Podlaskie | 4. Liga | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
130
47.79 %
Zwycięstwa gości
105
38.6 %
Remisy
37
13.6 %

Bramki

Gospodarzy
559
średnia: 2.06
Gości
499
średnia: 1.83

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.94%
8 z 272
0.5
97.06%
264 z 272
12.5%
34 z 272
1.5
87.5%
238 z 272
28.31%
77 z 272
2.5
71.69%
195 z 272
50%
136 z 272
3.5
50%
136 z 272
64.71%
176 z 272
4.5
35.29%
96 z 272
79.78%
217 z 272
5.5
20.22%
55 z 272

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 18 6.62 %
1:1 17 6.25 %
2:0 17 6.25 %
3:0 16 5.88 %
1:0 15 5.51 %
2:1 14 5.15 %
2:2 11 4.04 %
0:1 11 4.04 %
0:3 11 4.04 %
3:2 10 3.68 %
3:1 10 3.68 %
0:2 9 3.31 %
5:0 9 3.31 %
0:0 8 2.94 %
4:2 8 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 7 2.57 %
4:1 7 2.57 %
0:4 7 2.57 %
1:5 7 2.57 %
1:4 6 2.21 %
4:0 5 1.84 %
5:1 5 1.84 %
0:5 5 1.84 %
2:3 4 1.47 %
3:4 3 1.1 %
2:4 3 1.1 %
2:5 3 1.1 %
6:0 3 1.1 %
2:10 3 1.1 %
2:6 2 0.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 0.74 %
8:2 2 0.74 %
0:7 2 0.74 %
9:0 2 0.74 %
3:3 1 0.37 %
5:3 1 0.37 %
5:2 1 0.37 %
6:3 1 0.37 %
6:2 1 0.37 %
1:6 1 0.37 %
3:8 1 0.37 %
7:1 1 0.37 %
9:3 1 0.37 %
11:3 1 0.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    122
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    49
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    43
    18%
  • 11
    11:00
    MOSP Białystok
    0
    3
    :
    KS Wasilków
  • 11
    15:00
    Warmia Grajewo
    4
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 11
    15:00
    Sparta Augustów
    2
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 11
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 11
    17:00
    Promień Mońki
    1
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 12
    17:00
    KS Śniadowo
    0
    0
    :
    Biebrza Goniądz
  • 12
    17:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    2
    :
    KS Michałowo
  • 12
    17:00
    MKS Mielnik
    0
    3
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 15
    11:00
    KS Wasilków
    5
    1
    :
    MKS Mielnik
  • 15
    11:00
    Hetman Białystok
    0
    2
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 15
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    5
    3
    :
    Sparta Augustów
  • 15
    17:00
    Wigry II Suwałki
    2
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 15
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    0
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 15
    17:00
    Biebrza Goniądz
    1
    6
    :
    Warmia Grajewo
  • 15
    17:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 29
    17:30
    KS Michałowo
    0
    2
    :
    Promień Mońki
  • 18
    15:00
    Sparta Augustów
    4
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 18
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    5
    :
    KS Wasilków
  • 19
    12:00
    MOSP Białystok
    2
    6
    :
    KS Michałowo
  • 19
    15:00
    MKS Mielnik
    0
    0
    :
    Wigry II Suwałki
  • 19
    17:00
    Warmia Grajewo
    3
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 19
    17:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    9
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 19
    17:00
    Promień Mońki
    3
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 25
    11:00
    KS Michałowo
    3
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 25
    14:00
    Wigry II Suwałki
    4
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 25
    16:00
    Biebrza Goniądz
    0
    3
    :
    Sparta Augustów
  • 25
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    0
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 25
    17:00
    Wissa Szczuczyn
    1
    5
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 26
    15:00
    Hetman Białystok
    5
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 26
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    1
    :
    Promień Mońki
  • 26
    16:30
    KS Śniadowo
    2
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 31
    17:30
    Sparta Augustów
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 01
    12:00
    KS Wasilków
    1
    0
    :
    Wigry II Suwałki
  • 01
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    1
    :
    KS Śniadowo
  • 01
    16:00
    MOSP Białystok
    1
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 01
    17:00
    Promień Mońki
    0
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 01
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    2
    4
    :
    KS Michałowo
  • 02
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    3
    1
    :
    Biebrza Goniądz
  • 02
    16:00
    MKS Mielnik
    2
    5
    :
    Hetman Białystok
  • 05
    17:00
    KS Michałowo
    2
    3
    :
    KS Wasilków
  • 05
    17:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    5
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 05
    17:00
    Biebrza Goniądz
    0
    3
    :
    Promień Mońki
  • 05
    17:00
    Wissa Szczuczyn
    0
    2
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 05
    17:00
    KS Śniadowo
    1
    5
    :
    Sparta Augustów
  • 12
    17:30
    Warmia Grajewo
    3
    0
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 10
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    4
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 08
    12:00
    MKS Mielnik
    2
    2
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 08
    15:00
    Sparta Augustów
    1
    0
    :
    Warmia Grajewo
  • 08
    15:00
    Wigry II Suwałki
    2
    2
    :
    KS Michałowo
  • 08
    16:00
    KS Wasilków
    3
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 09
    11:00
    MOSP Białystok
    0
    0
    :
    Biebrza Goniądz
  • 09
    15:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 09
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    8
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 09
    16:00
    Promień Mońki
    1
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 15
    11:00
    Hetman Białystok
