Śląskie | Klasa A | Katowice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
87
48.07 %
Zwycięstwa gości
74
40.88 %
Remisy
20
11.05 %

Bramki

Gospodarzy
438
średnia: 2.42
Gości
364
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.66%
3 z 181
0.5
98.34%
178 z 181
4.97%
9 z 181
1.5
95.03%
172 z 181
19.89%
36 z 181
2.5
80.11%
145 z 181
44.75%
81 z 181
3.5
55.25%
100 z 181
60.77%
110 z 181
4.5
39.23%
71 z 181
70.17%
127 z 181
5.5
29.83%
54 z 181

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 14 7.73 %
0:3 14 7.73 %
0:2 11 6.08 %
4:0 11 6.08 %
2:1 9 4.97 %
2:0 9 4.97 %
2:2 8 4.42 %
1:2 8 4.42 %
1:1 7 3.87 %
1:3 6 3.31 %
6:1 6 3.31 %
5:1 5 2.76 %
1:0 4 2.21 %
2:3 4 2.21 %
3:2 4 2.21 %
0:0 3 1.66 %
3:5 3 1.66 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 1.66 %
0:4 3 1.66 %
5:0 3 1.66 %
1:6 3 1.66 %
0:6 3 1.66 %
6:0 3 1.66 %
7:0 3 1.66 %
0:1 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
0:7 2 1.1 %
0:8 2 1.1 %
10:0 2 1.1 %
3:3 1 0.55 %
4:4 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.55 %
3:1 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
6:4 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %
1:10 1 0.55 %
12:0 1 0.55 %
0:12 1 0.55 %
13:1 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    94
    57%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    16%
  • 25
    11:00
    Wawel Wirek
    3
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 25
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    0
    0
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 25
    13:30
    Kolejarz Katowice
    3
    0
    :
    AKS II Mikołów
  • 25
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    2
    0
    :
    UKS Szopienice
  • 26
    11:00
    Józefka Chorzów
    6
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 26
    11:00
    Hetman 22 Katowice
    1
    1
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 26
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    0
    6
    :
    GKS II Katowice
  • 01
    15:00
    UKS Szopienice
    6
    1
    :
    Kolejarz Katowice
  • 01
    16:00
    Strażak Mikołów
    2
    0
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 02
    11:00
    AKS II Mikołów
    2
    0
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 02
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    2
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 02
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    1
    1
    :
    Józefka Chorzów
  • 02
    12:00
    Stadion Śląski Chorzów
    0
    12
    :
    GKS II Katowice
  • 02
    15:30
    Wawel Wirek
    3
    0
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 08
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    5
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 08
    13:30
    Kolejarz Katowice
    0
    4
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 08
    15:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    0
    2
    :
    UKS Szopienice
  • 08
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    2
    2
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 08
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    1
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 08
    18:00
    GKS II Katowice
    2
    3
    :
    AKS II Mikołów
  • 09
    11:00
    Józefka Chorzów
    0
    2
    :
    Wawel Wirek
  • 15
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    2
    2
    :
    Józefka Chorzów
  • 15
    15:00
    UKS Szopienice
    0
    3
    :
    GKS II Katowice
  • 15
    15:30
    Wawel Wirek
    6
    1
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 15
    16:00
    Strażak Mikołów
    2
    1
    :
    Kolejarz Katowice
  • 16
    11:00
    Stadion Śląski Chorzów
    1
    2
    :
    AKS II Mikołów
  • 16
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    1
    1
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 16
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    0
    2
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 22
    13:30
    Kolejarz Katowice
    2
    4
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 22
    16:00
    Hetman 22 Katowice
    1
    2
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 22
    16:00
    Jastrząb Bielszowice
    1
    0
    :
    Wawel Wirek
  • 23
    11:00
    Józefka Chorzów
    5
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 23
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    6
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 23
    11:00
    GKS II Katowice
    4
    1
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 23
    11:00
    AKS II Mikołów
    2
    2
    :
    UKS Szopienice
  • 29
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    5
    0
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 29
    15:00
    Strażak Mikołów
    2
    2
    :
    GKS II Katowice
  • 29
    15:30
    Wawel Wirek
    7
    0
    :
    Kolejarz Katowice
  • 30
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    4
    :
    AKS II Mikołów
  • 30
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    2
    3
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 30
    11:00
    Józefka Chorzów
    6
    1
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 30
    14:00
    Stadion Śląski Chorzów
    0
    3
    :
    UKS Szopienice
  • 06
    13:30
    Kolejarz Katowice
    2
    2
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 06
    15:00
    UKS Szopienice
    9
    1
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 06
    16:00
    Hetman 22 Katowice
    1
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 07
    11:00
    AKS II Mikołów
    1
    2
    :
    Strażak Mikołów
  • 07
    13:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    3
    1
    :
    Wawel Wirek
  • 07
    13:00
    GKS II Katowice
    10
    0
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 07
    15:00
    Jastrząb Bielszowice
    2
    0
    :
    Józefka Chorzów
  • 13
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    2
    2
