Podkarpackie | Klasa A | Jarosław IV (Lubaczów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
48.35 %
Zwycięstwa gości
65
35.71 %
Remisy
29
15.93 %

Bramki

Gospodarzy
433
średnia: 2.38
Gości
371
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.3%
6 z 182
0.5
96.7%
176 z 182
9.89%
18 z 182
1.5
90.11%
164 z 182
24.18%
44 z 182
2.5
75.82%
138 z 182
37.91%
69 z 182
3.5
62.09%
113 z 182
53.85%
98 z 182
4.5
46.15%
84 z 182
69.78%
127 z 182
5.5
30.22%
55 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 5.49 %
2:0 10 5.49 %
2:1 8 4.4 %
2:3 8 4.4 %
4:2 8 4.4 %
2:2 7 3.85 %
0:1 7 3.85 %
1:3 7 3.85 %
0:3 7 3.85 %
3:0 7 3.85 %
0:0 6 3.3 %
3:2 6 3.3 %
0:2 6 3.3 %
3:1 6 3.3 %
0:4 6 3.3 %
1:0 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 5 2.75 %
4:1 5 2.75 %
3:3 4 2.2 %
6:1 4 2.2 %
6:0 4 2.2 %
1:2 3 1.65 %
4:3 3 1.65 %
5:2 3 1.65 %
4:0 3 1.65 %
5:1 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
0:6 3 1.65 %
5:5 2 1.1 %
5:3 2 1.1 %
3:6 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 1.1 %
8:0 2 1.1 %
2:4 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
1:6 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
2:8 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
2:10 1 0.55 %
12:0 1 0.55 %
0:14 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    75
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    20%
  • 12
    17:00
    Juwenia Cieszanów
    0
    3
    :
    Graniczni Krowica
  • 18
    16:00
    Victoria Stary Dzików
    2
    2
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 19
    17:00
    Czerwoni Cewków
    1
    0
    :
    Zdrój Horyniec
  • 19
    17:00
    Unia Łukawiec
    0
    4
    :
    Roztocze Narol
  • 19
    17:00
    Leśnik Płazów
    1
    1
    :
    Zryw Młodów
  • 19
    17:00
    Błękitni Futory
    1
    3
    :
    Czarni Oleszyce
  • 19
    17:00
    Huragan Basznia Dolna
    4
    2
    :
    Start Lisie Jamy
  • 24
    17:30
    Victoria Stary Dzików
    0
    0
    :
    Czerwoni Cewków
  • 26
    17:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    0
    0
    :
    Start Lisie Jamy
  • 26
    17:00
    Graniczni Krowica
    2
    0
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 26
    17:00
    Czarni Oleszyce
    2
    2
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 26
    17:00
    Zryw Młodów
    2
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 26
    17:00
    Roztocze Narol
    6
    1
    :
    Leśnik Płazów
  • 26
    17:00
    Zdrój Horyniec
    4
    2
    :
    Unia Łukawiec
  • 02
    16:00
    Czerwoni Cewków
    2
    0
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 02
    16:00
    Unia Łukawiec
    0
    2
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 02
    16:00
    Leśnik Płazów
    5
    5
    :
    Zdrój Horyniec
  • 02
    16:00
    Błękitni Futory
    1
    4
    :
    Roztocze Narol
  • 02
    16:00
    Juwenia Cieszanów
    0
    0
    :
    Zryw Młodów
  • 02
    16:00
    Huragan Basznia Dolna
    1
    3
    :
    Czarni Oleszyce
  • 02
    16:00
    Graniczni Krowica
    2
    1
    :
    Start Lisie Jamy
  • 08
    16:30
    Zryw Młodów
    5
    0
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 08
    17:00
    Victoria Stary Dzików
    3
    0
    :
    Leśnik Płazów
  • 09
    11:00
    Czerwoni Cewków
    6
    0
    :
    Unia Łukawiec
  • 09
    16:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    2
    3
    :
    Graniczni Krowica
  • 09
    16:00
    Czarni Oleszyce
    1
    3
    :
    Start Lisie Jamy
  • 09
    16:00
    Roztocze Narol
    1
    3
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 09
    16:00
    Zdrój Horyniec
    0
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 16
    16:00
    Unia Łukawiec
    1
    1
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 16
    16:00
    Leśnik Płazów
    0
    6
    :
    Czerwoni Cewków
  • 16
    16:00
    Błękitni Futory
    0
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 16
    16:00
    Juwenia Cieszanów
    0
    3
    :
    Zdrój Horyniec
  • 16
    16:00
    Huragan Basznia Dolna
    1
    4
    :
    Roztocze Narol
