Śląskie | Klasa B | Częstochowa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
53.64 %
Zwycięstwa gości
37
33.64 %
Remisy
14
12.73 %

Bramki

Gospodarzy
293
średnia: 2.66
Gości
202
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 110
0.5
100%
110 z 110
5.45%
6 z 110
1.5
94.55%
104 z 110
19.09%
21 z 110
2.5
80.91%
89 z 110
39.09%
43 z 110
3.5
60.91%
67 z 110
60%
66 z 110
4.5
40%
44 z 110
71.82%
79 z 110
5.5
28.18%
31 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 7.27 %
2:2 6 5.45 %
1:2 6 5.45 %
2:1 6 5.45 %
0:2 6 5.45 %
3:1 6 5.45 %
4:1 6 5.45 %
1:1 5 4.55 %
1:3 5 4.55 %
1:0 4 3.64 %
2:0 4 3.64 %
4:0 4 3.64 %
3:3 3 2.73 %
3:2 3 2.73 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 3 2.73 %
6:1 3 2.73 %
0:1 2 1.82 %
2:4 2 1.82 %
4:2 2 1.82 %
3:5 2 1.82 %
0:3 2 1.82 %
1:4 2 1.82 %
0:4 2 1.82 %
9:0 2 1.82 %
2:3 1 0.91 %
4:3 1 0.91 %
4:5 1 0.91 %
5:2 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.91 %
5:1 1 0.91 %
1:5 1 0.91 %
3:7 1 0.91 %
7:3 1 0.91 %
0:5 1 0.91 %
6:0 1 0.91 %
8:1 1 0.91 %
1:8 1 0.91 %
0:8 1 0.91 %
8:0 1 0.91 %
10:1 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    24%
  • 26
    17:00
    Warta II Mstów
    3
    0
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 26
    17:00
    Unia Masłońskie
    4
    1
    :
    Grom Poczesna
  • 26
    17:00
    Lelovia Lelów
    3
    3
    :
    KS Kotowice
  • 11
    13:00
    Polonia II Poraj
    2
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 11
    13:00
    Mała Panew Cynków
    6
    1
    :
    Warta Myszków
  • 02
    17:00
    Grom Poczesna
    1
    0
    :
    Lelovia Lelów
  • 02
    17:00
    Warta Myszków
    1
    1
    :
    Unia Masłońskie
  • 02
    17:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    1
    3
    :
    Mała Panew Cynków
  • 02
    17:00
    Iskra Mokrzesz
    4
    1
    :
    Warta II Mstów
  • 02
    17:00
    MKS II Myszków
    1
    2
    :
    Polonia II Poraj
  • 08
    17:00
    KS Kotowice
    10
    1
    :
    Grom Poczesna
  • 09
    17:00
    Warta II Mstów
    3
    1
    :
    MKS II Myszków
  • 09
    17:00
    Mała Panew Cynków
    6
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 09
    17:00
    Unia Masłońskie
    2
    0
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 09
    17:00
    Lelovia Lelów
    6
    2
    :
    Warta Myszków
  • 16
    16:00
    Warta Myszków
    0
    5
    :
    KS Kotowice
  • 16
    16:30
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    4
    2
    :
    Lelovia Lelów
  • 16
    16:30
    Iskra Mokrzesz
    0
    4
    :
    Unia Masłońskie
  • 16
    16:30
    MKS II Myszków
    1
    2
    :
    Mała Panew Cynków
  • 16
    16:30
    Polonia II Poraj
    2
    2
    :
    Warta II Mstów
  • 23
    16:00
    Mała Panew Cynków
    2
    1
    :
    Polonia II Poraj
  • 23
    16:00
    Unia Masłońskie
    3
    0
    :
    MKS II Myszków
  • 23
    16:00
    Lelovia Lelów
    1
    2
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 23
    16:00
    KS Kotowice
    4
    0
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 23
    16:00
    Grom Poczesna
    3
    0
    :
    Warta Myszków
  • 30
    11:00
    Polonia II Poraj
    1
    3
    :
    Unia Masłońskie
  • 30
    16:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    1
