radzymin
-
20 kwi15:00
-
20 kwi16:00
-
24 kwi17:30Agape Białołęka30:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
27 kwi11:00Olimpia Warszawa23:Bug Wyszków
-
27 kwi13:00Amur Wilga01:Burza Pilawa
-
27 kwi14:30
-
27 kwi15:00Mazur Radzymin11:Legionovia II Legionowo
-
27 kwi17:00Escola Varsovia31:Mazur II Karczew
-
27 kwi17:00
-
28 kwi13:00Unia Warszawa21:Sokół Serock
-
01 maj13:00Mazur II Karczew20:Marcovia Marki
-
04 maj13:30Sokół Serock10:Dąb Wieliszew
-
04 maj19:00Bug Wyszków90:Amur Wilga
-
05 maj11:00
-
05 maj12:30Victoria II Sulejówek01:Escola Varsovia
-
05 maj16:00
-
05 maj16:00
-
05 maj17:00Unia Warszawa03:Agape Białołęka
-
11 maj11:00Agape Białołęka40:Legionovia II Legionowo
-
11 maj11:00Olimpia Warszawa21:Mazur II Karczew
-
11 maj12:00
-
11 maj15:00
-
11 maj17:00Dąb Wieliszew11:Unia Warszawa
-
12 maj11:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki60:Burza Pilawa
-
12 maj12:00
-
12 maj16:00Amur Wilga10:Promnik Łaskarzew
-
18 maj13:30
-
18 maj17:00Dąb Wieliszew21:Agape Białołęka
-
18 maj17:00
-
18 maj19:00Bug Wyszków31:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
19 maj15:30Mazur II Karczew60:Amur Wilga
-
19 maj16:00Victoria II Sulejówek12:Olimpia Warszawa
-
19 maj16:00
-
19 maj16:00Burza Pilawa12:Legionovia II Legionowo
-
22 maj15:00
-
22 maj17:00Olimpia Warszawa31:Sokół Serock
-
22 maj18:00
-
22 maj18:00Legionovia II Legionowo03:Bug Wyszków
-
22 maj18:00Mazur Radzymin02:Mazur II Karczew
-
22 maj18:00Amur Wilga07:Victoria II Sulejówek
-
22 maj18:00Marcovia Marki13:Unia Warszawa
-
22 maj19:30
-
25 maj13:00Sokół Serock20:Amur Wilga
-
25 maj18:00
-
26 maj11:00
-
26 maj14:00Mazur II Karczew21:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
26 maj16:00Victoria II Sulejówek03:Mazur Radzymin
-
26 maj17:00
-
26 maj17:00
-
27 maj20:00Bug Wyszków30:Burza Pilawa(walkower)
-
01 cze11:00Olimpia Warszawa11:Dąb Wieliszew
-
01 cze12:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki43:Victoria II Sulejówek
-
01 cze14:30Marcovia Marki13:Escola Varsovia
-
01 cze17:00Mazur Radzymin01:Sokół Serock
-
02 cze10:00
-
02 cze11:00Legionovia II Legionowo82:Mazur II Karczew
-
02 cze16:00Amur Wilga06:Unia Warszawa
-
02 cze17:00
-
07 cze18:00
-
08 cze11:00Escola Varsovia10:Olimpia Warszawa
-
08 cze11:00Unia Warszawa20:Mazur Radzymin
-
08 cze11:00Sokół Serock10:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
08 cze11:00Victoria II Sulejówek21:Legionovia II Legionowo
-
08 cze11:00Mazur II Karczew41:Burza Pilawa
-
08 cze11:00
-
09 cze11:00(walkower)
-
12 cze20:00
-
15 cze11:00
-
15 cze11:00Bug Wyszków23:Mazur II Karczew
-
15 cze11:00
-
15 cze11:00Świt II Nowy Dwór Mazowiecki10:Unia Warszawa
-
15 cze11:00Mazur Radzymin00:Dąb Wieliszew
-
15 cze11:00Amur Wilga06:Escola Varsovia
-
15 cze11:00