    2
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 15
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    2
    1
    :
    KS Wasilków
  • 15
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    2
    :
    MOSP Białystok
  • 15
    16:00
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 15
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 16
    14:00
    Biebrza Goniądz
    0
    1
    :
    MKS Mielnik
  • 16
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    4
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 16
    16:00
    KS Śniadowo
    1
    3
    :
    Promień Mońki
  • 22
    15:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    1
    :
    Biebrza Goniądz
  • 22
    16:00
    KS Wasilków
    3
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 22
    16:00
    Wigry II Suwałki
    3
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 23
    11:00
    MOSP Białystok
    3
    1
    :
    KS Śniadowo
  • 23
    15:00
    MKS Mielnik
    2
    10
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 23
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    1
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 23
    16:00
    Promień Mońki
    2
    0
    :
    Warmia Grajewo
  • 23
    16:00
    KS Michałowo
    4
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 29
    15:00
    Warmia Grajewo
    1
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 29
    15:00
    Sparta Augustów
    3
    3
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 29
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    8
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 29
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    0
    :
    Promień Mońki
  • 30
    14:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    4
    2
    :
    KS Michałowo
  • 30
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    2
    2
    :
    Wigry II Suwałki
  • 30
    15:00
    KS Śniadowo
    1
    2
    :
    MKS Mielnik
  • 30
    16:00
    Biebrza Goniądz
    0
    4
    :
    KS Wasilków
  • 06
    11:00
    Hetman Białystok
    1
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 06
    14:00
    MKS Mielnik
    2
    10
    :
    Warmia Grajewo
  • 06
    15:00
    MOSP Białystok
    1
    0
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 06
    15:00
    KS Michałowo
    2
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 06
    16:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    1
    :
    KS Śniadowo
  • 07
    11:00
    KS Wasilków
    3
    1
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 07
    15:00
    Promień Mońki
    0
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 07
    15:00
    Biebrza Goniądz
    2
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 13
    12:00
    Sparta Augustów
    1
    2
    :
    MOSP Białystok
  • 13
    15:00
    Warmia Grajewo
    4
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 13
    15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    :
    MKS Mielnik
  • 14
    14:00
    Biebrza Goniądz
    0
    0
    :
    KS Michałowo
  • 14
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 14
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    2
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 14
    15:00
    KS Śniadowo
    2
    10
    :
    KS Wasilków
  • 14
    15:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    3
    2
    :
    Promień Mońki
  • 19
    18:30
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    3
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 20
    11:00
    Hetman Białystok
    0
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 20
    12:00
    KS Michałowo
    3
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 20
    13:00
    Wigry II Suwałki
    4
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 21
    11:00
    KS Wasilków
    1
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 21
    14:00
    MKS Mielnik
    2
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 21
    14:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 21
    15:00
    MOSP Białystok
    1
    0
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 27
    12:00
    Wissa Szczuczyn
    1
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 27
    13:00
    Sparta Augustów
    3
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 27
    14:00
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    Wigry II Suwałki
  • 27
    15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    5
    :
    KS Wasilków
  • 28
    13:00
    Biebrza Goniądz
    0
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 28
    14:00
    KS Śniadowo
    3
    4
    :
    KS Michałowo
  • 28
    14:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    6
    3
    :
    MKS Mielnik
  • 28
    14:00
    Promień Mońki
    1
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 31
    18:30
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    7
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 03
    11:00
    Hetman Białystok
    6
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 03
    12:00
    KS Wasilków
    7
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 03
    14:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 04
    13:00
    MKS Mielnik
    1
    4
    :
    Promień Mońki
  • 04
    13:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    2
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 04
    13:00
    Cresovia Siemiatycze
    2
    0
    :
    Biebrza Goniądz
  • 04
    14:00
    KS Michałowo
    1
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 10
    13:00
    Wissa Szczuczyn
    2
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 10
    13:00
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 10
    13:00
    Sparta Augustów
    0
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 11
    11:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    :
    KS Michałowo
  • 11
    13:00
    KS Śniadowo
    2
    3
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 11
