Śląskie | Klasa C | Zabrze
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
54
49.09 %
Zwycięstwa gości
44
40 %
Remisy
12
10.91 %

Bramki

Gospodarzy
297
średnia: 2.7
Gości
268
średnia: 2.44

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 110
0.5
100%
110 z 110
5.45%
6 z 110
1.5
94.55%
104 z 110
13.64%
15 z 110
2.5
86.36%
95 z 110
24.55%
27 z 110
3.5
75.45%
83 z 110
42.73%
47 z 110
4.5
57.27%
63 z 110
57.27%
63 z 110
5.5
42.73%
47 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 6 5.45 %
4:1 6 5.45 %
5:2 6 5.45 %
1:0 5 4.55 %
1:2 5 4.55 %
2:2 4 3.64 %
3:3 4 3.64 %
2:3 4 3.64 %
0:2 4 3.64 %
2:4 4 3.64 %
0:4 4 3.64 %
4:0 4 3.64 %
6:1 4 3.64 %
1:1 3 2.73 %
2:1 3 2.73 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 3 2.73 %
2:6 3 2.73 %
2:0 2 1.82 %
1:3 2 1.82 %
0:3 2 1.82 %
3:0 2 1.82 %
1:4 2 1.82 %
6:2 2 1.82 %
0:5 2 1.82 %
1:6 2 1.82 %
6:0 2 1.82 %
7:1 2 1.82 %
1:7 2 1.82 %
4:4 1 0.91 %
0:1 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 1 0.91 %
4:3 1 0.91 %
3:4 1 0.91 %
5:3 1 0.91 %
3:5 1 0.91 %
4:6 1 0.91 %
5:1 1 0.91 %
5:0 1 0.91 %
7:2 1 0.91 %
2:7 1 0.91 %
0:6 1 0.91 %
8:2 1 0.91 %
1:8 1 0.91 %
2:12 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    30
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    36%
  • 26
    17:00
    MSPN Górnik Zabrze
    4
    4
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 26
    17:00
    Ślązak Bycina
    3
    1
    :
    Leśnik Łącza
  • 26
    17:00
    Naprzód Łubie
    1
    0
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 26
    17:00
    Tempo II Paniówki
    2
    1
    :
    Korona Bargłówka
  • 26
    17:00
    Orzeł Paczyna
    3
    1
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 02
    11:30
    Korona Bargłówka
    0
    2
    :
    Orzeł Paczyna
  • 02
    16:00
    Sośnica II Gliwice
    5
    0
    :
    Tempo II Paniówki
  • 02
    16:00
    Leśnik Łącza
    1
    0
    :
    Naprzód Łubie
  • 02
    16:00
    Kłodnica Gliwice
    3
    3
    :
    Ślązak Bycina
  • 02
    17:00
    MSPN Górnik Zabrze
    1
    3
    :
    Concordia II Knurów
  • 08
    17:00
    Tempo II Paniówki
    1
    7
    :
    Leśnik Łącza
  • 09
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    0
    4
    :
    Korona Bargłówka
  • 09
    16:00
    Ślązak Bycina
    5
    2
    :
    Concordia II Knurów
  • 09
    16:00
    Naprzód Łubie
    1
    1
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 09
    16:00
    Orzeł Paczyna
    2
    3
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 16
    12:00
    Concordia II Knurów
    2
    1
    :
    Naprzód Łubie
  • 16
    16:00
    Sośnica II Gliwice
    1
    2
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 16
    16:00
    Leśnik Łącza
    2
    7
    :
    Orzeł Paczyna
  • 16
    16:00
    Kłodnica Gliwice
    4
    1
    :
    Tempo II Paniówki
  • 16
    16:00
    MSPN Górnik Zabrze
    0
    3
    :
    Ślązak Bycina
  • 22
    16:00
    Tempo II Paniówki
    0
    4
    :
    Concordia II Knurów
  • 23
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    6
    1
    :
    Leśnik Łącza
  • 23
    13:30
    Korona Bargłówka
    2
    4
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 23
    16:00
    Naprzód Łubie
    1
    0
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 23
    16:00
    Orzeł Paczyna
    3
    2
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 29
    11:00
    Kłodnica Gliwice
    2
    2
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 29
    16:00
    Leśnik Łącza
