Śląskie | Klasa A | Tychy
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
112
46.67 %
Zwycięstwa gości
89
37.08 %
Remisy
39
16.25 %

Bramki

Gospodarzy
531
średnia: 2.21
Gości
436
średnia: 1.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.17%
10 z 240
0.5
95.83%
230 z 240
17.08%
41 z 240
1.5
82.92%
199 z 240
27.5%
66 z 240
2.5
72.5%
174 z 240
44.58%
107 z 240
3.5
55.42%
133 z 240
58.33%
140 z 240
4.5
41.67%
100 z 240
72.92%
175 z 240
5.5
27.08%
65 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 18 7.5 %
1:1 13 5.42 %
0:1 13 5.42 %
1:2 13 5.42 %
2:1 12 5 %
0:0 10 4.17 %
2:0 10 4.17 %
2:2 8 3.33 %
2:3 8 3.33 %
3:1 8 3.33 %
2:4 8 3.33 %
0:3 8 3.33 %
3:0 8 3.33 %
4:0 8 3.33 %
5:1 8 3.33 %
5:0 8 3.33 %
3:3 7 2.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 7 2.92 %
1:3 7 2.92 %
1:4 6 2.5 %
4:2 5 2.08 %
4:1 4 1.67 %
3:5 3 1.25 %
1:5 3 1.25 %
6:0 3 1.25 %
3:4 2 0.83 %
4:3 2 0.83 %
0:2 2 0.83 %
2:5 2 0.83 %
0:4 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
1:6 2 0.83 %
0:6 2 0.83 %
7:0 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.42 %
6:4 1 0.42 %
5:2 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
6:3 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
2:8 1 0.42 %
9:3 1 0.42 %
8:1 1 0.42 %
0:8 1 0.42 %
9:1 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %
10:1 1 0.42 %
0:10 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    99
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    32
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    17%
  • 11
    17:00
    ZET Tychy
    3
    1
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 11
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    1
    1
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 11
    17:00
    LKS Brzeźce
    0
    0
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 11
    17:00
    LKS Woszczyce
    0
    1
    :
    Siódemka Tychy
  • 12
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    0
    1
    :
    Czapla Kryry
  • 12
    17:00
    LKS Studzionka
    3
    1
    :
    Krupiński Suszec
  • 12
    17:00
    LKS Frydek
    2
    2
    :
    GTS Bojszowy
  • 05
    17:30
    Znicz Jankowice
    2
    5
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 18
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    2
    4
    :
    Siódemka Tychy
  • 18
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    5
    0
    :
    LKS Frydek
  • 18
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    5
    0
    :
    Znicz Jankowice
  • 18
    17:00
    Krupiński Suszec
    1
    3
    :
    LKS Brzeźce
  • 18
    17:00
    Czapla Kryry
    2
    1
    :
    LKS Studzionka
  • 18
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    7
    0
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 18
    17:00
    ZET Tychy
    1
    1
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 19
    17:00
    GTS Bojszowy
    2
    2
    :
    LKS Woszczyce
  • 25
    17:00
    LKS Brzeźce
    2
    1
    :
    Czapla Kryry
  • 25
    17:00
    Znicz Jankowice
    2
    4
    :
    Krupiński Suszec
  • 25
    17:00
    LKS Woszczyce
    0
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 26
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    1
    4
    :
    ZET Tychy
  • 26
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    6
    2
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 26
    17:00
    LKS Studzionka
    2
    3
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 26
    17:00
    LKS Frydek
    0
    1
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 26
    17:00
    Siódemka Tychy
    1
    2
    :
    GTS Bojszowy
  • 01
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    0
    1
    :
    GTS Bojszowy
  • 01
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    3
    2
    :
    Siódemka Tychy
  • 01
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    3
    0
    :
    LKS Woszczyce
  • 01
    17:00
    Krupiński Suszec
    1
    4
    :
    LKS Frydek
  • 01
    17:00
    Czapla Kryry
    3
    3
    :
    Znicz Jankowice
  • 01
    17:00
    ZET Tychy
    4
    0
    :
    LKS Studzionka
  • 01
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    3
    1
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 19
    16:30
    LKS Wisła Wielka
    4
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 08
    16:00
    LKS Brzeźce
    1
    0
    :
    ZET Tychy
  • 08
    16:00
    Znicz Jankowice
    0
    1
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 08