    13:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    1
    :
    KS Wasilków
  • 11
    13:00
    Promień Mońki
    6
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 11
    13:30
    MOSP Białystok
    4
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 16
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    4
    :
    MOSP Białystok
  • 17
    11:00
    Hetman Białystok
    1
    3
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 17
    13:00
    KS Wasilków
    1
    0
    :
    Promień Mońki
  • 17
    13:00
    Wigry II Suwałki
    6
    0
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 17
    13:00
    KS Michałowo
    5
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 18
    13:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 18
    13:00
    Biebrza Goniądz
    1
    5
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 10
    10:00
    KS Śniadowo
    1
    3
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 16
    16:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    2
    4
    :
    MKS Mielnik
  • 17
    11:00
    Hetman Białystok
    3
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 17
    13:00
    Wigry II Suwałki
    2
    2
    :
    Promień Mońki
  • 17
    14:00
    Biebrza Goniądz
    2
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 17
    14:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    3
    :
    Warmia Grajewo
    (walkower)
  • 17
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    0
    2
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 10
    17:00
    KS Wasilków
    1
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 15
    18:00
    KS Michałowo
    1
    1
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 23
    15:00
    Promień Mońki
    5
    0
    :
    KS Michałowo
  • 23
    15:00
    Sparta Augustów
    5
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 23
    15:00
    Warmia Grajewo
    5
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 24
    13:00
    MKS Mielnik
    1
    2
    :
    KS Wasilków
  • 24
    14:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    3
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 24
    14:00
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
    (walkower)
  • 24
    14:00
    KS Śniadowo
    0
    4
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 24
    16:00
    MOSP Białystok
    0
    2
    :
    Wigry II Suwałki
  • 30
    11:00
    Hetman Białystok
    2
    0
    :
    Promień Mońki
  • 30
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    1
    4
    :
    Warmia Grajewo
  • 31
    14:00
    Wigry II Suwałki
    5
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 31
    15:00
    Biebrza Goniądz
    2
    0
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 31
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 31
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    3
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 31
    15:00
    KS Michałowo
    3
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 31
    16:00
    KS Wasilków
    4
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 06
    16:00
    Sparta Augustów
    0
    4
    :
    Biebrza Goniądz
  • 06
    16:00
    Warmia Grajewo
    5
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 06
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    3
    :
    Wigry II Suwałki
  • 07
    11:00
    MOSP Białystok
    1
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 07
    13:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 07
    14:00
    MKS Mielnik
    0
    4
    :
    KS Michałowo
  • 07
    14:00
    Promień Mońki
    2
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 07
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 13
    15:00
    Wissa Szczuczyn
    2
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 13
    15:00
    KS Michałowo
    2
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 14
    11:30
    Hetman Białystok
    2
    3
    :
    MKS Mielnik
  • 14
    13:00
    Wigry II Suwałki
    1
    1
    :
    KS Wasilków
  • 14
    13:30
    Biebrza Goniądz
    1
    1
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 14
    15:00
    KS Śniadowo
    4
    2
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 14
    15:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    2
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 14
    16:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    3
    :
    Promień Mońki
  • 18
    17:30
    MOSP Białystok
    3
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 18
    18:30
    Hetman Białystok
    6
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 19
    17:00
    Promień Mońki
    1
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 20
    13:00
    KS Wasilków
    2
    1
    :
    KS Michałowo
  • 20
    15:00
    MKS Mielnik
    3
    2
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 20
    15:00
    Sparta Augustów
    2
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 20
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    0
    2
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 20
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    7
    :
    Warmia Grajewo
  • 27
    13:00
    KS Michałowo
    1
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 27
    16:00
    Warmia Grajewo
    4
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 27
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    4
    :
    Promień Mońki
  • 27
    16:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 27
    17:00
    Biebrza Goniądz
    1
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 27
    17:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    2
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 27
    17:00
    Hetman Białystok
    0
    5
    :
    KS Wasilków
  • 28
    17:00
    KS Śniadowo
    2
    5
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 30
    17:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    2
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 30
    18:00
