Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WPWWWWWWWWPWWWWWWPPPWWRWWWWWWW
-
WWPWPPWWWWWPRWWWRWWWWWPWWRWWWW
-
-
WWRWPWPPWRWWRPPWPWWRWRRWWWPWWP
-
WPPWPRWRWWPWWRPPWWWWPRWWWWPRPW
-
WPWPWPWWWPRPWWWWRPPWRRRPPRRRPR
-
PWWWWPWPPWWWWWRPPPWPPPRPRRPWPP
-
PWWRPPPPWWPWRWWPWPPPPRWWRWPPWP
-
-
WRWPWRWWPPRPPWRWPRPPWRPPRRPPPW
-
RRWPWWPWPWPPPPRWPWWWPPPPPPWRPP
-
PWPRPPRPWWPPWWRPPRPPWWPPWPWPPW
-
PPPPPWPPPPWPPPWWPPPWRPWRWRRWPR
-
PRPWPPRPWPWWRPPPWPPRPPWPPPRPWR
-
PWPPWWPWPPPPPPPPPPRRPPWPRRWPWP
-
PPPPPPPPPPPPPPPPWWWWWWPWPRPRPR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
111
46.25 %
111
46.25 %
Zwycięstwa gości
90
37.5 %
90
37.5 %
Remisy
39
16.25 %
39
16.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.5%
6 z 240
6 z 240
0.5
97.5%
234 z 240
234 z 240
9.58%
23 z 240
23 z 240
1.5
90.42%
217 z 240
217 z 240
24.17%
58 z 240
58 z 240
2.5
75.83%
182 z 240
182 z 240
52.08%
125 z 240
125 z 240
3.5
47.92%
115 z 240
115 z 240
66.67%
160 z 240
160 z 240
4.5
33.33%
80 z 240
80 z 240
82.5%
198 z 240
198 z 240
5.5
17.5%
42 z 240
42 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 20 | 8.33 % |
2:1 | 19 | 7.92 % |
0:3 | 19 | 7.92 % |
3:0 | 19 | 7.92 % |
1:2 | 10 | 4.17 % |
2:3 | 10 | 4.17 % |
4:1 | 10 | 4.17 % |
1:0 | 9 | 3.75 % |
2:0 | 9 | 3.75 % |
3:1 | 9 | 3.75 % |
0:1 | 8 | 3.33 % |
0:4 | 8 | 3.33 % |
2:2 | 7 | 2.92 % |
5:0 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 6 | 2.5 % |
0:2 | 6 | 2.5 % |
4:2 | 6 | 2.5 % |
4:0 | 6 | 2.5 % |
3:3 | 5 | 2.08 % |
1:3 | 5 | 2.08 % |
1:4 | 5 | 2.08 % |
3:2 | 4 | 1.67 % |
2:4 | 4 | 1.67 % |
5:1 | 4 | 1.67 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
6:0 | 3 | 1.25 % |
3:4 | 2 | 0.83 % |
2:5 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:5 | 2 | 0.83 % |
1:6 | 2 | 0.83 % |
6:1 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
4:3 | 1 | 0.42 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
3:5 | 1 | 0.42 % |
5:3 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
0:8 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10350%Wygrana przynajmniej 1 bramką4723%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2613%Wygrana 3 bramkami i więcej3115%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie17:00Pomorzanka Sejny03:Krypnianka Krypno(walkower)
-
12 sie15:00
-
12 sie16:00Puszcza Hajnówka01:Korona Dobrzyniewo Duże
-
12 sie16:00Polonia Raczki11:LZS Narewka
-
12 sie16:00Piast Białystok03:Orzeł Kolno(walkower)
-
12 sie17:00Sokół Sokółka30:Jasion Jasionówka(walkower)
-
12 sie17:30Kora Korycin50:Hetman Tykocin
-
15 sie15:00Czarni Czarna Białostocka11:Kolejarz Czeremcha
-
18 sie14:00Hetman Tykocin03:Sokół Sokółka
-
18 sie14:30Rudnia Zabłudów21:Orzeł Kolno
-
18 sie15:00Kolejarz Czeremcha30:Puszcza Hajnówka(walkower)
-
18 sie16:00LZS Narewka12:Piast Białystok
-
