Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
111
46.25 %
Zwycięstwa gości
90
37.5 %
Remisy
39
16.25 %

Bramki

Gospodarzy
481
średnia: 2
Gości
416
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
6 z 240
0.5
97.5%
234 z 240
9.58%
23 z 240
1.5
90.42%
217 z 240
24.17%
58 z 240
2.5
75.83%
182 z 240
52.08%
125 z 240
3.5
47.92%
115 z 240
66.67%
160 z 240
4.5
33.33%
80 z 240
82.5%
198 z 240
5.5
17.5%
42 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 20 8.33 %
2:1 19 7.92 %
0:3 19 7.92 %
3:0 19 7.92 %
1:2 10 4.17 %
2:3 10 4.17 %
4:1 10 4.17 %
1:0 9 3.75 %
2:0 9 3.75 %
3:1 9 3.75 %
0:1 8 3.33 %
0:4 8 3.33 %
2:2 7 2.92 %
5:0 7 2.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 6 2.5 %
0:2 6 2.5 %
4:2 6 2.5 %
4:0 6 2.5 %
3:3 5 2.08 %
1:3 5 2.08 %
1:4 5 2.08 %
3:2 4 1.67 %
2:4 4 1.67 %
5:1 4 1.67 %
1:5 3 1.25 %
6:0 3 1.25 %
3:4 2 0.83 %
2:5 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 0.83 %
1:6 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
4:3 1 0.42 %
4:5 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
5:3 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
7:2 1 0.42 %
0:8 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    103
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    47
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    15%
  • 11
    17:00
    Pomorzanka Sejny
    0
    3
    :
    Krypnianka Krypno
    (walkower)
  • 12
    16:00
    Puszcza Hajnówka
    0
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 12
    16:00
    Polonia Raczki
    1
    1
    :
    LZS Narewka
  • 12
    16:00
    Piast Białystok
    0
    3
    :
    Orzeł Kolno
    (walkower)
  • 12
    17:00
    Sokół Sokółka
    3
    0
    :
    Jasion Jasionówka
    (walkower)
  • 12
    17:30
    Kora Korycin
    5
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 15
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 18
    14:00
    Hetman Tykocin
    0
    3
    :
    Sokół Sokółka
  • 18
    14:30
    Rudnia Zabłudów
    2
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 18
    15:00
    Kolejarz Czeremcha
    3
    0
    :
    Puszcza Hajnówka
    (walkower)
  • 18
    16:00
    LZS Narewka
    1
    2
    :
    Piast Białystok
  • 18
    16:00
    UM Krynki
    2
    0
    :
    Kora Korycin
  • 18
    17:00
    Krypnianka Krypno
    5
    1
    :
    Polonia Raczki
  • 18
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    0
    2
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 18
    17:00
    Jasion Jasionówka
    3
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 25
    17:00
    Pomorzanka Sejny
    3
    0
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 26
    15:00
    Puszcza Hajnówka
    2
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 26
    16:00
    Polonia Raczki
    3
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 26
    16:00
    Piast Białystok
    1
    2
    :
    Krypnianka Krypno
  • 26
    17:00
    Sokół Sokółka
    4
    1
    :
    UM Krynki
  • 26
    17:00
    Orzeł Kolno
    1
    1
    :
    LZS Narewka
  • 26
    17:30
    Kora Korycin
    0
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 26
    18:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 01
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    5
    0
    :
    LZS Narewka
  • 01
    16:00
    UM Krynki
    1
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 01
    17:00
    Krypnianka Krypno
    2
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 02
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    1
    :
    Polonia Raczki
  • 02
    15:00
    Kora Korycin
    0
    5
    :
    Sokół Sokółka
  • 02
    16:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    4
    2
    :
    Piast Białystok
  • 02
    16:00
    Jasion Jasionówka
    1
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 02
    17:30
    Hetman Tykocin
    1
    0
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 08
    11:00
    Hetman Tykocin
    2
    3
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 08
    16:00
    Krypnianka Krypno
    0
    0
    :
    LZS Narewka
  • 08
    17:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    1
    :
    Kora Korycin
  • 09
    12:00
    Puszcza Hajnówka
    0
    0
    :
    UM Krynki
  • 09
    15:00
    Polonia Raczki
    0
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 09
    17:00
    Sokół Sokółka
    2
    1
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 09
    17:00
    Piast Białystok
    3
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 09
    17:00
    Orzeł Kolno
    6
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 15
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    0
    2
    :
    Krypnianka Krypno
  • 15
    16:00
    UM Krynki
    1
    3
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 16
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    2
    5
    :
    Orzeł Kolno
  • 16
    14:00
    Kora Korycin
    4
    4
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 16
    16:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    2
    1
    :
    LZS Narewka
  • 16
    16:00
    Jasion Jasionówka
    3
    3
    :
    Piast Białystok
  • 16
    16:00
    Sokół Sokółka
    2
    0
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 16
    17:00
    Hetman Tykocin
    3
    4
    :
    Polonia Raczki
  • 22
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    0
    3
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 22
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    3
    0
