Mazowieckie | Liga okręgowa | Warszawa II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
121
50.42 %
121
50.42 %
Zwycięstwa gości
92
38.33 %
92
38.33 %
Remisy
27
11.25 %
27
11.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.25%
3 z 240
3 z 240
0.5
98.75%
237 z 240
237 z 240
10.83%
26 z 240
26 z 240
1.5
89.17%
214 z 240
214 z 240
22.92%
55 z 240
55 z 240
2.5
77.08%
185 z 240
185 z 240
42.08%
101 z 240
101 z 240
3.5
57.92%
139 z 240
139 z 240
56.25%
135 z 240
135 z 240
4.5
43.75%
105 z 240
105 z 240
72.92%
175 z 240
175 z 240
5.5
27.08%
65 z 240
65 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 18 | 7.5 % |
2:1 | 15 | 6.25 % |
1:0 | 14 | 5.83 % |
2:0 | 13 | 5.42 % |
1:3 | 12 | 5 % |
1:1 | 10 | 4.17 % |
3:1 | 10 | 4.17 % |
0:1 | 9 | 3.75 % |
3:2 | 9 | 3.75 % |
2:3 | 9 | 3.75 % |
3:0 | 9 | 3.75 % |
3:3 | 7 | 2.92 % |
4:1 | 7 | 2.92 % |
5:0 | 7 | 2.92 % |
2:2 | 6 | 2.5 % |
0:2 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:2 | 4 | 1.67 % |
0:3 | 4 | 1.67 % |
1:4 | 4 | 1.67 % |
4:0 | 4 | 1.67 % |
1:5 | 4 | 1.67 % |
0:5 | 4 | 1.67 % |
0:6 | 4 | 1.67 % |
6:0 | 4 | 1.67 % |
7:1 | 4 | 1.67 % |
7:0 | 4 | 1.67 % |
0:0 | 3 | 1.25 % |
3:4 | 3 | 1.25 % |
5:2 | 3 | 1.25 % |
2:5 | 3 | 1.25 % |
2:6 | 3 | 1.25 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:5 | 2 | 0.83 % |
2:4 | 2 | 0.83 % |
0:4 | 2 | 0.83 % |
5:1 | 2 | 0.83 % |
1:6 | 2 | 0.83 % |
6:1 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
6:4 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
8:3 | 1 | 0.42 % |
2:8 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
9:0 | 1 | 0.42 % |
20:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9042%Wygrana przynajmniej 1 bramką5827%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2913%Wygrana 3 bramkami i więcej3918%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie10:30
-
11 sie11:00KS Konstancin01:LKS Osuchów
-
11 sie11:00
-
11 sie13:00
-
12 sie17:00MKS II Piaseczno02:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
12 sie18:30SEMP Ursynów12:Żyrardowianka Żyrardów
-
29 sie17:30
-
29 sie18:30KS Teresin33:Naprzód Stare Babice
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00KS Konstancin04:LKS Chlebnia
-
15 sie11:00
-
15 sie15:00
-
15 sie17:00
-
15 sie18:00Naprzód Stare Babice23:Żyrardowianka Żyrardów
-
15 sie19:00Grom Warszawa50:LKS Osuchów
-
29 sie20:00
-
18 sie10:30
-
18 sie11:00
-
18 sie11:00LKS Osuchów12:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
18 sie11:00KS Teresin20:Ursus II Warszawa
-
18 sie17:30
-
19 sie17:00MKS II Piaseczno20:SEMP Ursynów
-
19 sie17:15
-
29 sie18:30Laura Chylice30:KS Konstancin
-
25 sie11:00KS Konstancin13:KS Teresin
-
25 sie11:00
-
25 sie11:00Przyszłość Włochy11:LKS Osuchów
-
25 sie15:00Milan Milanówek10:MKS II Piaseczno
-
25 sie17:00
-