    4
    2
    :
    Korona Bargłówka
  • 30
    12:00
    Concordia II Knurów
    3
    5
    :
    Orzeł Paczyna
  • 30
    16:00
    MSPN Górnik Zabrze
    0
    2
    :
    Tempo II Paniówki
  • 30
    16:00
    Ślązak Bycina
    1
    0
    :
    Naprzód Łubie
  • 06
    15:00
    Tempo II Paniówki
    1
    6
    :
    Ślązak Bycina
  • 07
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    5
    2
    :
    Concordia II Knurów
  • 07
    11:30
    Korona Bargłówka
    4
    6
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 07
    15:00
    Orzeł Paczyna
    1
    2
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 07
    15:00
    Sośnica II Gliwice
    1
    2
    :
    Leśnik Łącza
  • 14
    11:00
    Concordia II Knurów
    2
    4
    :
    Korona Bargłówka
  • 14
    15:00
    Kłodnica Gliwice
    3
    3
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 14
    15:00
    MSPN Górnik Zabrze
    2
    0
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 14
    15:00
    Ślązak Bycina
    4
    1
    :
    Orzeł Paczyna
  • 14
    15:00
    Naprzód Łubie
    3
    1
    :
    Tempo II Paniówki
  • 20
    15:30
    Sośnica II Gliwice
    8
    2
    :
    Concordia II Knurów
  • 21
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    1
    4
    :
    Ślązak Bycina
  • 21
    11:30
    Korona Bargłówka
    7
    1
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 21
    15:00
    Orzeł Paczyna
    5
    2
    :
    Naprzód Łubie
  • 21
    15:00
    Leśnik Łącza
    0
    5
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 28
    11:00
    Concordia II Knurów
    5
    2
    :
    Leśnik Łącza
  • 28
    14:00
    Ślązak Bycina
    3
    1
    :
    Korona Bargłówka
  • 28
    14:00
    Naprzód Łubie
    1
    1
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 28
    14:00
    Tempo II Paniówki
    1
    7
    :
    Orzeł Paczyna
  • 28
    14:00
    Sośnica II Gliwice
    4
    1
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 04
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    4
    1
    :
    Tempo II Paniówki
  • 04
    11:30
    Korona Bargłówka
    5
    1
    :
    Naprzód Łubie
  • 04
    14:00
    Sośnica II Gliwice
    2
    2
    :
    Ślązak Bycina
  • 04
    14:00
    Leśnik Łącza
    3
    3
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 04
    14:00
    Kłodnica Gliwice
    1
    3
    :
    Concordia II Knurów
  • 31
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    2
    4
    :
    Orzeł Paczyna
  • 31
    15:00
    Korona Bargłówka
    2
    2
    :
    Tempo II Paniówki
  • 31
    17:00
    Kłodnica Gliwice
    4
    0
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 31
    17:00
    Leśnik Łącza
    0
    2
    :
    Ślązak Bycina
  • 31
    17:00
    Sośnica II Gliwice
    1
    0
    :
    Naprzód Łubie
  • 07
    11:30
    Tempo II Paniówki
    0
    4
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 07
    13:00
    Concordia II Knurów
    2
    6
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 07
    15:00
    Orzeł Paczyna
    6
    1
    :
    Korona Bargłówka
  • 07
    17:00
    Naprzód Łubie
    3
    3
    :
    Leśnik Łącza
  • 07
    17:00
    Ślązak Bycina
    3
    0
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 14
    11:00
    Concordia II Knurów
    4
    0
    :
    Ślązak Bycina
  • 14
    11:00
    Korona Bargłówka
    2
    3
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 14
    17:00
    Kłodnica Gliwice
    3
    1
    :
    Naprzód Łubie