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 13
    15:00
    Strażak Mikołów
    2
    5
    :
    UKS Szopienice
  • 13
    15:30
    Wawel Wirek
    0
    2
    :
    GKS II Katowice
  • 13
    15:30
    Hetman 22 Katowice
    0
    3
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 14
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    1
    3
    :
    AKS II Mikołów
  • 14
    11:00
    Józefka Chorzów
    4
    0
    :
    Kolejarz Katowice
  • 14
    16:00
    Stadion Śląski Chorzów
    0
    2
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 20
    13:30
    Kolejarz Katowice
    2
    1
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 20
    14:00
    Jastrząb Bielszowice
    4
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 20
    15:00
    UKS Szopienice
    4
    3
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 20
    15:00
    Strażak Mikołów
    5
    2
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 21
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    1
    4
    :
    Józefka Chorzów
  • 21
    11:00
    GKS II Katowice
    4
    0
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 21
    11:00
    AKS II Mikołów
    1
    0
    :
    Wawel Wirek
  • 27
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    2
    0
    :
    AKS II Mikołów
  • 27
    14:00
    Jastrząb Bielszowice
    3
    2
    :
    Kolejarz Katowice
  • 27
    15:00
    Wawel Wirek
    3
    2
    :
    UKS Szopienice
  • 27
    15:00
    Hetman 22 Katowice
    2
    1
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 27
    18:00
    Stadion Śląski Chorzów
    1
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 28
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    2
    1
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 17
    13:30
    Józefka Chorzów
    0
    9
    :
    GKS II Katowice
  • 03
    13:30
    Kolejarz Katowice
    2
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 03
    14:00
    Strażak Mikołów
    1
    2
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 03
    15:00
    UKS Szopienice
    3
    5
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 04
    11:00
    GKS II Katowice
    13
    1
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 04
    11:00
    AKS II Mikołów
    2
    1
    :
    Józefka Chorzów
  • 04
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Wawel Wirek
  • 04
    13:30
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    1
    1
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 10
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
  • 10
    13:00
    Wawel Wirek
    4
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 10
    13:00
    Jastrząb Bielszowice
    3
    2
    :
    GKS II Katowice
  • 10
    13:30
    Kolejarz Katowice
    1
    0
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 10
    14:00
    Hetman 22 Katowice
    0
    1
    :
    AKS II Mikołów
  • 10
    16:00
    Stadion Śląski Chorzów
    2
    2
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 11
    11:00
    Józefka Chorzów
    0
    2
    :
    UKS Szopienice
  • 17
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    5
    1
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 17
    13:00
    Strażak Mikołów
    0
    2
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 17
    13:00
    Urania II Ruda Śląska
    2
    1
    :
    Wawel Wirek
  • 17
    15:00
    UKS Szopienice
    3
    0
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 18
    11:00
    GKS II Katowice
    5
    1
    :
    Kolejarz Katowice
  • 18
    11:00
    AKS II Mikołów
    1
    1
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 18
    12:00
    Śląsk II Świętochłowice
    3
    5
    :
    Józefka Chorzów
  • 23
    15:00
    Strażak Mikołów
    0
    6
    :
    Józefka Chorzów
  • 23
    15:00
    UKS Szopienice
    0
    0
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 24
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    3
    4
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 24
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Hetman 22 Katowice
    (walkower)
  • 24
    11:00
    AKS II Mikołów
    4
    2
    :
    Kolejarz Katowice
  • 24
    12:00
    Stadion Śląski Chorzów
    0
    4
    :
    Wawel Wirek
  • 24
    18:00
    GKS II Katowice
    3
    0
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 30
    13:30
    Kolejarz Katowice
    0
    7
    :
    UKS Szopienice
  • 30
    15:00
    Grunwald Ruda Śląska
    1
    3
    :
    Wawel Wirek
  • 30
    16:00
    Jastrząb Bielszowice
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
    (walkower)
  • 30
    16:00
    Hetman 22 Katowice
    4
    1
    :
    Strażak Mikołów
  • 31
    10:30
    GKS II Katowice
    4
    0
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 31
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    1
    5
    :
    AKS II Mikołów
  • 31
    16:00
    Józefka Chorzów
    5
    1
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 06
    11:15
    Wawel Wirek
    3
    0
    :
    Józefka Chorzów
  • 06
    14:00
    UKS Szopienice
    0
    2
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 06
    16:00
    Strażak Mikołów
    1
    2
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 07
    10:00
    Stadion Śląski Chorzów
    2
    3
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 07
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    0
    1
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 07
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Kolejarz Katowice
    (walkower)
  • 07
    11:00
    AKS II Mikołów
    0
    8
    :
    GKS II Katowice
  • 13
    13:30
    Kolejarz Katowice
    4
    0
    :
    Strażak Mikołów
  • 13
    16:00
    Jastrząb Bielszowice
    2
    1
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 13
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    1
    4
    :
    Wawel Wirek
  • 14
    11:00
    AKS II Mikołów
    4
    4
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 14
