Pomorskie | Klasa A | Słupsk I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
RRWWWWWWWWWRRWWWWWRWWWPWWW
-
WWWWWRWWWWWWRWWWPWWWPWWWPP
-
WWWPWRWWWWWPRRWWPWWWPPRWWP
-
RWWWWWWWPPWWRPWWWPWWPPPPWW
-
RRWRPPRPPPWRWPWWWPPWRWWRWW
-
PPPRRWWWWPPPWWPPWWWWRRPPPW
-
WRPPPRPPPWWWWPPPWPRRWPWWWW
-
RPPRPRRPWWPRWPPWPWRPWWWPPW
-
RRWPPWPPPWPPPWWPWWPPWPPWPW
-
RPPPRRPWWPWRWWPPRPPPRWRWPW
-
WWPPPPPPWWPWPWWPPWPPPPRPPP
-
PPRRPPWPPPPRPPPWPPRRRWPRWP
-
PRRWWPRRPPPPPRPPRPWPPPPWPP
-
PRPWWPPRPPPRPPPPPPPPWRRPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
82
45.05 %
82
45.05 %
Zwycięstwa gości
69
37.91 %
69
37.91 %
Remisy
31
17.03 %
31
17.03 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.2%
4 z 182
4 z 182
0.5
97.8%
178 z 182
178 z 182
8.79%
16 z 182
16 z 182
1.5
91.21%
166 z 182
166 z 182
25.27%
46 z 182
46 z 182
2.5
74.73%
136 z 182
136 z 182
45.05%
82 z 182
82 z 182
3.5
54.95%
100 z 182
100 z 182
58.24%
106 z 182
106 z 182
4.5
41.76%
76 z 182
76 z 182
73.08%
133 z 182
133 z 182
5.5
26.92%
49 z 182
49 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 13 | 7.14 % |
2:1 | 12 | 6.59 % |
0:2 | 11 | 6.04 % |
0:3 | 9 | 4.95 % |
1:4 | 9 | 4.95 % |
2:2 | 8 | 4.4 % |
1:2 | 8 | 4.4 % |
3:2 | 8 | 4.4 % |
4:0 | 8 | 4.4 % |
3:0 | 7 | 3.85 % |
0:1 | 6 | 3.3 % |
1:0 | 6 | 3.3 % |
2:0 | 6 | 3.3 % |
3:3 | 5 | 2.75 % |
3:1 | 5 | 2.75 % |
0:0 | 4 | 2.2 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:2 | 4 | 2.2 % |
7:0 | 4 | 2.2 % |
2:3 | 3 | 1.65 % |
1:3 | 3 | 1.65 % |
4:1 | 3 | 1.65 % |
5:1 | 3 | 1.65 % |
1:6 | 3 | 1.65 % |
4:5 | 2 | 1.1 % |
3:5 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
2:5 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
5:0 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
6:0 | 2 | 1.1 % |
8:1 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:4 | 1 | 0.55 % |
4:3 | 1 | 0.55 % |
2:4 | 1 | 0.55 % |
3:6 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
7:3 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
2:7 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
8:2 | 1 | 0.55 % |
9:2 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
0:9 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7045%Wygrana przynajmniej 1 bramką3422%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1510%Wygrana 3 bramkami i więcej3623%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie16:00KS Damnica02:KS Włynkówko
-
18 sie17:00Pomorze Potęgowo03:Polonez Bobrowniki
-
18 sie17:00Dąb Kusowo14:Sokół Szczypkowice
-
18 sie17:00Unison Machowino21:Granit Kończewo
-
18 sie18:00Barton Barcino21:Echo Biesowice
-
19 sie17:00Garbarnia Kępice10:Diament Trzebielino
-
12 wrz17:30Rowokół Smołdzino03:Wybrzeże Objazda
-
25 sie16:00Polonez Bobrowniki21:Garbarnia Kępice
-
