Podkarpackie | Klasa A | Jarosław I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
114
47.5 %
Zwycięstwa gości
87
36.25 %
Remisy
39
16.25 %

Bramki

Gospodarzy
574
średnia: 2.39
Gości
447
średnia: 1.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.67%
4 z 240
0.5
98.33%
236 z 240
10%
24 z 240
1.5
90%
216 z 240
25.42%
61 z 240
2.5
74.58%
179 z 240
45.83%
110 z 240
3.5
54.17%
130 z 240
60.83%
146 z 240
4.5
39.17%
94 z 240
72.5%
174 z 240
5.5
27.5%
66 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 21 8.75 %
1:2 18 7.5 %
2:0 12 5 %
3:0 12 5 %
2:1 11 4.58 %
3:1 11 4.58 %
0:1 10 4.17 %
1:0 10 4.17 %
1:3 10 4.17 %
2:2 8 3.33 %
0:3 8 3.33 %
4:1 8 3.33 %
4:2 7 2.92 %
1:4 5 2.08 %
6:1 5 2.08 %
0:0 4 1.67 %
3:3 4 1.67 %
3:2 4 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 1.67 %
4:0 4 1.67 %
5:0 4 1.67 %
0:5 4 1.67 %
7:2 4 1.67 %
2:3 3 1.25 %
2:4 3 1.25 %
2:5 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
0:4 3 1.25 %
1:5 3 1.25 %
7:1 3 1.25 %
7:0 3 1.25 %
3:4 2 0.83 %
4:3 2 0.83 %
5:1 2 0.83 %
2:6 2 0.83 %
0:6 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:1 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
5:5 1 0.42 %
4:5 1 0.42 %
6:5 1 0.42 %
5:3 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
3:8 1 0.42 %
6:0 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
8:2 1 0.42 %
0:7 1 0.42 %
1:8 1 0.42 %
2:9 1 0.42 %
10:2 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %
12:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    42
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    32
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    47
    23%
  • 12
    17:00
    Santos Piwoda
    1
    1
    :
    KS Węgierka
  • 12
    17:00
    Dąb Dobkowice
    2
    2
    :
    Wiraż Chłopice
  • 12
    17:00
    Łęg Łowce
    4
    2
    :
    Korona Tuchla
  • 12
    17:00
    KS Szówsko
    0
    2
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 12
    17:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    1
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 12
    17:00
    Hetman Laszki
    1
    2
    :
    Victoria Kidałowice
  • 12
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    4
    2
    :
    Delin Munina
  • 12
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    7
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 18
    16:00
    Victoria Kidałowice
    1
    0
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 19
    17:00
    KS Węgierka
    2
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 19
    17:00
    Delin Munina
    0
    1
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 19
    17:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    2
    6
    :
    Hetman Laszki
  • 19
    17:00
    Czarni Pawłosiów
    4
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 19
    17:00
    Korona Tuchla
    3
    3
    :
    KS Szówsko
  • 19
    17:00
    Wiraż Chłopice
    4
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 19
    17:00
    Santos Piwoda
    5
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 25
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    2
    1
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 26
    17:00
    Łęg Łowce
    1
    1
    :
    Santos Piwoda
  • 26
    17:00
    KS Szówsko
    2
    3
    :
    Wiraż Chłopice
  • 26
    17:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    0
    :
    Korona Tuchla
  • 26
    17:00
    Hetman Laszki
    3
    3
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 26
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    5
    1
    :
    Victoria Kidałowice
  • 26
    17:00
    Strażak Sośnica
    10
    2
    :
    Delin Munina
  • 26
    17:30
    Dąb Dobkowice
    4
    5
    :
    KS Węgierka
  • 01
    16:00
    KS Węgierka
    1
    2
    :
    Delin Munina
  • 01
    16:00
    Victoria Kidałowice
    7
    0
    :
    Strażak Sośnica
  • 02
    16:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    1
    1
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 02
    16:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    0
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 02
    16:00
    Korona Tuchla
    0
    1
    :
    Hetman Laszki
  • 02
    16:00
    Wiraż Chłopice
    1
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 02
    16:00
    Santos Piwoda
    4
    0
    :
    KS Szówsko
  • 02
    16:00
    Dąb Dobkowice
