Śląskie | Klasa B | Lubliniec
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
51.52 %
Zwycięstwa gości
44
33.33 %
Remisy
20
15.15 %

Bramki

Gospodarzy
323
średnia: 2.45
Gości
263
średnia: 1.99

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
6.82%
9 z 132
1.5
93.18%
123 z 132
16.67%
22 z 132
2.5
83.33%
110 z 132
38.64%
51 z 132
3.5
61.36%
81 z 132
56.82%
75 z 132
4.5
43.18%
57 z 132
70.45%
93 z 132
5.5
29.55%
39 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 12 9.09 %
1:1 10 7.58 %
3:1 8 6.06 %
3:2 7 5.3 %
0:3 7 5.3 %
4:0 7 5.3 %
3:0 6 4.55 %
3:3 5 3.79 %
0:1 5 3.79 %
2:2 4 3.03 %
1:2 4 3.03 %
1:3 4 3.03 %
4:2 4 3.03 %
1:4 4 3.03 %
5:1 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 4 3.03 %
1:0 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
1:5 3 2.27 %
3:4 2 1.52 %
2:0 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
0:0 1 0.76 %
2:3 1 0.76 %
4:5 1 0.76 %
0:2 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
7:5 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
3:7 1 0.76 %
8:4 1 0.76 %
5:0 1 0.76 %
2:7 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    24%
  • 18
    17:00
    LKS Wierzbie
    1
    2
    :
    Unia Lubecko
  • 19
    17:00
    Tajfun Harbułtowice
    5
    1
    :
    Promień II Glinica
  • 19
    17:00
    Dragon Rusinowice
    2
    1
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 19
    17:00
    Płomień Borowe
    3
    3
    :
    Unia Lisowice
  • 19
    17:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    1
    4
    :
    Rybak Ciasna
  • 04
    13:00
    Orzeł Pawonków
    1
    1
    :
    Victoria Strzebiń
  • 25
    17:00
    Unia Lubecko
    3
    4
    :
    Rybak Ciasna
  • 26
    17:00
    Unia Lisowice
    5
    2
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 26
    17:00
    Victoria Strzebiń
    3
    2
    :
    Płomień Borowe
  • 26
    17:00
    Zieloni Zborowskie
    1
    2
    :
    Orzeł Pawonków
  • 26
    17:00
    Promień II Glinica
    3
    1
    :
    Dragon Rusinowice
  • 26
    17:00
    LKS Wierzbie
    4
    1
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 02
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    3
    2
    :
    Unia Lubecko
  • 02
    16:00
    Dragon Rusinowice
    1
    3
    :
    LKS Wierzbie
  • 02
    16:00
    Orzeł Pawonków
    6
    1
    :
    Promień II Glinica
  • 02
    16:00
    Płomień Borowe
    3
    3
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 02
    16:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    3
    5
    :
    Victoria Strzebiń
  • 02
    16:00
    Rybak Ciasna
    0
    3
    :
    Unia Lisowice
  • 09
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    2
    1
    :
    Dragon Rusinowice
  • 09
    16:00
    Unia Lubecko
    0
    6
    :
    Unia Lisowice
  • 09
    16:00
    Victoria Strzebiń
    2
    1
    :
    Rybak Ciasna
  • 09
    16:00
    Zieloni Zborowskie
    0
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 09
    16:00
    Promień II Glinica
    1
    3
    :
    Płomień Borowe
  • 09
    16:00
    LKS Wierzbie
    1
    7
    :
    Orzeł Pawonków
  • 15
    16:00
    Dragon Rusinowice
    5
    1
    :
    Unia Lubecko
  • 16
    16:00
    Orzeł Pawonków
    1
    1
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 16
    16:00
    Płomień Borowe
    1
    1
    :
    LKS Wierzbie
  • 16
    16:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    1
    2
    :
    Promień II Glinica
  • 16
    16:00
    Rybak Ciasna
    4
    0
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 16
    16:00
    Unia Lisowice
    5
    1
    :
    Victoria Strzebiń
  • 22
    16:00
    Dragon Rusinowice
    0
    4
    :
    Orzeł Pawonków
  • 23
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    3
    1
    :
    Płomień Borowe
  • 23
    13:00
    LKS Wierzbie
    3
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 23
    16:00
    Unia Lubecko
    3
    1
    :
    Victoria Strzebiń
  • 23
    16:00
    Zieloni Zborowskie
    1
    5