25 sie18:00Rowokół Smołdzino40:Pomorze Potęgowo
-
26 sie11:30Sokół Szczypkowice35:Barton Barcino
-
26 sie14:00Wybrzeże Objazda21:Granit Kończewo
-
26 sie16:00Diament Trzebielino14:Dąb Kusowo
-
26 sie17:00Echo Biesowice16:KS Damnica
-
26 sie18:00KS Włynkówko40:Unison Machowino
-
01 wrz16:00Dąb Kusowo00:Polonez Bobrowniki
-
01 wrz17:00Pomorze Potęgowo26:Wybrzeże Objazda
-
01 wrz17:00Garbarnia Kępice10:Rowokół Smołdzino
-
01 wrz17:00Unison Machowino03:Echo Biesowice
-
01 wrz17:00Granit Kończewo31:KS Włynkówko
-
02 wrz11:00Barton Barcino70:Diament Trzebielino
-
02 wrz17:00KS Damnica40:Sokół Szczypkowice
-
08 wrz17:00Echo Biesowice70:Granit Kończewo
-
08 wrz17:00Sokół Szczypkowice73:Unison Machowino
-
08 wrz17:00Rowokół Smołdzino92:Dąb Kusowo
-
08 wrz18:00Polonez Bobrowniki41:Barton Barcino
-
09 wrz14:00Wybrzeże Objazda10:KS Włynkówko
-
09 wrz16:00Diament Trzebielino22:KS Damnica
-
09 wrz16:30Pomorze Potęgowo33:Garbarnia Kępice
-
15 wrz16:00Dąb Kusowo81:Pomorze Potęgowo
-
15 wrz16:00Barton Barcino20:Rowokół Smołdzino
-
15 wrz16:00Unison Machowino11:Diament Trzebielino
-
15 wrz17:00Garbarnia Kępice31:Wybrzeże Objazda
-
15 wrz17:00Granit Kończewo02:Sokół Szczypkowice
-
15 wrz17:00KS Włynkówko14:Echo Biesowice
-
16 wrz15:00KS Damnica12:Polonez Bobrowniki
-
22 wrz11:00Garbarnia Kępice11:Dąb Kusowo
-
22 wrz16:00Rowokół Smołdzino32:KS Damnica
-
22 wrz17:00Sokół Szczypkowice10:KS Włynkówko
-
23 wrz14:00Wybrzeże Objazda21:Echo Biesowice
-
23 wrz15:00Pomorze Potęgowo02:Barton Barcino
-
23 wrz16:00Diament Trzebielino20:Granit Kończewo
-
23 wrz16:00Polonez Bobrowniki11:Unison Machowino
-
29 wrz16:00Barton Barcino32:Garbarnia Kępice
-
29 wrz16:00Unison Machowino32:Rowokół Smołdzino
-
29 wrz16:00Echo Biesowice32:Sokół Szczypkowice
-
29 wrz16:30Dąb Kusowo33:Wybrzeże Objazda
-
29 wrz17:00Granit Kończewo26:Polonez Bobrowniki
-
29 wrz17:00KS Włynkówko61:Diament Trzebielino
-
30 wrz11:00KS Damnica40:Pomorze Potęgowo
-
06 paź14:00Rowokół Smołdzino13:Granit Kończewo
-
06 paź15:30Diament Trzebielino14:Echo Biesowice
-
06 paź16:00Polonez Bobrowniki02:KS Włynkówko
-
06 paź16:00Pomorze Potęgowo01:Unison Machowino
-
06 paź16:00Dąb Kusowo33:Barton Barcino
-
07 paź11:00Garbarnia Kępice01:KS Damnica
-
07 paź14:00Wybrzeże Objazda22:Sokół Szczypkowice
-
13 paź15:00KS Włynkówko01:Rowokół Smołdzino
-
13 paź16:00Barton Barcino42:Wybrzeże Objazda
-
13 paź16:00Unison Machowino20:Garbarnia Kępice
-
13 paź16:00Echo Biesowice40:Polonez Bobrowniki
-
14 paź12:00Sokół Szczypkowice52:Diament Trzebielino
-
14 paź14:00KS Damnica81:Dąb Kusowo
-
14 paź14:00Granit Kończewo03:Pomorze Potęgowo
-
20 paź15:00Pomorze Potęgowo15:KS Włynkówko
-
20 paź15:00Garbarnia Kępice11:Granit Kończewo
-
20 paź15:00Dąb Kusowo12:Unison Machowino
-