    1
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 09
    16:00
    Łęg Łowce
    0
    3
    :
    KS Węgierka
  • 09
    16:00
    KS Szówsko
    0
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 09
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    1
    :
    Santos Piwoda
  • 09
    16:00
    Hetman Laszki
    0
    0
    :
    Wiraż Chłopice
  • 09
    16:00
    KS Pro-100 Wietlin
    7
    2
    :
    Korona Tuchla
  • 09
    16:00
    Błękitni Pełkinie
    0
    5
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 09
    16:00
    Strażak Sośnica
    1
    2
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 09
    16:00
    Delin Munina
    1
    4
    :
    Victoria Kidałowice
  • 16
    16:00
    KS Węgierka
    0
    2
    :
    Victoria Kidałowice
  • 16
    16:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    1
    1
    :
    Delin Munina
  • 16
    16:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    2
    :
    Strażak Sośnica
  • 16
    16:00
    Korona Tuchla
    1
    4
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 16
    16:00
    Wiraż Chłopice
    1
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 16
    16:00
    Santos Piwoda
    5
    0
    :
    Hetman Laszki
  • 16
    16:00
    Dąb Dobkowice
    1
    7
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 16
    16:00
    Łęg Łowce
    1
    8
    :
    KS Szówsko
  • 22
    16:00
    Victoria Kidałowice
    7
    2
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 23
    13:00
    Strażak Sośnica
    1
    2
    :
    Korona Tuchla
  • 23
    16:00
    KS Szówsko
    0
    1
    :
    KS Węgierka
  • 23
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    4
    :
    Łęg Łowce
  • 23
    16:00
    Hetman Laszki
    4
    1
    :
    Dąb Dobkowice
  • 23
    16:00
    KS Pro-100 Wietlin
    2
    0
    :
    Santos Piwoda
  • 23
    16:00
    Błękitni Pełkinie
    7
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 23
    16:00
    Delin Munina
    0
    5
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 29
    16:00
    KS Szówsko
    2
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 30
    16:00
    KS Węgierka
    3
    0
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 30
    16:00
    Czarni Pawłosiów
    0
    1
    :
    Victoria Kidałowice
  • 30
    16:00
    Korona Tuchla
    3
    3
    :
    Delin Munina
  • 30
    16:00
    Wiraż Chłopice
    1
    2
    :
    Strażak Sośnica
  • 30
    16:00
    Santos Piwoda
    1
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 30
    16:00
    Dąb Dobkowice
    3
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 30
    16:00
    Łęg Łowce
    2
    5
    :
    Hetman Laszki
  • 06
    15:00
    Victoria Kidałowice
    4
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 06
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    0
    2
    :
    KS Węgierka
  • 07
    15:00
    Hetman Laszki
    1
    0
    :
    KS Szówsko
  • 07
    15:00
    KS Pro-100 Wietlin
    5
    2
    :
    Łęg Łowce
  • 07
    15:00
    Błękitni Pełkinie
    6
    1
    :
    Dąb Dobkowice
  • 07
    15:00
    Strażak Sośnica
    3
    0
    :
    Santos Piwoda
  • 07
    15:00
    Delin Munina
    2
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 07
    15:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    0
    3
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 14
    12:00
    Dąb Dobkowice
    1
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 14
    15:00
    KS Węgierka
    0
    3
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 14
    15:00
    Korona Tuchla
    0
    3
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 14
    15:00
    Wiraż Chłopice
    2
    5
    :
    Victoria Kidałowice
  • 14
    15:00
    Santos Piwoda
    5
    1
    :
    Delin Munina
  • 14
    15:00
    Łęg Łowce
    0
    3
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 14
    15:00
    KS Szówsko
    1
    0
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 14
    15:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    2
    1
    :
    Hetman Laszki
  • 21
    15:00
    Hetman Laszki
    2
    2
    :
    KS Węgierka
  • 21
    15:00
    KS Pro-100 Wietlin
    0
    1
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 21
    15:00
    Strażak Sośnica
    7
    0
    :
    Łęg Łowce
  • 21
    15:00
    Delin Munina
    1
