Pomorskie | Klasa okręgowa | Gdańsk I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
113
47.08 %
Zwycięstwa gości
84
35 %
Remisy
43
17.92 %

Bramki

Gospodarzy
518
średnia: 2.16
Gości
418
średnia: 1.74

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
9.58%
23 z 240
1.5
90.42%
217 z 240
22.5%
54 z 240
2.5
77.5%
186 z 240
48.33%
116 z 240
3.5
51.67%
124 z 240
66.67%
160 z 240
4.5
33.33%
80 z 240
80.83%
194 z 240
5.5
19.17%
46 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 20 8.33 %
1:2 19 7.92 %
3:0 16 6.67 %
2:2 15 6.25 %
2:1 14 5.83 %
1:0 13 5.42 %
1:3 13 5.42 %
0:3 13 5.42 %
4:1 11 4.58 %
2:0 8 3.33 %
3:1 8 3.33 %
2:3 7 2.92 %
3:2 6 2.5 %
5:1 6 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 5 2.08 %
0:1 5 2.08 %
1:4 5 2.08 %
4:0 5 2.08 %
5:0 5 2.08 %
4:3 4 1.67 %
4:2 4 1.67 %
2:4 4 1.67 %
3:4 3 1.25 %
0:2 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
0:4 3 1.25 %
1:5 3 1.25 %
6:2 3 1.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 0.83 %
5:3 2 0.83 %
6:3 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
4:5 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
7:2 1 0.42 %
3:8 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
6:0 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    79
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    19%
  • 15
    11:00
    Zenit Łęczyce
    3
    6
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 15
    11:00
    KS Kamienica Królewska
    2
    0
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 15
    12:00
    Sporting Leźno
    0
    3
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 15
    16:30
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 15
    17:00
    Wietcisa Skarszewy
    5
    1
    :
    Sztorm Mosty
  • 15
    17:00
    Potok Pszczółki
    5
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 15
    17:00
    MKS Władysławowo
    3
    4
    :
    Orlęta Reda
  • 15
    17:30
    Portowiec Gdańsk
    3
    4
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 18
    12:00
    Sztorm Mosty
    2
    0
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 18
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    3
    :
    Orlęta Reda
  • 18
    14:30
    Gedania II Gdańsk
    3
    1
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 18
    15:00
    Sporting Leźno
    0
    4
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 18
    16:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    1
    1
    :
    Zenit Łęczyce
  • 18
    17:00
    Polonia Gdańsk
    1
    5
    :
    MKS Władysławowo
  • 18
    17:00
    GKS Sierakowice
    1
    1
    :
    Potok Pszczółki
  • 19
    20:00
    Bałtyk II Gdynia
    5
    1
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 25
    11:00
    Zenit Łęczyce
    6
    0
    :
    Sztorm Mosty
  • 25
    11:30
    Portowiec Gdańsk
    3
    2
    :
    Sporting Leźno
  • 25
    14:00
    KS Kamienica Królewska
    1
    2
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 25
    15:00
    Potok Pszczółki
    3
    0
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 25
    16:30
    Orzeł Trąbki Wielkie
    2
    1
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 25
    17:00
    Wietcisa Skarszewy
    1
    2
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 25
    17:00
    MKS Władysławowo
    3
    0
    :
    GKS Sierakowice
  • 26
    14:00
    Orlęta Reda
    3
    0
    :
    Polonia Gdańsk
  • 01
    12:00
    Sztorm Mosty
    4
    1
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 01
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    4
    0
    :
    Polonia Gdańsk
  • 01
    14:00
    Sporting Leźno
    4
    2
    :
    Zenit Łęczyce
  • 01
    14:30
    Gedania II Gdańsk
    0
    6
    :
    MKS Władysławowo
  • 01
    16:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    4
    3
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 01
    17:00
    Wietcisa Skarszewy
    2
    1
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 02
    11:00
    GKS Sierakowice
    2
    2
    :
    Orlęta Reda
  • 02
    19:00
    Bałtyk II Gdynia
    2
    3
    :
    Potok Pszczółki
  • 08
    11:30
    Portowiec Gdańsk
    1
    2
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 08
    13:00
    Polonia Gdańsk
    2
    2
    :
    GKS Sierakowice
  • 08
    14:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    6
    3
    :
    Sztorm Mosty
  • 08
    15:00
    KS Kamienica Królewska
    2
    2
    :
    Sporting Leźno
  • 08
    15:00
    Potok Pszczółki
    2
    4
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 08
    15:00
    MKS Władysławowo
    4
    1
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 09
    12:00
    Orlęta Reda
    3
    0
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 15
    12:00
    Sztorm Mosty
    0
    3
    :
    Potok Pszczółki
  • 15
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    4
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 15
    16:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    0
