Śląskie | Klasa A | Częstochowa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
51.1 %
Zwycięstwa gości
62
34.07 %
Remisy
27
14.84 %

Bramki

Gospodarzy
446
średnia: 2.45
Gości
319
średnia: 1.75

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.1%
2 z 182
0.5
98.9%
180 z 182
8.79%
16 z 182
1.5
91.21%
166 z 182
24.73%
45 z 182
2.5
75.27%
137 z 182
41.21%
75 z 182
3.5
58.79%
107 z 182
63.19%
115 z 182
4.5
36.81%
67 z 182
73.63%
134 z 182
5.5
26.37%
48 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 6.59 %
2:1 11 6.04 %
2:0 11 6.04 %
2:2 9 4.95 %
1:0 9 4.95 %
1:3 9 4.95 %
1:2 8 4.4 %
3:1 8 4.4 %
3:0 8 4.4 %
4:0 8 4.4 %
0:2 6 3.3 %
0:4 6 3.3 %
0:1 5 2.75 %
2:3 5 2.75 %
5:1 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 5 2.75 %
5:0 4 2.2 %
3:3 3 1.65 %
3:2 3 1.65 %
3:4 3 1.65 %
5:3 3 1.65 %
0:3 3 1.65 %
5:2 3 1.65 %
1:5 3 1.65 %
0:5 3 1.65 %
6:0 3 1.65 %
0:0 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 1.1 %
2:6 2 1.1 %
6:1 2 1.1 %
0:6 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
9:2 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
11:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    73
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    19%
  • 18
    17:00
    Kmicic Kruszyna
    2
    0
    :
    Sparta Szczekociny
  • 18
    17:00
    Sokół Olsztyn
    1
    1
    :
    LKS Mrzygłód
  • 18
    17:00
    Unia Rędziny
    2
    1
    :
    Start Soborzyce
  • 18
    17:00
    Pilica Koniecpol
    1
    3
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 18
    17:00
    KS Złoty Potok
    0
    3
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 18
    17:00
    LKS Kamienica Polska
    5
    3
    :
    Jura Niegowa
  • 19
    17:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    0
    4
    :
    Czarni Starcza
  • 25
    11:00
    Start Soborzyce
    5
    3
    :
    Pilica Koniecpol
  • 25
    17:00
    Metal Rzeki Wielkie
    2
    2
    :
    Czarni Starcza
  • 25
    17:00
    LKS Mrzygłód
    0
    2
    :
    Unia Rędziny
  • 26
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    0
    2
    :
    KS Złoty Potok
  • 26
    17:00
    Sparta Szczekociny
    2
    3
    :
    Jura Niegowa
  • 19
    16:30
    Kmicic Kruszyna
    3
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 17
    13:00
    Orkan Rzerzęczyce
    1
    3
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 01
    17:00
    Sokół Olsztyn
    2
    0
    :
    Sparta Szczekociny
  • 01
    17:00
    Unia Rędziny
    3
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 01
    17:00
    Pilica Koniecpol
    0
    6
    :
    LKS Mrzygłód
  • 01
    17:00
    LKS Kamienica Polska
    5
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 01
    17:00
    KS Złoty Potok
    3
    3
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 02
    11:00
    Start Soborzyce
    0
    5
    :
    Czarni Starcza
  • 02
    17:00
    Jura Niegowa
    1
    1
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 08
    17:00
    Metal Rzeki Wielkie
    1
    5
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 08
    17:00
    Start Soborzyce
    2
    1
    :
    KS Złoty Potok
  • 08
    17:00
    LKS Mrzygłód
    5
    0
    :
    Czarni Starcza
  • 08
    17:00
    Kmicic Kruszyna
    4
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 08
    17:00
    Sokół Olsztyn
    2
    0
    :
    Unia Rędziny
  • 09
    17:00
    Sparta Szczekociny
    1
    1
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 09
    17:00
    Jura Niegowa
    7
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 15
    15:00
    Unia Rędziny
    2
    0
    :
    Sparta Szczekociny
  • 15
    16:30
    Kmicic Kruszyna
    0
    5
    :
    Czarni Starcza
  • 15
    16:30
    KS Złoty Potok
    0
    8
    :
    LKS Mrzygłód
  • 15
    16:30
    LKS Kamienica Polska
    9
    2
    :
    Start Soborzyce
  • 15
    16:30
    Orkan Rzerzęczyce
    4
    0
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 16
    16:30
    Pilica Koniecpol
    1
    3
    :
    Sokół Olsztyn
  • 16
    16:30
    Jura Niegowa
    5
    3
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 22
    15:00