18 sie16:00LZS Krynki20:Kora Korycin
-
18 sie17:00Krypnianka Krypno51:Polonia Raczki
-
18 sie17:00Korona Dobrzyniewo Duże02:Pomorzanka Sejny
-
18 sie17:00Jasion Jasionówka31:Czarni Czarna Białostocka
-
25 sie17:00Pomorzanka Sejny30:Kolejarz Czeremcha
-
26 sie15:00Puszcza Hajnówka20:Jasion Jasionówka
-
26 sie16:00Polonia Raczki31:Korona Dobrzyniewo Duże
-
26 sie16:00Piast Białystok12:Krypnianka Krypno
-
26 sie17:00Sokół Sokółka41:LZS Krynki
-
26 sie17:00Orzeł Kolno11:LZS Narewka
-
26 sie17:30Kora Korycin02:Rudnia Zabłudów
-
26 sie18:00Czarni Czarna Białostocka11:Hetman Tykocin
-
01 wrz16:00Rudnia Zabłudów50:LZS Narewka
-
01 wrz16:00LZS Krynki11:Czarni Czarna Białostocka
-
01 wrz17:00Krypnianka Krypno21:Orzeł Kolno
-
02 wrz14:00Kolejarz Czeremcha11:Polonia Raczki
-
02 wrz15:00Kora Korycin05:Sokół Sokółka
-
02 wrz16:00Korona Dobrzyniewo Duże42:Piast Białystok
-
02 wrz16:00Jasion Jasionówka10:Pomorzanka Sejny
-
02 wrz17:30Hetman Tykocin10:Puszcza Hajnówka
-
08 wrz11:00Hetman Tykocin23:Pomorzanka Sejny
-
08 wrz16:00Krypnianka Krypno00:LZS Narewka
-
08 wrz17:00Czarni Czarna Białostocka11:Kora Korycin
-
09 wrz12:00Puszcza Hajnówka00:LZS Krynki
-
09 wrz15:00Polonia Raczki00:Jasion Jasionówka
-
09 wrz17:00Sokół Sokółka21:Rudnia Zabłudów
-
09 wrz17:00Piast Białystok31:Kolejarz Czeremcha
-
09 wrz17:00Orzeł Kolno60:Korona Dobrzyniewo Duże
-
15 wrz16:00Rudnia Zabłudów02:Krypnianka Krypno
-
15 wrz16:00LZS Krynki13:Pomorzanka Sejny
-
16 wrz14:00Kolejarz Czeremcha25:Orzeł Kolno
-
16 wrz14:00Kora Korycin44:Puszcza Hajnówka
-
16 wrz16:00Korona Dobrzyniewo Duże21:LZS Narewka
-
16 wrz16:00Jasion Jasionówka33:Piast Białystok
-
16 wrz16:00Sokół Sokółka20:Czarni Czarna Białostocka
-
16 wrz17:00Hetman Tykocin34:Polonia Raczki
-
22 wrz15:00Czarni Czarna Białostocka03:Rudnia Zabłudów
-
22 wrz16:00Pomorzanka Sejny30:Kora Korycin(walkower)
-
23 wrz14:00Kolejarz Czeremcha04:LZS Narewka
-
23 wrz14:00Krypnianka Krypno41:Korona Dobrzyniewo Duże
-
23 wrz15:00Polonia Raczki11:LZS Krynki
-
23 wrz16:00Puszcza Hajnówka12:Sokół Sokółka
-
23 wrz16:00Orzeł Kolno31:Jasion Jasionówka
-
26 wrz18:00Piast Białystok51:Hetman Tykocin
-
29 wrz15:00LZS Krynki14:Piast Białystok
-
29 wrz15:00Sokół Sokółka11:Pomorzanka Sejny
-
29 wrz15:30Rudnia Zabłudów21:Korona Dobrzyniewo Duże
-
29 wrz16:45Czarni Czarna Białostocka33:Puszcza Hajnówka
-
30 wrz13:00Hetman Tykocin08:Orzeł Kolno
-
30 wrz14:00Kolejarz Czeremcha41:Krypnianka Krypno
-
30 wrz14:00Kora Korycin35:Polonia Raczki
-
30 wrz15:00Jasion Jasionówka10:LZS Narewka
-
06 paź15:00Puszcza Hajnówka12:Rudnia Zabłudów
-
06 paź15:00LZS Narewka30:Hetman Tykocin
-
06 paź15:00Krypnianka Krypno50:Jasion Jasionówka
-
06 paź16:00Piast Białystok00:Kora Korycin
-
07 paź14:00Polonia Raczki01:Sokół Sokółka
-
07 paź15:00Orzeł Kolno11:LZS Krynki
