• 09
    18:30
    Grunwald II Budziwój
    3
    0
    :
    KS Biała Rzeszów
  • 15
    10:30
    GKS Niebylec
    9
    1
    :
    RKS Rzeszów
  • 15
    11:00
    Orzeł Wysoka
    3
    2
    :
    ŁKS Łukawiec
  • 15
    11:00
    HALO Hyżne
    2
    3
    :
    Grunwald Budziwój
  • 15
    15:00
    Dąb Dąbrowa
    2
    0
    :
    Progres Kawęczyn
  • 15
    15:00
    Start Lubenia
    1
    2
    :
    LKS Hermanowa
  • 15
    15:00
    Stobierna-Krzywe Stobierna
    0
    11
    :
    Stal Łańcut
  • 15
    15:00
    Werynianka Werynia
    0
    8
    :
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 15
    15:00
    Las Zalesie
    1
    4
    :
    Zimowit Rzeszów
  • 15
    15:00
    Sprint Żarówka
    2
    1
    :
    Orły Borowa
  • 15
    15:00
    KS Bystrzyca
    2
    3
    :
    Strażak Lubzina
  • 15
    15:00
    Apollo Dulcza Mała
    2
    6
    :
    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • 15
    15:00
    Pitmark Jaślany
    0
    5
    :
    LKS Babicha
  • 04
    17:30
    Strażak Lubzina
    0
    0
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 05
    17:00
    Zimowit Rzeszów
    2
    2
    :
    LKS Trzebownisko
  • 05
    17:00
    Grunwald II Budziwój
    1
    2
    :
    Bratek Bratkowice
  • 05
    17:00
    LKS Hermanowa
    3
    0
    :
    Wisłok Strzyżów
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Stal Łańcut
    1
    4
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 05
    17:00
    Aramix Niebylec
    6
    1
    :
    Płomień Zagorzyce
  • 05
    17:00
    Sprint Żarówka
    0
    7
    :
    Stal II Mielec
  • 05
    17:00
    Dąbrówka Stara Jastrząbka
    0
    4
    :
    Monis Bielowy
  • 05
    17:00
    LKS Babicha
    1
    3
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 05
    17:00
    Orzeł Wysoka
    1
    4
    :
    Sawa Sonina
  • 05
    17:00
    Dąb Dąbrowa
    3
    3
    :
    Resovia II
  • 05
    17:00
    Jutrzenka Ławnica
    1
    3
    :
    Sokis Chorzelów
  • 05
    17:00
    Błękit Żołynia
    1
    4
    :
    Włókniarz Rakszawa
  • 05
    17:00
    KS Zaczernie
    3
    1
    :
    Orzeł Wólka Niedźwiedzka
  • 05
    17:00
    Victoria Ocieka
    4
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 05
    17:00
    Kaskada Kamionka
    0
    1
    :
    Olchovia Olchowa
  • 05
    17:00
    Kamieniarz Golemki
    0
    3
    :
    LKS Głowaczowa
    (walkower)
  • 05
    19:15
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    5
    1
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 06
    17:00
    Grunwald Budziwój
    3
    1
    :
    Jedność Niechobrz
  • 19
    16:30
    Strażak Lubzina
    3
    5
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 19
    16:30
    Olchovia Olchowa
    0
    8
    :
    Wisłoka Dębica
  • 19
    16:30
    Sokis Chorzelów
    1
    3
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 19
    16:30
    Monis Bielowy
    3
    1
    :
    Victoria Czermin
  • 19
    16:30
    Victoria Ocieka
    0
    1
    :
    Stal II Mielec
  • 19
    16:30
    Kolorado Wola Chorzelowska
    2
    2
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 19
    16:30
    Zimowit Rzeszów
    3
    2
    :
    Strug Tyczyn
  • 19
    16:30
    Włókniarz Rakszawa
    1
    10
    :
    Stal Rzeszów
  • 19
    16:30
    LKS Hermanowa
    4
    6
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 19
    16:30
    Grunwald Budziwój
    2
    3
    :
    Korona Rzeszów
  • 19
    16:30
    Bratek Bratkowice
    1
    2
    :
    Strumyk Malawa
  • 19
    16:30
    Sawa Sonina
    0
    3
    :
    Izolator Boguchwała
  • 19
    16:30
    KS Zaczernie
    7
    0
    :
    Resovia II
  • 19
    19:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    3
    7
    :
    KS Pilzno
  • 25
    16:30
    LKS Głowaczowa
    1
    2
    :
    Igloopol Dębica
  • 03
    16:00
    Aramix Niebylec
    1
    4
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 10
    15:30
    Monis Bielowy
    1
    4
    :
    KS Pilzno
  • 10
    15:30
    Stal II Mielec
    7
    1
    :
    Igloopol Dębica
  • 10
    15:30
    Strumyk Malawa
    0
    8
    :
    Stal Rzeszów
  • 10
    15:30
    Zimowit Rzeszów
    0
    8
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 10
    15:30
    KS Zaczernie
    2
    3
    :
    Korona Rzeszów
  • 10
    16:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    3
    5
    :
    Izolator Boguchwała
  • 17
    15:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    0
    2
    :
    Wisłoka Dębica
  • 23
    15:00
    Izolator Boguchwała
    2
    2
    :
    Stal Rzeszów
  • 24
    15:00
    Wisłoka Dębica
    5
    0
    :
    Korona Rzeszów
  • 24
    15:00
    Stal II Mielec
    3
    0
    :
    KS Pilzno
    (walkower)
  • 24
    19:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    8
    3
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 17
    16:30
    Wisłoka Dębica
    0
    3
    :
    Stal Rzeszów
  • 24
    16:30
    Stal II Mielec
    5
    1
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 15
    17:00
    Stal II Mielec
    0
    3
    :
    Stal Rzeszów