    :
    Unia Lisowice
  • 23
    16:00
    Promień II Glinica
    2
    1
    :
    Rybak Ciasna
  • 29
    16:00
    Płomień Borowe
    3
    4
    :
    Dragon Rusinowice
  • 30
    16:00
    Orzeł Pawonków
    2
    1
    :
    Unia Lubecko
  • 30
    16:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    0
    3
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 30
    16:00
    Rybak Ciasna
    1
    2
    :
    LKS Wierzbie
  • 30
    16:00
    Unia Lisowice
    0
    1
    :
    Promień II Glinica
  • 30
    16:00
    Victoria Strzebiń
    2
    1
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 06
    15:00
    Dragon Rusinowice
    4
    0
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 07
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    4
    2
    :
    Rybak Ciasna
  • 07
    15:00
    Unia Lubecko
    1
    1
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 07
    15:00
    Promień II Glinica
    1
    3
    :
    Victoria Strzebiń
  • 07
    15:00
    LKS Wierzbie
    1
    4
    :
    Unia Lisowice
  • 07
    15:00
    Orzeł Pawonków
    3
    0
    :
    Płomień Borowe
  • 13
    15:00
    Płomień Borowe
    1
    5
    :
    Unia Lubecko
  • 14
    15:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    0
    7
    :
    Orzeł Pawonków
  • 14
    15:00
    Rybak Ciasna
    1
    1
    :
    Dragon Rusinowice
  • 14
    15:00
    Unia Lisowice
    4
    0
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 14
    15:00
    Victoria Strzebiń
    1
    1
    :
    LKS Wierzbie
  • 14
    15:00
    Zieloni Zborowskie
    0
    3
    :
    Promień II Glinica
  • 20
    12:00
    Unia Lubecko
    6
    2
    :
    Promień II Glinica
  • 20
    15:00
    Dragon Rusinowice
    1
    4
    :
    Unia Lisowice
  • 21
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    2
    4
    :
    Victoria Strzebiń
  • 21
    13:00
    Płomień Borowe
    2
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 21
    15:00
    LKS Wierzbie
    4
    0
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 21
    15:00
    Orzeł Pawonków
    3
    2
    :
    Rybak Ciasna
  • 27
    14:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    2
    7
    :
    Unia Lubecko
  • 27
    15:00
    Zieloni Zborowskie
    3
    0
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 28
    14:00
    Rybak Ciasna
    1
    0
    :
    Płomień Borowe
  • 28
    14:00
    Unia Lisowice
    2
    1
    :
    Orzeł Pawonków
  • 28
    14:00
    Victoria Strzebiń
    7
    2
    :
    Dragon Rusinowice
  • 28
    14:00
    Promień II Glinica
    2
    0
    :
    LKS Wierzbie
  • 07
    16:00
    Unia Lubecko
    2
    2
    :
    LKS Wierzbie
  • 07
    16:00
    Promień II Glinica
    0
    3
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 07
    16:00
    Zieloni Zborowskie
    2
    2
    :
    Dragon Rusinowice
  • 07
    16:00
    Victoria Strzebiń
    1
    1
    :
    Orzeł Pawonków
  • 07
    16:00
    Unia Lisowice
    5
    1
    :
    Płomień Borowe
  • 07
    16:00
    Rybak Ciasna
    4
    0
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 14
    11:00
    Płomień Borowe
    0
    3
    :
    Victoria Strzebiń
  • 14
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    1
    1
    :
    LKS Wierzbie
  • 14
    14:00
    Dragon Rusinowice
    3
    0
    :
    Promień II Glinica
  • 14
    16:00
    Rybak Ciasna
    0
    5
    :
    Unia Lubecko
  • 14
    16:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    2
    2
    :
    Unia Lisowice
  • 14
    17:00
    Orzeł Pawonków
    8
    1
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 28
    16:00
    Unia Lubecko
    2
    0
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 28
    16:00
    LKS Wierzbie
    3
    3
    :
    Dragon Rusinowice
  • 28
    16:00
    Promień II Glinica
    0
    3
    :
    Orzeł Pawonków
  • 28
    16:00
    Zieloni Zborowskie
    3
    2
    :
    Płomień Borowe
  • 28
    16:00
    Victoria Strzebiń
    7
    5
