Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów V (Mielec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
48.89 %
Zwycięstwa gości
34
37.78 %
Remisy
12
13.33 %

Bramki

Gospodarzy
250
średnia: 2.78
Gości
211
średnia: 2.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.33%
3 z 90
0.5
96.67%
87 z 90
7.78%
7 z 90
1.5
92.22%
83 z 90
16.67%
15 z 90
2.5
83.33%
75 z 90
30%
27 z 90
3.5
70%
63 z 90
38.89%
35 z 90
4.5
61.11%
55 z 90
56.67%
51 z 90
5.5
43.33%
39 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 5 5.56 %
4:1 5 5.56 %
2:1 4 4.44 %
3:2 4 4.44 %
1:3 4 4.44 %
7:1 4 4.44 %
0:0 3 3.33 %
1:2 3 3.33 %
2:3 3 3.33 %
4:2 3 3.33 %
0:3 3 3.33 %
2:2 2 2.22 %
3:3 2 2.22 %
1:0 2 2.22 %
0:1 2 2.22 %
4:3 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 2 2.22 %
2:0 2 2.22 %
3:1 2 2.22 %
3:0 2 2.22 %
5:2 2 2.22 %
1:5 2 2.22 %
0:5 2 2.22 %
6:1 2 2.22 %
6:0 2 2.22 %
4:5 1 1.11 %
0:2 1 1.11 %
2:4 1 1.11 %
1:4 1 1.11 %
6:3 1 1.11 %
5:1 1 1.11 %
2:6 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:3 1 1.11 %
3:7 1 1.11 %
5:0 1 1.11 %
1:6 1 1.11 %
7:2 1 1.11 %
0:6 1 1.11 %
1:7 1 1.11 %
2:8 1 1.11 %
0:7 1 1.11 %
7:0 1 1.11 %
1:8 1 1.11 %
9:0 1 1.11 %
1:10 1 1.11 %
10:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    33%
  • 01
    17:00
    Sokół Malinie
    2
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 02
    11:00
    Wisłoka Borowa
    3
    0
    :
    Błysk Górki
  • 02
    12:00
    Wiśnia Trzciana
    2
    2
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 02
    14:00
    Pitmark Jaślany
    9
    0
    :
    LKS Dębiaki
  • 02
    14:15
    Rzędzian Rzędzianowice
    1
    1
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 08
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    2
    4
    :
    LKS Dębiaki
  • 09
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    2
    3
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 09
    12:00
    Wiśnia Trzciana
    0
    3
    :
    Wisłoka Borowa
  • 09
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    1
    3
    :
    Pitmark Jaślany
  • 09
    14:00
    Błysk Górki
    1
    4
    :
    Sokół Malinie
  • 15
    17:00
    Sokół Malinie
    3
    4
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 16
    11:00
    Wisłoka Borowa
    2
    1
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 16
    14:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    4
    2
    :
    Błysk Górki
  • 16
    14:00
    Pitmark Jaślany
    7
    2
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 16
    14:00
    LKS Dębiaki
    0
    0
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 22
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    6
    3
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 23
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    2
    1
    :
    LKS Dębiaki
  • 23
    11:00
    Wisłoka Borowa
    0
    1
    :
    Sokół Malinie
  • 23
    12:00
    Wiśnia Trzciana
    4
    1
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 23
    14:00
    Błysk Górki
    0
    6
    :
    Pitmark Jaślany
  • 30
    14:00
    Sokół Malinie
    2
    3
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 30
    14:00
    Pitmark Jaślany
    1
    3
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 30
    14:00
    LKS Dębiaki
    3
    3
    :
    Błysk Górki
  • 30
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    4
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 30
    15:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    3
    7
    :
    Wisłoka Borowa
  • 06
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    7
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 07
    11:00
    Wisłoka Borowa
    0
    0
    :
    Pitmark Jaślany
  • 07
    12:00
    Wiśnia Trzciana
    5
    2
    :
    LKS Dębiaki
  • 07
    14:00
    Błysk Górki
    2
    2
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 07
    15:00
    Sokół Malinie
    6
    1
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 14
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    1
    2
    :
    Błysk Górki
  • 14
    14:00
    Pitmark Jaślany
    10
    0
    :
    Sokół Malinie
  • 14
    14:00
    LKS Dębiaki
    0
    1
    :
    Wisłoka Borowa
  • 14
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    3
    1
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 14
    15:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    0
    3
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 20
    16:00
    Sokół Malinie
    1
    1
    :
    LKS Dębiaki
  • 21
    11:00
    Wisłoka Borowa
    1
    1
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 21
    12:00
    Wiśnia Trzciana
    7