    0
    :
    MKS Władysławowo
  • 15
    17:00
    Sporting Leźno
    3
    2
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 16
    11:00
    Wietcisa Skarszewy
    1
    1
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 16
    15:00
    Bałtyk II Gdynia
    9
    0
    :
    Orlęta Reda
  • 16
    17:00
    Gedania II Gdańsk
    1
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 29
    11:00
    Wietcisa Skarszewy
    2
    0
    :
    Potok Pszczółki
  • 29
    12:00
    Sztorm Mosty
    1
    3
    :
    Orlęta Reda
  • 29
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    3
    1
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 29
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    2
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 29
    16:00
    Sporting Leźno
    1
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 29
    19:00
    Bałtyk II Gdynia
    0
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 30
    11:30
    Portowiec Gdańsk
    3
    3
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 06
    13:00
    MKS Władysławowo
    4
    1
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 06
    14:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    0
    :
    Zenit Łęczyce
  • 06
    15:00
    Potok Pszczółki
    1
    3
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 06
    16:00
    GKS Sierakowice
    2
    4
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 07
    12:00
    Orlęta Reda
    2
    3
    :
    Sporting Leźno
  • 07
    13:00
    Polonia Gdańsk
    0
    3
    :
    Sztorm Mosty
  • 07
    15:00
    KS Kamienica Królewska
    2
    2
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 07
    15:00
    Gedania II Gdańsk
    2
    1
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 20
    13:30
    Orzeł Trąbki Wielkie
    0
    1
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 20
    14:00
    Potok Pszczółki
    2
    1
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 20
    14:00
    MKS Władysławowo
    4
    1
    :
    Zenit Łęczyce
  • 20
    15:00
    GKS Sierakowice
    1
    3
    :
    Sporting Leźno
  • 21
    11:00
    Gedania II Gdańsk
    0
    2
    :
    Sztorm Mosty
  • 21
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    1
    4
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 21
    12:00
    Orlęta Reda
    3
    1
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 21
    13:00
    Polonia Gdańsk
    1
    2
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 27
    11:00
    Sporting Leźno
    1
    1
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 27
    12:00
    Sztorm Mosty
    4
    0
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 27
    12:00
    KS Kamienica Królewska
    4
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 27
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    4
    0
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 27
    13:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    2
    :
    Potok Pszczółki
  • 28
    11:00
    Wietcisa Skarszewy
    2
    0
    :
    GKS Sierakowice
  • 28
    11:30
    Portowiec Gdańsk
    2
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 03
    11:00
    MKS Władysławowo
    4
    2
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 03
    14:00
    Potok Pszczółki
    1
    1
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 03
    14:00
    GKS Sierakowice
    1
    1
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 04
    11:00
    Gedania II Gdańsk
    1
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 04
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    4
    0
    :
    Sporting Leźno
  • 04
    12:00
    Orlęta Reda
    1
    2
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 04
    12:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    1
    2
    :
    Sztorm Mosty
  • 10
    12:00
    KS Kamienica Królewska
    2
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 10
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    0
    :
    Sztorm Mosty
  • 10
    13:00
    Sporting Leźno
    3
    1
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 10
    13:00
    Wietcisa Skarszewy
    5
    2
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 10
    13:00
    Portowiec Gdańsk
    3
    2
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 10
    13:30
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    3
    :
    Orlęta Reda
  • 10
    14:00
    Potok Pszczółki
    1
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 17
    11:00
    MKS Władysławowo
    2
    2
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 17
    12:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    2
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 17
    12:00
    Sztorm Mosty
    5
    0
    :
    Sporting Leźno
  • 17
    13:00
    Polonia Gdańsk
    2
    4
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 17
    13:00
    GKS Sierakowice
    1
    1