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
    (walkower)
  • 14
    11:00
    Józefka Chorzów
    4
    0
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 17
    17:00
    GKS II Katowice
    5
    3
    :
    UKS Szopienice
  • 27
    15:00
    Stadion Śląski Chorzów
    2
    6
    :
    Józefka Chorzów
  • 27
    15:30
    Wawel Wirek
    2
    0
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 27
    16:00
    Strażak Mikołów
    1
    3
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 27
    17:00
    UKS Szopienice
    0
    3
    :
    AKS II Mikołów
  • 28
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    8
    0
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 28
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    2
    1
    :
    Kolejarz Katowice
  • 28
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    GKS II Katowice
    (walkower)
  • 04
    13:30
    Kolejarz Katowice
    0
    5
    :
    Wawel Wirek
  • 04
    15:00
    UKS Szopienice
    6
    1
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 04
    16:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    2
    2
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 04
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    2
    4
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 04
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    0
    8
    :
    Józefka Chorzów
  • 05
    11:00
    AKS II Mikołów
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
    (walkower)
  • 05
    11:00
    GKS II Katowice
    12
    0
    :
    Strażak Mikołów
  • 11
    15:30
    Wawel Wirek
    6
    0
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 11
    16:00
    Strażak Mikołów
    1
    3
    :
    AKS II Mikołów
  • 12
    11:00
    Józefka Chorzów
    2
    1
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 12
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    1
    7
    :
    GKS II Katowice
  • 12
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    UKS Szopienice
    (walkower)
  • 12
    12:00
    Stadion Śląski Chorzów
    3
    3
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 12
    16:00
    Grunwald Ruda Śląska
    4
    0
    :
    Kolejarz Katowice
  • 18
    13:30
    Kolejarz Katowice
    0
    6
    :
    Józefka Chorzów
  • 18
    15:00
    UKS Szopienice
    6
    0
    :
    Strażak Mikołów
  • 18
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    4
    0
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 19
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Stadion Śląski Chorzów
    (walkower)
  • 19
    11:00
    AKS II Mikołów
    1
    2
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 19
    13:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    0
    0
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 19
    17:30
    GKS II Katowice
    4
    2
    :
    Wawel Wirek
  • 25
    14:30
    Wawel Wirek
    3
    0
    :
    AKS II Mikołów
  • 25
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    2
    0
    :
    Kolejarz Katowice
  • 26
    11:00
    Józefka Chorzów
    1
    3
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 26
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    0
    3
    :
    GKS II Katowice
  • 26
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    3
    0
    :
    UKS Szopienice
  • 26
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Strażak Mikołów
    (walkower)
  • 26
    12:00
    Stadion Śląski Chorzów
    1
    2
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 01
    13:30
    Kolejarz Katowice
    1
    10
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 01
    16:00
    Strażak Mikołów
    1
    6
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 01
    18:00
    UKS Szopienice
    6
    4
    :
    Wawel Wirek
  • 02
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Urania II Ruda Śląska
    (walkower)
  • 02
    11:00
    AKS II Mikołów
    0
    2
    :
    Grunwald Ruda Śląska
  • 02
    11:00
    Józefka Chorzów
    3
    5
    :
    GKS II Katowice
  • 02
    15:30
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    6
    0
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 08
    11:00
    Grunwald Ruda Śląska
    2
    0
    :
    UKS Szopienice
  • 08
    15:30
    Wawel Wirek
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
    (walkower)
  • 08
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    10
    0
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 08
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    0
    2
    :
    GKS II Katowice
  • 09
    11:00
    Józefka Chorzów
    4
    0
    :
    AKS II Mikołów
  • 09
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    3
    2
    :
    Strażak Mikołów
  • 09
    13:00
    Stadion Śląski Chorzów
    5
    1
    :
    Kolejarz Katowice
  • 15
    15:00
    UKS Szopienice
    1
    2
    :
    Józefka Chorzów
  • 15
    16:00
    Strażak Mikołów
    0
    7
    :
    Wawel Wirek
  • 16
    11:00
    Urania II Ruda Śląska
    5
    1
    :
    Stadion Śląski Chorzów
  • 16
    11:00
    Śląsk II Świętochłowice
    0
    3
    :
    Grunwald Ruda Śląska
    (walkower)
  • 16
    11:00
    AKS II Mikołów
    2
    3
    :
    Hetman 22 Katowice
  • 16
    11:00
    GKS II Katowice
    -
    -
    :
    Jastrząb Bielszowice
  • 16
    11:00
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    4
    0
    :
    Kolejarz Katowice
  • 19
    18:00
    Grunwald Ruda Śląska
    7
    0
    :
    Strażak Mikołów
  • 22
    12:00
    Stadion Śląski Chorzów
    1
    6
    :
    Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
  • 22
    13:30
    Kolejarz Katowice
    1
    6
    :
    GKS II Katowice
  • 22
    15:30
    Wawel Wirek
    7
    0
    :
    Urania II Ruda Śląska
  • 22
    17:00
    Jastrząb Bielszowice
    4
    0
    :
    AKS II Mikołów
  • 22
    17:00
    Hetman 22 Katowice
    1
    3
    :
    UKS Szopienice
  • 23
    11:00
    Józefka Chorzów
    3
    0
    :
    Śląsk II Świętochłowice
    (walkower)