• 05
    17:00
    Otryt Lutowiska
    1
    2
    :
    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • 05
    17:00
    Gabry Łukowe
    0
    1
    :
    Gimball Tarnawa
  • 05
    17:00
    Osława Zagórz
    0
    2
    :
    Sanovia Lesko
  • 05
    17:00
    Szarotka Nowosielce
    0
    2
    :
    Ekoball Sanok
  • 05
    17:00
    Cisy Jabłonica Polska
    2
    1
    :
    Wisłok Sieniawa
  • 05
    17:00
    Górnik Grabownica Starzeńska
    2
    3
    :
    Iskra Przysietnica
  • 05
    17:00
    Victoria Niebocko
    0
    2
    :
    Start Rymanów
  • 05
    17:00
    LKS Golcowa
    0
    3
    :
    Kotwica Korczyna
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Cosmos Nowotaniec
    7
    0
    :
    Partyzant Targowiska
  • 05
    17:00
    Zorza Łęki Dukielskie
    4
    1
    :
    Iwonka Iwonicz
  • 05
    17:00
    Markiewicza Krosno
    1
    3
    :
    Przełom Besko
  • 05
    17:00
    Ostoja Kołaczyce
    0
    3
    :
    Nafta Jedlicze
  • 05
    17:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    4
    :
    Karpaty Krosno
  • 05
    17:00
    Wisłoka Niegłowice
    4
    4
    :
    Tempo Nienaszów
  • 05
    17:00
    Czardasz Osiek Jasielski
    3
    0
    :
    Czarni 1910 Jasło
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Przełęcz Dukla
    2
    0
    :
    Polonia Kopytowa
  • 19
    16:00
    Bieszczady Ustrzyki Dolne
    0
    3
    :
    Ekoball Sanok
  • 19
    16:00
    Sanovia Lesko
    3
    0
    :
    Gimball Tarnawa
    (walkower)
  • 19
    16:00
    Cisy Jabłonica Polska
    1
    3
    :
    Iskra Przysietnica
  • 19
    16:00
    Cosmos Nowotaniec
    5
    0
    :
    Start Rymanów
  • 19
    16:00
    Zorza Łęki Dukielskie
    3
    1
    :
    Kotwica Korczyna
  • 19
    16:00
    Nafta Jedlicze
    2
    2
    :
    Przełom Besko
  • 19
    16:00
    Przełęcz Dukla
    1
    0
    :
    Karpaty Krosno
  • 19
    16:00
    Czardasz Osiek Jasielski
    1
    5
    :
    Tempo Nienaszów
  • 26
    16:00
    Cosmos Nowotaniec
    2
    3
    :
    Iskra Przysietnica
  • 26
    16:00
    Zorza Łęki Dukielskie
    4
    6
    :
    Przełom Besko
  • 26
    16:00
    Przełęcz Dukla
    8
    1
    :
    Tempo Nienaszów
  • 03
    15:30
    Sanovia Lesko
    0
    3
    :
    Ekoball Sanok
    (walkower)
  • 10
    16:00
    Iskra Przysietnica
    1
    3
    :
    Ekoball Sanok
  • 10
    16:00
    Przełęcz Dukla
    4
    3
    :
    Przełom Besko
  • 08
    17:00
    Przełęcz Dukla
    1
    1
    :
    Ekoball Sanok