    :
    KS Kamienica Królewska
  • 18
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    6
    2
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 18
    12:00
    Orlęta Reda
    1
    1
    :
    Potok Pszczółki
  • 16
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    2
    :
    Sporting Leźno
  • 16
    12:00
    Sztorm Mosty
    0
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 16
    14:00
    GKS Sierakowice
    1
    0
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 16
    14:15
    Gedania II Gdańsk
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 16
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    1
    0
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 16
    18:00
    Polonia Gdańsk
    3
    4
    :
    Potok Pszczółki
  • 17
    12:00
    Orlęta Reda
    1
    1
    :
    MKS Władysławowo
  • 23
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Bałtyk II Gdynia
    (walkower)
  • 23
    14:00
    MKS Władysławowo
    6
    2
    :
    Polonia Gdańsk
  • 23
    14:00
    Potok Pszczółki
    1
    5
    :
    GKS Sierakowice
  • 23
    14:00
    Portowiec Gdańsk
    1
    0
    :
    Sztorm Mosty
  • 23
    16:00
    Wietcisa Skarszewy
    5
    0
    :
    Sporting Leźno
  • 24
    13:00
    Orlęta Reda
    1
    3
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 24
    14:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    0
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 30
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    2
    1
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 30
    14:15
    Gedania II Gdańsk
    1
    2
    :
    Potok Pszczółki
  • 30
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 30
    15:00
    GKS Sierakowice
    1
    4
    :
    MKS Władysławowo
  • 30
    15:30
    Polonia Gdańsk
    0
    1
    :
    Orlęta Reda
  • 30
    16:00
    Sporting Leźno
    0
    1
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 30
    19:30
    Bałtyk II Gdynia
    1
    1
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 06
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Sztorm Mosty
    (walkower)
  • 06
    13:30
    Potok Pszczółki
    5
    0
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 06
    14:00
    Portowiec Gdańsk
    2
    2
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 06
    15:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    1
    0
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 06
    15:30
    Zenit Łęczyce
    2
    0
    :
    Sporting Leźno
  • 06
    16:00
    Polonia Gdańsk
    1
    2
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 07
    13:00
    Orlęta Reda
    1
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 07
    14:00
    MKS Władysławowo
    2
    2
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 13
    ?:?
    Sporting Leźno
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 13
    12:00
    Sztorm Mosty
    2
    0
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 13
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    2
    0
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 13
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    0
    0
    :
    Potok Pszczółki
  • 13
    15:00
    GKS Sierakowice
    1
    1
    :
    Polonia Gdańsk
  • 13
    16:30
    Wietcisa Skarszewy
    2
    2
    :
    Zenit Łęczyce
  • 14
    11:00
    Gedania II Gdańsk
    1
    2
    :
    Orlęta Reda
  • 14
    17:00
    Bałtyk II Gdynia
    4
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 17
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
    (walkower)
  • 17
    16:00
    Polonia Gdańsk
    1
    0
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 17
    16:00
    MKS Władysławowo
    4
    1
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 17
    16:00
    Potok Pszczółki
    3
    1
    :
    Sztorm Mosty
  • 17
    18:00
    Orlęta Reda
    3
    1
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 20
    11:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    2
    4
    :
    Sporting Leźno
  • 20
    14:00
    GKS Sierakowice
    1
    0
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 27
    ?:?
    Portowiec Gdańsk
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 27
    12:00
    Sztorm Mosty
    1
    4
    :
    MKS Władysławowo
  • 27
    14:15
    Gedania II Gdańsk
    1
    6
    :
    GKS Sierakowice
  • 27
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    2
    2
    :
    Orlęta Reda
  • 27
    16:00
    Sporting Leźno
    0
    2
    :
    Potok Pszczółki
  • 27
    17:00
    Wietcisa Skarszewy
    3
    2
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 28
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    1
    3
    :
    Polonia Gdańsk
  • 04
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Zenit Łęczyce
    (walkower)
  • 04
    11:00
    Gedania II Gdańsk
    1
    3
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 04
    11:00
    Potok Pszczółki
    1
    5