    2
    :
    Dąb Dobkowice
  • 21
    15:00
    Victoria Kidałowice
    3
    3
    :
    Santos Piwoda
  • 21
    15:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    3
    0
    :
    Wiraż Chłopice
  • 21
    15:00
    Czarni Pawłosiów
    1
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 21
    15:15
    Błękitni Pełkinie
    5
    2
    :
    KS Szówsko
  • 28
    11:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    3
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 28
    13:30
    Santos Piwoda
    1
    0
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 28
    14:00
    KS Węgierka
    1
    0
    :
    Korona Tuchla
  • 28
    14:00
    Wiraż Chłopice
    2
    5
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 28
    14:00
    Dąb Dobkowice
    2
    4
    :
    Victoria Kidałowice
  • 28
    14:00
    Łęg Łowce
    2
    0
    :
    Delin Munina
  • 28
    14:00
    KS Szówsko
    2
    2
    :
    Strażak Sośnica
  • 28
    14:00
    Hetman Laszki
    1
    1
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 03
    14:00
    KS Pro-100 Wietlin
    3
    1
    :
    KS Węgierka
  • 03
    14:00
    Victoria Kidałowice
    3
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 03
    14:30
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    2
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 04
    14:00
    Błękitni Pełkinie
    4
    2
    :
    Hetman Laszki
  • 04
    14:00
    Strażak Sośnica
    0
    3
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 04
    14:00
    Delin Munina
    0
    4
    :
    KS Szówsko
  • 04
    14:00
    Czarni Pawłosiów
    2
    0
    :
    Santos Piwoda
  • 04
    14:00
    Korona Tuchla
    3
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 10
    13:00
    KS Szówsko
    1
    1
    :
    Victoria Kidałowice
  • 11
    12:30
    Hetman Laszki
    4
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 11
    13:00
    Łęg Łowce
    1
    5
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 11
    14:00
    KS Węgierka
    1
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 11
    14:00
    Santos Piwoda
    4
    3
    :
    Korona Tuchla
  • 11
    14:00
    Dąb Dobkowice
    0
    6
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 11
    14:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    7
    2
    :
    Delin Munina
  • 11
    14:00
    KS Pro-100 Wietlin
    6
    1
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 17
    13:00
    Czarni Pawłosiów
    6
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 17
    13:30
    Korona Tuchla
    2
    1
    :
    Dąb Dobkowice
  • 17
    14:00
    Victoria Kidałowice
    1
    2
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 18
    14:00
    Błękitni Pełkinie
    4
    1
    :
    KS Węgierka
  • 18
    14:00
    Strażak Sośnica
    2
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 18
    14:00
    Delin Munina
    1
    2
    :
    Hetman Laszki
  • 18
    14:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    2
    2
    :
    KS Szówsko
  • 18
    14:00
    Wiraż Chłopice
    1
    2
    :
    Santos Piwoda
  • 17
    15:00
    KS Węgierka
    0
    1
    :
    Santos Piwoda
  • 17
    15:00
    Wiraż Chłopice
    1
    2
    :
    Dąb Dobkowice
  • 17
    15:00
    Korona Tuchla
    4
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 17
    15:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    1
    :
    KS Szówsko
  • 17
    15:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    1
    1
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 17
    15:00
    Victoria Kidałowice
    1
    2
    :
    Hetman Laszki
  • 17
    15:00
    Delin Munina
    0
    1
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 17
    15:00
    Strażak Sośnica
    5
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 23
    15:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    2
    2
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 24
    12:00
    KS Szówsko
    3
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 24
    14:00
    Dąb Dobkowice
    0
    4
    :
    Santos Piwoda
  • 24
    14:30
    Hetman Laszki
    0
    4
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 24
    15:00
    Strażak Sośnica
    0
    1
    :
    KS Węgierka
  • 24
    15:00
    Błękitni Pełkinie
    2
    4
    :
    Delin Munina
  • 24
    15:00
