Podkarpackie | Klasa A | Stalowa Wola II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
131
54.58 %
Zwycięstwa gości
84
35 %
Remisy
25
10.42 %

Bramki

Gospodarzy
560
średnia: 2.33
Gości
406
średnia: 1.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
6 z 240
0.5
97.5%
234 z 240
10%
24 z 240
1.5
90%
216 z 240
21.67%
52 z 240
2.5
78.33%
188 z 240
43.75%
105 z 240
3.5
56.25%
135 z 240
64.58%
155 z 240
4.5
35.42%
85 z 240
78.33%
188 z 240
5.5
21.67%
52 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 20 8.33 %
3:1 17 7.08 %
1:0 14 5.83 %
1:2 13 5.42 %
4:0 12 5 %
2:3 11 4.58 %
1:3 11 4.58 %
1:1 10 4.17 %
3:0 10 4.17 %
0:3 10 4.17 %
0:2 9 3.75 %
2:0 9 3.75 %
4:2 8 3.33 %
2:2 7 2.92 %
4:1 7 2.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 6 2.5 %
3:2 5 2.08 %
1:4 5 2.08 %
5:1 5 2.08 %
0:1 4 1.67 %
4:3 4 1.67 %
1:5 4 1.67 %
5:2 3 1.25 %
2:5 3 1.25 %
0:4 3 1.25 %
5:0 3 1.25 %
3:3 2 0.83 %
2:6 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.83 %
0:6 2 0.83 %
7:0 2 0.83 %
8:1 2 0.83 %
8:0 2 0.83 %
3:4 1 0.42 %
2:4 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
5:7 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
8:4 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %
13:1 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    90
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    39
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    17%
  • 10
    18:00
    Złotsan Kuryłówka
    3
    1
    :
    San Wierzawice
  • 11
    17:00
    KP Zarzecze
    3
    1
    :
    ŁKS Łowisko
  • 11
    17:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    3
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 12
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    4
    2
    :
    LZS Jarocin
  • 12
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    3
    1
    :
    Sokół Hucisko
  • 12
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    2
    2
    :
    Łęg Stany
  • 12
    17:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    4
    3
    :
    KS Podwolina
  • 12
    17:00
    KS Sarzyna
    3
    3
    :
    Podlesianka Kamień
  • 15
    16:00
    ŁKS Łowisko
    3
    0
    :
    Łęg Stany
  • 15
    16:00
    LZS Jarocin
    2
    1
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 15
    16:00
    Podlesianka Kamień
    1
    2
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 15
    16:00
    KS Podwolina
    2
    5
    :
    KS Sarzyna
  • 15
    16:00
    San Wierzawice
    2
    1
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 15
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    3
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 15
    16:00
    KP Zarzecze
    0
    0
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 15
    18:00
    Sokół Hucisko
    2
    2
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 18
    17:30
    KP Tanew Wólka Tanewska
    3
    4
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 19
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    2
    :
    ŁKS Łowisko
  • 19
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    0
    3
    :
    KP Zarzecze
  • 19
    16:00
    KS Sarzyna
    5
    2
    :
    San Wierzawice
  • 19
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    5
    0
    :
    KS Podwolina
  • 19
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 19
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    0
    1
    :
    LZS Jarocin
  • 19
    16:00
    Łęg Stany
    3
    1
    :
    Sokół Hucisko
  • 25
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    4
    0
    :
    KS Sarzyna
  • 26
    16:00
    ŁKS Łowisko
    4
    0
    :
    Sokół Hucisko
  • 26
    16:00
    LZS Jarocin
    1
    2
    :
    Łęg Stany
  • 26
    16:00
    Podlesianka Kamień
    3
    1
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 26
    16:00
    San Wierzawice
    2
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 26
    16:00
    KP Zarzecze
    1
    1
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 26
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 12
    17:00
    KS Podwolina
    2
    1
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 02
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    0
    6
    :
    ŁKS Łowisko
  • 02
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    2
    3
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 02
    16:00
    KS Sarzyna
    2
    1
    :
    KP Zarzecze
  • 02
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    0
    4
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 02
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    1
    :
    San Wierzawice
  • 02
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    1
    0
    :
    KS Podwolina
  • 02
    16:00
    Łęg Stany
    1
    2
    :
    Podlesianka Kamień
  • 02
    16:00
    Sokół Hucisko
    4
    3
    :
    LZS Jarocin
  • 09
    13:00
    PUKS Francesco Jelna
    1
    0
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 09
    16:00
    ŁKS Łowisko
    4
    0
    :
    LZS Jarocin
  • 09
    16:00
    Podlesianka Kamień
    2
    2
    :
    Sokół Hucisko
  • 09
    16:00
    KS Podwolina
    0
    1
    :
    Łęg Stany
  • 09
    16:00
    KP Zarzecze
    3
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 09
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    4
    2
    :
    KS Sarzyna
  • 09
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    2
