Śląskie | Klasa B | Zabrze
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
48.35 %
Zwycięstwa gości
67
36.81 %
Remisy
27
14.84 %

Bramki

Gospodarzy
447
średnia: 2.46
Gości
350
średnia: 1.92

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
10.99%
20 z 182
1.5
89.01%
162 z 182
23.08%
42 z 182
2.5
76.92%
140 z 182
37.91%
69 z 182
3.5
62.09%
113 z 182
56.04%
102 z 182
4.5
43.96%
80 z 182
69.23%
126 z 182
5.5
30.77%
56 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 11 6.04 %
2:1 11 6.04 %
0:1 10 5.49 %
0:2 9 4.95 %
3:1 9 4.95 %
4:2 9 4.95 %
1:1 8 4.4 %
1:0 7 3.85 %
2:4 6 3.3 %
3:0 6 3.3 %
1:4 6 3.3 %
4:1 6 3.3 %
1:2 5 2.75 %
2:3 5 2.75 %
2:0 5 2.75 %
0:3 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 2.75 %
5:0 5 2.75 %
4:3 4 2.2 %
1:3 4 2.2 %
0:4 4 2.2 %
6:1 4 2.2 %
0:0 3 1.65 %
3:3 3 1.65 %
3:4 3 1.65 %
5:1 3 1.65 %
6:2 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
3:5 2 1.1 %
3:2 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
3:7 1 0.55 %
7:3 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
9:0 1 0.55 %
11:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    65
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    21%
  • 18
    16:00
    LKS Bujaków
    0
    1
    :
    Ruch II Kozłów
  • 18
    17:00
    Drama Kamieniec
    1
    5
    :
    Walka Zabrze
  • 18
    17:00
    Victoria Pilchowice
    2
    1
    :
    Naprzód Świbie
  • 18
    17:00
    Start Kleszczów
    9
    0
    :
    Amator Rudziniec
  • 19
    15:00
    Tempo Paniówki
    4
    0
    :
    Wilki II Wilcza
  • 19
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    0
    3
    :
    Piast Pawłów
  • 17
    13:00
    Orły Bojszów
    4
    1
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 25
    16:00
    LKS Bujaków
    3
    7
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 25
    17:00
    Walka Zabrze
    1
    1
    :
    Piast Pawłów
  • 25
    17:00
    Drama Kamieniec
    1
    4
    :
    Orły Bojszów
  • 26
    11:00
    Ruch II Kozłów
    1
    7
    :
    Victoria Pilchowice
  • 26
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    0
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 26
    17:00
    Wilki II Wilcza
    0
    0
    :
    Start Kleszczów
  • 26
    17:00
    Naprzód Świbie
    1
    1
    :
    Tempo Paniówki
  • 01
    17:00
    Orły Bojszów
    0
    1
    :
    Walka Zabrze
  • 01
    17:00
    LKS Bujaków
    2
    4
    :
    Drama Kamieniec
  • 01
    17:00
    Victoria Pilchowice
    1
    1
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 01
    17:00
    Piast Pawłów
    1
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 02
    15:00
    Tempo Paniówki
    4
    0
    :
    Ruch II Kozłów
  • 02
    17:00
    Start Kleszczów
    5
    0
    :
    Naprzód Świbie
  • 02
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    2
    5
    :
    Wilki II Wilcza
  • 08
    16:00
    Ruch II Kozłów
    2
    4
    :
    Start Kleszczów
  • 08
    16:00
    Quo Vadis Makoszowy
    2
    2
    :
    Tempo Paniówki
  • 08
    16:00
    Drama Kamieniec
    0
    2
    :
    Victoria Pilchowice
  • 09
    16:00
    Wilki II Wilcza
    1
    0
    :
    Piast Pawłów
  • 09
    16:00
    Naprzód Świbie
    3
    1
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 09
    16:00
    Orły Bojszów
    3
    3
    :
    LKS Bujaków
  • 09
    17:00
    Walka Zabrze
    3
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 15
    11:00
    Piast Pawłów
    2
    4
    :
    Naprzód Świbie
  • 15
    16:00
    LKS Bujaków
    2
    3
    :
    Walka Zabrze
  • 15
    16:00
    Start Kleszczów
    6
    2
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 15
    16:00
    Amator Rudziniec
    2
    2
    :
    Wilki II Wilcza
  • 16
    15:00
    Tempo Paniówki
    6
    0
    :
    Drama Kamieniec
  • 16
    16:00
    Victoria Pilchowice
    2
    0
    :