  • 16
    16:00
    Zryw Młodów
    4
    2
    :
    Start Lisie Jamy
  • 16
    16:00
    Graniczni Krowica
    0
    0
    :
    Czarni Oleszyce
  • 22
    16:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    4
    3
    :
    Czarni Oleszyce
  • 23
    16:00
    Zryw Młodów
    3
    1
    :
    Graniczni Krowica
  • 23
    16:00
    Start Lisie Jamy
    1
    1
    :
    Roztocze Narol
  • 23
    16:00
    Zdrój Horyniec
    3
    1
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 23
    16:00
    Victoria Stary Dzików
    6
    1
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 23
    16:00
    Błękitni Futory
    2
    3
    :
    Czerwoni Cewków
  • 23
    16:00
    Unia Łukawiec
    3
    0
    :
    Leśnik Płazów
  • 30
    16:00
    Leśnik Płazów
    5
    2
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 30
    16:00
    Błękitni Futory
    4
    3
    :
    Unia Łukawiec
  • 30
    16:00
    Juwenia Cieszanów
    2
    0
    :
    Czerwoni Cewków
  • 30
    16:00
    Huragan Basznia Dolna
    2
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 30
    16:00
    Start Lisie Jamy
    2
    0
    :
    Zdrój Horyniec
  • 30
    16:00
    Graniczni Krowica
    1
    1
    :
    Roztocze Narol
  • 30
    16:00
    Czarni Oleszyce
    2
    4
    :
    Zryw Młodów
  • 07
    15:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    2
    3
    :
    Zryw Młodów
  • 07
    15:00
    Roztocze Narol
    5
    1
    :
    Czarni Oleszyce
  • 07
    15:00
    Zdrój Horyniec
    0
    2
    :
    Graniczni Krowica
  • 07
    15:00
    Victoria Stary Dzików
    4
    0
    :
    Start Lisie Jamy
  • 07
    15:00
    Unia Łukawiec
    0
    6
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 07
    15:00
    Leśnik Płazów
    4
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 07
    15:30
    Huragan Basznia Dolna
    1
    3
    :
    Czerwoni Cewków
  • 14
    15:00
    Błękitni Futory
    3
    1
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 14
    15:00
    Juwenia Cieszanów
    5
    1
    :
    Leśnik Płazów
  • 14
    15:00
    Huragan Basznia Dolna
    6
    2
    :
    Unia Łukawiec
  • 14
    15:00
    Start Lisie Jamy
    1
    0
    :
    Czerwoni Cewków
  • 14
    15:00
    Graniczni Krowica
    3
    2
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 14
    15:00
    Czarni Oleszyce
    2
    3
    :
    Zdrój Horyniec
  • 14
    15:00
    Zryw Młodów
    0
    2
    :
    Roztocze Narol
  • 20
    15:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    3
    5
    :
    Roztocze Narol
  • 21
    15:00
    Zdrój Horyniec
    0
    1
    :
    Zryw Młodów
  • 21
    15:00
    Victoria Stary Dzików
    0
    5
    :
    Czarni Oleszyce
  • 21
    15:00
    Graniczni Krowica
    0
    1
    :
    Czerwoni Cewków
  • 21
    15:00
    Unia Łukawiec
    0
    3
    :
    Start Lisie Jamy
  • 21
    15:00
    Leśnik Płazów
    3
    3
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 21
    15:00
    Błękitni Futory
    1
    0
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 28
    14:00
    Juwenia Cieszanów
    1
    1
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 28
    14:00
    Huragan Basznia Dolna
    3
    2
    :
    Błękitni Futory
  • 28
    14:00
    Start Lisie Jamy
    5
    3
    :
    Leśnik Płazów
  • 28
    14:00
    Graniczni Krowica
    2
    1
    :
    Unia Łukawiec
  • 28
    14:00
    Czarni Oleszyce
    3
    2
    :
    Czerwoni Cewków
  • 28
    14:00
    Zryw Młodów
    2
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 28
    14:00
    Roztocze Narol
    5
    1
    :
    Zdrój Horyniec
  • 03
    14:00
    Czerwoni Cewków
    0
    4
    :
    Zryw Młodów
  • 04
    14:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    4
    1
    :
    Zdrój Horyniec
  • 04
    14:00
    Victoria Stary Dzików
    0
    6
    :
    Roztocze Narol
  • 04
    14:00
    Unia Łukawiec
    2
    8
    :
    Czarni Oleszyce
  • 04
    14:00
    Leśnik Płazów
    3
    3
    :
    Graniczni Krowica
  • 04
    14:00
    Juwenia Cieszanów
    3
    0
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 04