    KS Pro-100 Wietlin
    1
    3
    :
    Victoria Kidałowice
  • 24
    15:00
    Łęg Łowce
    2
    0
    :
    Wiraż Chłopice
  • 31
    15:00
    KS Węgierka
    0
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 31
    15:00
    Santos Piwoda
    12
    0
    :
    Łęg Łowce
  • 31
    15:00
    Wiraż Chłopice
    2
    1
    :
    KS Szówsko
  • 31
    15:00
    Korona Tuchla
    1
    1
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 31
    15:00
    Czarni Pawłosiów
    1
    0
    :
    Hetman Laszki
  • 31
    15:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    3
    0
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 31
    15:00
    Victoria Kidałowice
    5
    5
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 31
    15:00
    Delin Munina
    4
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 07
    13:00
    Hetman Laszki
    2
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 07
    14:00
    Strażak Sośnica
    1
    3
    :
    Victoria Kidałowice
  • 07
    16:00
    Delin Munina
    2
    0
    :
    KS Węgierka
  • 07
    16:00
    Błękitni Pełkinie
    2
    1
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 07
    16:00
    KS Pro-100 Wietlin
    1
    3
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 07
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 07
    16:00
    KS Szówsko
    0
    5
    :
    Santos Piwoda
  • 07
    16:00
    Łęg Łowce
    2
    2
    :
    Dąb Dobkowice
  • 14
    13:30
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    3
    1
    :
    Strażak Sośnica
  • 14
    14:00
    Dąb Dobkowice
    1
    2
    :
    KS Szówsko
  • 14
    16:00
    KS Węgierka
    3
    0
    :
    Łęg Łowce
  • 14
    16:00
    Santos Piwoda
    5
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 14
    16:00
    Wiraż Chłopice
    1
    4
    :
    Hetman Laszki
  • 14
    16:00
    Korona Tuchla
    1
    3
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 14
    16:00
    Czarni Pawłosiów
    6
    1
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 14
    16:00
    Victoria Kidałowice
    7
    0
    :
    Delin Munina
  • 20
    11:00
    Błękitni Pełkinie
    0
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 20
    11:00
    Hetman Laszki
    2
    6
    :
    Santos Piwoda
  • 20
    12:00
    Victoria Kidałowice
    2
    0
    :
    KS Węgierka
  • 20
    12:00
    Delin Munina
    1
    2
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 20
    12:00
    Strażak Sośnica
    0
    5
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 20
    12:00
    KS Pro-100 Wietlin
    1
    3
    :
    Wiraż Chłopice
  • 20
    12:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    1
    3
    :
    Dąb Dobkowice
  • 20
    12:00
    KS Szówsko
    4
    2
    :
    Łęg Łowce
  • 27
    15:00
    Korona Tuchla
    2
    0
    :
    Strażak Sośnica
  • 27
    16:00
    KS Węgierka
    1
    1
    :
    KS Szówsko
  • 27
    16:00
    Wiraż Chłopice
    4
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 28
    14:00
    Dąb Dobkowice
    2
    3
    :
    Hetman Laszki
  • 28
    16:00
    Łęg Łowce
    0
    3
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 28
    16:00
    Santos Piwoda
    7
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 28
    16:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    0
    :
    Delin Munina
  • 28
    16:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    2
    0
    :
    Victoria Kidałowice
  • 05
    14:00
    Strażak Sośnica
    0
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 05
    17:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    1
    0
    :
    KS Węgierka
  • 05
    17:00
    Victoria Kidałowice
    1
    3
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 05
    17:00
    Delin Munina
    3
    0
    :
    Korona Tuchla
  • 05
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    1
    2
    :
    Santos Piwoda
  • 05
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    2
    1
    :
    Dąb Dobkowice
  • 05
    17:00
    Hetman Laszki
    4
    1
    :
    Łęg Łowce
  • 05
    17:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    4
    3
    :
    KS Szówsko
  • 11
    17:00
    Santos Piwoda
    9
    0
    :
    Strażak Sośnica
  • 12
    15:00
    Dąb Dobkowice
    1
    3
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 12
    17:00