    Orły Bojszów
  • 16
    16:00
    Pogoń Ziemięcice
    4
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 22
    16:00
    Walka Zabrze
    3
    0
    :
    Wilki II Wilcza
  • 22
    16:00
    Quo Vadis Makoszowy
    3
    3
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 22
    16:00
    Drama Kamieniec
    4
    3
    :
    Start Kleszczów
  • 22
    16:00
    Orły Bojszów
    2
    0
    :
    Tempo Paniówki
  • 22
    16:00
    LKS Bujaków
    0
    6
    :
    Victoria Pilchowice
  • 23
    11:00
    Ruch II Kozłów
    1
    1
    :
    Piast Pawłów
  • 23
    16:00
    Naprzód Świbie
    6
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 29
    16:00
    Tempo Paniówki
    5
    3
    :
    LKS Bujaków
  • 29
    16:00
    Piast Pawłów
    1
    3
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 29
    16:00
    Amator Rudziniec
    3
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 30
    11:00
    Victoria Pilchowice
    2
    2
    :
    Walka Zabrze
  • 30
    16:00
    Start Kleszczów
    2
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 30
    16:00
    Pogoń Ziemięcice
    2
    1
    :
    Drama Kamieniec
  • 30
    16:00
    Wilki II Wilcza
    1
    3
    :
    Naprzód Świbie
  • 06
    15:00
    Quo Vadis Makoszowy
    3
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 06
    15:00
    Drama Kamieniec
    4
    2
    :
    Piast Pawłów
  • 06
    15:00
    Orły Bojszów
    0
    2
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 06
    15:00
    LKS Bujaków
    3
    1
    :
    Start Kleszczów
  • 07
    11:00
    Ruch II Kozłów
    2
    2
    :
    Wilki II Wilcza
  • 07
    15:00
    Walka Zabrze
    0
    0
    :
    Naprzód Świbie
  • 07
    15:00
    Victoria Pilchowice
    0
    1
    :
    Tempo Paniówki
  • 13
    15:00
    Start Kleszczów
    0
    4
    :
    Victoria Pilchowice
  • 13
    15:00
    Piast Pawłów
    2
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 13
    15:00
    Amator Rudziniec
    0
    3
    :
    Drama Kamieniec
  • 13
    15:00
    Naprzód Świbie
    4
    1
    :
    Ruch II Kozłów
  • 14
    15:00
    Tempo Paniówki
    3
    1
    :
    Walka Zabrze
  • 14
    15:00
    Pogoń Ziemięcice
    2
    1
    :
    LKS Bujaków
  • 14
    15:00
    Wilki II Wilcza
    4
    2
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 20
    15:00
    Quo Vadis Makoszowy
    2
    1
    :
    Naprzód Świbie
  • 20
    15:00
    Drama Kamieniec
    1
    1
    :
    Wilki II Wilcza
  • 20
    15:00
    LKS Bujaków
    2
    1
    :
    Piast Pawłów
  • 20
    15:00
    Victoria Pilchowice
    2
    2
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 21
    14:00
    Orły Bojszów
    4
    4
    :
    Amator Rudziniec
  • 21
    15:00
    Walka Zabrze
    2
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 21
    15:00
    Tempo Paniówki
    7
    2
    :
    Start Kleszczów
  • 27
    15:00
    Start Kleszczów
    0
    2
    :
    Walka Zabrze
  • 27
    15:00
    Piast Pawłów
    3
    1
    :
    Victoria Pilchowice
  • 27
    15:00
    Amator Rudziniec
    3
    3
    :
    LKS Bujaków
  • 27
    15:00
    Naprzód Świbie
    2
    2
    :
    Drama Kamieniec
  • 28
    11:00
    Ruch II Kozłów
    5
    1
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 28
    14:00
    Pogoń Ziemięcice
    0
    2
    :
    Tempo Paniówki
  • 28
    14:00
    Wilki II Wilcza
    4
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 03
    14:00
    Drama Kamieniec
    4
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 03
    14:00
    Orły Bojszów
    2
    2
    :
    Naprzód Świbie
  • 03
    14:00
    LKS Bujaków
    5
    2
    :
    Wilki II Wilcza
  • 03
    14:00
    Victoria Pilchowice
    3
    0
    :
    Amator Rudziniec
  • 03
    14:00
    Start Kleszczów
    2
    1
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 03
