Podkarpackie | Klasa B | Krosno II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
48.76 %
Zwycięstwa gości
51
42.15 %
Remisy
11
9.09 %

Bramki

Gospodarzy
289
średnia: 2.39
Gości
264
średnia: 2.18

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.48%
3 z 121
0.5
97.52%
118 z 121
6.61%
8 z 121
1.5
93.39%
113 z 121
18.18%
22 z 121
2.5
81.82%
99 z 121
33.88%
41 z 121
3.5
66.12%
80 z 121
54.55%
66 z 121
4.5
45.45%
55 z 121
71.9%
87 z 121
5.5
28.1%
34 z 121

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 5.79 %
0:4 7 5.79 %
3:2 6 4.96 %
3:1 6 4.96 %
0:2 5 4.13 %
2:0 5 4.13 %
1:3 5 4.13 %
0:3 5 4.13 %
1:4 5 4.13 %
4:0 5 4.13 %
5:0 5 4.13 %
1:1 4 3.31 %
1:0 4 3.31 %
4:2 4 3.31 %
3:0 4 3.31 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.48 %
2:1 3 2.48 %
3:4 3 2.48 %
6:0 3 2.48 %
2:2 2 1.65 %
2:4 2 1.65 %
6:4 2 1.65 %
4:1 2 1.65 %
5:2 2 1.65 %
0:5 2 1.65 %
3:3 1 0.83 %
6:6 1 0.83 %
0:1 1 0.83 %
2:3 1 0.83 %
4:3 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.83 %
3:5 1 0.83 %
1:5 1 0.83 %
5:1 1 0.83 %
2:6 1 0.83 %
7:2 1 0.83 %
0:6 1 0.83 %
1:7 1 0.83 %
7:0 1 0.83 %
1:8 1 0.83 %
8:0 1 0.83 %
9:1 1 0.83 %
9:0 1 0.83 %
1:10 1 0.83 %
0:10 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    15%
  • 19
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    4
    3
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 19
    12:00
    LKS Odrzechowa
    2
    2
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 19
    13:00
    LKS Milcza
    8
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 19
    13:00
    Orion Pielnia
    4
    2
    :
    Orkan Markowce
  • 19
    16:30
    LKS Głębokie
    1
    1
    :
    Górnik Strachocina
  • 19
    16:30
    Iskra Wróblik Szlachecki
    1
    2
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 26
    13:00
    Victoria II Pakoszówka
    1
    10
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
    (anulowany)
  • 26
    13:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    0
    4
    :
    Orkan Markowce
  • 26
    13:00
    Górnik Strachocina
    9
    0
    :
    LKS Odrzechowa
  • 26
    15:00
    ULKS Czerteż
    0
    4
    :
    LKS Głębokie
  • 26
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    1
    2
    :
    Orion Pielnia
  • 12
    17:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    6
    4
    :
    LKS Milcza
  • 02
    11:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    2
    2
    :
    Orkan Markowce
  • 02
    12:00
    LKS Odrzechowa
    3
    1
    :
    ULKS Czerteż
  • 02
    13:00
    LKS Milcza
    0
    3
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 02
    13:00
    Orion Pielnia
    0
    5
    :
    Górnik Strachocina
  • 02
    16:30
    LKS Głębokie
    3
    1
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 02
    16:30
    Iskra Wróblik Szlachecki
    4
    0
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 09
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    1
    2
    :
    LKS Odrzechowa
  • 09
    13:00
    Victoria II Pakoszówka
    1
    4
    :
    Orkan Markowce
    (anulowany)
  • 09
    13:00
    Górnik Strachocina
    5
    0
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 09
    13:00
    LKS Milcza
    0
    4
    :
    LKS Głębokie
  • 09
    15:00
    ULKS Czerteż
    1
    3
    :
    Orion Pielnia
  • 09
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    0
    4
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 16
    11:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    1
    2
    :
    Górnik Strachocina
  • 16
    13:00
    LKS Odrzechowa
    2
    3
    :
    LKS Milcza
  • 16
    13:00
    Orion Pielnia
    1
    4
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 16
    13:00
    Orkan Markowce
    3
    2
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 16
    16:30
    LKS Głębokie
    3
    1
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 16
    16:30
    Iskra Wróblik Szlachecki
    2
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 23