    Unia Rędziny
    3
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 22
    16:30
    Metal Rzeki Wielkie
    2
    2
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 22
    16:30
    LKS Mrzygłód
    1
    1
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 22
    16:30
    Kmicic Kruszyna
    2
    1
    :
    KS Złoty Potok
  • 22
    16:30
    Sokół Olsztyn
    2
    4
    :
    Czarni Starcza
  • 23
    16:30
    Sparta Szczekociny
    6
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 23
    16:30
    Start Soborzyce
    1
    1
    :
    Jura Niegowa
  • 29
    16:00
    Pilica Koniecpol
    0
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 29
    16:00
    LKS Kamienica Polska
    3
    1
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 29
    16:00
    Unia Rędziny
    1
    0
    :
    Czarni Starcza
  • 30
    16:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    2
    0
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 30
    16:00
    Jura Niegowa
    3
    3
    :
    LKS Mrzygłód
  • 30
    16:00
    Orkan Rzerzęczyce
    2
    2
    :
    Start Soborzyce
  • 02
    17:00
    KS Złoty Potok
    2
    3
    :
    Sokół Olsztyn
  • 06
    15:30
    Start Soborzyce
    7
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 06
    15:30
    LKS Mrzygłód
    3
    2
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 06
    15:30
    Kmicic Kruszyna
    1
    0
    :
    Jura Niegowa
  • 06
    15:30
    Sokół Olsztyn
    0
    0
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 06
    15:30
    Pilica Koniecpol
    1
    5
    :
    Czarni Starcza
  • 07
    15:30
    Sparta Szczekociny
    0
    0
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 09
    16:00
    Unia Rędziny
    5
    2
    :
    KS Złoty Potok
  • 13
    15:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    2
    6
    :
    LKS Mrzygłód
  • 13
    15:00
    KS Złoty Potok
    0
    2
    :
    Pilica Koniecpol
  • 13
    15:00
    LKS Kamienica Polska
    0
    1
    :
    Unia Rędziny
  • 13
    15:00
    Orkan Rzerzęczyce
    1
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 13
    15:00
    Metal Rzeki Wielkie
    0
    4
    :
    Start Soborzyce
  • 14
    15:00
    Jura Niegowa
    1
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 14
    15:00
    Sparta Szczekociny
    2
    3
    :
    Czarni Starcza
  • 20
    14:30
    LKS Mrzygłód
    6
    0
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 20
    14:30
    KS Złoty Potok
    1
    7
    :
    Czarni Starcza
  • 20
    14:30
    Sokół Olsztyn
    0
    2
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 20
    14:30
    Unia Rędziny
    3
    0
    :
    Jura Niegowa
  • 20
    14:30
    Pilica Koniecpol
    1
    2
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 20
    14:30
    Kmicic Kruszyna
    5
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 21
    14:30
    Sparta Szczekociny
    1
    2
    :
    Start Soborzyce
  • 27
    13:00
    Start Soborzyce
    4
    1
    :
    LKS Mrzygłód
  • 27
    14:00
    LKS Kamienica Polska
    0
    4
    :
    Czarni Starcza
  • 27
    14:00
    Jura Niegowa
    3
    4
    :
    Pilica Koniecpol
  • 27
    14:00
    Orkan Rzerzęczyce
    1
    3
    :
    Unia Rędziny
  • 27
    14:00
    Metal Rzeki Wielkie
    1
    2
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 28
    14:00
    Sparta Szczekociny
    0
    1
    :
    KS Złoty Potok
  • 28
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    5
    0
    :
    Sokół Olsztyn
  • 03
    13:30
    Kmicic Kruszyna
    0
    4
    :
    Start Soborzyce
  • 03
    13:30
    Sokół Olsztyn
    0
    3
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 03
    13:30
    Pilica Koniecpol
    4
    2
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 03
    13:30
    Unia Rędziny
    11
    0
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 03
    13:30
    KS Złoty Potok
    4
    2
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 04
    13:30
    Sparta Szczekociny
    1
    1
    :
    LKS Mrzygłód
  • 04
    13:30
    Jura Niegowa
    3
    6
    :
    Czarni Starcza
  • 10
    13:00