    3
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 09
    17:00
    San Wierzawice
    2
    0
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 15
    16:00
    Sokół Hucisko
    3
    0
    :
    KS Podwolina
  • 16
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    0
    3
    :
    ŁKS Łowisko
  • 16
    16:00
    KS Sarzyna
    2
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 16
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    1
    4
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 16
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    2
    1
    :
    KP Zarzecze
  • 16
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    0
    2
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 16
    16:00
    LZS Jarocin
    5
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 16
    16:30
    Łęg Stany
    1
    0
    :
    San Wierzawice
  • 22
    14:30
    ŁKS Łowisko
    3
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 22
    16:00
    KP Zarzecze
    6
    2
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 22
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    1
    1
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 23
    16:00
    KS Podwolina
    4
    3
    :
    LZS Jarocin
  • 23
    16:00
    San Wierzawice
    2
    2
    :
    Sokół Hucisko
  • 23
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    4
    2
    :
    Łęg Stany
  • 23
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    0
    5
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 23
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    2
    3
    :
    KS Sarzyna
  • 29
    16:00
    LZS Jarocin
    1
    3
    :
    San Wierzawice
  • 30
    16:00
    KS Sarzyna
    1
    2
    :
    ŁKS Łowisko
  • 30
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    0
    2
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 30
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    5
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 30
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    0
    0
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 30
    16:00
    Łęg Stany
    4
    0
    :
    KP Zarzecze
  • 30
    16:00
    Sokół Hucisko
    0
    3
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 30
    16:00
    Podlesianka Kamień
    4
    2
    :
    KS Podwolina
  • 06
    15:00
    KP Zarzecze
    3
    2
    :
    Sokół Hucisko
  • 06
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    2
    1
    :
    LZS Jarocin
  • 07
    13:00
    San Wierzawice
    3
    2
    :
    Podlesianka Kamień
  • 07
    15:00
    ŁKS Łowisko
    5
    1
    :
    KS Podwolina
  • 07
    15:00
    Złotsan Kuryłówka
    0
    3
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 07
    15:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    2
    1
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 07
    15:00
    KS Sarzyna
    5
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 07
    15:30
    LZS Rzeczyca Długa
    0
    5
    :
    Łęg Stany
  • 13
    11:00
    Sokół Hucisko
    2
    4
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 14
    15:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    1
    5
    :
    ŁKS Łowisko
  • 14
    15:00
    Victoria Giedlarowa
    3
    0
    :
    KS Sarzyna
  • 14
    15:00
    Azalia Brzóza Królewska
    2
    2
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 14
    15:00
    LZS Jarocin
    2
    1
    :
    KP Zarzecze
  • 14
    15:00
    Podlesianka Kamień
    1
    5
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 14
    15:00
    KS Podwolina
    2
    1
    :
    San Wierzawice
  • 14
    15:30
    Łęg Stany
    1
    4
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 20
    15:00
    KP Zarzecze
    2
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 20
    15:00
    LZS Rzeczyca Długa
    5
    0
    :
    LZS Jarocin
  • 20
    15:00
    KS Sarzyna
    8
    4
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 20
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    4
    0
    :
    KS Podwolina
  • 21
    15:00
    ŁKS Łowisko
    8
    0
    :
    San Wierzawice
  • 21
    15:00
    Złotsan Kuryłówka
    1
    3
    :
    Sokół Hucisko
  • 21
    15:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    0
    0
    :
    Łęg Stany
  • 21
    15:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    0
    0
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 27
    15:00
    Azalia Brzóza Królewska
    2
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 27
    15:00
    KS Podwolina
    1
    0
    :
    KP Zarzecze
  • 28
    13:00
    San Wierzawice
    1
    4
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 28
    14:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    3
    :
    ŁKS Łowisko
  • 28
    14:00
    Łęg Stany
    2
    5
    :
    KS Sarzyna
  • 28
    14:00
    Sokół Hucisko
    0
    2
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 28
    14:00
    LZS Jarocin
    8
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 28
    14:00
    Podlesianka Kamień
    4
    0
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 03
    11:00
    ŁKS Łowisko
    1
    4
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 03
    13:00
    LZS Rzeczyca Długa
    7
    0
    :
    KS Podwolina
  • 04
    14:00
    KP Zarzecze
    3
    0
    :
    San Wierzawice
  • 04
    14:00