    16:00
    LKS Woszczyce
    0
    5
    :
    Krupiński Suszec
  • 08
    16:00
    GTS Bojszowy
    1
    0
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 09
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    2
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 09
    16:00
    LKS Studzionka
    1
    4
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 09
    16:00
    LKS Frydek
    3
    3
    :
    Czapla Kryry
  • 09
    17:00
    Siódemka Tychy
    1
    2
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 12
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    4
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 15
    16:00
    Stal Chełm Śląski
    5
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 15
    16:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    1
    1
    :
    GTS Bojszowy
  • 15
    16:00
    Krupiński Suszec
    1
    5
    :
    Siódemka Tychy
  • 15
    16:00
    Czapla Kryry
    1
    3
    :
    LKS Woszczyce
  • 15
    16:00
    ZET Tychy
    2
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 16
    16:00
    LKS Wisła Wielka
    2
    1
    :
    LKS Frydek
  • 16
    16:00
    Iskra II Pszczyna
    1
    0
    :
    LKS Studzionka
  • 22
    16:00
    LKS Brzeźce
    2
    0
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 22
    16:00
    LKS Woszczyce
    3
    2
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 22
    16:00
    Siódemka Tychy
    4
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 22
    16:00
    Stal Chełm Śląski
    1
    0
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 23
    16:00
    LKS Studzionka
    8
    1
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 23
    16:00
    Znicz Jankowice
    1
    7
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 23
    16:00
    LKS Frydek
    1
    3
    :
    ZET Tychy
  • 23
    16:00
    GTS Bojszowy
    4
    2
    :
    Krupiński Suszec
  • 29
    16:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    6
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 29
    16:00
    Krupiński Suszec
    0
    0
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 29
    16:00
    Czapla Kryry
    2
    1
    :
    GTS Bojszowy
  • 29
    16:00
    ZET Tychy
    0
    3
    :
    LKS Woszczyce
    (walkower)
  • 29
    16:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    0
    0
    :
    LKS Frydek
  • 30
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    1
    0
    :
    Znicz Jankowice
  • 30
    16:00
    LKS Wisła Wielka
    7
    0
    :
    Siódemka Tychy
  • 30
    16:00
    LKS Studzionka
    2
    2
    :
    LKS Brzeźce
  • 06
    16:00
    LKS Brzeźce
    3
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 06
    16:00
    Znicz Jankowice
    1
    2
    :
    LKS Studzionka
  • 06
    16:00
    LKS Woszczyce
    1
    2
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 06
    16:00
    Stal Chełm Śląski
    0
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 06
    16:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    5
    1
    :
    Krupiński Suszec
  • 07
    16:00
    LKS Frydek
    1
    1
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 07
    16:00
    Siódemka Tychy
    0
    3
    :
    ZET Tychy
  • 07
    16:00
    GTS Bojszowy
    2
    3
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 13
    15:00
    Polonia Międzyrzecze
    3
    2
    :
    Krupiński Suszec
  • 13
    15:00
    Czapla Kryry
    2
    4
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 13
    15:00
    ZET Tychy
    1
    2
    :
    GTS Bojszowy
  • 13
    15:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    0
    0
    :
    Siódemka Tychy
  • 13
    15:00
    LKS Brzeźce
    3
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 14
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    4
    4
    :
    LKS Woszczyce
  • 14
    15:00
    LKS Wisła Wielka
    4
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 14
    15:00
    LKS Studzionka
    1
    1
    :
    LKS Frydek
  • 20
    14:30
    Siódemka Tychy
    2
    3
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 20
    15:00
    Znicz Jankowice
    3
    1
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 20
    15:00
    LKS Frydek
    2
    3
    :
    LKS Brzeźce
  • 20
    15:00
    LKS Woszczyce
    3
    0
    :
    LKS Studzionka
  • 20
    15:00
    Stal Chełm Śląski
    2
    0
    :
    ZET Tychy
  • 20
    15:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    2