25 sie17:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki12:LKS Chlebnia
-
26 sie11:00Ursus II Warszawa61:Naprzód Stare Babice
-
26 sie19:30
-
01 wrz11:00
-
01 wrz11:00LKS Osuchów21:SEMP Ursynów
-
01 wrz11:00Laura Chylice81:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
01 wrz13:00KS Teresin42:Grom Warszawa
-
01 wrz14:00
-
01 wrz17:00LKS Chlebnia10:Przyszłość Włochy
-
01 wrz17:00Naprzód Stare Babice43:KS Konstancin
-
02 wrz12:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz11:00Grom Warszawa12:Naprzód Stare Babice
-
08 wrz11:00Laura Chylice50:Przyszłość Włochy
-
08 wrz14:30Milan Milanówek21:LKS Osuchów
-
08 wrz17:00Żyrardowianka Żyrardów70:Ursus II Warszawa
-
08 wrz17:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki45:KS Teresin
-
08 wrz17:00
-
09 wrz20:00SEMP Ursynów33:LKS Chlebnia
-
14 wrz19:00
-
15 wrz11:00Piast Piastów34:Żyrardowianka Żyrardów
-
15 wrz11:00LKS Osuchów21:MKS II Piaseczno
-
15 wrz11:00LKS Chlebnia41:Milan Milanówek
-
15 wrz11:00Laura Chylice42:SEMP Ursynów
-
15 wrz12:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz13:00KS Teresin21:Przyszłość Włochy
-
22 wrz11:00Grom Warszawa32:Ursus II Warszawa
-
22 wrz11:00Przyszłość Włochy12:Naprzód Stare Babice
-
22 wrz11:00Piast Piastów20:LKS Osuchów
-
22 wrz14:30
-
22 wrz16:00Żyrardowianka Żyrardów71:KS Konstancin
-
22 wrz16:00
-
22 wrz19:30
-
23 wrz17:00MKS II Piaseczno50:LKS Chlebnia
-
28 wrz19:00Naprzód Stare Babice13:SEMP Ursynów
-
29 wrz11:00LKS Osuchów11:Żyrardowianka Żyrardów
-
29 wrz11:00LKS Chlebnia13:Piast Piastów
-
29 wrz11:00Laura Chylice32:MKS II Piaseczno
-
29 wrz11:00KS Konstancin26:Grom Warszawa
-
29 wrz12:00
-
29 wrz13:00KS Teresin21:Milan Milanówek
-
30 wrz13:00Ursus II Warszawa30:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
06 paź11:00Przyszłość Włochy10:Ursus II Warszawa
-
06 paź11:00Piast Piastów02:Laura Chylice
-
06 paź14:30Milan Milanówek21:Naprzód Stare Babice
-
06 paź15:00Żyrardowianka Żyrardów20:Grom Warszawa
-
06 paź15:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki10:KS Konstancin
-
07 paź13:30
-
07 paź15:00
-
07 paź16:30MKS II Piaseczno03:KS Teresin
-
13 paź11:00LKS Chlebnia13:Żyrardowianka Żyrardów
-
13 paź11:00Laura Chylice22:LKS Osuchów
-
13 paź11:00KS Teresin23:Piast Piastów
-
13 paź11:00KS Konstancin10:Przyszłość Włochy
-
13 paź11:00Grom Warszawa13:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
13 paź12:00
-
14 paź11:00
-
24 paź19:00Naprzód Stare Babice01:MKS II Piaseczno
-
20 paź11:00Przyszłość Włochy01:Grom Warszawa
-
20 paź11:00Piast Piastów21:Naprzód Stare Babice
-
20 paź11:00LKS Osuchów12:KS Teresin
-
20 paź11:00LKS Chlebnia15:Laura Chylice
-
20 paź13:00Żyrardowianka Żyrardów41:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
20 paź15:15Milan Milanówek14:Ursus II Warszawa
-
20 paź17:00
-
20 paź20:00SEMP Ursynów30:KS Konstancin
-