    17:00
    Walka Zabrze
    4
    3
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 04
    14:00
    Tempo Paniówki
    2
    2
    :
    Piast Pawłów
  • 10
    13:00
    Piast Pawłów
    0
    2
    :
    Start Kleszczów
  • 10
    13:00
    Amator Rudziniec
    1
    8
    :
    Tempo Paniówki
  • 10
    13:00
    Quo Vadis Makoszowy
    0
    4
    :
    Drama Kamieniec
  • 11
    11:00
    Ruch II Kozłów
    3
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 11
    13:00
    Pogoń Ziemięcice
    1
    2
    :
    Walka Zabrze
  • 11
    13:00
    Wilki II Wilcza
    0
    4
    :
    Victoria Pilchowice
  • 11
    13:00
    Naprzód Świbie
    8
    0
    :
    LKS Bujaków
  • 23
    15:30
    Quo Vadis Makoszowy
    6
    3
    :
    Orły Bojszów
  • 23
    15:30
    Wilki II Wilcza
    2
    4
    :
    Tempo Paniówki
  • 23
    15:30
    Amator Rudziniec
    4
    0
    :
    Start Kleszczów
  • 24
    11:00
    Ruch II Kozłów
    1
    0
    :
    LKS Bujaków
  • 24
    14:00
    Piast Pawłów
    1
    0
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 24
    15:00
    Walka Zabrze
    4
    1
    :
    Drama Kamieniec
  • 24
    15:30
    Naprzód Świbie
    1
    3
    :
    Victoria Pilchowice
  • 30
    16:00
    Piast Pawłów
    1
    2
    :
    Walka Zabrze
  • 30
    16:00
    Amator Rudziniec
    3
    1
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 30
    16:00
    Start Kleszczów
    5
    0
    :
    Wilki II Wilcza
  • 30
    16:00
    Victoria Pilchowice
    3
    4
    :
    Ruch II Kozłów
  • 30
    16:00
    Quo Vadis Makoszowy
    5
    1
    :
    LKS Bujaków
  • 30
    16:00
    Orły Bojszów
    1
    3
    :
    Drama Kamieniec
  • 31
    15:00
    Tempo Paniówki
    3
    0
    :
    Naprzód Świbie
  • 06
    17:00
    Quo Vadis Makoszowy
    6
    1
    :
    Victoria Pilchowice
  • 06
    17:00
    Naprzód Świbie
    4
    2
    :
    Start Kleszczów
  • 06
    17:00
    Amator Rudziniec
    2
    0
    :
    Piast Pawłów
  • 07
    11:00
    Ruch II Kozłów
    1
    4
    :
    Tempo Paniówki
  • 07
    12:00
    Drama Kamieniec
    2
    1
    :
    LKS Bujaków
  • 07
    15:00
    Walka Zabrze
    4
    0
    :
    Orły Bojszów
  • 07
    17:00
    Wilki II Wilcza
    2
    1
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 13
    15:00
    Start Kleszczów
    4
    3
    :
    Ruch II Kozłów
  • 13
    17:00
    Amator Rudziniec
    0
    3
    :
    Walka Zabrze
  • 13
    17:00
    Piast Pawłów
    2
    3
    :
    Wilki II Wilcza
  • 13
    17:00
    Victoria Pilchowice
    2
    3
    :
    Drama Kamieniec
  • 13
    17:00
    LKS Bujaków
    2
    2
    :
    Orły Bojszów
  • 14
    15:00
    Tempo Paniówki
    0
    3
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 14
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    2
    1
    :
    Naprzód Świbie
  • 20
    11:00
    Walka Zabrze
    2
    2
    :
    LKS Bujaków
  • 20
    11:00
    Orły Bojszów
    3
    5
    :
    Victoria Pilchowice
  • 20
    11:00
    Quo Vadis Makoszowy
    1
    0
    :
    Start Kleszczów
  • 20
    11:00
    Ruch II Kozłów
    1
    4
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 20
    11:00
    Naprzód Świbie
    0
    2
    :
    Piast Pawłów
  • 20
    11:00
    Wilki II Wilcza
    1
    2
    :
    Amator Rudziniec
  • 23
    17:30
    Drama Kamieniec
    0
    1
    :
    Tempo Paniówki
  • 27
    17:00
    Amator Rudziniec
    0
    1
    :
    Naprzód Świbie
  • 27
    17:00
    Piast Pawłów
    4
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 27
    17:00
    Start Kleszczów
    1
    2
    :
    Drama Kamieniec
  • 27
    17:00
    Victoria Pilchowice
    3
    5
    :
    LKS Bujaków
  • 28
    15:00
    Tempo Paniówki
    9
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 28
    17:00
    Wilki II Wilcza
    1
    1
    :
    Walka Zabrze
