Śląskie | 4. Liga | śląska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
116
48.33 %
116
48.33 %
Zwycięstwa gości
73
30.42 %
73
30.42 %
Remisy
51
21.25 %
51
21.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
6.25%
15 z 240
15 z 240
0.5
93.75%
225 z 240
225 z 240
21.25%
51 z 240
51 z 240
1.5
78.75%
189 z 240
189 z 240
40.42%
97 z 240
97 z 240
2.5
59.58%
143 z 240
143 z 240
64.17%
154 z 240
154 z 240
3.5
35.83%
86 z 240
86 z 240
78.75%
189 z 240
189 z 240
4.5
21.25%
51 z 240
51 z 240
90.42%
217 z 240
217 z 240
5.5
9.58%
23 z 240
23 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 25 | 10.42 % |
1:0 | 25 | 10.42 % |
2:1 | 17 | 7.08 % |
0:0 | 15 | 6.25 % |
1:2 | 14 | 5.83 % |
2:0 | 14 | 5.83 % |
0:3 | 13 | 5.42 % |
3:0 | 13 | 5.42 % |
0:1 | 11 | 4.58 % |
2:2 | 9 | 3.75 % |
3:2 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 9 | 3.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 8 | 3.33 % |
0:2 | 7 | 2.92 % |
4:0 | 7 | 2.92 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
4:1 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 3 | 1.25 % |
4:2 | 3 | 1.25 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
5:0 | 3 | 1.25 % |
6:0 | 3 | 1.25 % |
3:3 | 2 | 0.83 % |
2:4 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:4 | 2 | 0.83 % |
0:5 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 1 | 0.42 % |
5:4 | 1 | 0.42 % |
5:3 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
5:1 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11657%Wygrana przynajmniej 1 bramką4522%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2311%Wygrana 3 bramkami i więcej2010%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie?:?Sarmacja Będzin03:Polonia Bytom(walkower)
-
11 sie17:00Przemsza Siewierz02:Raków II Częstochowa
-
11 sie17:00Szombierki Bytom00:Slavia Ruda Śląska
-
11 sie17:00Unia Kosztowy21:MKS Myszków
-
11 sie17:00RKS Grodziec22:Polonia Poraj
-
11 sie17:00Śląsk Świętochłowice31:Górnik Piaski
-
11 sie17:00Zieloni Żarki15:Unia Dąbrowa Górnicza
-
12 sie12:00
-
15 sie11:00Raków II Częstochowa14:Unia Dąbrowa Górnicza
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00Slavia Ruda Śląska00:Unia Kosztowy
-
15 sie11:00
-
15 sie17:00Polonia Bytom30:Zieloni Żarki
-
15 sie17:00Polonia Poraj20:Śląsk Świętochłowice
-
17 lis13:00Warta Zawiercie11:RKS Grodziec
-
17 lis13:00MKS Myszków11:Gwarek Ornontowice
-
18 sie17:00Szombierki Bytom30:Raków II Częstochowa
-
18 sie17:00Unia Kosztowy13:Przemsza Siewierz
-
18 sie17:00Gwarek Ornontowice10:Slavia Ruda Śląska
-
18 sie17:00RKS Grodziec30:MKS Myszków
-
18 sie17:00Śląsk Świętochłowice00:Warta Zawiercie
