• 15
    13:00
    Iskra Zaręby Kościelne
    1
    2
    :
    Korona II Ostrołęka
  • 15
    17:00
    Wymakracz Długosiodło
    2
    1
    :
    Narew Ostrołęka
  • 15
    17:00
    Orz Goworowo
    1
    7
    :
    Orzeł Sypniewo
  • 15
    17:00
    Gladiator Słoszewo
    1
    5
    :
    Jutrzenka Unieck
  • 15
    17:00
    FC 2013 Różan
    0
    5
    :
    Pełta Karniewo
  • 15
    17:00
    Gryf Kownaty Żędowe
    2
    3
    :
    Tamka Dzierzgowo
  • 15
    17:00
    GKS Andrzejewo
    1
    1
    :
    KS Wąsewo
  • 15
    17:00
    Wkra Radzanów
    2
    2
    :
    Konopianka Konopki
  • 15
    17:00
    GKS Gumino
    1
    2
    :
    WKS Mystkówiec Stary
  • 15
    17:00
    Olimp Ciechanów
    3
    1
    :
    Opia Opinogóra
  • 15
    17:00
    Świt Baranowo
    0
    1
    :
    ALDO Bartnik Myszyniec
  • 15
    17:00
    Wkra II Żuromin
    1
    1
    :
    Błękitni Raciąż
  • -
    ?:?
    GKS Andrzejewo
    3
    0
    :
    KS CK Troszyn
    (walkower)
  • 04
    17:30
    Wkra Sochocin
    1
    1
    :
    Żbik Nasielsk
  • 05
    17:00
    Tamka Dzierzgowo
    4
    8
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 05
    17:00
    Orzeł Sypniewo
    3
    0
    :
    Mazowsze Jednorożec
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Olimp Ciechanów
    5
    3
    :
    Tęcza Ojrzeń
  • 05
    17:00
    Pełta Karniewo
    2
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 05
    17:00
    Błękitni Raciąż
    1
    1
    :
    PAF Płońsk
  • 26
    16:00
    GKS Andrzejewo
    1
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • 26
    16:00
    Orzeł Sypniewo
    1
    2
    :
    Sona Nowe Miasto
  • 26
    16:00
    Olimp Ciechanów
    3
    0
    :
    Żbik Nasielsk
    (walkower)
  • 26
    16:00
    Błękitni Raciąż
    4
    4
    :
    Wkra Żuromin
  • 03
    16:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
    0
    2
    :
    Korona Ostrołęka
  • 03
    16:00
    Sona Nowe Miasto
    1
    6
    :
    MKS Ciechanów
  • 03
    16:00
    Wkra Żuromin
    1
    2
    :
    Mławianka Mława
  • 04
    18:00
    Olimp Ciechanów
    0
    5
    :
    MKS Przasnysz
  • 17
    15:30
    Korona Ostrołęka
    4
    3
    :
    MKS Ciechanów
  • 17
    15:30
    MKS Przasnysz
    2
    0
    :
    Mławianka Mława
  • 24
    13:00
    Korona Ostrołęka
    2
    0
    :
    MKS Przasnysz