  • 28
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    0
    4
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 04
    17:00
    LKS Bujaków
    1
    4
    :
    Tempo Paniówki
  • 04
    17:00
    Orły Bojszów
    0
    1
    :
    Start Kleszczów
  • 04
    17:00
    Quo Vadis Makoszowy
    3
    1
    :
    Piast Pawłów
  • 05
    11:00
    Ruch II Kozłów
    5
    0
    :
    Amator Rudziniec
  • 05
    17:00
    Walka Zabrze
    0
    2
    :
    Victoria Pilchowice
  • 05
    17:00
    Drama Kamieniec
    0
    1
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 05
    17:00
    Naprzód Świbie
    5
    0
    :
    Wilki II Wilcza
  • 11
    17:00
    Amator Rudziniec
    0
    2
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 11
    17:00
    Piast Pawłów
    4
    2
    :
    Drama Kamieniec
  • 11
    17:00
    Start Kleszczów
    6
    2
    :
    LKS Bujaków
  • 12
    15:00
    Tempo Paniówki
    6
    1
    :
    Victoria Pilchowice
  • 12
    17:00
    Naprzód Świbie
    2
    4
    :
    Walka Zabrze
  • 12
    17:00
    Wilki II Wilcza
    1
    1
    :
    Ruch II Kozłów
  • 12
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    4
    2
    :
    Orły Bojszów
  • 18
    17:00
    Victoria Pilchowice
    2
    4
    :
    Start Kleszczów
  • 18
    17:00
    LKS Bujaków
    1
    0
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 18
    17:00
    Orły Bojszów
    1
    4
    :
    Piast Pawłów
  • 18
    17:00
    Drama Kamieniec
    2
    0
    :
    Amator Rudziniec
  • 18
    17:00
    Quo Vadis Makoszowy
    5
    1
    :
    Wilki II Wilcza
  • 19
    11:00
    Ruch II Kozłów
    5
    0
    :
    Naprzód Świbie
  • 19
    17:00
    Walka Zabrze
    1
    0
    :
    Tempo Paniówki
  • 25
    17:00
    Amator Rudziniec
    0
    1
    :
    Orły Bojszów
  • 25
    17:00
    Piast Pawłów
    0
    2
    :
    LKS Bujaków
  • 25
    17:00
    Start Kleszczów
    0
    0
    :
    Tempo Paniówki
  • 26
    11:00
    Ruch II Kozłów
    3
    4
    :
    Walka Zabrze
  • 26
    17:00
    Naprzód Świbie
    1
    4
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 26
    17:00
    Wilki II Wilcza
    3
    0
    :
    Drama Kamieniec
  • 26
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    4
    1
    :
    Victoria Pilchowice
  • 01
    17:00
    Orły Bojszów
    4
    1
    :
    Wilki II Wilcza
  • 01
    17:00
    Drama Kamieniec
    4
    3
    :
    Naprzód Świbie
  • 01
    17:00
    Quo Vadis Makoszowy
    6
    2
    :
    Ruch II Kozłów
  • 02
    12:00
    LKS Bujaków
    2
    3
    :
    Amator Rudziniec
  • 02
    15:00
    Tempo Paniówki
    4
    2
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 02
    15:00
    Victoria Pilchowice
    2
    3
    :
    Piast Pawłów
  • 02
    18:00
    Walka Zabrze
    1
    0
    :
    Start Kleszczów
  • 08
    17:00
    Quo Vadis Makoszowy
    3
    0
    :
    Walka Zabrze
  • 08
    17:00
    Amator Rudziniec
    1
    2
    :
    Victoria Pilchowice
  • 08
    17:00
    Piast Pawłów
    3
    0
    :
    Tempo Paniówki
  • 09
    11:00
    Ruch II Kozłów
    0
    3
    :
    Drama Kamieniec
  • 09
    17:00
    Naprzód Świbie
    4
    0
    :
    Orły Bojszów
  • 09
    17:00
    Wilki II Wilcza
    2
    9
    :
    LKS Bujaków
  • 09
    17:00
    Pogoń Ziemięcice
    4
    4
    :
    Start Kleszczów
  • 15
    16:00
    Drama Kamieniec
    0
    1
    :
    Quo Vadis Makoszowy
  • 15
    17:00
    Tempo Paniówki
    6
    1
    :
    Amator Rudziniec
  • 16
    17:00
    Walka Zabrze
    11
    0
    :
    Pogoń Ziemięcice
  • 16
    17:00
    Start Kleszczów
    2
    0
    :
    Piast Pawłów
  • 16
    17:00
    Victoria Pilchowice
    7
    3
    :
    Wilki II Wilcza
  • 16
    17:00
    LKS Bujaków
    3
    4
    :
    Naprzód Świbie
  • 16
    17:00
    Orły Bojszów
    0
    5
    :
    Ruch II Kozłów