    KS Węgierka
    5
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 12
    17:00
    KS Szówsko
    2
    0
    :
    Hetman Laszki
  • 12
    17:00
    Łęg Łowce
    1
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 12
    17:00
    Wiraż Chłopice
    4
    4
    :
    Delin Munina
  • 12
    17:00
    Korona Tuchla
    6
    5
    :
    Victoria Kidałowice
  • 12
    17:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    0
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 18
    17:00
    Hetman Laszki
    3
    1
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 19
    14:00
    Strażak Sośnica
    3
    1
    :
    Dąb Dobkowice
  • 19
    17:00
    Czarni Pawłosiów
    1
    1
    :
    KS Węgierka
  • 19
    17:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    2
    1
    :
    Korona Tuchla
  • 19
    17:00
    Victoria Kidałowice
    3
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 19
    17:00
    Delin Munina
    1
    5
    :
    Santos Piwoda
  • 19
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    8
    2
    :
    Łęg Łowce
  • 19
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    3
    4
    :
    KS Szówsko
  • 26
    17:00
    KS Węgierka
    0
    0
    :
    Hetman Laszki
  • 26
    17:00
    KS Szówsko
    2
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 26
    17:00
    Łęg Łowce
    0
    6
    :
    Strażak Sośnica
  • 26
    17:00
    Dąb Dobkowice
    1
    1
    :
    Delin Munina
  • 26
    17:00
    Wiraż Chłopice
    3
    1
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 26
    17:00
    Korona Tuchla
    0
    7
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 05
    17:00
    Santos Piwoda
    2
    0
    :
    Victoria Kidałowice
  • 20
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    3
    2
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 01
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    1
    3
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 01
    17:30
    Victoria Kidałowice
    4
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 02
    14:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    1
    0
    :
    Santos Piwoda
  • 02
    14:00
    Strażak Sośnica
    1
    1
    :
    KS Szówsko
  • 02
    17:00
    Korona Tuchla
    0
    3
    :
    KS Węgierka
  • 02
    17:00
    Czarni Pawłosiów
    7
    1
    :
    Wiraż Chłopice
  • 02
    17:00
    Delin Munina
    3
    0
    :
    Łęg Łowce
  • 02
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    1
    5
    :
    Hetman Laszki
  • 08
    17:00
    Hetman Laszki
    4
    2
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 08
    17:00
    KS Szówsko
    1
    2
    :
    Delin Munina
  • 08
    17:00
    Santos Piwoda
    8
    1
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 09
    17:00
    KS Węgierka
    8
    1
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 09
    17:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    5
    3
    :
    Strażak Sośnica
  • 09
    17:00
    Łęg Łowce
    1
    4
    :
    Victoria Kidałowice
  • 09
    17:00
    Dąb Dobkowice
    0
    2
    :
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • 09
    17:00
    Wiraż Chłopice
    2
    3
    :
    Korona Tuchla
  • 15
    15:00
    Korona Tuchla
    1
    1
    :
    Santos Piwoda
  • 15
    17:00
    Victoria Kidałowice
    1
    1
    :
    KS Szówsko
  • 15
    17:00
    Błękitni Pełkinie
    6
    1
    :
    KS Pro-100 Wietlin
  • 16
    16:00
    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
    4
    0
    :
    Łęg Łowce
  • 16
    17:00
    Wiraż Chłopice
    2
    1
    :
    KS Węgierka
  • 16
    17:00
    Czarni Pawłosiów
    3
    0
    :
    Dąb Dobkowice
  • 16
    17:00
    Delin Munina
    3
    0
    :
    Iskra Cieszacin Wielki
  • 16
    17:00
    Strażak Sośnica
    1
    3
    :
    Hetman Laszki
  • 22
    16:00
    KS Węgierka
    3
    4
    :
    Błękitni Pełkinie
  • 22
    16:00
    Iskra Cieszacin Wielki
    2
    9
    :
    Victoria Kidałowice
  • 22
    17:00
    Hetman Laszki
    6
    0
    :
    Delin Munina
  • 22
    17:00
    Łęg Łowce
    3
    6
    :
    Czarni Pawłosiów
  • 22
    17:00
    Santos Piwoda
    4
    2
    :
    Wiraż Chłopice
  • 23
    14:00
    Dąb Dobkowice
    3
    8
    :
    Korona Tuchla
  • 23
    17:00
    KS Pro-100 Wietlin
    2
    4
    :
    Strażak Sośnica