    4
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 21
    15:00
    GTS Bojszowy
    0
    4
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 21
    15:00
    Krupiński Suszec
    0
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 27
    15:00
    Polonia Międzyrzecze
    4
    2
    :
    Czapla Kryry
  • 27
    15:00
    ZET Tychy
    0
    3
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 27
    15:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    1
    0
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 27
    15:00
    LKS Brzeźce
    5
    0
    :
    LKS Woszczyce
  • 27
    15:00
    Znicz Jankowice
    6
    4
    :
    LKS Frydek
  • 28
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    1
    3
    :
    GTS Bojszowy
  • 28
    14:00
    LKS Wisła Wielka
    5
    0
    :
    Krupiński Suszec
  • 28
    14:00
    LKS Studzionka
    2
    1
    :
    Siódemka Tychy
  • 03
    14:00
    LKS Woszczyce
    0
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 03
    14:00
    Stal Chełm Śląski
    3
    0
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 03
    14:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    1
    2
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 03
    14:00
    Czapla Kryry
    0
    6
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 04
    14:00
    LKS Frydek
    1
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 04
    14:00
    Siódemka Tychy
    2
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 04
    14:00
    GTS Bojszowy
    3
    0
    :
    LKS Studzionka
  • 04
    14:00
    Krupiński Suszec
    4
    3
    :
    ZET Tychy
  • 10
    13:30
    Polonia Międzyrzecze
    0
    10
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 10
    13:30
    ZET Tychy
    5
    1
    :
    Czapla Kryry
  • 10
    13:30
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    2
    2
    :
    Krupiński Suszec
  • 10
    13:30
    LKS Brzeźce
    2
    1
    :
    GTS Bojszowy
  • 10
    13:30
    Znicz Jankowice
    3
    0
    :
    Siódemka Tychy
  • 11
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    0
    3
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 11
    13:30
    LKS Studzionka
    2
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 11
    13:30
    LKS Frydek
    0
    1
    :
    LKS Woszczyce
  • 17
    11:00
    LKS Wisła Wielka
    0
    3
    :
    ZET Tychy
    (walkower)
  • 17
    13:00
    GTS Bojszowy
    1
    0
    :
    Znicz Jankowice
  • 17
    13:30
    LKS Woszczyce
    6
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 17
    13:30
    Stal Chełm Śląski
    1
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 17
    13:30
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    2
    2
    :
    LKS Studzionka
  • 17
    13:30
    Krupiński Suszec
    0
    2
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 18
    13:00
    Czapla Kryry
    0
    3
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 18
    13:30
    Siódemka Tychy
    1
    0
    :
    LKS Frydek
  • 23
    16:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    2
    :
    ZET Tychy
  • 23
    16:00
    Czapla Kryry
    1
    3
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 23
    16:00
    Krupiński Suszec
    1
    2
    :
    LKS Studzionka
  • 23
    16:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    4
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 23
    16:00
    Stal Chełm Śląski
    2
    0
    :
    Znicz Jankowice
  • 24
    16:00
    LKS Wisła Wielka
    2
    4
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 24
    16:00
    GTS Bojszowy
    4
    2
    :
    LKS Frydek
  • 24
    17:00
    Siódemka Tychy
    3
    1
    :
    LKS Woszczyce
  • 30
    16:00
    LKS Woszczyce
    1
    0
    :
    GTS Bojszowy
  • 30
    16:00
    Znicz Jankowice
    1
    6
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 30
    16:00
    LKS Brzeźce
    1
    4
    :
    Krupiński Suszec
  • 31
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    0
    3
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 31
    17:00
    Siódemka Tychy
    0
    2
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 31
    17:00
    LKS Frydek
    1
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 31
    17:00
    LKS Studzionka
    0
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 31
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    3
    0
    :
    ZET Tychy
  • 06
