Pomorskie | Klasa A | Gdańsk I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWPWWRWWWPW
-
-
WWPPPWWWWWPRWPWWRWWPWWWWWWWP
-
RWWPPPPWWWWRWPWWWWWWWPPWPWWW
-
WWWPWPWWWPRRWWWWWPWPWWPPPPPW
-
PPWWWPWWPPPPPWPWRWRWPWWWWPWW
-
PWWPWWWPPWPPWRPWPWWWPPWRPPPP
-
PPPWPWRWPWWWRWPWPPWPPRPRPRWP
-
PWPWWWPWPRPRPPPPPPWWRPPPWRWW
-
WPWPWRWWPPPWPWWPPWPPPPPRPWPP
-
-
RPWRPPRPPWPWPPPPWPPWWPWPPPRP
-
-
WPPRWPPPPRPWPPWPWPRPPPPWWPPP
-
PPPPPPPPRPWPRWPPPPPWPPWPPWPW
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
110
52.38 %
110
52.38 %
Zwycięstwa gości
81
38.57 %
81
38.57 %
Remisy
19
9.05 %
19
9.05 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.48%
1 z 210
1 z 210
0.5
99.52%
209 z 210
209 z 210
5.24%
11 z 210
11 z 210
1.5
94.76%
199 z 210
199 z 210
13.81%
29 z 210
29 z 210
2.5
86.19%
181 z 210
181 z 210
32.86%
69 z 210
69 z 210
3.5
67.14%
141 z 210
141 z 210
54.29%
114 z 210
114 z 210
4.5
45.71%
96 z 210
96 z 210
67.62%
142 z 210
142 z 210
5.5
32.38%
68 z 210
68 z 210
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 15 | 7.14 % |
2:1 | 13 | 6.19 % |
3:0 | 11 | 5.24 % |
2:2 | 10 | 4.76 % |
0:2 | 9 | 4.29 % |
1:2 | 8 | 3.81 % |
1:3 | 8 | 3.81 % |
0:3 | 8 | 3.81 % |
1:1 | 7 | 3.33 % |
2:3 | 7 | 3.33 % |
4:0 | 7 | 3.33 % |
1:0 | 6 | 2.86 % |
3:2 | 6 | 2.86 % |
4:1 | 6 | 2.86 % |
1:4 | 6 | 2.86 % |
4:2 | 5 | 2.38 % |
0:4 | 5 | 2.38 % |
5:1 | 5 | 2.38 % |
0:1 | 4 | 1.9 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 4 | 1.9 % |
2:4 | 4 | 1.9 % |
3:5 | 4 | 1.9 % |
2:5 | 4 | 1.9 % |
5:0 | 3 | 1.43 % |
2:7 | 3 | 1.43 % |
6:0 | 3 | 1.43 % |
9:1 | 3 | 1.43 % |
2:0 | 2 | 0.95 % |
1:5 | 2 | 0.95 % |
0:6 | 2 | 0.95 % |
7:0 | 2 | 0.95 % |
9:0 | 2 | 0.95 % |
11:0 | 2 | 0.95 % |
0:0 | 1 | 0.48 % |
3:3 | 1 | 0.48 % |
3:4 | 1 | 0.48 % |
5:4 | 1 | 0.48 % |
4:6 | 1 | 0.48 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:2 | 1 | 0.48 % |
6:3 | 1 | 0.48 % |
2:6 | 1 | 0.48 % |
6:2 | 1 | 0.48 % |
7:3 | 1 | 0.48 % |
1:6 | 1 | 0.48 % |
6:1 | 1 | 0.48 % |
8:3 | 1 | 0.48 % |
9:4 | 1 | 0.48 % |
7:1 | 1 | 0.48 % |
3:9 | 1 | 0.48 % |
8:0 | 1 | 0.48 % |
10:2 | 1 | 0.48 % |
11:2 | 1 | 0.48 % |
0:12 | 1 | 0.48 % |
13:1 | 1 | 0.48 % |
1:13 | 1 | 0.48 % |
19:1 | 1 | 0.48 % |
24:0 | 1 | 0.48 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7036%Wygrana przynajmniej 1 bramką4021%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3719%Wygrana 3 bramkami i więcej4523%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- KP Gdynia wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
15 sie17:00AP Sopot31:Ogniwo Sopot
-
15 sie17:00Sokół Bożepole Wielkie31:Kaszubia Starzyno
-
15 sie17:00Kamionka Sopot31:Kaszuby Połchowo
-