26 paź20:00Laura Chylice13:Żyrardowianka Żyrardów
-
27 paź11:00KS Teresin10:LKS Chlebnia
-
27 paź11:00KS Konstancin01:Milan Milanówek
-
27 paź11:00Grom Warszawa12:SEMP Ursynów
-
27 paź12:00
-
28 paź11:00
-
28 paź11:00Ursus II Warszawa50:MKS II Piaseczno
-
28 paź11:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki51:Przyszłość Włochy
-
03 lis11:00Piast Piastów31:Ursus II Warszawa
-
03 lis11:00
-
03 lis11:00LKS Chlebnia33:Naprzód Stare Babice
-
03 lis11:00Laura Chylice13:KS Teresin
-
03 lis13:00Żyrardowianka Żyrardów26:Przyszłość Włochy
-
04 lis13:30Milan Milanówek20:Grom Warszawa
-
04 lis16:30MKS II Piaseczno40:KS Konstancin
-
04 lis20:00SEMP Ursynów40:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
09 lis19:00
-
10 lis11:00KS Teresin23:Żyrardowianka Żyrardów
-
10 lis11:00KS Konstancin20:Piast Piastów
-
10 lis11:00
-
10 lis11:00
-
10 lis12:00
-
11 lis11:00Ursus II Warszawa71:LKS Osuchów
-
11 lis13:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki00:Milan Milanówek
-
15 lis19:30
-
17 lis11:00Grom Warszawa50:Piast Piastów
-
17 lis11:00LKS Osuchów05:KS Konstancin
-
17 lis11:00
-
17 lis13:30Żyrardowianka Żyrardów10:SEMP Ursynów
-
17 lis16:00
-
18 lis12:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki11:MKS II Piaseczno
-
18 lis13:00Przyszłość Włochy20:Milan Milanówek
-
23 mar11:00Laura Chylice52:Ursus II Warszawa
-
23 mar11:00LKS Chlebnia72:KS Konstancin
-
23 mar11:00SEMP Ursynów32:Milan Milanówek
-
23 mar15:00Żyrardowianka Żyrardów21:Naprzód Stare Babice
-
24 mar11:00LKS Osuchów24:Grom Warszawa
-
24 mar11:00
-
24 mar11:00MKS II Piaseczno11:Przyszłość Włochy
-
24 mar16:00
-
30 mar10:00Grom Warszawa06:LKS Chlebnia
-
30 mar11:00Przyszłość Włochy21:Piast Piastów
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar16:00Żyrardowianka Żyrardów30:Milan Milanówek
-
31 mar11:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki71:LKS Osuchów
-
31 mar11:00Ursus II Warszawa15:KS Teresin
-
31 mar19:30
-
05 kwi19:00
-
06 kwi11:00
-
06 kwi11:00LKS Chlebnia30:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
06 kwi11:00Piast Piastów00:SEMP Ursynów
-
06 kwi12:00
-
06 kwi13:00LKS Osuchów03:Przyszłość Włochy
-
07 kwi14:00MKS II Piaseczno03:Milan Milanówek
-
07 kwi16:30KS Teresin01:KS Konstancin
-
13 kwi11:00
-
13 kwi11:00KS Konstancin23:Naprzód Stare Babice
-
13 kwi15:00Milan Milanówek20:Piast Piastów
-
13 kwi16:00Żyrardowianka Żyrardów30:MKS II Piaseczno
-
13 kwi16:30Grom Warszawa22:KS Teresin
-
13 kwi20:00SEMP Ursynów31:LKS Osuchów
-
14 kwi11:00
-
14 kwi12:00
-
19 kwi17:00LKS Osuchów15:Milan Milanówek
-
19 kwi17:00Piast Piastów22:MKS II Piaseczno
-
19 kwi17:30Przyszłość Włochy32:Laura Chylice
-
19 kwi19:00
-
19 kwi19:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi11:00LKS Chlebnia31:SEMP Ursynów
-
20 kwi12:30KS Teresin33:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