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 28
    16:00
    Unia Lisowice
    3
    1
    :
    Rybak Ciasna
  • 05
    11:00
    Płomień Borowe
    1
    0
    :
    Promień II Glinica
  • 05
    17:00
    Unia Lisowice
    3
    1
    :
    Unia Lubecko
  • 05
    17:00
    Rybak Ciasna
    3
    2
    :
    Victoria Strzebiń
  • 05
    17:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    8
    0
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 05
    17:00
    Orzeł Pawonków
    3
    0
    :
    LKS Wierzbie
  • 05
    17:00
    Dragon Rusinowice
    3
    2
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 12
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    3
    1
    :
    Orzeł Pawonków
  • 12
    17:00
    Unia Lubecko
    2
    2
    :
    Dragon Rusinowice
  • 12
    17:00
    LKS Wierzbie
    2
    1
    :
    Płomień Borowe
  • 12
    17:00
    Promień II Glinica
    0
    5
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 12
    17:00
    Zieloni Zborowskie
    0
    1
    :
    Rybak Ciasna
  • 12
    17:00
    Victoria Strzebiń
    2
    3
    :
    Unia Lisowice
  • 19
    11:00
    Płomień Borowe
    4
    1
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 19
    17:00
    Victoria Strzebiń
    1
    3
    :
    Unia Lubecko
  • 19
    17:00
    Unia Lisowice
    4
    0
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 19
    17:00
    Rybak Ciasna
    4
    2
    :
    Promień II Glinica
  • 19
    17:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    1
    4
    :
    LKS Wierzbie
  • 19
    17:00
    Orzeł Pawonków
    6
    1
    :
    Dragon Rusinowice
  • 26
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    2
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 26
    17:00
    Unia Lubecko
    1
    1
    :
    Orzeł Pawonków
  • 26
    17:00
    Dragon Rusinowice
    0
    0
    :
    Płomień Borowe
  • 26
    17:00
    LKS Wierzbie
    4
    2
    :
    Rybak Ciasna
  • 26
    17:00
    Promień II Glinica
    2
    4
    :
    Unia Lisowice
  • 26
    17:00
    Zieloni Zborowskie
    2
    5
    :
    Victoria Strzebiń
  • 02
    11:00
    Płomień Borowe
    3
    3
    :
    Orzeł Pawonków
  • 02
    17:00
    Zieloni Zborowskie
    0
    3
    :
    Unia Lubecko
  • 02
    17:00
    Victoria Strzebiń
    3
    0
    :
    Promień II Glinica
  • 02
    17:00
    Unia Lisowice
    1
    1
    :
    LKS Wierzbie
  • 02
    17:00
    Rybak Ciasna
    5
    0
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 02
    17:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    1
    5
    :
    Dragon Rusinowice
  • 09
    12:00
    Tajfun Harbułtowice
    3
    7
    :
    Unia Lisowice
  • 09
    16:00
    LKS Wierzbie
    4
    2
    :
    Victoria Strzebiń
  • 09
    17:00
    Unia Lubecko
    8
    4
    :
    Płomień Borowe
  • 09
    17:00
    Orzeł Pawonków
    2
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 09
    17:00
    Dragon Rusinowice
    0
    2
    :
    Rybak Ciasna
  • 09
    17:00
    Promień II Glinica
    1
    0
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 16
    17:00
    Promień II Glinica
    2
    1
    :
    Unia Lubecko
  • 16
    17:00
    Zieloni Zborowskie
    3
    3
    :
    LKS Wierzbie
  • 16
    17:00
    Unia Lisowice
    6
    1
    :
    Dragon Rusinowice
  • 16
    17:00
    Rybak Ciasna
    0
    1
    :
    Orzeł Pawonków
  • 16
    17:00
    Płomień Łagiewniki Wielkie
    0
    1
    :
    Płomień Borowe
  • 20
    16:00
    Victoria Strzebiń
    6
    1
    :
    Tajfun Harbułtowice
  • 31
    13:00
    Tajfun Harbułtowice
    3
    1
    :
    Zieloni Zborowskie
  • 22
    17:00
    Płomień Borowe
    4
    5
    :
    Rybak Ciasna
  • 22
    17:00
    Dragon Rusinowice
    3
    0
    :
    Victoria Strzebiń
  • 23
    15:00
    LKS Wierzbie
    4
    0
    :
    Promień II Glinica
  • 23
    17:00
    Unia Lubecko
    4
    1
    :
    Płomień Łagiewniki Wielkie
  • 23
    17:00
    Orzeł Pawonków
    3
    2
    :
    Unia Lisowice