    Złotsan Kuryłówka
    1
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 04
    14:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    3
    3
    :
    LZS Jarocin
  • 04
    14:00
    KS Sarzyna
    5
    7
    :
    Sokół Hucisko
  • 04
    14:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    4
    1
    :
    Łęg Stany
  • 04
    14:00
    Victoria Giedlarowa
    2
    0
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 10
    11:00
    PUKS Francesco Jelna
    1
    0
    :
    KP Zarzecze
  • 10
    13:30
    Łęg Stany
    2
    0
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 10
    13:30
    KS Podwolina
    3
    5
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 10
    13:30
    San Wierzawice
    1
    3
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 10
    14:00
    Azalia Brzóza Królewska
    1
    3
    :
    ŁKS Łowisko
  • 10
    14:00
    Podlesianka Kamień
    3
    2
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 11
    13:30
    Sokół Hucisko
    4
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 11
    13:30
    LZS Jarocin
    4
    0
    :
    KS Sarzyna
  • 30
    15:30
    San Wierzawice
    3
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 30
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    1
    1
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 31
    14:00
    ŁKS Łowisko
    2
    1
    :
    KP Zarzecze
  • 31
    14:00
    Podlesianka Kamień
    3
    1
    :
    KS Sarzyna
  • 31
    14:00
    LZS Jarocin
    7
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 31
    14:00
    Sokół Hucisko
    2
    1
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 31
    14:00
    Łęg Stany
    1
    3
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 31
    15:00
    KS Podwolina
    1
    0
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 13
    16:00
    KP Zarzecze
    6
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 13
    16:30
    Sokół Hucisko
    4
    0
    :
    Łęg Stany
  • 13
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    4
    1
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 14
    15:00
    ŁKS Łowisko
    3
    1
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 14
    15:00
    San Wierzawice
    1
    2
    :
    KS Sarzyna
  • 14
    15:00
    KS Podwolina
    0
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 14
    15:00
    Podlesianka Kamień
    0
    2
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 14
    15:00
    LZS Jarocin
    1
    2
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 20
    11:00
    KS Sarzyna
    2
    1
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 20
    11:00
    Złotsan Kuryłówka
    3
    1
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 20
    13:00
    Sokół Hucisko
    0
    3
    :
    ŁKS Łowisko
  • 20
    13:00
    Azalia Brzóza Królewska
    1
    1
    :
    Podlesianka Kamień
  • 20
    14:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    4
    1
    :
    San Wierzawice
  • 20
    15:00
    Łęg Stany
    1
    2
    :
    LZS Jarocin
  • 20
    15:00
    Victoria Giedlarowa
    3
    1
    :
    KS Podwolina
  • 20
    15:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    0
    3
    :
    KP Zarzecze
  • 27
    17:00
    ŁKS Łowisko
    7
    0
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 27
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    1
    0
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 27
    17:30
    LZS Jarocin
    4
    2
    :
    Sokół Hucisko
  • 28
    15:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    6
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 28
    15:00
    KP Zarzecze
    2
    1
    :
    KS Sarzyna
  • 28
    15:00
    San Wierzawice
    1
    4
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 28
    15:00
    KS Podwolina
    1
    0
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 28
    15:00
    Podlesianka Kamień
    0
    3
    :
    Łęg Stany
  • 01
    14:00
    Sokół Hucisko
    0
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 01
    16:00
    LZS Jarocin
    1
    2
    :
    ŁKS Łowisko
  • 01
    16:00
    Łęg Stany
    4
    2
    :
    KS Podwolina
  • 01
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    3
    1
    :
    San Wierzawice
  • 01
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    1
    5
    :
    KP Zarzecze
  • 01
    16:00
    KS Sarzyna
    0
    3
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 01
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    8
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 01
    16:30
    Victoria Giedlarowa
    0
    2
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 03
    13:00
    PUKS Francesco Jelna
    2
    3
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 04
    17:00
    KP Zarzecze
    1
    3
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 04
    17:00
    San Wierzawice
    1
    1
    :
    Łęg Stany
  • 05
    11:00
    Złotsan Kuryłówka
    2
    3
    :
    KS Sarzyna
  • 05
    16:00
    ŁKS Łowisko
    4
    0
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 05
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    3
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 05
    16:00
    KS Podwolina
    0
    3
    :
    Sokół Hucisko
  • 05
    16:00
    Podlesianka Kamień
    3
    2
    :
    LZS Jarocin
  • 12
    16:00
    Podlesianka Kamień