    :
    Kora Korycin
    (walkower)
  • 23
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    0
    4
    :
    LZS Narewka
  • 23
    14:00
    Krypnianka Krypno
    4
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 23
    15:00
    Polonia Raczki
    1
    1
    :
    UM Krynki
  • 23
    16:00
    Puszcza Hajnówka
    1
    2
    :
    Sokół Sokółka
  • 23
    16:00
    Orzeł Kolno
    3
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 26
    18:00
    Piast Białystok
    5
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 29
    15:00
    UM Krynki
    1
    4
    :
    Piast Białystok
  • 29
    15:00
    Sokół Sokółka
    1
    1
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 29
    15:30
    Rudnia Zabłudów
    2
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 29
    16:45
    Czarni Czarna Białostocka
    3
    3
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 30
    13:00
    Hetman Tykocin
    0
    8
    :
    Orzeł Kolno
  • 30
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    4
    1
    :
    Krypnianka Krypno
  • 30
    14:00
    Kora Korycin
    3
    5
    :
    Polonia Raczki
  • 30
    15:00
    Jasion Jasionówka
    1
    0
    :
    LZS Narewka
  • 06
    15:00
    Puszcza Hajnówka
    1
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 06
    15:00
    LZS Narewka
    3
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 06
    15:00
    Krypnianka Krypno
    5
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 06
    16:00
    Piast Białystok
    0
    0
    :
    Kora Korycin
  • 07
    14:00
    Polonia Raczki
    0
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 07
    15:00
    Orzeł Kolno
    1
    1
    :
    UM Krynki
  • 07
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    1
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 07
    16:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    4
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 13
    14:00
    UM Krynki
    0
    3
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 14
    12:00
    Puszcza Hajnówka
    0
    3
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 14
    14:00
    Rudnia Zabłudów
    6
    0
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 14
    14:00
    Kora Korycin
    4
    2
    :
    Orzeł Kolno
  • 14
    15:00
    Jasion Jasionówka
    0
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 14
    15:00
    Sokół Sokółka
    5
    0
    :
    Piast Białystok
  • 14
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    1
    :
    Polonia Raczki
  • 14
    16:00
    Hetman Tykocin
    1
    5
    :
    Krypnianka Krypno
  • 20
    13:00
    Pomorzanka Sejny
    2
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 20
    15:00
    LZS Narewka
    3
    2
    :
    Kora Korycin
  • 20
    15:00
    Krypnianka Krypno
    4
    0
    :
    UM Krynki
  • 21
    13:00
    Polonia Raczki
    3
    0
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 21
    14:00
    Orzeł Kolno
    1
    0
    :
    Sokół Sokółka
  • 21
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 21
    15:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    6
    :
    Hetman Tykocin
  • 21
    16:00
    Piast Białystok
    1
    4
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 27
    13:00
    Pomorzanka Sejny
    5
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 27
    14:00
    Rudnia Zabłudów
    1
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 27
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    2
    3
    :
    Orzeł Kolno
  • 28
    12:00
    UM Krynki
    2
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 28
    13:00
    Kora Korycin
    0
    5
    :
    Krypnianka Krypno
  • 28
    13:00
    Puszcza Hajnówka
    2
    1
    :
    Piast Białystok
  • 28
    14:00
    Hetman Tykocin
    4
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 28
    14:00
    Sokół Sokółka
    2
    4
    :
    LZS Narewka
  • 03
    13:00
    Orzeł Kolno
    2
    1
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 03
    14:00
    Jasion Jasionówka
    2
    3
    :
    Hetman Tykocin
  • 03
    18:30
    Piast Białystok
    1
    2
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 04
    13:00
    Polonia Raczki
    0
    1
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 04
    13:00
    Krypnianka Krypno
    3
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 04
    14:00
    LZS Narewka
    4
    0
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 04
    14:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    3
    3
    :
    Kora Korycin
  • 04
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    0
    1
    :
    UM Krynki
  • 10
    12:00
    Puszcza Hajnówka
    0
    3
    :
    LZS Narewka
  • 10
    13:00
    Rudnia Zabłudów
    3
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 10
    13:00
    UM Krynki
    2
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 10
    13:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    1
    :
    Krypnianka Krypno
  • 10
    13:00
    Pomorzanka Sejny
    2
    3
    :
    Orzeł Kolno
  • 11
    11:00
    Kora Korycin
    2
    4
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 11
    12:00
    Polonia Raczki
    2
    3
    :
    Piast Białystok
  • 11
    13:00
    Sokół Sokółka
    4
    2
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 16
    20:00
    Piast Białystok
    0
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 17
    13:00
    Orzeł Kolno
    2
    3
    :