    5
    :
    Grom Poczesna
  • 30
    16:00
    Iskra Mokrzesz
    3
    6
    :
    KS Kotowice
  • 30
    16:00
    MKS II Myszków
    4
    0
    :
    Lelovia Lelów
  • 30
    16:00
    Warta II Mstów
    0
    3
    :
    Mała Panew Cynków
  • 06
    15:30
    Unia Masłońskie
    1
    0
    :
    Warta II Mstów
  • 06
    15:30
    KS Kotowice
    8
    1
    :
    MKS II Myszków
  • 07
    15:30
    Lelovia Lelów
    0
    8
    :
    Polonia II Poraj
  • 07
    15:30
    Grom Poczesna
    1
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 07
    15:30
    Warta Myszków
    1
    0
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 14
    15:00
    Iskra Mokrzesz
    0
    2
    :
    Warta Myszków
  • 14
    15:00
    Warta II Mstów
    4
    3
    :
    Lelovia Lelów
  • 14
    15:00
    Mała Panew Cynków
    6
    2
    :
    Unia Masłońskie
  • 14
    15:30
    MKS II Myszków
    4
    1
    :
    Grom Poczesna
  • 18
    13:00
    Polonia II Poraj
    4
    1
    :
    KS Kotowice
  • 20
    14:30
    KS Kotowice
    4
    1
    :
    Warta II Mstów
  • 21
    11:00
    Warta Myszków
    2
    0
    :
    MKS II Myszków
  • 21
    14:30
    Lelovia Lelów
    3
    5
    :
    Mała Panew Cynków
  • 21
    14:30
    Grom Poczesna
    1
    8
    :
    Polonia II Poraj
  • 21
    14:30
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    0
    2
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 28
    13:00
    MKS II Myszków
    2
    1
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 28
    13:00
    Polonia II Poraj
    6
    2
    :
    Warta Myszków
  • 28
    13:00
    Warta II Mstów
    4
    5
    :
    Grom Poczesna
  • 28
    13:00
    Mała Panew Cynków
    3
    2
    :
    KS Kotowice
  • 28
    13:00
    Unia Masłońskie
    9
    0
    :
    Lelovia Lelów
  • 03
    13:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    3
    3
    :
    Polonia II Poraj
  • 04
    13:00
    KS Kotowice
    0
    2
    :
    Unia Masłońskie
  • 04
    13:00
    Grom Poczesna
    2
    4
    :
    Mała Panew Cynków
  • 04
    13:00
    Warta Myszków
    4
    0
    :
    Warta II Mstów
  • 04
    13:00
    Iskra Mokrzesz
    3
    5
    :
    MKS II Myszków
  • 30
    15:00
    KS Kotowice
    1
    1
    :
    Lelovia Lelów
  • 30
    16:00
    Iskra Mokrzesz
    1
    1
    :
    Polonia II Poraj
  • 31
    16:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    9
    0
    :
    Warta II Mstów
  • 31
    16:00
    Warta Myszków
    3
    0
    :
    Mała Panew Cynków
  • 31
    16:00
    Grom Poczesna
    0
    1
    :
    Unia Masłońskie
  • 07
    14:30
    Polonia II Poraj
    1
    2
    :
    MKS II Myszków
  • 07
    17:00
    Lelovia Lelów
    2
    0
    :
    Grom Poczesna
  • 07
    17:00
    Unia Masłońskie
    3
    2
    :
    Warta Myszków
  • 07
    17:00
    Mała Panew Cynków
    1
    2
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 07
    17:00
    Warta II Mstów
    5
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 14
    17:00
    MKS II Myszków
    3
    2
    :
    Warta II Mstów
  • 14
    17:00
    Iskra Mokrzesz
    2
    2
    :
    Mała Panew Cynków
  • 14
    17:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    1
    3
    :
    Unia Masłońskie
  • 14
    17:00