    LKS Kamienica Polska
    8
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 10
    13:00
    Orkan Rzerzęczyce
    2
    6
    :
    Czarni Starcza
  • 10
    13:00
    Metal Rzeki Wielkie
    0
    3
    :
    Unia Rędziny
  • 10
    13:00
    LKS Mrzygłód
    6
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 11
    13:00
    Jura Niegowa
    3
    2
    :
    KS Złoty Potok
  • 11
    13:00
    Start Soborzyce
    5
    0
    :
    Sokół Olsztyn
  • 11
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    0
    6
    :
    Pilica Koniecpol
  • 16
    14:30
    Start Soborzyce
    1
    1
    :
    Unia Rędziny
  • 16
    15:30
    Czarni Starcza
    9
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 16
    15:30
    LKS Mrzygłód
    1
    2
    :
    Sokół Olsztyn
  • 16
    15:30
    Metal Rzeki Wielkie
    2
    3
    :
    Pilica Koniecpol
  • 16
    15:30
    Orkan Rzerzęczyce
    2
    2
    :
    KS Złoty Potok
  • 16
    15:30
    Jura Niegowa
    4
    4
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 17
    15:30
    Sparta Szczekociny
    2
    1
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 23
    15:30
    LKS Kamienica Polska
    0
    2
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 23
    15:30
    KS Złoty Potok
    1
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 23
    15:30
    Czarni Starcza
    8
    0
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 23
    15:30
    Pilica Koniecpol
    1
    0
    :
    Start Soborzyce
  • 23
    15:30
    Unia Rędziny
    7
    1
    :
    LKS Mrzygłód
  • 23
    15:30
    Sokół Olsztyn
    0
    1
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 24
    15:30
    Jura Niegowa
    1
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 30
    16:00
    Czarni Starcza
    5
    0
    :
    Start Soborzyce
  • 30
    16:00
    Kmicic Kruszyna
    1
    3
    :
    Unia Rędziny
  • 30
    16:00
    LKS Mrzygłód
    4
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 30
    16:00
    Metal Rzeki Wielkie
    2
    2
    :
    KS Złoty Potok
  • 30
    16:00
    Orkan Rzerzęczyce
    0
    1
    :
    Jura Niegowa
  • 31
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    2
    0
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 31
    16:00
    Sparta Szczekociny
    2
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 06
    17:00
    Orkan Rzerzęczyce
    3
    4
    :
    Sparta Szczekociny
  • 06
    17:00
    LKS Kamienica Polska
    7
    1
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 06
    17:00
    Czarni Starcza
    4
    0
    :
    LKS Mrzygłód
  • 06
    17:00
    Pilica Koniecpol
    1
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 06
    17:00
    Unia Rędziny
    1
    0
    :
    Sokół Olsztyn
  • 07
    11:00
    KS Złoty Potok
    1
    3
    :
    Start Soborzyce
  • 07
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    1
    3
    :
    Jura Niegowa
  • 13
    17:00
    Czarni Starcza
    2
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 13
    17:00
    Sokół Olsztyn
    3
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 13
    17:00
    LKS Mrzygłód
    3
    1
    :
    KS Złoty Potok
  • 13
    17:00
    Start Soborzyce
    4
    1
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 13
    17:00
    Metal Rzeki Wielkie
    3
    0
    :
    Jura Niegowa
  • 14
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    2
    1
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 14
    17:00
    Sparta Szczekociny
    3
    0
    :
    Unia Rędziny
  • 20
    11:00
    Pilica Koniecpol
    1
    1
    :
    Unia Rędziny
  • 20
    12:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    1
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 20
    15:00
    Jura Niegowa
    1
    1
    :
    Start Soborzyce
  • 20
    15:00
    Czarni Starcza
    2
    0
    :
    Sokół Olsztyn
  • 20
    17:00
    Orkan Rzerzęczyce
    4
    0
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 20
    17:00
    LKS Kamienica Polska
    1
    0
    :
    LKS Mrzygłód
  • 20
    17:00
    KS Złoty Potok
    2
    0
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 27