    14:30
    Błękitni Futory
    1
    2
    :
    Start Lisie Jamy
  • 10
    14:00
    Graniczni Krowica
    3
    0
    :
    Błękitni Futory
  • 10
    14:00
    Czarni Oleszyce
    4
    3
    :
    Leśnik Płazów
  • 10
    14:00
    Zryw Młodów
    2
    1
    :
    Unia Łukawiec
  • 11
    14:00
    Huragan Basznia Dolna
    2
    1
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 11
    14:00
    Start Lisie Jamy
    1
    3
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 11
    14:00
    Roztocze Narol
    2
    0
    :
    Czerwoni Cewków
  • 11
    14:00
    Zdrój Horyniec
    2
    1
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 23
    15:00
    Roztocze Narol
    8
    0
    :
    Unia Łukawiec
  • 24
    15:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    5
    2
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 24
    15:00
    Zdrój Horyniec
    1
    1
    :
    Czerwoni Cewków
  • 24
    15:00
    Zryw Młodów
    7
    1
    :
    Leśnik Płazów
  • 24
    15:00
    Czarni Oleszyce
    0
    3
    :
    Błękitni Futory
  • 24
    15:00
    Graniczni Krowica
    2
    3
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 24
    15:00
    Start Lisie Jamy
    6
    1
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 31
    15:00
    Start Lisie Jamy
    4
    2
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 31
    15:00
    Huragan Basznia Dolna
    2
    0
    :
    Graniczni Krowica
  • 31
    15:00
    Juwenia Cieszanów
    1
    0
    :
    Czarni Oleszyce
  • 31
    15:00
    Błękitni Futory
    3
    3
    :
    Zryw Młodów
  • 31
    15:00
    Leśnik Płazów
    0
    14
    :
    Roztocze Narol
  • 31
    15:00
    Unia Łukawiec
    0
    3
    :
    Zdrój Horyniec
  • 31
    15:00
    Czerwoni Cewków
    1
    1
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 07
    14:00
    Czarni Oleszyce
    2
    2
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 07
    15:00
    Victoria Stary Dzików
    3
    2
    :
    Unia Łukawiec
  • 07
    16:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    2
    0
    :
    Czerwoni Cewków
  • 07
    16:00
    Zdrój Horyniec
    8
    0
    :
    Leśnik Płazów
  • 07
    16:00
    Roztocze Narol
    4
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 07
    16:00
    Zryw Młodów
    0
    1
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 07
    16:00
    Start Lisie Jamy
    3
    1
    :
    Graniczni Krowica
  • 14
    15:00
    Unia Łukawiec
    0
    8
    :
    Czerwoni Cewków
  • 14
    16:00
    Graniczni Krowica
    4
    1
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 14
    16:00
    Start Lisie Jamy
    3
    0
    :
    Czarni Oleszyce
  • 14
    16:00
    Huragan Basznia Dolna
    3
    3
    :
    Zryw Młodów
  • 14
    16:00
    Juwenia Cieszanów
    1
    1
    :
    Roztocze Narol
  • 14
    16:00
    Błękitni Futory
    0
    2
    :
    Zdrój Horyniec
  • 14
    16:00
    Leśnik Płazów
    2
    2
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 28
    14:00
    Victoria Stary Dzików
    1
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 28
    14:00
    Czarni Oleszyce
    1
    4
    :
    Graniczni Krowica
  • 28
    15:00
    Start Lisie Jamy
    2
    1
    :
    Zryw Młodów
  • 28
    16:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    5
    3
    :
    Unia Łukawiec
  • 28
    16:00
    Zdrój Horyniec
    3
    0
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 28
    16:00
    Roztocze Narol
    5
    0
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 28
    16:30
    Czerwoni Cewków
    1
    7
    :
    Leśnik Płazów
  • 01
    17:00
    Czerwoni Cewków
    0
    3
    :
    Błękitni Futory
  • 03
    16:00
    Juwenia Cieszanów
    1
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 05
    17:00
    Czarni Oleszyce
    1
    3
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 05
    17:00
    Roztocze Narol
    4
    1
    :
    Start Lisie Jamy
  • 05
    17:00
    Huragan Basznia Dolna
    2
    10
    :
    Zdrój Horyniec
  • 05
    17:00
    Leśnik Płazów
    4
    0