  • 14
    17:00
    Leśnik Łącza
    6
    1
    :
    Tempo II Paniówki
  • 14
    17:00
    Sośnica II Gliwice
    0
    3
    :
    Orzeł Paczyna
  • 20
    14:00
    Tempo II Paniówki
    1
    6
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 27
    16:00
    Orzeł Paczyna
    4
    2
    :
    Leśnik Łącza
  • 28
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    0
    2
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 28
    17:00
    Naprzód Łubie
    2
    3
    :
    Concordia II Knurów
  • 28
    17:00
    Ślązak Bycina
    2
    1
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 04
    17:00
    Leśnik Łącza
    1
    4
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 05
    11:00
    Concordia II Knurów
    7
    2
    :
    Tempo II Paniówki
  • 05
    15:00
    MSPN Górnik Zabrze
    4
    0
    :
    Naprzód Łubie
  • 05
    17:00
    Kłodnica Gliwice
    0
    4
    :
    Orzeł Paczyna
  • 05
    17:00
    Sośnica II Gliwice
    2
    0
    :
    Korona Bargłówka
  • 11
    15:00
    Korona Bargłówka
    4
    2
    :
    Leśnik Łącza
  • 11
    16:00
    Orzeł Paczyna
    5
    2
    :
    Concordia II Knurów
  • 11
    17:00
    Tempo II Paniówki
    2
    6
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 12
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    2
    2
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 12
    17:00
    Naprzód Łubie
    0
    5
    :
    Ślązak Bycina
  • 18
    17:00
    Ślązak Bycina
    3
    0
    :
    Tempo II Paniówki
  • 19
    11:00
    Kłodnica Gliwice
    4
    1
    :
    Korona Bargłówka
  • 19
    12:00
    Concordia II Knurów
    6
    0
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 19
    14:00
    MSPN Górnik Zabrze
    2
    3
    :
    Orzeł Paczyna
  • 19
    17:00
    Leśnik Łącza
    1
    8
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 26
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    3
    4
    :
    MSPN Górnik Zabrze
  • 26
    11:00
    Orzeł Paczyna
    6
    2
    :
    Ślązak Bycina
  • 26
    11:30
    Tempo II Paniówki
    1
    1
    :
    Naprzód Łubie
  • 26
    15:00
    Korona Bargłówka
    2
    6
    :
    Concordia II Knurów
  • 26
    17:00
    Sośnica II Gliwice
    1
    2
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 01
    13:00
    Ślązak Bycina
    4
    1
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 02
    13:00
    Concordia II Knurów
    6
    2
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 02
    16:00
    MSPN Górnik Zabrze
    4
    0
    :
    Korona Bargłówka
  • 02
    17:00
    Naprzód Łubie
    3
    1
    :
    Orzeł Paczyna
  • 02
    17:00
    Kłodnica Gliwice
    6
    1
    :
    Leśnik Łącza
  • 08
    13:00
    Orzeł Paczyna
    6
    0
    :
    Tempo II Paniówki
  • 08
    15:00
    Korona Bargłówka
    2
    4
    :
    Ślązak Bycina
  • 09
    11:00
    Burza II Borowa Wieś
    0
    1
    :
    Naprzód Łubie
  • 09
    15:00
    MSPN Górnik Zabrze
    5
    2
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 09
    17:00
    Leśnik Łącza
    2
    12
    :
    Concordia II Knurów
  • 15
    14:00
    Concordia II Knurów
    0
    6
    :
    Kłodnica Gliwice
  • 15
    16:00
    Ślązak Bycina
    4
    3
    :
    Sośnica II Gliwice
  • 16
    11:00
    Tempo II Paniówki
    5
    3
    :
    Burza II Borowa Wieś
  • 16
    14:00
    MSPN Górnik Zabrze
    7
    1
    :
    Leśnik Łącza
  • 16
    17:00
    Naprzód Łubie
    1
    2
    :
    Korona Bargłówka