-
18 sie17:00Sarmacja Będzin00:Polonia Poraj
-
18 sie17:00Zieloni Żarki20:Górnik Piaski
-
18 sie17:00Unia Dąbrowa Górnicza01:Polonia Bytom
-
25 sie11:00Slavia Ruda Śląska22:RKS Grodziec
-
25 sie15:00Raków II Częstochowa15:Polonia Bytom
-
25 sie17:00Górnik Piaski30:Unia Dąbrowa Górnicza
-
25 sie17:00Polonia Poraj42:Zieloni Żarki
-
25 sie17:00Warta Zawiercie30:Sarmacja Będzin
-
25 sie17:00MKS Myszków13:Śląsk Świętochłowice
-
25 sie17:00Przemsza Siewierz00:Gwarek Ornontowice
-
25 sie17:00Szombierki Bytom21:Unia Kosztowy
-
31 sie16:00Zieloni Żarki02:Warta Zawiercie
-
01 wrz16:00Unia Kosztowy41:Raków II Częstochowa
-
01 wrz16:00Gwarek Ornontowice41:Szombierki Bytom
-
01 wrz16:00RKS Grodziec21:Przemsza Siewierz
-
01 wrz16:00Śląsk Świętochłowice63:Slavia Ruda Śląska
-
01 wrz16:00Sarmacja Będzin00:MKS Myszków
-
01 wrz16:00Unia Dąbrowa Górnicza00:Polonia Poraj
-
02 wrz17:00Polonia Bytom40:Górnik Piaski
-
08 wrz11:00
-
08 wrz11:00Unia Kosztowy10:Gwarek Ornontowice
-
08 wrz16:00Polonia Poraj30:Polonia Bytom
-
08 wrz16:00MKS Myszków20:Zieloni Żarki
-
08 wrz16:00Przemsza Siewierz02:Śląsk Świętochłowice
-
08 wrz16:00Szombierki Bytom12:RKS Grodziec
-
09 wrz11:00Raków II Częstochowa40:Górnik Piaski
-
09 wrz16:30Warta Zawiercie11:Unia Dąbrowa Górnicza
-
15 wrz11:00
-
15 wrz16:00Gwarek Ornontowice20:Raków II Częstochowa
-
15 wrz16:00RKS Grodziec00:Unia Kosztowy
-
15 wrz16:00Śląsk Świętochłowice10:Szombierki Bytom
-
15 wrz16:00Zieloni Żarki11:Slavia Ruda Śląska
-
15 wrz16:00MKS Myszków03:Unia Dąbrowa Górnicza
-
15 wrz16:00Górnik Piaski14:Polonia Poraj
-
15 wrz17:00Polonia Bytom03:Warta Zawiercie
-
22 wrz11:00
-
22 wrz16:00Warta Zawiercie20:Górnik Piaski
-
22 wrz16:00MKS Myszków05:Polonia Bytom
-
22 wrz16:00Przemsza Siewierz42:Zieloni Żarki
-
22 wrz16:00Unia Kosztowy12:Śląsk Świętochłowice
-
22 wrz16:00Gwarek Ornontowice03:RKS Grodziec
-
23 wrz11:00
-
23 wrz12:00Raków II Częstochowa01:Polonia Poraj
-
29 wrz11:00
-
29 wrz15:00Polonia Bytom11:Slavia Ruda Śląska
-
29 wrz16:00RKS Grodziec72:Raków II Częstochowa
-
29 wrz16:00Śląsk Świętochłowice43:Gwarek Ornontowice
-
29 wrz16:00Sarmacja Będzin00:Unia Kosztowy
-
29 wrz16:00Zieloni Żarki21:Szombierki Bytom
-
29 wrz16:00Górnik Piaski10:MKS Myszków
-
29 wrz16:00Polonia Poraj15:Warta Zawiercie
-
06 paź11:00Slavia Ruda Śląska10:Górnik Piaski
-
06 paź15:00MKS Myszków10:Polonia Poraj
-
06 paź15:00Przemsza Siewierz23:Polonia Bytom
-
06 paź15:00Unia Kosztowy40:Zieloni Żarki
-
06 paź15:00Gwarek Ornontowice11:Sarmacja Będzin
-
06 paź15:00
-
07 paź11:00Raków II Częstochowa40:Warta Zawiercie
-
07 paź11:00(walkower)
-