    :
    Unia Łukawiec
  • 05
    17:30
    Graniczni Krowica
    2
    0
    :
    Zryw Młodów
  • 11
    17:00
    Czerwoni Cewków
    1
    1
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 12
    17:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    4
    2
    :
    Leśnik Płazów
  • 12
    17:00
    Unia Łukawiec
    0
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 12
    17:00
    Victoria Stary Dzików
    4
    2
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 12
    17:00
    Zdrój Horyniec
    0
    2
    :
    Start Lisie Jamy
  • 12
    17:00
    Roztocze Narol
    6
    2
    :
    Graniczni Krowica
  • 12
    17:00
    Zryw Młodów
    0
    2
    :
    Czarni Oleszyce
  • 19
    14:00
    Czarni Oleszyce
    0
    4
    :
    Roztocze Narol
  • 19
    15:00
    Start Lisie Jamy
    2
    2
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 19
    17:00
    Zryw Młodów
    3
    2
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 19
    17:00
    Graniczni Krowica
    1
    4
    :
    Zdrój Horyniec
  • 19
    17:00
    Czerwoni Cewków
    6
    0
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 19
    17:00
    Juwenia Cieszanów
    2
    1
    :
    Unia Łukawiec
  • 19
    17:00
    Błękitni Futory
    5
    5
    :
    Leśnik Płazów
  • 25
    17:30
    Victoria Stary Dzików
    1
    4
    :
    Graniczni Krowica
  • 26
    15:00
    Zdrój Horyniec
    6
    1
    :
    Czarni Oleszyce
  • 26
    17:00
    Leśnik Płazów
    3
    1
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 26
    17:00
    Unia Łukawiec
    4
    2
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 26
    17:00
    Roztocze Narol
    6
    0
    :
    Zryw Młodów
  • 05
    18:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    1
    2
    :
    Błękitni Futory
  • 19
    17:30
    Czerwoni Cewków
    2
    3
    :
    Start Lisie Jamy
  • 01
    14:00
    Huragan Basznia Dolna
    2
    5
    :
    Leśnik Płazów
  • 02
    15:00
    Start Lisie Jamy
    5
    0
    :
    Unia Łukawiec
  • 02
    17:00
    Roztocze Narol
    12
    0
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 02
    17:00
    Zryw Młodów
    1
    6
    :
    Zdrój Horyniec
  • 02
    17:00
    Czarni Oleszyce
    3
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 02
    17:00
    Czerwoni Cewków
    5
    2
    :
    Graniczni Krowica
  • 02
    17:00
    Juwenia Cieszanów
    0
    1
    :
    Błękitni Futory
  • 09
    14:00
    Czerwoni Cewków
    2
    2
    :
    Czarni Oleszyce
  • 09
    17:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    0
    5
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 09
    17:00
    Błękitni Futory
    0
    4
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 09
    17:00
    Leśnik Płazów
    3
    6
    :
    Start Lisie Jamy
  • 09
    17:00
    Unia Łukawiec
    0
    4
    :
    Graniczni Krowica
  • 09
    17:00
    Victoria Stary Dzików
    4
    0
    :
    Zryw Młodów
  • 09
    17:00
    Zdrój Horyniec
    2
    3
    :
    Roztocze Narol
  • 20
    13:00
    Graniczni Krowica
    6
    3
    :
    Leśnik Płazów
  • 12
    18:00
    Zryw Młodów
    0
    1
    :
    Czerwoni Cewków
  • 16
    15:00
    Start Lisie Jamy
    6
    0
    :
    Błękitni Futory
  • 16
    17:00
    Zdrój Horyniec
    2
    3
    :
    Rolnik Wólka Krowicka
  • 16
    17:00
    Roztocze Narol
    7
    0
    :
    Victoria Stary Dzików
  • 16
    17:00
    Czarni Oleszyce
    4
    2
    :
    Unia Łukawiec
  • 16
    17:00
    Huragan Basznia Dolna
    1
    2
    :
    Juwenia Cieszanów
  • 20
    14:00
    Czerwoni Cewków
    0
    4
    :
    Roztocze Narol
  • 22
    18:00
    Victoria Stary Dzików
    3
    6
    :
    Zdrój Horyniec
  • 23
    17:00
    Rolnik Wólka Krowicka
    3
    2
    :
    Huragan Basznia Dolna
  • 23
    17:00
    Juwenia Cieszanów
    3
    1
    :
    Start Lisie Jamy
  • 23
    17:00
    Błękitni Futory
    0
    3
    :
    Graniczni Krowica
  • 23
    17:00
    Leśnik Płazów
    2
    2
    :
    Czarni Oleszyce
  • 23
    17:00
    Unia Łukawiec
    0
    0
    :
    Zryw Młodów