    KS Wasilków
    3
    0
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 30
    18:00
    MOSP Białystok
    0
    4
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 01
    15:00
    Sparta Augustów
    2
    1
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 01
    16:00
    Wigry II Suwałki
    0
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 01
    16:00
    Promień Mońki
    11
    3
    :
    KS Śniadowo
  • 01
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    2
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 29
    18:00
    MKS Mielnik
    3
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 04
    15:00
    KS Śniadowo
    2
    6
    :
    MOSP Białystok
  • 04
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    1
    :
    KS Wasilków
  • 04
    16:00
    Warmia Grajewo
    2
    2
    :
    Promień Mońki
  • 04
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    0
    :
    MKS Mielnik
  • 05
    11:30
    Hetman Białystok
    0
    1
    :
    KS Michałowo
  • 05
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 05
    16:00
    Biebrza Goniądz
    1
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 05
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    0
    5
    :
    Wigry II Suwałki
  • 11
    11:00
    MOSP Białystok
    1
    1
    :
    Warmia Grajewo
  • 11
    17:00
    KS Michałowo
    1
    2
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 11
    17:00
    KS Wasilków
    1
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 11
    17:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    4
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 12
    16:00
    Promień Mońki
    2
    2
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 12
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    2
    0
    :
    Sparta Augustów
  • 12
    17:00
    Wigry II Suwałki
    4
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 18
    15:00
    Sparta Augustów
    1
    2
    :
    Promień Mońki
  • 18
    15:00
    Wigry II Suwałki
    1
    2
    :
    Biebrza Goniądz
  • 18
    16:00
    Warmia Grajewo
    2
    2
    :
    MKS Mielnik
  • 18
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    4
    2
    :
    KS Wasilków
  • 18
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    4
    1
    :
    KS Michałowo
  • 19
    10:00
    KS Śniadowo
    9
    3
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 19
    16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    0
    :
    MOSP Białystok
  • 19
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    1
    0
    :
    Hetman Białystok
  • 23
    18:00
    Promień Mońki
    3
    2
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 25
    12:00
    MOSP Białystok
    0
    4
    :
    Sparta Augustów
  • 25
    15:00
    Wigry II Suwałki
    1
    5
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 25
    16:00
    Hetman Białystok
    2
    0
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 25
    16:00
    KS Michałowo
    2
    4
    :
    Biebrza Goniądz
  • 25
    17:00
    KS Wasilków
    9
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 26
    14:00
    MKS Mielnik
    1
    4
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 26
    17:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    6
    :
    Warmia Grajewo
  • 01
    14:00
    Sparta Augustów
    1
    4
    :
    MKS Mielnik
  • 01
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    0
    :
    KS Michałowo
  • 01
    17:30
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 02
    15:00
    Cresovia Siemiatycze
    3
    2
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 02
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    2
    :
    MOSP Białystok
  • 02
    17:00
    Warmia Grajewo
    2
    0
    :
    KS Wasilków
  • 02
    17:00
    KS Śniadowo
    0
    6
    :
    Wigry II Suwałki
  • 02
    17:00
    Biebrza Goniądz
    1
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 08
    15:00
    Sparta Augustów
    0
    3
    :
    KS Wasilków
  • 08
    15:00
    Wigry II Suwałki
    0
    5
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 08
    16:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    3
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    (walkower)
  • 08
    16:00
    Warmia Grajewo
    0
    1
    :
    KS Michałowo
  • 09
    16:00
    Wissa Szczuczyn
    3
    2
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 09
    17:00
    Promień Mońki
    4
    1
    :
    MKS Mielnik
  • 09
    17:00
    KS Śniadowo
    0
    3
    :
    Hetman Białystok
  • 09
    17:00
    Biebrza Goniądz
    3
    1
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 15
    15:00
    Wigry II Suwałki
    3
    1
    :
    Sparta Augustów
  • 15
    15:00
    MKS Mielnik
    2
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 15
    16:00
    KS Michałowo
    1
    4
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 15
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    1
    0
    :
    Wissa Szczuczyn
  • 15
    17:00
    KS Wasilków
    4
    0
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 15
    18:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    2
    5
    :
    Promień Mońki
  • 16
    11:00
    Hetman Białystok
    1
    3
    :
    Warmia Grajewo
  • 16
    16:00
    Dąb Dąbrowa Białostocka
    2
    1
    :
    KS Śniadowo
  • 19
    18:00
    MOSP Białystok
    4
    1
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 19
    20:00
    Wissa Szczuczyn
    5
    0
    :
    Biebrza Goniądz
  • 22
    13:00
    Sparta Augustów
    0
    5
    :
    KS Michałowo
  • 22
    14:00
    Sparta 1951 Szepietowo
    5
    1
    :
    Wigry II Suwałki
  • 22
    17:00
    Promień Mońki
    1
    5
    :
    KS Wasilków
  • 22
    17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    5
    1
    :
    Hetman Białystok
  • 22
    17:00
    Warmia Grajewo
    4
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 22
    17:00
    Cresovia Siemiatycze
    2
    1
    :
    KS Śniadowo