15 sie18:00Klif Chłapowo25:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
15 sie18:00LZS Dragon Bojano30:Start Mrzezino
-
15 sie18:00Latarnik Choczewo42:Zatoka 95 Puck
-
15 sie20:00AS Pomorze Gdańsk03:Eko-Prod Szemud
-
18 sie11:00Start Mrzezino21:Latarnik Choczewo
-
18 sie11:00Kaszuby Połchowo27:LZS Dragon Bojano
-
18 sie17:00Ogniwo Sopot70:Sokół Bożepole Wielkie
-
18 sie18:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne91:AS Pomorze Gdańsk
-
19 sie11:00Wikęd II Luzino20:Klif Chłapowo
-
19 sie12:00Eko-Prod Szemud10:AP Sopot
-
19 sie14:00Kaszubia Starzyno42:Kamionka Sopot
-
25 sie11:00AP Sopot50:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
25 sie17:00Sokół Bożepole Wielkie22:Eko-Prod Szemud
-
25 sie17:00Latarnik Choczewo21:Kaszuby Połchowo
-
25 sie17:00Zatoka 95 Puck11:Start Mrzezino
-
25 sie19:30AS Pomorze Gdańsk02:Wikęd II Luzino
-
26 sie12:00LZS Dragon Bojano90:Kaszubia Starzyno
-
26 sie17:00Kamionka Sopot13:Ogniwo Sopot
-
31 sie19:00Eko-Prod Szemud51:Kamionka Sopot
-
01 wrz16:00Kaszuby Połchowo30:Zatoka 95 Puck
-
01 wrz18:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne50:Sokół Bożepole Wielkie
-
02 wrz11:00Wikęd II Luzino13:AP Sopot
-
02 wrz12:00Ogniwo Sopot32:LZS Dragon Bojano
-
02 wrz14:00Kaszubia Starzyno41:Latarnik Choczewo
-
02 wrz14:00Klif Chłapowo42:AS Pomorze Gdańsk
-
08 wrz15:00Sokół Bożepole Wielkie12:Wikęd II Luzino
-
08 wrz16:00AP Sopot80:Klif Chłapowo
-
08 wrz17:00Kamionka Sopot24:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
08 wrz17:00Latarnik Choczewo01:Ogniwo Sopot
-
08 wrz17:00Zatoka 95 Puck13:Kaszubia Starzyno
-
08 wrz17:00Start Mrzezino13:Kaszuby Połchowo
-
09 wrz12:00LZS Dragon Bojano41:Eko-Prod Szemud
-
15 wrz11:00Klif Chłapowo22:Sokół Bożepole Wielkie
-
15 wrz17:00Ogniwo Sopot31:Zatoka 95 Puck
-
16 wrz11:00Wikęd II Luzino94:Kamionka Sopot
-
16 wrz12:00Eko-Prod Szemud13:Latarnik Choczewo
-
16 wrz14:00Kaszubia Starzyno22:Start Mrzezino
-
16 wrz14:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne40:LZS Dragon Bojano
-
16 wrz17:00AS Pomorze Gdańsk11:AP Sopot
-
22 wrz16:00Sokół Bożepole Wielkie23:AS Pomorze Gdańsk
-
22 wrz16:00Kaszuby Połchowo35:Kaszubia Starzyno
-
22 wrz16:30Zatoka 95 Puck10:Eko-Prod Szemud
-
22 wrz17:00Latarnik Choczewo15:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
22 wrz17:00Start Mrzezino02:Ogniwo Sopot
-
23 wrz12:00LZS Dragon Bojano23:Wikęd II Luzino
-
23 wrz14:30Kamionka Sopot70:Klif Chłapowo
-
29 wrz11:00AP Sopot50:Sokół Bożepole Wielkie
-
29 wrz16:00Ogniwo Sopot21:Kaszuby Połchowo
-
29 wrz16:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne40:Zatoka 95 Puck
-
30 wrz11:00Wikęd II Luzino40:Latarnik Choczewo
-
30 wrz12:00Eko-Prod Szemud22:Start Mrzezino
-
30 wrz14:00Klif Chłapowo46:LZS Dragon Bojano
-
30 wrz19:30AS Pomorze Gdańsk26:Kamionka Sopot
-
06 paź15:30Kaszuby Połchowo03:Eko-Prod Szemud
-
06 paź16:00Latarnik Choczewo40:Klif Chłapowo
-
06 paź16:00Zatoka 95 Puck30:Wikęd II Luzino
-
06 paź16:00Start Mrzezino12:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
06 paź18:30Kamionka Sopot27:AP Sopot
-
07 paź12:30LZS Dragon Bojano32:AS Pomorze Gdańsk
-
07 paź14:00Kaszubia Starzyno31:Ogniwo Sopot
-
13 paź15:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne21:Kaszuby Połchowo
-
13 paź15:00Wikęd II Luzino40:Start Mrzezino
-
13 paź15:00AP Sopot23:LZS Dragon Bojano
-
13 paź15:00Sokół Bożepole Wielkie12:Kamionka Sopot
-
14 paź12:00Eko-Prod Szemud43:Kaszubia Starzyno
-
14 paź14:00Klif Chłapowo25:Zatoka 95 Puck
-
14 paź19:30AS Pomorze Gdańsk102:Latarnik Choczewo
-
20 paź12:00LZS Dragon Bojano51:Sokół Bożepole Wielkie
-
20 paź15:00Start Mrzezino30:Klif Chłapowo
-
20 paź15:00Kaszuby Połchowo22:Wikęd II Luzino
-
20 paź15:00Ogniwo Sopot21:Eko-Prod Szemud
-
20 paź16:00Latarnik Choczewo04:AP Sopot
-
20 paź16:00Zatoka 95 Puck04:AS Pomorze Gdańsk
-
21 paź14:00Kaszubia Starzyno35:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
27 paź11:00AP Sopot112:Zatoka 95 Puck
-
27 paź14:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne03:Ogniwo Sopot
-
27 paź15:00Wikęd II Luzino51:Kaszubia Starzyno
-
27 paź15:00Sokół Bożepole Wielkie63:Latarnik Choczewo
-
27 paź17:00Kamionka Sopot04:LZS Dragon Bojano
-
28 paź14:00Klif Chłapowo31:Kaszuby Połchowo
-
28 paź19:30AS Pomorze Gdańsk31:Start Mrzezino
-
03 lis14:00Start Mrzezino14:AP Sopot
-
03 lis14:00Ogniwo Sopot22:Wikęd II Luzino
-
03 lis14:30Zatoka 95 Puck32:Sokół Bożepole Wielkie
-
03 lis19:00Latarnik Choczewo24:Kamionka Sopot
-
04 lis12:00Kaszuby Połchowo31:AS Pomorze Gdańsk
-
04 lis12:00Eko-Prod Szemud27:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
04 lis14:00Kaszubia Starzyno21:Klif Chłapowo
-
10 lis11:00AP Sopot110:Kaszuby Połchowo
-
10 lis14:00Sokół Bożepole Wielkie24:Start Mrzezino
-
10 lis17:00Kamionka Sopot43:Zatoka 95 Puck
-
11 lis11:00Wikęd II Luzino21:Eko-Prod Szemud
-
11 lis11:00LZS Dragon Bojano43:Latarnik Choczewo
-
11 lis14:00Klif Chłapowo01:Ogniwo Sopot
-
11 lis19:30AS Pomorze Gdańsk91:Kaszubia Starzyno
-
17 lis11:00Ogniwo Sopot60:AS Pomorze Gdańsk
-
17 lis14:00Start Mrzezino14:Kamionka Sopot
-
17 lis14:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne41:Wikęd II Luzino
-
18 lis12:00Zatoka 95 Puck14:LZS Dragon Bojano
-
18 lis12:00Kaszuby Połchowo21:Sokół Bożepole Wielkie
-
18 lis12:00Eko-Prod Szemud02:Klif Chłapowo
-
18 lis14:00Kaszubia Starzyno06:AP Sopot
-
09 mar14:00Start Mrzezino31:LZS Dragon Bojano
-
09 mar15:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne03:Klif Chłapowo
-
09 mar15:00
-
09 mar15:00Kaszuby Połchowo24:Kamionka Sopot
-
09 mar15:00Zatoka 95 Puck02:Latarnik Choczewo
-
10 mar12:00Ogniwo Sopot15:AP Sopot
-
20 kwi16:00Eko-Prod Szemud42:AS Pomorze Gdańsk
-
13 mar20:30LZS Dragon Bojano31:Kaszuby Połchowo
-
16 mar15:00Sokół Bożepole Wielkie02:Ogniwo Sopot
-
16 mar15:30Latarnik Choczewo11:Start Mrzezino
-
16 mar15:30Klif Chłapowo34:Wikęd II Luzino
-
16 mar19:00Kamionka Sopot71:Kaszubia Starzyno
-
17 mar12:00AP Sopot31:Eko-Prod Szemud
-
17 mar18:00AS Pomorze Gdańsk33:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
23 mar14:00Wikęd II Luzino12:AS Pomorze Gdańsk
-
23 mar15:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne01:AP Sopot
-
23 mar15:00Start Mrzezino41:Zatoka 95 Puck
-
23 mar15:30Kaszuby Połchowo60:Latarnik Choczewo
-
23 mar16:00Kaszubia Starzyno22:LZS Dragon Bojano
-
24 mar12:00Eko-Prod Szemud02:Sokół Bożepole Wielkie
-
24 mar15:00Ogniwo Sopot11:Kamionka Sopot
-
30 mar11:00AP Sopot91:Wikęd II Luzino
-
30 mar16:00Latarnik Choczewo31:Kaszubia Starzyno
-
30 mar16:00
-
30 mar19:00Kamionka Sopot22:Eko-Prod Szemud
-
31 mar14:00LZS Dragon Bojano10:Ogniwo Sopot
-
31 mar16:00AS Pomorze Gdańsk12:Klif Chłapowo
-
29 maj18:30Zatoka 95 Puck00:Kaszuby Połchowo
-
06 kwi15:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne42:Kamionka Sopot
-
06 kwi16:00Klif Chłapowo03:AP Sopot
-
06 kwi16:00Eko-Prod Szemud12:LZS Dragon Bojano
-
06 kwi16:00Ogniwo Sopot73:Latarnik Choczewo
-
06 kwi16:00Kaszubia Starzyno14:Zatoka 95 Puck
-
06 kwi16:00Kaszuby Połchowo02:Start Mrzezino
-
07 kwi17:00Wikęd II Luzino23:Sokół Bożepole Wielkie
-
13 kwi11:00LZS Dragon Bojano51:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
13 kwi11:00Kamionka Sopot62:Wikęd II Luzino
-
13 kwi12:00AP Sopot21:AS Pomorze Gdańsk
-
13 kwi15:00Start Mrzezino10:Kaszubia Starzyno
-
13 kwi16:00Latarnik Choczewo22:Eko-Prod Szemud
-
13 kwi16:00Sokół Bożepole Wielkie32:Klif Chłapowo
-
13 kwi16:30Zatoka 95 Puck13:Ogniwo Sopot
-
17 kwi16:00Kaszubia Starzyno11:Kaszuby Połchowo
-
17 kwi17:00AS Pomorze Gdańsk41:Sokół Bożepole Wielkie
-
17 kwi17:00Klif Chłapowo14:Kamionka Sopot
-
17 kwi17:00Ogniwo Sopot40:Start Mrzezino
-
17 kwi18:00Eko-Prod Szemud04:Zatoka 95 Puck
-
17 kwi18:15Błyskawica Reda Rekowo Dolne131:Latarnik Choczewo
-
18 kwi17:00Wikęd II Luzino02:LZS Dragon Bojano
-
26 kwi18:00Kaszuby Połchowo03:Ogniwo Sopot
-
27 kwi15:00Start Mrzezino21:Eko-Prod Szemud
-
27 kwi16:00Zatoka 95 Puck23:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
27 kwi16:00Sokół Bożepole Wielkie012:AP Sopot
-
27 kwi16:30Kamionka Sopot20:AS Pomorze Gdańsk
-
27 kwi17:00Latarnik Choczewo35:Wikęd II Luzino
-
28 kwi18:00LZS Dragon Bojano13:Klif Chłapowo
-
30 kwi18:30Błyskawica Reda Rekowo Dolne11:Start Mrzezino
-
04 maj12:00AP Sopot60:Kamionka Sopot
-
04 maj16:00Klif Chłapowo43:Latarnik Choczewo
-
04 maj16:00Eko-Prod Szemud21:Kaszuby Połchowo
-
04 maj17:00Ogniwo Sopot32:Kaszubia Starzyno
-
04 maj18:00AS Pomorze Gdańsk52:LZS Dragon Bojano
-
05 maj17:00Wikęd II Luzino21:Zatoka 95 Puck
-
11 maj11:00Kamionka Sopot61:Sokół Bożepole Wielkie
-
11 maj16:00Kaszubia Starzyno14:Eko-Prod Szemud
-
11 maj16:00Start Mrzezino30:Wikęd II Luzino
-
11 maj16:00Zatoka 95 Puck22:Klif Chłapowo
-
11 maj17:00Latarnik Choczewo16:AS Pomorze Gdańsk
-
12 maj14:00Kaszuby Połchowo01:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
12 maj18:00LZS Dragon Bojano06:AP Sopot
-
18 maj11:00AP Sopot191:Latarnik Choczewo
-
18 maj16:00Sokół Bożepole Wielkie32:LZS Dragon Bojano
-
18 maj16:00Eko-Prod Szemud54:Ogniwo Sopot
-
18 maj17:00Klif Chłapowo30:Start Mrzezino
-
18 maj17:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne31:Kaszubia Starzyno
-
18 maj18:00AS Pomorze Gdańsk110:Zatoka 95 Puck
-
19 maj11:00Wikęd II Luzino51:Kaszuby Połchowo
-
25 maj11:00Start Mrzezino30:AS Pomorze Gdańsk
-
25 maj16:00Kaszubia Starzyno25:Wikęd II Luzino
-
25 maj17:00Kaszuby Połchowo41:Klif Chłapowo
-
25 maj17:00Latarnik Choczewo02:Sokół Bożepole Wielkie
-
25 maj18:30Ogniwo Sopot23:Błyskawica Reda Rekowo Dolne
-
26 maj16:00Zatoka 95 Puck113:AP Sopot
-
26 maj18:00LZS Dragon Bojano10:Kamionka Sopot
-
01 cze11:00Kamionka Sopot30:Latarnik Choczewo
-
01 cze16:00Sokół Bożepole Wielkie12:Zatoka 95 Puck
-
01 cze17:00Klif Chłapowo31:Kaszubia Starzyno
-
01 cze18:00Błyskawica Reda Rekowo Dolne31:Eko-Prod Szemud
-
02 cze11:00Wikęd II Luzino21:Ogniwo Sopot
-
02 cze14:30AP Sopot90:Start Mrzezino
-
02 cze18:00AS Pomorze Gdańsk30:Kaszuby Połchowo
-
05 cze18:30Eko-Prod Szemud30:Wikęd II Luzino
-
08 cze11:00Kaszubia Starzyno39:AS Pomorze Gdańsk
-
08 cze14:00Kaszuby Połchowo04:AP Sopot
-
08 cze17:00Ogniwo Sopot83:Klif Chłapowo
-
08 cze17:00Start Mrzezino12:Sokół Bożepole Wielkie
-
08 cze17:00Zatoka 95 Puck03:Kamionka Sopot
-
08 cze17:00Latarnik Choczewo35:LZS Dragon Bojano
-
15 cze12:00AS Pomorze Gdańsk03:Ogniwo Sopot
-
15 cze15:00LZS Dragon Bojano11:Zatoka 95 Puck
-
15 cze15:00Kamionka Sopot30:Start Mrzezino
-
15 cze15:00Sokół Bożepole Wielkie13:Kaszuby Połchowo
-
15 cze15:00AP Sopot240:Kaszubia Starzyno
-
15 cze15:00Klif Chłapowo40:Eko-Prod Szemud
-
15 cze15:00Wikęd II Luzino25:Błyskawica Reda Rekowo Dolne