    15:00
    Metal Rzeki Wielkie
    7
    2
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 27
    17:00
    Czarni Starcza
    1
    1
    :
    Unia Rędziny
  • 27
    17:00
    KS Złoty Potok
    2
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 27
    17:00
    Kmicic Kruszyna
    2
    2
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 27
    17:00
    LKS Mrzygłód
    2
    3
    :
    Jura Niegowa
  • 27
    17:00
    Start Soborzyce
    6
    1
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 28
    17:00
    Sparta Szczekociny
    2
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 01
    13:00
    Czarni Starcza
    3
    0
    :
    Pilica Koniecpol
  • 04
    13:00
    LKS Kamienica Polska
    5
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 04
    17:00
    Metal Rzeki Wielkie
    2
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 04
    17:00
    Orkan Rzerzęczyce
    5
    1
    :
    LKS Mrzygłód
  • 05
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    2
    1
    :
    Start Soborzyce
  • 05
    15:00
    KS Złoty Potok
    1
    4
    :
    Unia Rędziny
  • 05
    17:00
    Jura Niegowa
    3
    1
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 10
    17:30
    Pilica Koniecpol
    2
    1
    :
    KS Złoty Potok
  • 11
    17:00
    Czarni Starcza
    1
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 11
    17:00
    Unia Rędziny
    3
    1
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 11
    17:00
    Sokół Olsztyn
    2
    1
    :
    Jura Niegowa
  • 11
    17:00
    Kmicic Kruszyna
    2
    4
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 11
    17:00
    LKS Mrzygłód
    7
    1
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 11
    17:00
    Start Soborzyce
    3
    1
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 18
    17:00
    Czarni Starcza
    6
    0
    :
    KS Złoty Potok
  • 18
    17:00
    Start Soborzyce
    2
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 18
    17:00
    Metal Rzeki Wielkie
    5
    2
    :
    LKS Mrzygłód
  • 18
    17:00
    LKS Kamienica Polska
    5
    2
    :
    Pilica Koniecpol
  • 19
    11:00
    Orkan Rzerzęczyce
    3
    1
    :
    Sokół Olsztyn
  • 19
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    1
    5
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 19
    17:00
    Jura Niegowa
    0
    1
    :
    Unia Rędziny
  • 25
    17:00
    Czarni Starcza
    3
    2
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 25
    17:00
    Pilica Koniecpol
    0
    4
    :
    Jura Niegowa
  • 25
    17:00
    Unia Rędziny
    3
    1
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 25
    17:00
    Kmicic Kruszyna
    1
    4
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 25
    17:00
    LKS Mrzygłód
    1
    0
    :
    Start Soborzyce
  • 26
    11:00
    KS Złoty Potok
    1
    2
    :
    Sparta Szczekociny
  • 26
    15:00
    Sokół Olsztyn
    4
    0
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 01
    11:00
    Orkan Rzerzęczyce
    2
    2
    :
    Pilica Koniecpol
  • 01
    17:00
    Czarni Starcza
    3
    0
    :
    Jura Niegowa
  • 01
    17:30
    LKS Mrzygłód
    1
    3
    :
    Sparta Szczekociny
  • 01
    17:30
    Start Soborzyce
    3
    3
    :
    Kmicic Kruszyna
  • 01
    17:30
    Metal Rzeki Wielkie
    3
    4
    :
    Sokół Olsztyn
  • 01
    17:30
    LKS Kamienica Polska
    1
    3
    :
    KS Złoty Potok
  • 02
    14:00
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
    0
    5
    :
    Unia Rędziny
  • 08
    11:00
    Pilica Koniecpol
    2
    0
    :
    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • 08
    16:00
    Sokół Olsztyn
    5
    1
    :
    Start Soborzyce
  • 08
    17:30
    Sparta Szczekociny
    4
    0
    :
    LKS Kamienica Polska
  • 08
    17:30
    KS Złoty Potok
    1
    0
    :
    Jura Niegowa
  • 08
    17:30
    Czarni Starcza
    4
    0
    :
    Orkan Rzerzęczyce
  • 08
    17:30
    Unia Rędziny
    2
    1
    :
    Metal Rzeki Wielkie
  • 08
    17:30
    Kmicic Kruszyna
    0
    4
    :
    LKS Mrzygłód