-
07 paź16:00Pomorzanka Sejny11:Czarni Czarna Białostocka
-
07 paź16:00Korona Dobrzyniewo Duże41:Kolejarz Czeremcha
-
13 paź14:00LZS Krynki03:LZS Narewka(walkower)
-
14 paź12:00Puszcza Hajnówka03:Pomorzanka Sejny
-
14 paź14:00Rudnia Zabłudów60:Kolejarz Czeremcha
-
14 paź14:00Kora Korycin42:Orzeł Kolno
-
14 paź15:00Jasion Jasionówka01:Korona Dobrzyniewo Duże
-
14 paź15:00Sokół Sokółka50:Piast Białystok
-
14 paź15:00Czarni Czarna Białostocka11:Polonia Raczki
-
14 paź16:00Hetman Tykocin15:Krypnianka Krypno
-
20 paź13:00Pomorzanka Sejny22:Rudnia Zabłudów
-
20 paź15:00LZS Narewka32:Kora Korycin
-
20 paź15:00Krypnianka Krypno40:LZS Krynki
-
21 paź13:00Polonia Raczki30:Puszcza Hajnówka
-
21 paź14:00Orzeł Kolno10:Sokół Sokółka
-
21 paź14:00Kolejarz Czeremcha11:Jasion Jasionówka
-
21 paź15:00Korona Dobrzyniewo Duże16:Hetman Tykocin
-
21 paź16:00Piast Białystok14:Czarni Czarna Białostocka
-
27 paź13:00Pomorzanka Sejny50:Polonia Raczki
-
27 paź14:00Rudnia Zabłudów11:Jasion Jasionówka
-
27 paź15:00Czarni Czarna Białostocka23:Orzeł Kolno
-
28 paź12:00LZS Krynki21:Korona Dobrzyniewo Duże
-
28 paź13:00Kora Korycin05:Krypnianka Krypno
-
28 paź13:00Puszcza Hajnówka21:Piast Białystok
-
28 paź14:00Hetman Tykocin41:Kolejarz Czeremcha
-
28 paź14:00Sokół Sokółka24:LZS Narewka
-
03 lis13:00Orzeł Kolno21:Puszcza Hajnówka
-
03 lis14:00Jasion Jasionówka23:Hetman Tykocin
-
03 lis18:30Piast Białystok12:Pomorzanka Sejny
-
04 lis13:00Polonia Raczki01:Rudnia Zabłudów
-
04 lis13:00Krypnianka Krypno31:Sokół Sokółka
-
04 lis14:00LZS Narewka40:Czarni Czarna Białostocka
-
04 lis14:00Korona Dobrzyniewo Duże33:Kora Korycin
-
04 lis14:00Kolejarz Czeremcha01:LZS Krynki
-
10 lis12:00Puszcza Hajnówka03:LZS Narewka
-
10 lis13:00Rudnia Zabłudów30:Hetman Tykocin
-
10 lis13:00LZS Krynki21:Jasion Jasionówka
-
10 lis13:00Czarni Czarna Białostocka11:Krypnianka Krypno
-
10 lis13:00Pomorzanka Sejny23:Orzeł Kolno
-
11 lis11:00Kora Korycin24:Kolejarz Czeremcha
-
11 lis12:00Polonia Raczki23:Piast Białystok
-
11 lis13:00Sokół Sokółka42:Korona Dobrzyniewo Duże
-
16 lis20:00Piast Białystok02:Rudnia Zabłudów
-
17 lis13:00Orzeł Kolno23:Polonia Raczki
-
17 lis13:00LZS Narewka01:Pomorzanka Sejny
-
17 lis13:00Krypnianka Krypno31:Puszcza Hajnówka
-
17 lis13:00Jasion Jasionówka13:Kora Korycin
-
18 lis13:00Korona Dobrzyniewo Duże04:Czarni Czarna Białostocka
-
18 lis13:00Hetman Tykocin31:LZS Krynki
-
17 mar16:00Sokół Sokółka41:Kolejarz Czeremcha
-
23 mar?:?LZS Narewka03:Polonia Raczki(walkower)
-
23 mar15:00Krypnianka Krypno20:Pomorzanka Sejny
-
23 mar16:00Rudnia Zabłudów41:LZS Krynki
-
24 mar12:00Korona Dobrzyniewo Duże22:Puszcza Hajnówka
-
24 mar14:00Hetman Tykocin11:Kora Korycin
-
24 mar14:00Jasion Jasionówka04:Sokół Sokółka
-
24 mar14:00Kolejarz Czeremcha01:Czarni Czarna Białostocka