26 kwi17:30
-
27 kwi11:00Przyszłość Włochy21:KS Teresin
-
27 kwi11:00KS Konstancin05:Ursus II Warszawa
-
27 kwi15:00Milan Milanówek00:LKS Chlebnia
-
27 kwi16:00Żyrardowianka Żyrardów41:Piast Piastów
-
28 kwi11:00MKS II Piaseczno40:LKS Osuchów
-
28 kwi11:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki31:Naprzód Stare Babice
-
28 kwi15:00SEMP Ursynów44:Laura Chylice
-
24 kwi17:30Laura Chylice21:Milan Milanówek
-
01 maj11:00KS Teresin30:SEMP Ursynów
-
01 maj11:00LKS Osuchów11:Piast Piastów
-
01 maj12:00
-
04 maj11:00KS Konstancin16:Żyrardowianka Żyrardów
-
04 maj12:00
-
05 maj11:00
-
08 maj18:30
-
11 maj11:00Żyrardowianka Żyrardów70:LKS Osuchów
-
11 maj11:00Piast Piastów30:LKS Chlebnia
-
11 maj11:00
-
11 maj12:00Milan Milanówek10:KS Teresin
-
11 maj13:00Grom Warszawa200:KS Konstancin
-
11 maj19:00SEMP Ursynów41:Naprzód Stare Babice
-
12 maj11:00
-
12 maj18:30MKS II Piaseczno20:Laura Chylice
-
17 maj18:00
-
17 maj18:30
-
18 maj11:00
-
18 maj11:00
-
18 maj11:00LKS Chlebnia70:LKS Osuchów
-
18 maj12:00
-
18 maj17:30Grom Warszawa28:Żyrardowianka Żyrardów
-
19 maj15:00
-
21 maj18:00
-
22 maj17:00LKS Osuchów02:Laura Chylice
-
22 maj17:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki22:Grom Warszawa
-
22 maj18:00Żyrardowianka Żyrardów33:LKS Chlebnia
-
22 maj18:00
-
22 maj18:00Przyszłość Włochy31:KS Konstancin
-
22 maj18:30MKS II Piaseczno11:Naprzód Stare Babice
-
22 maj20:00SEMP Ursynów12:Ursus II Warszawa
-
24 maj19:00Naprzód Stare Babice41:Piast Piastów
-
25 maj11:00
-
25 maj11:00KS Teresin60:LKS Osuchów
-
25 maj12:00
-
25 maj12:00
-
25 maj17:00Laura Chylice10:LKS Chlebnia
-
26 maj11:00Ursus II Warszawa21:Milan Milanówek
-
26 maj12:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki06:Żyrardowianka Żyrardów
-
31 maj18:30
-
01 cze11:00LKS Chlebnia32:KS Teresin
-
01 cze11:00LKS Osuchów25:Naprzód Stare Babice
-
01 cze11:00Przyszłość Włochy40:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
01 cze15:00Milan Milanówek50:KS Konstancin
-
01 cze16:00MKS II Piaseczno10:Ursus II Warszawa
-
01 cze18:00
-
02 cze17:30SEMP Ursynów33:Grom Warszawa
-
07 cze19:00KS Teresin45:Laura Chylice
-
08 cze11:00
-
08 cze11:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki16:SEMP Ursynów
-
08 cze11:00Grom Warszawa02:Milan Milanówek
-
08 cze11:00KS Konstancin32:MKS II Piaseczno
-
08 cze11:00Ursus II Warszawa21:Piast Piastów
-
08 cze11:00
-
08 cze11:00Naprzód Stare Babice26:LKS Chlebnia
-
12 cze20:00Laura Chylice25:Naprzód Stare Babice
-
13 cze20:00
-
15 cze11:00Żyrardowianka Żyrardów12:KS Teresin
-
15 cze11:00
-
15 cze11:00LKS Osuchów06:Ursus II Warszawa
-
15 cze11:00Piast Piastów90:KS Konstancin
-
15 cze11:00MKS II Piaseczno01:Grom Warszawa
-
15 cze11:00Milan Milanówek52:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki