Pomorskie | Klasa A | Malbork
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWPWWPWWWRWWWWWRWWWW
-
-
-
RWPWWWWWWWPWWWPWPPWWWWRPPP
-
-
WWWPPPRWWPPWPRWWPWPRPWWPWW
-
WPWRWPPPWWWPWWPRWWPPPWWPWP
-
-
PWPPWWPPPWPPWRWRPWRPPPPWRW
-
PPPWPPRPPPPWWWWPWPRWPWRPPW
-
WPWWPWPPPWPWPPPPPPPPPPWWRR
-
RPPPPPPPWPWWPPWPPPWWWWPPPP
-
PPWRPPRPPPRPWPPWPPPPPPPPWR
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPRPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
86
47.25 %
86
47.25 %
Zwycięstwa gości
76
41.76 %
76
41.76 %
Remisy
20
10.99 %
20
10.99 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.2%
4 z 182
4 z 182
0.5
97.8%
178 z 182
178 z 182
9.89%
18 z 182
18 z 182
1.5
90.11%
164 z 182
164 z 182
20.33%
37 z 182
37 z 182
2.5
79.67%
145 z 182
145 z 182
51.65%
94 z 182
94 z 182
3.5
48.35%
88 z 182
88 z 182
65.93%
120 z 182
120 z 182
4.5
34.07%
62 z 182
62 z 182
73.63%
134 z 182
134 z 182
5.5
26.37%
48 z 182
48 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 17 | 9.34 % |
1:2 | 15 | 8.24 % |
0:3 | 14 | 7.69 % |
2:1 | 11 | 6.04 % |
3:1 | 8 | 4.4 % |
1:1 | 7 | 3.85 % |
1:0 | 7 | 3.85 % |
0:1 | 7 | 3.85 % |
2:3 | 6 | 3.3 % |
0:2 | 6 | 3.3 % |
2:0 | 6 | 3.3 % |
4:0 | 6 | 3.3 % |
3:4 | 5 | 2.75 % |
1:3 | 5 | 2.75 % |
0:0 | 4 | 2.2 % |
2:2 | 4 | 2.2 % |
1:6 | 4 | 2.2 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:3 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 3 | 1.65 % |
1:4 | 3 | 1.65 % |
0:4 | 3 | 1.65 % |
6:0 | 3 | 1.65 % |
4:4 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
5:3 | 2 | 1.1 % |
4:1 | 2 | 1.1 % |
5:1 | 2 | 1.1 % |
6:1 | 2 | 1.1 % |
7:1 | 2 | 1.1 % |
7:0 | 2 | 1.1 % |
3:2 | 1 | 0.55 % |
4:3 | 1 | 0.55 % |
3:5 | 1 | 0.55 % |
5:2 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.55 % |
3:6 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
7:3 | 1 | 0.55 % |
0:5 | 1 | 0.55 % |
5:0 | 1 | 0.55 % |
7:2 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
8:2 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
0:8 | 1 | 0.55 % |
8:0 | 1 | 0.55 % |
12:1 | 1 | 0.55 % |
15:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8048%Wygrana przynajmniej 1 bramką3923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2113%Wygrana 3 bramkami i więcej2616%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie15:00Świt Radostowo01:Mewa Gniew
-
18 sie16:00Olimpia Sztum20:LKS Waplewo Wielkie
-
18 sie16:00Delta Miłoradz24:Rodło Trzciano
-
18 sie16:00Ruch Gościszewo00:Start Kulice
-
19 sie11:00Rodło Kwidzyn01:Błękitni Stare Pole
-
19 sie16:00Powiśle Pawlice Rakowiec06:Mady Ostaszewo
-
19 sie17:00Wisła Korzeniewo03:Relax Ryjewo
-
25 sie11:00Mady Ostaszewo40:Wisła Korzeniewo
-
25 sie13:00LKS Waplewo Wielkie41:Delta Miłoradz
-
25 sie15:00Błękitni Stare Pole02:Relax Ryjewo
-
25 sie15:00Mewa Gniew02:Rodło Kwidzyn
-
25 sie16:00Rodło Trzciano22:Ruch Gościszewo
-
25 sie16:00Powiśle Pawlice Rakowiec02:Olimpia Sztum
-
25 sie17:00Start Kulice10:Świt Radostowo
-
01 wrz13:00Olimpia Sztum03:Mady Ostaszewo
-
01 wrz14:00Mewa Gniew34:Relax Ryjewo
-
01 wrz16:00Delta Miłoradz81:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
01 wrz16:00Ruch Gościszewo10:LKS Waplewo Wielkie
-
01 wrz16:00Wisła Korzeniewo23:Błękitni Stare Pole
-
01 wrz17:00Świt Radostowo12:Rodło Trzciano
-
02 wrz11:00Rodło Kwidzyn31:Start Kulice
-
08 wrz11:00Mewa Gniew11:Wisła Korzeniewo
-
08 wrz13:00Olimpia Sztum10:Delta Miłoradz
-
08 wrz16:00LKS Waplewo Wielkie53:Świt Radostowo
-
08 wrz16:00Powiśle Pawlice Rakowiec02:Ruch Gościszewo
-
08 wrz17:00Mady Ostaszewo40:Błękitni Stare Pole
-
08 wrz17:00Start Kulice12:Relax Ryjewo
-
09 wrz16:00Rodło Trzciano34:Rodło Kwidzyn
-
15 wrz11:00Rodło Kwidzyn23:LKS Waplewo Wielkie
-
15 wrz14:30Relax Ryjewo42:Rodło Trzciano
-
15 wrz15:00Ruch Gościszewo04:Olimpia Sztum
-
15 wrz15:00Wisła Korzeniewo121:Start Kulice
-
15 wrz16:00Delta Miłoradz33:Mady Ostaszewo
-
15 wrz16:00Błękitni Stare Pole14:Mewa Gniew
-
15 wrz17:00Świt Radostowo63:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
22 wrz11:00Mady Ostaszewo30:Mewa Gniew
-
22 wrz11:00LKS Waplewo Wielkie03:Relax Ryjewo
-
22 wrz16:00Rodło Trzciano05:Wisła Korzeniewo
-
22 wrz16:00Powiśle Pawlice Rakowiec11:Rodło Kwidzyn
-
22 wrz16:00Olimpia Sztum01:Świt Radostowo
-
22 wrz16:00Delta Miłoradz20:Ruch Gościszewo
-
22 wrz16:30Start Kulice12:Błękitni Stare Pole
-
29 wrz11:00Rodło Kwidzyn11:Olimpia Sztum
-
29 wrz13:00Świt Radostowo10:Delta Miłoradz
-
29 wrz14:00Mewa Gniew61:Start Kulice
-
29 wrz15:00Wisła Korzeniewo20:LKS Waplewo Wielkie
-
29 wrz16:00Ruch Gościszewo13:Mady Ostaszewo
-
29 wrz16:00Relax Ryjewo31:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
29 wrz16:00Błękitni Stare Pole71:Rodło Trzciano
-
06 paź15:00Powiśle Pawlice Rakowiec16:Wisła Korzeniewo
-
06 paź15:00Delta Miłoradz21:Rodło Kwidzyn
-
06 paź16:00LKS Waplewo Wielkie34:Błękitni Stare Pole
-
06 paź16:00Ruch Gościszewo01:Świt Radostowo
-
06 paź18:00Olimpia Sztum12:Relax Ryjewo
-
07 paź14:00Mady Ostaszewo40:Start Kulice
-
07 paź14:00Rodło Trzciano33:Mewa Gniew
-
13 paź14:00Wisła Korzeniewo01:Olimpia Sztum
-
13 paź14:00Mewa Gniew23:LKS Waplewo Wielkie
-
13 paź15:00Świt Radostowo03:Mady Ostaszewo
-
13 paź15:00Relax Ryjewo33:Delta Miłoradz
-
13 paź16:00Błękitni Stare Pole72:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
13 paź16:00Start Kulice01:Rodło Trzciano
-
14 paź11:00Rodło Kwidzyn21:Ruch Gościszewo
-
20 paź11:00Mady Ostaszewo70:Rodło Trzciano
-
20 paź15:00LKS Waplewo Wielkie151:Start Kulice
-
20 paź15:00Ruch Gościszewo16:Relax Ryjewo
-
20 paź15:00Świt Radostowo34:Rodło Kwidzyn
-
20 paź17:00Olimpia Sztum01:Błękitni Stare Pole
-
21 paź14:00Delta Miłoradz10:Wisła Korzeniewo
-
21 paź15:00Powiśle Pawlice Rakowiec03:Mewa Gniew
-
27 paź13:30Mewa Gniew12:Olimpia Sztum
-
27 paź14:00Relax Ryjewo32:Świt Radostowo
-
27 paź14:00Wisła Korzeniewo20:Ruch Gościszewo
-
27 paź15:00Błękitni Stare Pole12:Delta Miłoradz
-
27 paź15:00Rodło Trzciano22:LKS Waplewo Wielkie
-
28 paź11:00Rodło Kwidzyn22:Mady Ostaszewo
-
28 paź14:00Start Kulice42:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
03 lis13:00Olimpia Sztum30:Start Kulice
-
03 lis13:00Świt Radostowo31:Wisła Korzeniewo
-
03 lis14:00Delta Miłoradz12:Mewa Gniew
-
03 lis14:00Ruch Gościszewo23:Błękitni Stare Pole
-
03 lis14:30Powiśle Pawlice Rakowiec12:Rodło Trzciano
-
04 lis11:00Mady Ostaszewo61:LKS Waplewo Wielkie
-
04 lis11:00Rodło Kwidzyn22:Relax Ryjewo
-
10 lis12:00Relax Ryjewo03:Mady Ostaszewo
-
10 lis12:00LKS Waplewo Wielkie60:Powiśle Pawlice Rakowiec
-
10 lis13:00Błękitni Stare Pole31:Świt Radostowo
-
10 lis13:00Mewa Gniew31:Ruch Gościszewo
-
10 lis14:00Wisła Korzeniewo52:Rodło Kwidzyn
-
10 lis14:00Rodło Trzciano44:Olimpia Sztum
-
11 lis13:00Start Kulice14:Delta Miłoradz
-
23 mar?:?Mady Ostaszewo30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
23 mar14:00Relax Ryjewo04:Wisła Korzeniewo
-
23 mar14:00Mewa Gniew51:Świt Radostowo
-
23 mar14:00Błękitni Stare Pole44:Rodło Kwidzyn
-
23 mar15:00Rodło Trzciano10:Delta Miłoradz
-
23 mar16:00LKS Waplewo Wielkie20:Olimpia Sztum
-
24 mar14:30Start Kulice30:Ruch Gościszewo
-
30 mar11:00Relax Ryjewo21:Błękitni Stare Pole
-
30 mar13:00Wisła Korzeniewo40:Mady Ostaszewo
-
30 mar14:00Olimpia Sztum30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
30 mar15:00Rodło Kwidzyn12:Mewa Gniew
-
30 mar15:00Świt Radostowo21:Start Kulice
-
30 mar15:00Delta Miłoradz50:LKS Waplewo Wielkie
-
30 mar18:00Ruch Gościszewo31:Rodło Trzciano
-
06 kwi?:?Powiśle Pawlice Rakowiec03:Delta Miłoradz(walkower)
-
06 kwi11:00Mady Ostaszewo10:Olimpia Sztum
-
06 kwi16:00Relax Ryjewo30:Mewa Gniew
-
06 kwi16:00LKS Waplewo Wielkie30:Ruch Gościszewo
-
06 kwi16:00Rodło Trzciano03:Świt Radostowo
-
06 kwi16:00Błękitni Stare Pole30:Wisła Korzeniewo
-
07 kwi14:30Start Kulice00:Rodło Kwidzyn
-
13 kwi14:00Wisła Korzeniewo51:Mewa Gniew
-
13 kwi15:00Błękitni Stare Pole12:Mady Ostaszewo
-
13 kwi15:00Delta Miłoradz41:Olimpia Sztum
-
13 kwi16:00Relax Ryjewo21:Start Kulice
-
13 kwi16:00Rodło Kwidzyn13:Rodło Trzciano
-
13 kwi16:00Ruch Gościszewo30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
13 kwi17:00Świt Radostowo24:LKS Waplewo Wielkie
-
17 kwi?:?Powiśle Pawlice Rakowiec03:Świt Radostowo(walkower)
-
17 kwi16:00Mady Ostaszewo04:Delta Miłoradz
-
17 kwi17:00Rodło Trzciano16:Relax Ryjewo
-
17 kwi17:00Start Kulice02:Wisła Korzeniewo
-
17 kwi18:00Olimpia Sztum70:Ruch Gościszewo
-
20 kwi11:00LKS Waplewo Wielkie30:Rodło Kwidzyn
-
20 kwi14:00Mewa Gniew03:Błękitni Stare Pole
-
27 kwi15:00Wisła Korzeniewo21:Rodło Trzciano
-
27 kwi16:00Błękitni Stare Pole30:Start Kulice
-
27 kwi16:00Rodło Kwidzyn30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
27 kwi17:00Świt Radostowo12:Olimpia Sztum
-
27 kwi17:30Ruch Gościszewo13:Delta Miłoradz
-
28 kwi15:00Relax Ryjewo21:LKS Waplewo Wielkie
-
28 kwi16:00Mewa Gniew12:Mady Ostaszewo
-
04 maj?:?Powiśle Pawlice Rakowiec03:Relax Ryjewo(walkower)
-
04 maj16:00Mady Ostaszewo82:Ruch Gościszewo
-
04 maj16:00Delta Miłoradz21:Świt Radostowo
-
04 maj16:00LKS Waplewo Wielkie12:Wisła Korzeniewo
-
04 maj16:00Rodło Trzciano02:Błękitni Stare Pole
-
05 maj11:00Olimpia Sztum11:Rodło Kwidzyn
-
05 maj14:00Start Kulice11:Mewa Gniew
-
11 maj15:00Wisła Korzeniewo30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
11 maj16:00Błękitni Stare Pole31:LKS Waplewo Wielkie
-
11 maj16:00
-
11 maj17:00Świt Radostowo16:Ruch Gościszewo
-
12 maj12:00Relax Ryjewo31:Olimpia Sztum
-
12 maj15:00Mewa Gniew15:Rodło Trzciano
-
12 maj16:00Start Kulice08:Mady Ostaszewo
-
18 maj?:?Powiśle Pawlice Rakowiec03:Błękitni Stare Pole(walkower)
-
18 maj13:30
-
18 maj14:00Olimpia Sztum35:Wisła Korzeniewo
-
18 maj14:00Rodło Trzciano73:Start Kulice
-
18 maj16:00LKS Waplewo Wielkie42:Mewa Gniew
-
18 maj17:30Ruch Gościszewo23:Rodło Kwidzyn
-
19 maj14:00Mady Ostaszewo60:Świt Radostowo
-
25 maj16:00Rodło Trzciano13:Mady Ostaszewo
-
25 maj16:00Błękitni Stare Pole30:Olimpia Sztum
-
25 maj16:00Rodło Kwidzyn30:Świt Radostowo
-
26 maj11:00Wisła Korzeniewo20:Delta Miłoradz
-
26 maj14:00Start Kulice00:LKS Waplewo Wielkie
-
26 maj15:00Mewa Gniew30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
26 maj17:00Relax Ryjewo13:Ruch Gościszewo
-
01 cze?:?Powiśle Pawlice Rakowiec03:Start Kulice(walkower)
-
01 cze12:00LKS Waplewo Wielkie62:Rodło Trzciano
-
01 cze14:00Olimpia Sztum40:Mewa Gniew
-
01 cze16:00Mady Ostaszewo60:Rodło Kwidzyn
-
01 cze16:00
-
01 cze17:30Ruch Gościszewo43:Wisła Korzeniewo
-
02 cze16:00Świt Radostowo12:Relax Ryjewo
-
08 cze14:00Mewa Gniew36:Delta Miłoradz
-
08 cze15:00LKS Waplewo Wielkie14:Mady Ostaszewo
-
08 cze15:00Wisła Korzeniewo21:Świt Radostowo
-
08 cze16:00Rodło Trzciano30:Powiśle Pawlice Rakowiec(walkower)
-
08 cze16:00Błękitni Stare Pole40:Ruch Gościszewo
-
08 cze18:00Relax Ryjewo53:Rodło Kwidzyn
-
09 cze14:00Start Kulice34:Olimpia Sztum
-
15 cze12:00Olimpia Sztum71:Rodło Trzciano
-
15 cze15:00Mady Ostaszewo21:Relax Ryjewo
-
15 cze15:00Rodło Kwidzyn11:Wisła Korzeniewo
-
15 cze15:00Świt Radostowo00:Błękitni Stare Pole
-
15 cze15:00Ruch Gościszewo21:Mewa Gniew
-
15 cze15:00Delta Miłoradz80:Start Kulice
-
15 cze15:00Powiśle Pawlice Rakowiec03:LKS Waplewo Wielkie(walkower)