-
24 mar14:00Orzeł Kolno15:Piast Białystok
-
30 mar15:00Pomorzanka Sejny12:Korona Dobrzyniewo Duże
-
30 mar18:30Piast Białystok30:LZS Narewka(walkower)
-
31 mar14:30Kora Korycin40:LZS Krynki
-
31 mar15:00Polonia Raczki03:Krypnianka Krypno
-
31 mar15:00Puszcza Hajnówka10:Kolejarz Czeremcha
-
31 mar15:00Czarni Czarna Białostocka10:Jasion Jasionówka
-
31 mar15:00Sokół Sokółka51:Hetman Tykocin
-
31 mar16:00Orzeł Kolno22:Rudnia Zabłudów
-
05 kwi17:30Krypnianka Krypno22:Piast Białystok
-
06 kwi?:?LZS Narewka03:Orzeł Kolno(walkower)
-
06 kwi15:00Rudnia Zabłudów21:Kora Korycin
-
06 kwi16:00LZS Krynki04:Sokół Sokółka
-
07 kwi14:00Kolejarz Czeremcha11:Pomorzanka Sejny
-
07 kwi15:00Hetman Tykocin14:Czarni Czarna Białostocka
-
07 kwi15:00Jasion Jasionówka34:Puszcza Hajnówka
-
07 kwi15:00Korona Dobrzyniewo Duże50:Polonia Raczki
-
13 kwi?:?LZS Narewka03:Rudnia Zabłudów(walkower)
-
13 kwi16:00Sokół Sokółka21:Kora Korycin
-
13 kwi19:00Piast Białystok41:Korona Dobrzyniewo Duże
-
14 kwi14:00Pomorzanka Sejny30:Jasion Jasionówka
-
14 kwi15:00Polonia Raczki12:Kolejarz Czeremcha
-
14 kwi15:00Czarni Czarna Białostocka04:LZS Krynki
-
14 kwi16:00Orzeł Kolno53:Krypnianka Krypno
-
14 kwi16:00Puszcza Hajnówka30:Hetman Tykocin
-
20 kwi?:?LZS Narewka03:Krypnianka Krypno(walkower)
-
20 kwi11:00Jasion Jasionówka23:Polonia Raczki
-
20 kwi12:00Pomorzanka Sejny40:Hetman Tykocin
-
20 kwi15:00Rudnia Zabłudów21:Sokół Sokółka
-
20 kwi15:00LZS Krynki04:Puszcza Hajnówka
-
20 kwi15:00Kolejarz Czeremcha61:Piast Białystok
-
20 kwi15:30Korona Dobrzyniewo Duże21:Orzeł Kolno
-
20 kwi16:00Kora Korycin11:Czarni Czarna Białostocka
-
27 kwi?:?LZS Narewka03:Korona Dobrzyniewo Duże(walkower)
-
27 kwi16:00Krypnianka Krypno20:Rudnia Zabłudów
-
27 kwi16:00Orzeł Kolno21:Kolejarz Czeremcha
-
27 kwi16:00Pomorzanka Sejny00:LZS Krynki
-
27 kwi16:00Puszcza Hajnówka21:Kora Korycin
-
27 kwi16:30Czarni Czarna Białostocka13:Sokół Sokółka
-
27 kwi19:30Piast Białystok50:Jasion Jasionówka
-
28 kwi17:00Polonia Raczki12:Hetman Tykocin
-
17 kwi18:00Korona Dobrzyniewo Duże15:Krypnianka Krypno
-
30 kwi18:00Hetman Tykocin01:Piast Białystok
-
30 kwi18:00Jasion Jasionówka13:Orzeł Kolno
-
01 maj?:?LZS Narewka03:Kolejarz Czeremcha(walkower)
-
01 maj13:00Kora Korycin23:Pomorzanka Sejny
-
01 maj16:00LZS Krynki30:Polonia Raczki
-
01 maj17:00Sokół Sokółka40:Puszcza Hajnówka
-
08 maj17:30Rudnia Zabłudów23:Czarni Czarna Białostocka
-
04 maj?:?LZS Narewka03:Jasion Jasionówka(walkower)
-
04 maj15:00Pomorzanka Sejny02:Sokół Sokółka
-
05 maj16:00Polonia Raczki24:Kora Korycin
-
05 maj17:00Korona Dobrzyniewo Duże13:Rudnia Zabłudów
-
05 maj17:00Krypnianka Krypno31:Kolejarz Czeremcha
-
05 maj17:00Puszcza Hajnówka14:Czarni Czarna Białostocka
-
15 maj18:00Orzeł Kolno21:Hetman Tykocin
-