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    1
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 06
    17:00
    ZET Tychy
    5
    1
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 06
    17:00
    Czapla Kryry
    3
    2
    :
    LKS Brzeźce
  • 06
    17:00
    Krupiński Suszec
    0
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 06
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    4
    0
    :
    LKS Frydek
  • 06
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    1
    0
    :
    LKS Woszczyce
  • 07
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    2
    1
    :
    LKS Studzionka
  • 07
    17:00
    GTS Bojszowy
    4
    0
    :
    Siódemka Tychy
  • 13
    17:00
    LKS Woszczyce
    2
    3
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 13
    17:00
    Znicz Jankowice
    1
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 13
    17:00
    LKS Brzeźce
    1
    5
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 14
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    2
    3
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 14
    15:00
    Siódemka Tychy
    1
    3
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 14
    17:00
    GTS Bojszowy
    5
    1
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 14
    17:00
    LKS Frydek
    2
    1
    :
    Krupiński Suszec
  • 14
    17:00
    LKS Studzionka
    4
    2
    :
    ZET Tychy
  • 20
    14:00
    Polonia Międzyrzecze
    3
    3
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 20
    14:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    3
    4
    :
    LKS Studzionka
  • 20
    14:00
    ZET Tychy
    1
    1
    :
    LKS Brzeźce
  • 20
    14:00
    LKS Wisła Wielka
    5
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 20
    14:00
    Czapla Kryry
    0
    0
    :
    LKS Frydek
  • 20
    14:00
    Krupiński Suszec
    0
    1
    :
    LKS Woszczyce
  • 20
    14:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    6
    3
    :
    Siódemka Tychy
  • 20
    14:00
    Stal Chełm Śląski
    2
    0
    :
    GTS Bojszowy
  • 27
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    0
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 27
    17:00
    LKS Woszczyce
    0
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 27
    17:00
    LKS Frydek
    1
    0
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 27
    17:00
    Znicz Jankowice
    3
    4
    :
    ZET Tychy
  • 27
    17:00
    LKS Brzeźce
    4
    3
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 28
    17:00
    GTS Bojszowy
    2
    4
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 28
    17:00
    Siódemka Tychy
    5
    2
    :
    Krupiński Suszec
  • 28
    17:30
    LKS Studzionka
    1
    5
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 01
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    1
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 01
    11:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    2
    3
    :
    Znicz Jankowice
  • 01
    15:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    0
    :
    LKS Studzionka
  • 01
    17:00
    ZET Tychy
    5
    1
    :
    LKS Frydek
  • 01
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    4
    2
    :
    LKS Woszczyce
  • 01
    17:00
    Czapla Kryry
    3
    3
    :
    Siódemka Tychy
  • 01
    17:00
    Krupiński Suszec
    2
    4
    :
    GTS Bojszowy
  • 01
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    5
    0
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 04
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    2
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 04
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    0
    0
    :
    Krupiński Suszec
  • 04
    17:00
    Siódemka Tychy
    3
    5
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 04
    17:00
    LKS Woszczyce
    1
    4
    :
    ZET Tychy
  • 04
    17:00
    Znicz Jankowice
    1
    2
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 04
    17:00
    LKS Brzeźce
    3
    5
    :
    LKS Studzionka
  • 05
    16:00
    GTS Bojszowy
    6
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 05
    17:00
    LKS Frydek
    1
    4
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 11
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    0
    :
    LKS Brzeźce
  • 11
    17:00
    ZET Tychy
    10
    1
    :
    Siódemka Tychy
  • 11
    17:00
    Czapla Kryry
    4
    1