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 04
    16:00
    GKS Sierakowice
    1
    0
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 04
    16:00
    Polonia Gdańsk
    2
    3
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 04
    16:30
    Orzeł Trąbki Wielkie
    4
    1
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 05
    13:00
    Orlęta Reda
    2
    3
    :
    Sztorm Mosty
  • 01
    18:00
    MKS Władysławowo
    4
    1
    :
    Sporting Leźno
  • 11
    11:00
    Wietcisa Skarszewy
    3
    0
    :
    MKS Władysławowo
  • 11
    12:00
    Sztorm Mosty
    3
    0
    :
    Polonia Gdańsk
  • 11
    13:00
    Cartusia Kartuzy
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 11
    16:00
    Sporting Leźno
    1
    2
    :
    Orlęta Reda
  • 11
    16:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    2
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 12
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    5
    2
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 14
    18:00
    Portowiec Gdańsk
    1
    7
    :
    Potok Pszczółki
  • 17
    18:30
    GKS Sierakowice
    1
    2
    :
    Sztorm Mosty
  • 18
    15:00
    MKS Władysławowo
    4
    0
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 18
    16:00
    Polonia Gdańsk
    2
    1
    :
    Sporting Leźno
  • 18
    17:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 19
    13:00
    Orlęta Reda
    4
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 19
    15:00
    Bałtyk II Gdynia
    5
    1
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 19
    15:00
    Gedania II Gdańsk
    3
    0
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 19
    15:00
    Potok Pszczółki
    0
    2
    :
    Zenit Łęczyce
  • 16
    18:30
    Cartusia Kartuzy
    1
    0
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 25
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Potok Pszczółki
    (walkower)
  • 25
    11:00
    Zenit Łęczyce
    0
    4
    :
    MKS Władysławowo
  • 25
    12:00
    Sztorm Mosty
    4
    1
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 25
    15:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    1
    0
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 25
    16:00
    Sporting Leźno
    0
    1
    :
    GKS Sierakowice
  • 25
    17:00
    Wietcisa Skarszewy
    5
    0
    :
    Polonia Gdańsk
  • 26
    14:00
    Portowiec Gdańsk
    5
    3
    :
    Orlęta Reda
  • 01
    ?:?
    MKS Władysławowo
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 01
    10:00
    Potok Pszczółki
    6
    2
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 01
    17:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    0
    0
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 02
    12:00
    GKS Sierakowice
    2
    2
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 02
    12:00
    Polonia Gdańsk
    1
    2
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 02
    12:00
    Orlęta Reda
    4
    1
    :
    Zenit Łęczyce
  • 02
    13:00
    Bałtyk II Gdynia
    4
    4
    :
    Sztorm Mosty
  • 12
    18:00
    Gedania II Gdańsk
    1
    2
    :
    Sporting Leźno
  • 08
    ?:?
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    Orlęta Reda
    (walkower)
  • 08
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    4
    3
    :
    Potok Pszczółki
  • 08
    12:00
    Sztorm Mosty
    4
    1
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 08
    13:00
    Wietcisa Skarszewy
    6
    3
    :
    Gedania II Gdańsk
  • 08
    14:00
    Portowiec Gdańsk
    3
    3
    :
    GKS Sierakowice
  • 08
    16:00
    Sporting Leźno
    5
    2
    :
    Bałtyk II Gdynia
  • 08
    18:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    0
    4
    :
    MKS Władysławowo
  • 15
    ?:?
    Polonia Gdańsk
    3
    0
    :
    KS Kamienica Królewska
    (walkower)
  • 15
    11:00
    GKS Sierakowice
    1
    1
    :
    Zenit Łęczyce
  • 15
    11:00
    MKS Władysławowo
    1
    3
    :
    Potok Pszczółki
  • 15
    17:00
    Sztorm Mosty
    1
    3
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 15
    17:00
    Czarni Pruszcz Gdański
    1
    3
    :
    Sporting Leźno
  • 16
    11:00
    Bałtyk II Gdynia
    5
    3
    :
    Wietcisa Skarszewy
  • 16
    11:00
    Gedania II Gdańsk
    4
    3
    :
    Portowiec Gdańsk
  • 16
    13:00
    Orlęta Reda
    1
    1
    :
    Orzeł Trąbki Wielkie
  • 22
    15:00
    Cartusia Kartuzy
    2
    1
    :
    MKS Władysławowo
  • 22
    15:00
    Potok Pszczółki
    4
    5
    :
    Orlęta Reda
  • 22
    15:00
    Orzeł Trąbki Wielkie
    5
    0
    :
    Polonia Gdańsk
  • 22
    15:00
    KS Kamienica Królewska
    0
    3
    :
    GKS Sierakowice
    (walkower)
  • 22
    15:00
    Portowiec Gdańsk
    0
    3
    :
    Bałtyk II Gdynia
    (walkower)
  • 22
    15:00
    Wietcisa Skarszewy
    7
    2
    :
    Czarni Pruszcz Gdański
  • 22
    15:00
    Sporting Leźno
    2
    3
    :
    Sztorm Mosty