    1
    6
    :
    ŁKS Łowisko
  • 12
    16:00
    LZS Jarocin
    5
    2
    :
    KS Podwolina
  • 12
    16:00
    Łęg Stany
    0
    2
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 12
    16:00
    Azalia Brzóza Królewska
    1
    0
    :
    KP Zarzecze
  • 12
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    1
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 12
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    0
    2
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 12
    16:00
    KS Sarzyna
    0
    3
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 12
    17:00
    Sokół Hucisko
    4
    0
    :
    San Wierzawice
  • 18
    17:00
    Złotsan Kuryłówka
    2
    5
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 18
    17:00
    KP Zarzecze
    6
    0
    :
    Łęg Stany
  • 18
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    2
    0
    :
    Sokół Hucisko
  • 18
    17:00
    San Wierzawice
    2
    3
    :
    LZS Jarocin
  • 19
    11:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    5
    2
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 19
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    0
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 19
    16:00
    KS Podwolina
    2
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 12
    18:00
    ŁKS Łowisko
    3
    0
    :
    KS Sarzyna
  • 25
    17:00
    Azalia Brzóza Królewska
    5
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 26
    16:00
    KS Podwolina
    1
    2
    :
    ŁKS Łowisko
  • 26
    16:00
    Podlesianka Kamień
    3
    1
    :
    San Wierzawice
  • 26
    16:00
    LZS Jarocin
    2
    1
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 26
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    2
    1
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 26
    16:00
    Staromieszczanka Stare Miasto
    4
    2
    :
    KS Sarzyna
  • 05
    18:00
    Łęg Stany
    0
    1
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 12
    17:30
    Sokół Hucisko
    3
    0
    :
    KP Zarzecze
  • 01
    14:00
    KP Zarzecze
    1
    2
    :
    LZS Jarocin
  • 01
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    2
    0
    :
    Podlesianka Kamień
  • 01
    17:30
    ŁKS Łowisko
    2
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 02
    14:00
    San Wierzawice
    1
    2
    :
    KS Podwolina
  • 02
    16:00
    KS Sarzyna
    1
    2
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 02
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    4
    1
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 02
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    1
    3
    :
    Łęg Stany
  • 02
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    2
    0
    :
    Sokół Hucisko
  • 07
    18:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    3
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 08
    16:00
    Podlesianka Kamień
    4
    1
    :
    KP Zarzecze
  • 08
    18:00
    Azalia Brzóza Królewska
    0
    0
    :
    KS Sarzyna
  • 09
    14:00
    San Wierzawice
    2
    3
    :
    ŁKS Łowisko
  • 09
    14:00
    KS Podwolina
    2
    3
    :
    PUKS Francesco Jelna
  • 09
    14:00
    LZS Jarocin
    4
    0
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 09
    14:00
    Sokół Hucisko
    13
    1
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 09
    14:00
    Łęg Stany
    4
    2
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 15
    17:00
    LZS Rzeczyca Długa
    1
    1
    :
    Podlesianka Kamień
  • 15
    17:00
    PUKS Francesco Jelna
    8
    0
    :
    San Wierzawice
  • 15
    18:30
    Staromieszczanka Stare Miasto
    6
    0
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 16
    16:00
    ŁKS Łowisko
    3
    0
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 16
    16:00
    KS Sarzyna
    1
    2
    :
    Łęg Stany
  • 16
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    0
    2
    :
    Sokół Hucisko
  • 16
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    0
    4
    :
    LZS Jarocin
  • 16
    16:00
    KP Zarzecze
    4
    3
    :
    KS Podwolina
  • 20
    16:00
    PUKS Francesco Jelna
    3
    1
    :
    ŁKS Łowisko
  • 20
    16:00
    San Wierzawice
    1
    3
    :
    KP Zarzecze
  • 20
    16:00
    KS Podwolina
    4
    0
    :
    LZS Rzeczyca Długa
  • 20
    16:00
    Podlesianka Kamień
    3
    0
    :
    Złotsan Kuryłówka
  • 20
    16:00
    LZS Jarocin
    5
    1
    :
    KP Tanew Wólka Tanewska
  • 20
    16:00
    Sokół Hucisko
    6
    1
    :
    KS Sarzyna
  • 20
    16:00
    Łęg Stany
    1
    1
    :
    Staromieszczanka Stare Miasto
  • 20
    17:00
    Azalia Brzóza Królewska
    2
    3
    :
    Victoria Giedlarowa
  • 22
    17:30
    Staromieszczanka Stare Miasto
    0
    6
    :
    Sokół Hucisko
  • 23
    16:00
    ŁKS Łowisko
    4
    1
    :
    Azalia Brzóza Królewska
  • 23
    16:00
    Victoria Giedlarowa
    1
    0
    :
    Łęg Stany
  • 23
    16:00
    KS Sarzyna
    0
    4
    :
    LZS Jarocin
  • 23
    16:00
    KP Tanew Wólka Tanewska
    3
    1
    :
    Podlesianka Kamień
  • 23
    16:00
    Złotsan Kuryłówka
    2
    6
    :
    KS Podwolina
  • 23
    16:00
    LZS Rzeczyca Długa
    3
    0
    :
    San Wierzawice
  • 23
    16:00
    KP Zarzecze
    1
    1
    :
    PUKS Francesco Jelna