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    6
    0
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 23
    12:00
    Victoria II Pakoszówka
    2
    6
    :
    Pogórze Srogów Górny
    (anulowany)
  • 23
    12:00
    Górnik Strachocina
    1
    0
    :
    Orkan Markowce
  • 23
    12:00
    LKS Milcza
    1
    1
    :
    Orion Pielnia
  • 23
    14:00
    ULKS Czerteż
    0
    6
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 23
    15:30
    LKS Głębokie
    0
    0
    :
    LKS Odrzechowa
  • 30
    11:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    3
    2
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 30
    12:00
    Orkan Markowce
    5
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 30
    12:30
    Orion Pielnia
    0
    0
    :
    LKS Głębokie
  • 30
    13:00
    LKS Odrzechowa
    3
    1
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 30
    15:30
    Iskra Wróblik Szlachecki
    3
    2
    :
    LKS Milcza
  • 30
    15:30
    Pogórze Srogów Górny
    2
    1
    :
    Górnik Strachocina
  • 07
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    2
    4
    :
    Orkan Markowce
  • 07
    12:00
    Victoria II Pakoszówka
    1
    2
    :
    Górnik Strachocina
    (anulowany)
  • 07
    12:00
    LKS Milcza
    0
    5
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 07
    13:00
    LKS Odrzechowa
    1
    3
    :
    Orion Pielnia
  • 07
    14:00
    ULKS Czerteż
    0
    10
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 07
    15:30
    LKS Głębokie
    3
    2
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 14
    11:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    0
    0
    :
    LKS Głębokie
  • 14
    12:00
    Orion Pielnia
    7
    0
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 14
    12:00
    Orkan Markowce
    5
    4
    :
    LKS Milcza
  • 14
    12:00
    Górnik Strachocina
    2
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 14
    15:30
    Iskra Wróblik Szlachecki
    0
    3
    :
    LKS Odrzechowa
  • 14
    15:30
    Pogórze Srogów Górny
    3
    0
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
    (walkower)
  • 21
    11:00
    Victoria II Pakoszówka
    0
    1
    :
    ULKS Czerteż
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    3
    4
    :
    Górnik Strachocina
  • 21
    11:00
    LKS Milcza
    0
    2
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 21
    11:00
    Orion Pielnia
    4
    0
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 21
    13:00
    LKS Odrzechowa
    1
    5
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 21
    14:30
    LKS Głębokie
    1
    7
    :
    Orkan Markowce
  • 28
    11:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    1
    1
    :
    Orion Pielnia
  • 28
    11:00
    Orkan Markowce
    5
    2
    :
    LKS Odrzechowa
  • 28
    11:00
    Górnik Strachocina
    7
    2
    :
    LKS Milcza
  • 28
    14:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    3
    0
    :
    Victoria II Pakoszówka
    (anulowany)
  • 28
    14:00
    Pogórze Srogów Górny
    6
    0
    :
    LKS Głębokie
  • 28
    14:00
    ULKS Czerteż
    0
    4
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 07
    13:00
    Górnik Strachocina
    1
    0
    :
    LKS Głębokie
  • 07
    13:00
    Orkan Markowce
    1
    0
    :
    Orion Pielnia
  • 07
    15:00
    ULKS Czerteż
    0
    4
    :
    LKS Milcza
  • 07
    15:30
    LKS Płowce/Stróże Małe
    1
    4
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 07
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    2
    0
    :
    LKS Odrzechowa
  • 14
    13:00
    Orkan Markowce
    0
    4
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 14
    13:00
    Orion Pielnia
    4
    0
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 14
    13:00
    LKS Odrzechowa
    0
    2
    :
    Górnik Strachocina
  • 14
    13:00
    LKS Milcza
    1
    0
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 14
    16:30