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 11
    17:00
    Krupiński Suszec
    1
    1
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 12
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    2
    2
    :
    LKS Frydek
  • 12
    17:00
    LKS Studzionka
    0
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 12
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    9
    0
    :
    LKS Woszczyce
  • 12
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    2
    0
    :
    GTS Bojszowy
  • 18
    17:00
    Krupiński Suszec
    4
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 18
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    0
    8
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 18
    17:00
    Siódemka Tychy
    2
    0
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 18
    17:00
    Znicz Jankowice
    3
    1
    :
    LKS Brzeźce
  • 19
    14:00
    GTS Bojszowy
    2
    2
    :
    ZET Tychy
  • 19
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    3
    2
    :
    Czapla Kryry
  • 19
    17:00
    LKS Woszczyce
    1
    1
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 19
    17:00
    LKS Frydek
    0
    3
    :
    LKS Studzionka
  • 22
    18:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    0
    :
    Znicz Jankowice
  • 22
    18:00
    LKS Brzeźce
    1
    2
    :
    LKS Frydek
  • 22
    18:00
    LKS Studzionka
    1
    2
    :
    LKS Woszczyce
  • 22
    18:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    5
    1
    :
    GTS Bojszowy
  • 22
    18:00
    ZET Tychy
    2
    0
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 22
    18:00
    LKS Wisła Wielka
    1
    2
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 22
    18:00
    Czapla Kryry
    0
    6
    :
    Krupiński Suszec
  • 04
    18:00
    Iskra II Pszczyna
    3
    1
    :
    Siódemka Tychy
  • 25
    17:00
    Czapla Kryry
    5
    1
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 25
    17:00
    Krupiński Suszec
    3
    3
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 25
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    1
    3
    :
    ZET Tychy
  • 25
    17:00
    GTS Bojszowy
    5
    0
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 25
    17:00
    Siódemka Tychy
    3
    5
    :
    LKS Studzionka
  • 25
    17:00
    LKS Woszczyce
    1
    1
    :
    LKS Brzeźce
  • 26
    17:00
    LKS Frydek
    3
    3
    :
    Znicz Jankowice
  • 05
    18:00
    Stal Chełm Śląski
    2
    1
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 01
    15:00
    Polonia Międzyrzecze
    1
    1
    :
    LKS Frydek
  • 01
    15:00
    LKS Brzeźce
    2
    1
    :
    Siódemka Tychy
  • 01
    17:00
    Znicz Jankowice
    1
    2
    :
    LKS Woszczyce
  • 01
    17:00
    ZET Tychy
    9
    3
    :
    Krupiński Suszec
  • 02
    11:00
    Iskra II Pszczyna
    0
    4
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 02
    17:00
    LKS Studzionka
    2
    8
    :
    GTS Bojszowy
  • 02
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    2
    5
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • 02
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    5
    0
    :
    Czapla Kryry
  • 08
    17:00
    LKS Wisła Wielka
    6
    0
    :
    Polonia Międzyrzecze
  • 08
    17:00
    Czapla Kryry
    3
    6
    :
    ZET Tychy
  • 08
    17:00
    Krupiński Suszec
    0
    5
    :
    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • 08
    17:00
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
    3
    2
    :
    Iskra II Pszczyna
  • 08
    17:00
    Stal Chełm Śląski
    2
    4
    :
    LKS Studzionka
  • 08
    17:00
    LKS Woszczyce
    2
    3
    :
    LKS Frydek
  • 09
    17:00
    GTS Bojszowy
    9
    1
    :
    LKS Brzeźce
  • 09
    17:00
    Siódemka Tychy
    4
    1
    :
    Znicz Jankowice
  • 15
    17:00
    Polonia Międzyrzecze
    0
    1
    :
    LKS Woszczyce
  • 15
    17:00
    LKS Frydek
    3
    0
    :
    Siódemka Tychy
  • 15
    17:00
    Znicz Jankowice
    2
    6
    :
    GTS Bojszowy
  • 15
    17:00
    LKS Brzeźce
    2
    2
    :
    Stal Chełm Śląski
  • 15
    17:00
    Iskra II Pszczyna
    4
    1
    :
    Krupiński Suszec
  • 15
    17:00
    JUWe Tychy-Jaroszowice
    3
    2
    :
    Czapla Kryry
  • 15
    17:00
    ZET Tychy
    3
    3
    :
    LKS Wisła Wielka
  • 16
    17:00
    LKS Studzionka
    1
    1
    :
    LKS Rudołtowice-Ćwiklice