    Warta Myszków
    1
    3
    :
    Lelovia Lelów
  • 14
    17:00
    Grom Poczesna
    0
    2
    :
    KS Kotowice
  • 27
    17:00
    Mała Panew Cynków
    7
    3
    :
    MKS II Myszków
  • 28
    13:00
    Lelovia Lelów
    3
    1
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 28
    15:00
    KS Kotowice
    8
    0
    :
    Warta Myszków
  • 28
    17:00
    Unia Masłońskie
    6
    0
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 28
    17:00
    Warta II Mstów
    0
    2
    :
    Polonia II Poraj
  • 05
    11:00
    Polonia II Poraj
    2
    2
    :
    Mała Panew Cynków
  • 05
    17:00
    MKS II Myszków
    0
    1
    :
    Unia Masłońskie
  • 05
    17:00
    Iskra Mokrzesz
    1
    3
    :
    Lelovia Lelów
  • 05
    17:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    0
    4
    :
    KS Kotowice
  • 05
    17:00
    Warta Myszków
    1
    2
    :
    Grom Poczesna
  • 12
    16:00
    KS Kotowice
    2
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 12
    16:00
    Unia Masłońskie
    1
    1
    :
    Polonia II Poraj
  • 12
    17:00
    Grom Poczesna
    3
    3
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 12
    17:00
    Lelovia Lelów
    3
    0
    :
    MKS II Myszków
  • 12
    17:00
    Mała Panew Cynków
    4
    1
    :
    Warta II Mstów
  • 18
    12:00
    MKS II Myszków
    0
    3
    :
    KS Kotowice
  • 19
    11:00
    Polonia II Poraj
    3
    1
    :
    Lelovia Lelów
  • 19
    17:00
    Warta II Mstów
    2
    3
    :
    Unia Masłońskie
  • 19
    17:00
    Iskra Mokrzesz
    2
    2
    :
    Grom Poczesna
  • 19
    17:00
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    4
    0
    :
    Warta Myszków
  • 25
    15:00
    KS Kotowice
    3
    0
    :
    Polonia II Poraj
  • 25
    17:00
    Warta Myszków
    2
    1
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 26
    16:00
    Unia Masłońskie
    1
    0
    :
    Mała Panew Cynków
  • 26
    17:00
    Grom Poczesna
    2
    0
    :
    MKS II Myszków
  • 26
    17:00
    Lelovia Lelów
    3
    0
    :
    Warta II Mstów
  • 02
    11:00
    Polonia II Poraj
    0
    2
    :
    Grom Poczesna
  • 02
    17:30
    Mała Panew Cynków
    3
    1
    :
    Lelovia Lelów
  • 02
    17:30
    Warta II Mstów
    2
    2
    :
    KS Kotowice
  • 02
    17:30
    MKS II Myszków
    2
    1
    :
    Warta Myszków
  • 02
    17:30
    Iskra Mokrzesz
    2
    4
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 08
    15:00
    KS Kotowice
    6
    1
    :
    Mała Panew Cynków
  • 08
    16:00
    Warta Myszków
    3
    7
    :
    Polonia II Poraj
  • 08
    17:30
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
    3
    1
    :
    MKS II Myszków
  • 09
    17:30
    Grom Poczesna
    4
    2
    :
    Warta II Mstów
  • 09
    17:30
    Lelovia Lelów
    1
    4
    :
    Unia Masłońskie
  • 15
    11:00
    Polonia II Poraj
    3
    0
    :
    GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
  • 15
    16:00
    Unia Masłońskie
    3
    1
    :
    KS Kotowice
  • 15
    17:30
    MKS II Myszków
    2
    2
    :
    Iskra Mokrzesz
  • 16
    15:00
    Warta II Mstów
    5
    2
    :
    Warta Myszków
  • 16
    17:30
    Mała Panew Cynków
    1
    4
    :
    Grom Poczesna