12 cze18:30Piast Białystok20:LZS Krynki
-
11 maj15:00Rudnia Zabłudów25:Puszcza Hajnówka
-
11 maj16:00Czarni Czarna Białostocka10:Pomorzanka Sejny
-
11 maj16:00LZS Krynki22:Orzeł Kolno
-
11 maj17:00Sokół Sokółka30:Polonia Raczki
-
11 maj17:00Jasion Jasionówka04:Krypnianka Krypno
-
12 maj13:00Kora Korycin20:Piast Białystok
-
12 maj14:00Hetman Tykocin30:LZS Narewka(walkower)
-
12 maj14:00Kolejarz Czeremcha11:Korona Dobrzyniewo Duże
-
18 maj?:?LZS Narewka03:LZS Krynki(walkower)
-
18 maj18:00Krypnianka Krypno45:Hetman Tykocin
-
18 maj18:30Piast Białystok24:Sokół Sokółka
-
19 maj14:00Kolejarz Czeremcha03:Rudnia Zabłudów
-
19 maj16:00Orzeł Kolno11:Kora Korycin
-
19 maj16:00Polonia Raczki20:Czarni Czarna Białostocka
-
19 maj17:00Korona Dobrzyniewo Duże14:Jasion Jasionówka
-
19 maj17:00Pomorzanka Sejny21:Puszcza Hajnówka
-
25 maj15:00Hetman Tykocin42:Korona Dobrzyniewo Duże
-
25 maj16:00Rudnia Zabłudów20:Pomorzanka Sejny
-
25 maj16:00Jasion Jasionówka42:Kolejarz Czeremcha
-
25 maj17:00Sokół Sokółka10:Orzeł Kolno
-
25 maj17:00LZS Krynki10:Krypnianka Krypno
-
26 maj14:30Kora Korycin30:LZS Narewka(walkower)
-
26 maj15:00Czarni Czarna Białostocka41:Piast Białystok
-
26 maj17:00Puszcza Hajnówka60:Polonia Raczki
-
01 cze?:?LZS Narewka03:Sokół Sokółka(walkower)
-
01 cze15:30Jasion Jasionówka02:Rudnia Zabłudów
-
01 cze17:00Krypnianka Krypno62:Kora Korycin
-
02 cze11:00Kolejarz Czeremcha61:Hetman Tykocin
-
02 cze16:00Orzeł Kolno21:Czarni Czarna Białostocka
-
02 cze16:00Polonia Raczki26:Pomorzanka Sejny
-
02 cze17:00Korona Dobrzyniewo Duże33:LZS Krynki
-
02 cze19:00Piast Białystok04:Puszcza Hajnówka
-
04 cze18:00Sokół Sokółka51:Krypnianka Krypno
-
07 cze18:30Hetman Tykocin31:Jasion Jasionówka
-
08 cze17:00Pomorzanka Sejny22:Piast Białystok
-
08 cze18:00LZS Krynki32:Kolejarz Czeremcha
-
09 cze12:00Puszcza Hajnówka41:Orzeł Kolno
-
09 cze14:00Rudnia Zabłudów30:Polonia Raczki
-
09 cze14:30Kora Korycin30:Korona Dobrzyniewo Duże
-
09 cze15:00Czarni Czarna Białostocka30:LZS Narewka(walkower)
-
15 cze?:?LZS Narewka03:Puszcza Hajnówka(walkower)
-
15 cze16:00Jasion Jasionówka43:LZS Krynki
-
16 cze14:00Kolejarz Czeremcha22:Kora Korycin
-
16 cze16:00Orzeł Kolno16:Pomorzanka Sejny
-
16 cze17:00Korona Dobrzyniewo Duże32:Sokół Sokółka
-
16 cze17:00Krypnianka Krypno21:Czarni Czarna Białostocka
-
16 cze17:00Piast Białystok72:Polonia Raczki
-
16 cze18:00Hetman Tykocin00:Rudnia Zabłudów
-
19 cze18:00Czarni Czarna Białostocka30:Korona Dobrzyniewo Duże
-
19 cze18:30Kolejarz Czeremcha12:Sokół Sokółka
-
20 cze16:00Rudnia Zabłudów32:Piast Białystok
-
22 cze16:00Puszcza Hajnówka23:Krypnianka Krypno
-
23 cze16:00Polonia Raczki12:Orzeł Kolno
-
23 cze16:00Pomorzanka Sejny30:LZS Narewka(walkower)
-
23 cze16:00Kora Korycin40:Jasion Jasionówka
-
23 cze16:00LZS Krynki33:Hetman Tykocin