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 21
    15:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    2
    8
    :
    Pitmark Jaślany
  • 21
    16:30
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    7
    3
    :
    Błysk Górki
  • 27
    15:00
    Jutrzenka Ławnica
    4
    3
    :
    Sokół Malinie
  • 28
    14:00
    Pitmark Jaślany
    4
    2
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 28
    14:00
    LKS Dębiaki
    3
    4
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 28
    14:00
    Grunwald Padew Narodowa
    1
    3
    :
    Wisłoka Borowa
  • 28
    14:00
    Błysk Górki
    2
    3
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 28
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    2
    0
    :
    Sokół Malinie
  • 28
    14:00
    Błysk Górki
    0
    2
    :
    Wisłoka Borowa
  • 28
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    7
    1
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 28
    14:00
    LKS Dębiaki
    1
    10
    :
    Pitmark Jaślany
  • 28
    15:30
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    1
    0
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 01
    14:00
    LKS Dębiaki
    4
    3
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 01
    14:00
    Pitmark Jaślany
    7
    0
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 01
    16:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    4
    5
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 01
    16:00
    Wisłoka Borowa
    7
    1
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 01
    17:00
    Sokół Malinie
    0
    3
    :
    Błysk Górki
  • 05
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    1
    8
    :
    Pitmark Jaślany
  • 05
    11:15
    Wiśnia Trzciana
    5
    0
    :
    Sokół Malinie
  • 05
    14:00
    Błysk Górki
    4
    2
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 05
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    1
    3
    :
    LKS Dębiaki
  • 05
    16:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    4
    1
    :
    Wisłoka Borowa
  • 12
    11:00
    Jutrzenka Ławnica
    2
    6
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 12
    12:30
    Sokół Malinie
    1
    5
    :
    Wisłoka Borowa
  • 12
    14:00
    LKS Dębiaki
    6
    0
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 12
    14:00
    Pitmark Jaślany
    6
    1
    :
    Błysk Górki
  • 12
    14:00
    Rzędzian Rzędzianowice
    0
    7
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 18
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    3
    3
    :
    Sokół Malinie
  • 19
    11:00
    Wisłoka Borowa
    1
    1
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 19
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    2
    1
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 19
    11:15
    Wiśnia Trzciana
    1
    0
    :
    Pitmark Jaślany
  • 19
    14:00
    Błysk Górki
    3
    2
    :
    LKS Dębiaki
  • 25
    17:30
    Rzędzian Rzędzianowice
    2
    0
    :
    Sokół Malinie
  • 26
    11:00
    Grunwald Padew Narodowa
    3
    1
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 26
    14:00
    LKS Dębiaki
    1
    2
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 05
    18:00
    Pitmark Jaślany
    5
    1
    :
    Wisłoka Borowa
  • 12
    17:00
    Jutrzenka Ławnica
    3
    2
    :
    Błysk Górki
  • 02
    11:00
    Wisłoka Borowa
    3
    2
    :
    LKS Dębiaki
  • 02
    11:15
    Wiśnia Trzciana
    0
    0
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 02
    11:30
    Sokół Malinie
    1
    5
    :
    Pitmark Jaślany
  • 02
    14:00
    Błysk Górki
    1
    2
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 02
    18:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    3
    0
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 08
    17:00
    LKS Dębiaki
    3
    2
    :
    Sokół Malinie
  • 09
    14:00
    Błysk Górki
    4
    1
    :
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
  • 09
    14:00
    Grunwald Padew Narodowa
    0
    5
    :
    Wiśnia Trzciana
  • 09
    14:00
    Jutrzenka Ławnica
    1
    6
    :
    Wisłoka Borowa
  • 09
    14:00
    Pitmark Jaślany
    6
    0
    :
    Rzędzian Rzędzianowice
  • 15
    17:00
    Sokół Malinie
    1
    7
    :
    Jutrzenka Ławnica
  • 15
    17:30
    Rzędzian Rzędzianowice
    1
    1
    :
    LKS Dębiaki
  • 16
    14:00
    Piłkarskie Nadzieje II Mielec
    0
    5
    :
    Pitmark Jaślany
  • 16
    14:00
    Wisłoka Borowa
    4
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 16
    14:00
    Wiśnia Trzciana
    5
    2
    :
    Błysk Górki