13 paź11:00Warta Zawiercie21:MKS Myszków
-
13 paź15:00Śląsk Świętochłowice10:Raków II Częstochowa
-
13 paź15:00
-
13 paź15:00Zieloni Żarki42:Gwarek Ornontowice
-
13 paź15:00
-
13 paź15:00Górnik Piaski10:Przemsza Siewierz
-
13 paź15:00Polonia Poraj21:Slavia Ruda Śląska
-
14 paź11:00
-
20 paź11:00Slavia Ruda Śląska11:Warta Zawiercie
-
20 paź11:30
-
20 paź15:00Przemsza Siewierz10:Polonia Poraj
-
20 paź15:00Szombierki Bytom53:Górnik Piaski
-
20 paź15:00
-
20 paź15:00Gwarek Ornontowice11:Unia Dąbrowa Górnicza
-
20 paź15:00RKS Grodziec20:Zieloni Żarki
-
21 paź11:00
-
27 paź11:00
-
27 paź14:00Sarmacja Będzin32:Raków II Częstochowa
-
27 paź14:00Zieloni Żarki22:Śląsk Świętochłowice
-
27 paź14:00Górnik Piaski11:Unia Kosztowy
-
27 paź14:00
-
27 paź14:00Warta Zawiercie00:Przemsza Siewierz
-
27 paź14:00MKS Myszków10:Slavia Ruda Śląska
-
27 paź15:00
-
03 lis14:00Przemsza Siewierz10:MKS Myszków
-
03 lis14:00Unia Kosztowy20:Polonia Poraj
-
03 lis14:00Gwarek Ornontowice70:Górnik Piaski
-
03 lis14:00
-
03 lis14:00Śląsk Świętochłowice12:Unia Dąbrowa Górnicza
-
03 lis14:00Sarmacja Będzin62:Zieloni Żarki
-
04 lis11:00
-
04 lis12:00Raków II Częstochowa30:Slavia Ruda Śląska
-
10 lis11:00
-
10 lis11:00
-
10 lis13:30Zieloni Żarki11:Raków II Częstochowa
-
10 lis13:30
-
10 lis13:30Polonia Poraj32:Gwarek Ornontowice
-
10 lis13:30Warta Zawiercie30:Unia Kosztowy
-
10 lis13:30MKS Myszków20:Szombierki Bytom
-
17 lis13:00
-
16 mar11:00Slavia Ruda Śląska03:Szombierki Bytom
-
16 mar11:00
-
16 mar15:30MKS Myszków12:Unia Kosztowy
-
16 mar15:30Polonia Poraj30:RKS Grodziec
-
16 mar15:30Górnik Piaski01:Śląsk Świętochłowice
-
16 mar15:30
-
16 mar15:30Unia Dąbrowa Górnicza10:Zieloni Żarki
-
17 mar12:00Raków II Częstochowa12:Przemsza Siewierz
-
23 mar11:00Szombierki Bytom10:Przemsza Siewierz
-
23 mar15:30Unia Dąbrowa Górnicza14:Raków II Częstochowa
-
23 mar15:30Zieloni Żarki03:Polonia Bytom
-
23 mar15:30
-
23 mar15:30Śląsk Świętochłowice02:Polonia Poraj
-
23 mar15:30
-
23 mar15:30Gwarek Ornontowice20:MKS Myszków
-
23 mar15:30Unia Kosztowy21:Slavia Ruda Śląska
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar16:00MKS Myszków02:RKS Grodziec
-
30 mar16:00Warta Zawiercie31:Śląsk Świętochłowice
-
30 mar16:00Polonia Poraj01:Sarmacja Będzin
-
30 mar16:00
-
30 mar16:00
-
31 mar11:30Raków II Częstochowa11:Szombierki Bytom
-
06 kwi17:00Unia Dąbrowa Górnicza21:Górnik Piaski
-
06 kwi17:00Zieloni Żarki12:Polonia Poraj
-
06 kwi17:00Sarmacja Będzin12:Warta Zawiercie
-
06 kwi17:00Śląsk Świętochłowice03:MKS Myszków
-
06 kwi17:00RKS Grodziec11:Slavia Ruda Śląska
-
06 kwi17:00Gwarek Ornontowice13:Przemsza Siewierz
-
06 kwi17:00