    LKS Głębokie
    2
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 28
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    1
    3
    :
    LKS Głębokie
  • 28
    13:00
    Górnik Strachocina
    3
    1
    :
    Orion Pielnia
  • 28
    13:00
    Orkan Markowce
    1
    3
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 28
    15:00
    ULKS Czerteż
    1
    1
    :
    LKS Odrzechowa
  • 28
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    3
    2
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 01
    13:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    2
    0
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 01
    13:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    3
    2
    :
    Górnik Strachocina
  • 01
    13:00
    Orion Pielnia
    9
    1
    :
    ULKS Czerteż
  • 01
    13:00
    LKS Odrzechowa
    4
    1
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 01
    16:30
    LKS Głębokie
    1
    4
    :
    LKS Milcza
  • 05
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    0
    3
    :
    Orion Pielnia
  • 05
    13:00
    LKS Milcza
    4
    2
    :
    LKS Odrzechowa
  • 05
    13:00
    Górnik Strachocina
    3
    0
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 05
    15:00
    ULKS Czerteż
    0
    2
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 05
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    6
    4
    :
    Orkan Markowce
  • 12
    13:00
    Orkan Markowce
    3
    5
    :
    Górnik Strachocina
  • 12
    13:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    5
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 12
    13:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    5
    0
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 12
    13:00
    Orion Pielnia
    6
    6
    :
    LKS Milcza
  • 12
    13:00
    LKS Odrzechowa
    0
    2
    :
    LKS Głębokie
  • 19
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    0
    3
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 19
    13:00
    LKS Milcza
    1
    2
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 19
    13:00
    Górnik Strachocina
    4
    1
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 19
    15:00
    ULKS Czerteż
    4
    2
    :
    Orkan Markowce
  • 19
    16:30
    LKS Głębokie
    3
    4
    :
    Orion Pielnia
  • 26
    13:00
    Orkan Markowce
    4
    0
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 26
    13:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    3
    3
    :
    LKS Milcza
  • 26
    13:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    3
    1
    :
    LKS Głębokie
  • 26
    13:00
    Orion Pielnia
    4
    2
    :
    LKS Odrzechowa
  • 26
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    5
    0
    :
    ULKS Czerteż
  • 02
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    3
    0
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 02
    13:00
    LKS Odrzechowa
    1
    8
    :
    Iskra Wróblik Szlachecki
  • 02
    13:00
    LKS Milcza
    2
    1
    :
    Orkan Markowce
  • 02
    15:00
    ULKS Czerteż
    1
    4
    :
    Górnik Strachocina
  • 02
    16:30
    LKS Głębokie
    0
    3
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 09
    13:00
    Górnik Strachocina
    4
    0
    :
    Florian Rymanów-Zdrój
  • 09
    13:00
    Orkan Markowce
    5
    2
    :
    LKS Głębokie
  • 09
    13:00
    LKS Płowce/Stróże Małe
    6
    0
    :
    LKS Odrzechowa
  • 09
    13:00
    Iskra Wróblik Szlachecki
    1
    2
    :
    Orion Pielnia
  • 09
    16:30
    Pogórze Srogów Górny
    2
    4
    :
    LKS Milcza
  • 16
    11:00
    Florian Rymanów-Zdrój
    2
    1
    :
    ULKS Czerteż
  • 16
    13:00
    Orion Pielnia
    3
    4
    :
    LKS Płowce/Stróże Małe
  • 16
    13:00
    LKS Odrzechowa
    0
    2
    :
    Orkan Markowce
  • 16
    13:00
    LKS Głębokie
    5
    1
    :
    Pogórze Srogów Górny
  • 16
    13:00
    LKS Milcza
    1
    3
    :
    Górnik Strachocina