20 paź15:00Barton Barcino52:KS Damnica
-
21 paź14:00Wybrzeże Objazda70:Diament Trzebielino
-
21 paź14:00Polonez Bobrowniki42:Sokół Szczypkowice
-
21 paź14:00Rowokół Smołdzino40:Echo Biesowice
-
27 paź14:00Unison Machowino02:Barton Barcino
-
27 paź15:00Echo Biesowice82:Pomorze Potęgowo
-
28 paź12:00Sokół Szczypkowice31:Rowokół Smołdzino
-
28 paź13:00Granit Kończewo14:Dąb Kusowo
-
28 paź14:00KS Damnica42:Wybrzeże Objazda
-
28 paź14:00KS Włynkówko20:Garbarnia Kępice
-
28 paź15:00Diament Trzebielino03:Polonez Bobrowniki
-
03 lis13:00Rowokół Smołdzino30:Diament Trzebielino
-
03 lis13:00Garbarnia Kępice06:Echo Biesowice
-
03 lis14:00Pomorze Potęgowo62:Sokół Szczypkowice
-
03 lis14:00Barton Barcino70:Granit Kończewo
-
04 lis12:00KS Damnica21:Unison Machowino
-
04 lis13:00Dąb Kusowo02:KS Włynkówko
-
04 lis14:00Wybrzeże Objazda14:Polonez Bobrowniki
-
10 lis13:00KS Włynkówko12:Barton Barcino
-
10 lis13:30Diament Trzebielino01:Pomorze Potęgowo
-
10 lis14:00Unison Machowino41:Wybrzeże Objazda
-
10 lis14:00Echo Biesowice32:Dąb Kusowo
-
10 lis14:00Polonez Bobrowniki12:Rowokół Smołdzino
-
11 lis12:00Sokół Szczypkowice45:Garbarnia Kępice
-
11 lis13:00Granit Kończewo11:KS Damnica
-
23 mar12:00KS Włynkówko11:KS Damnica
-
23 mar15:00Polonez Bobrowniki50:Pomorze Potęgowo
-
23 mar16:00Diament Trzebielino05:Garbarnia Kępice
-
23 mar16:00Sokół Szczypkowice30:Dąb Kusowo
-
23 mar16:00Echo Biesowice00:Barton Barcino
-
24 mar14:00Wybrzeże Objazda21:Rowokół Smołdzino
-
24 mar15:00Granit Kończewo12:Unison Machowino
-
30 mar15:00KS Damnica13:Echo Biesowice
-
30 mar15:00Garbarnia Kępice11:Polonez Bobrowniki
-
30 mar16:00Unison Machowino12:KS Włynkówko
-
30 mar16:00Barton Barcino11:Sokół Szczypkowice
-
30 mar16:00Dąb Kusowo11:Diament Trzebielino
-
31 mar13:00Granit Kończewo23:Wybrzeże Objazda
-
31 mar16:00Pomorze Potęgowo21:Rowokół Smołdzino
-
06 kwi16:00Polonez Bobrowniki51:Dąb Kusowo
-
06 kwi16:30Diament Trzebielino14:Barton Barcino
-
06 kwi16:30KS Włynkówko43:Granit Kończewo
-
06 kwi17:00Echo Biesowice30:Unison Machowino
-
07 kwi13:00Rowokół Smołdzino14:Garbarnia Kępice
-
07 kwi14:00Wybrzeże Objazda21:Pomorze Potęgowo
-
07 kwi16:00Sokół Szczypkowice03:KS Damnica
-
13 kwi11:00Garbarnia Kępice02:Pomorze Potęgowo
-
13 kwi15:00KS Włynkówko02:Wybrzeże Objazda
-
13 kwi16:00KS Damnica90:Diament Trzebielino
-
13 kwi16:00Barton Barcino42:Polonez Bobrowniki
-
13 kwi16:30Unison Machowino13:Sokół Szczypkowice
-
14 kwi13:00Granit Kończewo12:Echo Biesowice
-
14 kwi14:00Dąb Kusowo02:Rowokół Smołdzino
-
17 kwi16:30Diament Trzebielino19:Unison Machowino
-
17 kwi17:00Rowokół Smołdzino03:Barton Barcino
-
20 kwi15:00Polonez Bobrowniki02:KS Damnica
-
20 kwi15:00Sokół Szczypkowice10:Granit Kończewo
-
20 kwi15:00Echo Biesowice30:KS Włynkówko
-