-
07 kwi17:00
-
13 kwi11:00
-
13 kwi17:00Szombierki Bytom12:Gwarek Ornontowice
-
13 kwi17:00Przemsza Siewierz11:RKS Grodziec
-
13 kwi17:00MKS Myszków00:Sarmacja Będzin
-
13 kwi17:00Warta Zawiercie10:Zieloni Żarki
-
13 kwi17:00Polonia Poraj31:Unia Dąbrowa Górnicza
-
13 kwi17:00
-
14 kwi11:30Raków II Częstochowa50:Unia Kosztowy
-
18 kwi17:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi13:00
-
20 kwi13:00
-
20 kwi13:00
-
20 kwi15:00Śląsk Świętochłowice10:Przemsza Siewierz
-
27 kwi11:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi13:00Warta Zawiercie14:Polonia Bytom
-
27 kwi17:00Unia Kosztowy21:RKS Grodziec
-
27 kwi17:00Szombierki Bytom21:Śląsk Świętochłowice
-
27 kwi17:00Przemsza Siewierz30:Sarmacja Będzin
-
27 kwi17:00Polonia Poraj10:Górnik Piaski
-
28 kwi11:30Raków II Częstochowa60:Gwarek Ornontowice
-
01 maj11:00Polonia Poraj40:Raków II Częstochowa
-
01 maj11:00Polonia Bytom20:MKS Myszków
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj17:00
-
01 maj17:00
-
08 maj18:00
-
04 maj11:00
-
04 maj17:00Gwarek Ornontowice01:Śląsk Świętochłowice
-
04 maj17:00Unia Kosztowy01:Sarmacja Będzin
-
04 maj17:00MKS Myszków11:Górnik Piaski
-
05 maj11:30
-
05 maj13:00
-
05 maj17:00Przemsza Siewierz01:Unia Dąbrowa Górnicza
-
15 maj17:30
-
11 maj11:00
-
11 maj11:00Zieloni Żarki22:Unia Kosztowy
-
11 maj17:00Warta Zawiercie32:Raków II Częstochowa
-
11 maj17:00Polonia Poraj11:MKS Myszków
-
11 maj17:00Górnik Piaski12:Slavia Ruda Śląska
-
11 maj17:00Polonia Bytom41:Przemsza Siewierz
-
11 maj17:00Sarmacja Będzin13:Gwarek Ornontowice
-
11 maj17:00Śląsk Świętochłowice24:RKS Grodziec
-
18 maj11:00
-
18 maj11:30Raków II Częstochowa51:Śląsk Świętochłowice
-
18 maj17:00
-
18 maj17:00Gwarek Ornontowice32:Zieloni Żarki
-
18 maj17:00Unia Kosztowy33:Unia Dąbrowa Górnicza
-
18 maj17:00Przemsza Siewierz23:Górnik Piaski
-
18 maj17:00MKS Myszków30:Warta Zawiercie
-
19 maj11:00Szombierki Bytom14:Polonia Bytom
-
24 maj18:00
-
25 maj11:00
-
25 maj11:00
-
25 maj11:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
29 maj18:00
-
29 maj18:00
-
29 maj18:00
-
29 maj18:00Szombierki Bytom41:Polonia Poraj
-
29 maj18:00
-
29 maj18:00
-
29 maj18:30Raków II Częstochowa20:Sarmacja Będzin
-
05 cze18:00
-
01 cze11:00
-
01 cze11:00
-
01 cze11:00
-
01 cze17:00MKS Myszków00:Przemsza Siewierz
-
01 cze17:00Warta Zawiercie00:Szombierki Bytom
-
01 cze17:00Polonia Poraj12:Unia Kosztowy
-
01 cze17:00
-
02 cze11:00
-
05 cze18:00
-
08 cze11:00
-
08 cze12:00(walkower)
-
08 cze15:00
-
08 cze15:30
-
08 cze17:00Raków II Częstochowa71:Zieloni Żarki
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00