    Polonia Raczki
  • 17
    13:00
    LZS Narewka
    0
    1
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 17
    13:00
    Krypnianka Krypno
    3
    1
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 17
    13:00
    Jasion Jasionówka
    1
    3
    :
    Kora Korycin
  • 18
    13:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    0
    4
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 18
    13:00
    Hetman Tykocin
    3
    1
    :
    UM Krynki
  • 17
    16:00
    Sokół Sokółka
    4
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 23
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Polonia Raczki
    (walkower)
  • 23
    15:00
    Krypnianka Krypno
    2
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 23
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    4
    1
    :
    UM Krynki
  • 24
    12:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    2
    2
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 24
    14:00
    Hetman Tykocin
    1
    1
    :
    Kora Korycin
  • 24
    14:00
    Jasion Jasionówka
    0
    4
    :
    Sokół Sokółka
  • 24
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    0
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 24
    14:00
    Orzeł Kolno
    1
    5
    :
    Piast Białystok
  • 30
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    1
    2
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 30
    18:30
    Piast Białystok
    3
    0
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 31
    14:30
    Kora Korycin
    4
    0
    :
    UM Krynki
  • 31
    15:00
    Polonia Raczki
    0
    3
    :
    Krypnianka Krypno
  • 31
    15:00
    Puszcza Hajnówka
    1
    0
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 31
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 31
    15:00
    Sokół Sokółka
    5
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 31
    16:00
    Orzeł Kolno
    2
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 05
    17:30
    Krypnianka Krypno
    2
    2
    :
    Piast Białystok
  • 06
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Orzeł Kolno
    (walkower)
  • 06
    15:00
    Rudnia Zabłudów
    2
    1
    :
    Kora Korycin
  • 06
    16:00
    UM Krynki
    0
    4
    :
    Sokół Sokółka
  • 07
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    1
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 07
    15:00
    Hetman Tykocin
    1
    4
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 07
    15:00
    Jasion Jasionówka
    3
    4
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 07
    15:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    5
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 13
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Rudnia Zabłudów
    (walkower)
  • 13
    16:00
    Sokół Sokółka
    2
    1
    :
    Kora Korycin
  • 13
    19:00
    Piast Białystok
    4
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 14
    14:00
    Pomorzanka Sejny
    3
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 14
    15:00
    Polonia Raczki
    1
    2
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 14
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    0
    4
    :
    UM Krynki
  • 14
    16:00
    Orzeł Kolno
    5
    3
    :
    Krypnianka Krypno
  • 14
    16:00
    Puszcza Hajnówka
    3
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 20
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Krypnianka Krypno
    (walkower)
  • 20
    11:00
    Jasion Jasionówka
    2
    3
    :
    Polonia Raczki
  • 20
    12:00
    Pomorzanka Sejny
    4
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 20
    15:00
    Rudnia Zabłudów
    2
    1
    :
    Sokół Sokółka
  • 20
    15:00
    UM Krynki
    0
    4
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 20
    15:00
    Kolejarz Czeremcha
    6
    1
    :
    Piast Białystok
  • 20
    15:30
    Korona Dobrzyniewo Duże
    2
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 20
    16:00
    Kora Korycin
    1
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 27
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
    (walkower)
  • 27
    16:00
    Krypnianka Krypno
    2
    0
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 27
    16:00
    Orzeł Kolno
    2
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 27
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    0
    0
    :
    UM Krynki
  • 27
    16:00
    Puszcza Hajnówka
    2
    1
    :
    Kora Korycin
  • 27
    16:30
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    3
    :
    Sokół Sokółka
  • 27
    19:30
    Piast Białystok
    5
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 28
    17:00
    Polonia Raczki
    1
    2
    :
    Hetman Tykocin
  • 17
    18:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    5
    :
    Krypnianka Krypno
  • 30
    18:00
    Hetman Tykocin
    0
    1
    :
    Piast Białystok
  • 30
    18:00
    Jasion Jasionówka
    1
    3
    :
    Orzeł Kolno
  • 01
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Kolejarz Czeremcha
    (walkower)
  • 01
    13:00
    Kora Korycin
    2
    3
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 01
    16:00
    UM Krynki
    3
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 01
    17:00
    Sokół Sokółka
    4
    0
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 08
    17:30
    Rudnia Zabłudów
    2
    3
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 04