20 kwi17:00Wybrzeże Objazda01:Garbarnia Kępice
-
20 kwi17:00Pomorze Potęgowo40:Dąb Kusowo
-
27 kwi16:00Echo Biesowice20:Wybrzeże Objazda
-
27 kwi16:00KS Włynkówko32:Sokół Szczypkowice
-
27 kwi16:00KS Damnica40:Rowokół Smołdzino
-
27 kwi16:00Barton Barcino60:Pomorze Potęgowo
-
27 kwi16:30Unison Machowino21:Polonez Bobrowniki
-
28 kwi11:00Dąb Kusowo23:Garbarnia Kępice
-
28 kwi13:00Granit Kończewo22:Diament Trzebielino
-
04 maj16:00Pomorze Potęgowo05:KS Damnica
-
04 maj16:30Diament Trzebielino16:KS Włynkówko
-
04 maj17:00Garbarnia Kępice03:Barton Barcino
-
05 maj12:00Sokół Szczypkowice11:Echo Biesowice
-
05 maj14:00Wybrzeże Objazda02:Dąb Kusowo
-
05 maj15:00Rowokół Smołdzino12:Unison Machowino
-
05 maj16:00Polonez Bobrowniki22:Granit Kończewo
-
01 maj18:30Echo Biesowice60:Diament Trzebielino
-
11 maj16:00KS Włynkówko21:Polonez Bobrowniki
-
11 maj16:00Barton Barcino71:Dąb Kusowo
-
11 maj16:30Unison Machowino51:Pomorze Potęgowo
-
12 maj12:00Sokół Szczypkowice11:Wybrzeże Objazda
-
12 maj13:00Granit Kończewo23:Rowokół Smołdzino
-
12 maj13:00KS Damnica22:Garbarnia Kępice
-
18 maj16:00Pomorze Potęgowo01:Granit Kończewo
-
18 maj17:00Garbarnia Kępice00:Unison Machowino
-
19 maj11:00Diament Trzebielino21:Sokół Szczypkowice
-
19 maj13:00Dąb Kusowo25:KS Damnica
-
19 maj14:00Wybrzeże Objazda16:Barton Barcino
-
19 maj15:00Rowokół Smołdzino25:KS Włynkówko
-
19 maj16:00Polonez Bobrowniki35:Echo Biesowice
-
25 maj16:00Echo Biesowice41:Rowokół Smołdzino
-
25 maj16:00KS Włynkówko30:Pomorze Potęgowo
-
25 maj16:00KS Damnica45:Barton Barcino
-
25 maj16:30Diament Trzebielino32:Wybrzeże Objazda
-
25 maj16:30Unison Machowino22:Dąb Kusowo
-
25 maj17:00Sokół Szczypkowice33:Polonez Bobrowniki
-
26 maj13:00Granit Kończewo30:Garbarnia Kępice
-
01 cze14:00Garbarnia Kępice03:KS Włynkówko
-
01 cze15:00Pomorze Potęgowo27:Echo Biesowice
-
01 cze16:00Barton Barcino20:Unison Machowino
-
01 cze16:00Polonez Bobrowniki30:Diament Trzebielino
-
02 cze13:00Dąb Kusowo00:Granit Kończewo
-
02 cze14:00Wybrzeże Objazda24:KS Damnica
-
02 cze15:00Rowokół Smołdzino51:Sokół Szczypkowice
-
08 cze16:00Polonez Bobrowniki11:Wybrzeże Objazda
-
08 cze16:00Echo Biesowice31:Garbarnia Kępice
-
08 cze16:00KS Włynkówko10:Dąb Kusowo
-
08 cze16:30Diament Trzebielino22:Rowokół Smołdzino
-
08 cze16:30Unison Machowino09:KS Damnica
-
08 cze17:00Sokół Szczypkowice14:Pomorze Potęgowo
-
09 cze13:00Granit Kończewo11:Barton Barcino
-
16 cze15:00Wybrzeże Objazda31:Unison Machowino
-
16 cze15:00KS Damnica50:Granit Kończewo
-
16 cze15:00Barton Barcino33:KS Włynkówko
-
16 cze15:00Dąb Kusowo36:Echo Biesowice
-
16 cze15:00Garbarnia Kępice22:Sokół Szczypkowice
-
16 cze15:00Pomorze Potęgowo32:Diament Trzebielino
-
16 cze15:00Rowokół Smołdzino44:Polonez Bobrowniki