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Jasion Jasionówka
    (walkower)
  • 04
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    0
    2
    :
    Sokół Sokółka
  • 05
    16:00
    Polonia Raczki
    2
    4
    :
    Kora Korycin
  • 05
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    3
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 05
    17:00
    Krypnianka Krypno
    3
    1
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 05
    17:00
    Puszcza Hajnówka
    1
    4
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 15
    18:00
    Orzeł Kolno
    2
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 12
    18:30
    Piast Białystok
    2
    0
    :
    UM Krynki
  • 11
    15:00
    Rudnia Zabłudów
    2
    5
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 11
    16:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 11
    16:00
    UM Krynki
    2
    2
    :
    Orzeł Kolno
  • 11
    17:00
    Sokół Sokółka
    3
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 11
    17:00
    Jasion Jasionówka
    0
    4
    :
    Krypnianka Krypno
  • 12
    13:00
    Kora Korycin
    2
    0
    :
    Piast Białystok
  • 12
    14:00
    Hetman Tykocin
    3
    0
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 12
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 18
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    UM Krynki
    (walkower)
  • 18
    18:00
    Krypnianka Krypno
    4
    5
    :
    Hetman Tykocin
  • 18
    18:30
    Piast Białystok
    2
    4
    :
    Sokół Sokółka
  • 19
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    0
    3
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 19
    16:00
    Orzeł Kolno
    1
    1
    :
    Kora Korycin
  • 19
    16:00
    Polonia Raczki
    2
    0
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 19
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    4
    :
    Jasion Jasionówka
  • 19
    17:00
    Pomorzanka Sejny
    2
    1
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 25
    15:00
    Hetman Tykocin
    4
    2
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 25
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    2
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 25
    16:00
    Jasion Jasionówka
    4
    2
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 25
    17:00
    Sokół Sokółka
    1
    0
    :
    Orzeł Kolno
  • 25
    17:00
    UM Krynki
    1
    0
    :
    Krypnianka Krypno
  • 26
    14:30
    Kora Korycin
    3
    0
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 26
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    4
    1
    :
    Piast Białystok
  • 26
    17:00
    Puszcza Hajnówka
    6
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 01
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Sokół Sokółka
    (walkower)
  • 01
    15:30
    Jasion Jasionówka
    0
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 01
    17:00
    Krypnianka Krypno
    6
    2
    :
    Kora Korycin
  • 02
    11:00
    Kolejarz Czeremcha
    6
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 02
    16:00
    Orzeł Kolno
    2
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 02
    16:00
    Polonia Raczki
    2
    6
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 02
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    3
    3
    :
    UM Krynki
  • 02
    19:00
    Piast Białystok
    0
    4
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 04
    18:00
    Sokół Sokółka
    5
    1
    :
    Krypnianka Krypno
  • 07
    18:30
    Hetman Tykocin
    3
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 08
    17:00
    Pomorzanka Sejny
    2
    2
    :
    Piast Białystok
  • 08
    18:00
    UM Krynki
    3
    2
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 09
    12:00
    Puszcza Hajnówka
    4
    1
    :
    Orzeł Kolno
  • 09
    14:00
    Rudnia Zabłudów
    3
    0
    :
    Polonia Raczki
  • 09
    14:30
    Kora Korycin
    3
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 09
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    3
    0
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 15
    ?:?
    LZS Narewka
    0
    3
    :
    Puszcza Hajnówka
    (walkower)
  • 15
    16:00
    Jasion Jasionówka
    4
    3
    :
    UM Krynki
  • 16
    14:00
    Kolejarz Czeremcha
    2
    2
    :
    Kora Korycin
  • 16
    16:00
    Orzeł Kolno
    1
    6
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 16
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    3
    2
    :
    Sokół Sokółka
  • 16
    17:00
    Krypnianka Krypno
    2
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 16
    17:00
    Piast Białystok
    7
    2
    :
    Polonia Raczki
  • 16
    18:00
    Hetman Tykocin
    0
    0
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 19
    18:00
    Czarni Czarna Białostocka
    3
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 19
    18:30
    Kolejarz Czeremcha
    1
    2
    :
    Sokół Sokółka
  • 20
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    3
    2
    :
    Piast Białystok
  • 22
    16:00
    Puszcza Hajnówka
    2
    3
    :
    Krypnianka Krypno
  • 23
    16:00
    Polonia Raczki
    1
    2
    :
    Orzeł Kolno
  • 23
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    3
    0
    :
    LZS Narewka
    (walkower)
  • 23
    16:00
    Kora Korycin
    4
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 23
    16:00
    UM Krynki
    3
    3
    :
    Hetman Tykocin